29. Bieg Legionów w Ustroniu - 10 km: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-19 lat (kobiety, wiek: 15-19)
JULIA CHROMIK Tak PL LKS POGÓRZE 377
ZUZANNA MACURA Tak PL MAC SPORT 201
JOANNA SIKORA Tak PL 203
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 20-34 lata (kobiety, wiek: 20-34)
SYLWIA BOCHEŃSKA Tak PL 204
PAULINA FEDEROWICZ Tak PL 205
ANNA KAWULOK Tak PL 206
MICHALINA KLIMEK Tak PL 207
EWA KOZOK-BRIN PL
ALEKSANDRA KOŻDOŃ Tak PL 208
DARIA MADZIA PL
KINGA MISTEROWICZ Tak PL LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM 209
DAGMARA PIETRUSIAK Tak PL 210
AMANDA SKRĘŻYNA PL
MAGDA SOBIERAJ PL
ANNA STEKLA-MAJER Tak PL GRUPA SPORTOWA REKORD 211
ROMA SZYGULSKA Tak PL 212
JOANNA TALAGA Tak PL 213
BARBARA WOJTYŁA Tak PL AZS AWF KATOWICE 214
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 15 (Opłaconych: 11)
K3 - Kobiety 35-49 lat (kobiety, wiek: 35-49)
MAGDALENA BALCAREK Tak PL 215
JÓZEFA CHROBOK Tak PL OLZA CIESZYN 216
ANNA CIEŚLAR Tak PL 217
LEONARDA CZYŻ Tak PL OLZA CIESZYN 218
GABRIELA DAWIEC Tak PL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE 219
AGNIESZKA DĄBROWSKA PL KĘCKIE HARPAGANY
ANNA HERMAN Tak PL 220
IZABELA JANIK Tak PL 221
ALICJA KLIMEK Tak PL 222
ANNA KOZOK PL
ANNA KUŚ Tak PL 223
EWELINA MIELECH Tak PL 224
BARBARA NOWAK Tak PL 225
KATARZYNA PEPEL Tak PL LUXTORPEDA CZERWIONKA 226
DOROTA POPPEK Tak PL 227
GABRIELA PROTZNER Tak PL 228
SYLWIA SIKORA Tak PL 229
ANNA SŁOWIŃSKA Tak PL 230
ANNA SYK Tak PL 231
KASIA WAWRZYCZEK Tak PL 232
KATARZYNA WESOŁOWSKA Tak PL 233
BEATA WROŃSKA Tak PL 234
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 22 (Opłaconych: 20)
K4 - Kobiety 50 lat i starsze (kobiety, wiek: 50-99)
ILONA FRANKE Tak PL STS BIEGATON MIKOŁÓW 235
MARCELA GOOD Tak PL 236
ZDZISŁAWA ORLIK Tak PL AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE 237
ALICJA SIKORA Tak PL 238
ANNA SOKOŁOWSKA Tak PL BRAK 239
JOANNA STEKLA Tak PL 240
TERESA STUKATOR Tak PL 40-LATEK TYCHY 241
EUGENIA SZAFARCZYK Tak PL LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM 242
MAŁGORZATA TORŁOP Tak PL 243
DOROTA WYLECIAŁ PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 10 (Opłaconych: 9)
M1 - Mężczyźni 15-19 lat (mężczyźni, wiek: 15-19)
KACPER JABŁONKA Tak PL INŻYNIERIA BIEGANIA 244
PAWEŁ KUCZERA Tak PL 245
SZYMON MASARSKI Tak PL 246
MACIEJ OBROCHTA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 4 (Opłaconych: 3)
M2 - Mężczyźni 20-29 lat (mężczyźni, wiek: 20-29)
MATEUSZ BIENIEK Tak PL 247
PAWEŁ BILIŃSKI Tak PL 375
DAWID CHRAPEK Tak PL 248
BARTŁOMIEJ CIOSEK Tak PL 249
KAMIL CZAPLA Tak PL 250
MICHAŁ DOMIAN Tak PL 251
MATEUSZ DUDA Tak PL 252
RADOSŁAW HELLER Tak PL 253
DOMINIK JARCO Tak PL ALPIN SPORT TEAM 254
WOJTEK LIRO PL
MICHAŁ MĘŻYK Tak PL 255
ADRIAN RYMARCZYK Tak PL 256
MAGDA SOBIERAJ Tak PL 257
DANIEL SUCHODOLSKI Tak PL 373
MARCIN SZCZUREK Tak PL 258
PAWEŁ ZAJĄC Tak PL 259
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 16 (Opłaconych: 15)
M3 - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
DOMINIK PL
MACIEK BASCIK Tak PL 260
MIREK BIAŁOBRZEWSKI Tak PL 261
PIOTR BIELIŃSKI Tak PL KB SOKÓŁ KNURÓW 262
RAFAŁ BŁAHUT Tak PL 263
ŁUKASZ BRAŃCZYK PL OLZA CIESZYN
TOMASZ DYBCZYŃSKI PL UKS BRENNA-GÓRKI
DAMIAN GĄGOLA Tak PL 264
DAMIAN GIŻYŃSKI PL
ADRIAN KAWULOK Tak PL 266
MICHAŁ KIECOŃ Tak PL 267
PRZEMYSŁAW KRUPA Tak PL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE 268
DOMINIK KUŚ Tak PL 269
IWO LESNIK Tak PL 270
DANIEL LIPINSKI PL BIEGIEM PRZEZ GÓRY
TOMASZ ŁUKOSZ Tak PL XXX 271
SEBASTIAN MACH Tak PL 272
PIOTR MICHALSKI Tak PL 273
RAFAŁ MICHAŁOWSKI Tak PL 274
JANUSZ MILY Tak PL 275
MATEUSZ PESZYŃSKI Tak PL 276
STANISŁAW PIELA Tak PL 277
JÓZEF PILCH Tak PL 278
ŁUKASZ PROKOP Tak PL 279
PRZEMYSŁAW PRZYBYŁA Tak PL 280
MICHAŁ SOSKA Tak PL 281
WOJCIECH STUDENCKI Tak PL 4 PLUTON 282
SZYMON SZLAUR Tak PL 283
JAROSŁAW SZUSZKIEWICZ Tak PL 284
KRZYSZTOF ŚWIĘCZYK Tak PL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE 285
WOJCIECH ŚWIĘS Tak PL 286
DAWID THEN Tak PL ULTRA BESKID SPORT 287
SŁAWOMIR URBANIAK Tak PL MILEŻÓWKA 288
ŁUKASZ ZĄBER Tak PL 289
RAFAŁ ZOLICH Tak PL NITTAN EURO TECH 290
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 35 (Opłaconych: 30)
M4 - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
ANDRZEJ ANDRUSZKIEWICZ Tak PL 291
ARKADIUSZ ANDRZEJEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 292
MAREK BIAŁEK Tak PL 293
MIROSŁAW BORTEL Tak PL 40-LATEK TYCHY 294
DARIUSZ CAŁUS PL
ADRIAN CICHOŃ Tak PL 295
KRZYSZTOF CZARNECKI Tak PL 296
DAMIAN CZERMAK Tak PL FUCHS OIL TEAM 297
JACEK CZYŻ Tak PL OLZA CIESZYN 298
MARIUSZ DĘBSKI Tak PL 299
WOJCIECH DUCZMAL Tak PL 300
DOMINIK GAWLAS Tak PL 301
WOJCIECH GĄDEK Tak PL SILESIA SKATING 302
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL 303
EDWARD HAWEŁKA Tak PL 304
TADEUSZ HŁADKI Tak PL FUCHS OIL TEAM 305
ZBIGNIEW JABŁONKA Tak PL 306
ARKADIUSZ JACHYM Tak PL 376
ADAM JAGIEŁA PL KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
ROBERT KOLASA Tak PL 307
RAFAŁ KONTOWICZ Tak PL MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.I 308
ADRIAN KORNACKI Tak PL OLZA CIESZYN 309
MARCIN KRAS Tak PL 310
MARIUSZ KRUCZYŃSKI Tak PL 311
MAREK KUDER PL KS M.E.T.A.
ŁUKASZ MACH Tak PL BIEGACZ 312
ARTUR MACURA Tak PL 313
MARCIN MACURA Tak PL MAC SPORT 314
LESZEK MARUCHNIAK Tak PL 315
JAROSŁAW MOSIOŁEK Tak PL MILEŻÓWKA 316
DARIUSZ OLSZOWSKI Tak PL 317
ROBERT OŁUBEK PL HRMAX ŻORY
GRZEGORZ ORZOŁ Tak PL 318
DARIUSZ PIĘTKO Tak PL 319
ANDRZEJ PILCH Tak PL 320
KRZYSZTOF PIONTEK Tak PL CHEMIKA RYBNIK 321
TOMASZ PROTZNER Tak PL 322
JANUSZ ROJ Tak PL 323
DARIUSZ SERAFIN Tak PL KB FARTLEK 324
JACEK SEWERYN Tak PL 325
ANDRZEJ SEWERYN Tak PL 374
TADEUSZ SIEGMUND PL JASTRZĘBIE ZDRÓJ
ANDRZEJ SMUDA PL AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE
LESZEK STYCH Tak PL 326
PIOTR WALCERZ Tak PL 327
BARTŁOMIEJ WALIGÓRA Tak PL 328
GRZEGORZ WANIOŁKA Tak PL 329
SEBASTIAN WIKA Tak PL 40-LATEK TYCHY / TEAM PAPRY 330
TOMASZ WRÓBEL Tak PL MKS CENTRUM DZIĘGIELÓW 331
TYBERIUSZ ZAWADZKI Tak PL 332
MARIUSZ ŻYWIOŁ Tak PL 333
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 51 (Opłaconych: 45)
M5 - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
GERARD CHROBOK Tak PL OLZA CIESZYN 334
KRZYSZTOF CYMERLIK Tak PL - 335
KRZYSZTOF FUJAREWICZ Tak PL THE KADENCJA 180 336
ANDRZEJ GLAJC Tak PL 337
MIROSŁAW GÓRNY Tak PL 338
ANDRZEJ JĘDRZKIEWICZ Tak PL NIEZRZESZONY 339
PIOTR KAWULOK PL
LESZEK KOWAL Tak PL 340
MIROSŁAW MUSIAŁ Tak PL 341
MIREK NIEMIEC Tak PL 342
JERZY ORLIK Tak PL 343
STANISŁAW PIASZCZYK PL
KRZYSZTOF POLAK Tak PL 344
BOGUSŁAW SIEGMUND Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 345
PIOTR SIKORA Tak PL 346
MICHAŁ SKUZA Tak PL 347
ANDRZEJ SŁOMKA Tak PL 348
ROBERT SUROWIECKI Tak PL 349
DARIUSZ SZMIGIEL Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 350
LESŁAW TOMCZYK Tak PL 351
PRZEMYSŁAW TORŁOP Tak PL 352
GRZEGORZ ZASUCHA Tak PL 353
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 22 (Opłaconych: 20)
M6 - Mężczyźni 60-69 lat (mężczyźni, wiek: 60-69)
WIESŁAW DZIARSKI Tak PL UBER.SU 354
ZYGMUNT GREŃ Tak PL UKS BRENNA-GÓRKI 356
MARIAN JAROSZ Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 357
BOGDAN KASZUBA Tak PL 40-LATEK TYCHY 358
MARIAN KRUCZYŃSKI Tak PL 359
EUGENIUSZ KWILECKI Tak PL 360
JANUSZ LEWANDOWSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
JAN MAJEWSKI Tak PL 361
JAN MICUDA PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE
ZBIGNIEW PTAK Tak PL B$ZK RELAK$ 362
JANUSZ PYTEL PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE
JANUSZ PYTEL Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 363
STEFAN SIKORA Tak PL 364
ANDRZEJ SIWCZYK Tak PL 365
ZDZISŁAW SZYMCZYNA Tak PL 366
JAN TRAWNICKI Tak PL - 367
JAN WYDUCH Tak PL 368
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 17 (Opłaconych: 14)
M7 - Mężczyźni 70 lat i starsi (mężczyźni, wiek: 70-99)
WOJCIECH KAPTUR Tak PL KRS TKKF RELAKS WODZISŁAW ŚLĄSKI 369
WERNER LEGOMIŃSKI Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 370
MAREK PAWLAK Tak PL KLUB BIEGOWY 40-LATEK TYCHY 371
TOMASZ ŻYWIOŁ Tak PL 372
Ilość zgłoszeń w kategorii M7: 4 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 199 (Opłaconych: 174)