9. Bieg o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Mężczyźni M1 (mężczyźni, wiek: 16-19)
DOMINIK DWORNIK PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
NORBERT GRZELAK PL 405
MIŁOSZ KUBICA PL 366
DAWID LEMIESZ PL 398
MATEUSZ PILARSKI PL 421
SERGIUSZ SÓJKA PL KS KROTOSZ KROTOSZYN 371
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 6 (Opłaconych: 0)
M2 - Mężczyźni M2 (mężczyźni, wiek: 20-29)
NORBERT CIERPKA Tak PL KB CZARNE WILKI 411
MATEUSZ FRANKOWSKI Tak PL 357
ADRIAN GRAD PL
MATEUSZ GRAJEK Tak PL KB CZARNE WILKI 425
DAMIAN KLUCZYK PL KB CZARNE WILKI 390
MICHAŁ KURZAWA Tak PL 362
TOMASZ KUZIEMSKI PL KS.MARATON OSTROW WLKP,
GRZEGORZ ROGALA PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 375
DAWID SZYCH Tak PL KB CZARNE WILKI 424
JAKUB WALCZAK Tak PL 351
ŁUKASZ WECKWERTH Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 416
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 11 (Opłaconych: 7)
M3 - Mężczyźni M3 (mężczyźni, wiek: 30-39)
LESZEK BANAŚ Tak PL 392
MICHAŁ BILIŃSKI Tak PL 355
YURIY BLAHODIR UA 393
ŁUKASZ GARCAREK PL
BŁAŻEJ KANIEWSKI Tak PL NIGHT RUNNERS 385
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM
ADAM KOŁODZIEJ Tak PL 353
TOMEK KUPCZYK Tak PL CIASTECZKOWY POTWÓR 409
ŁUKASZ MATYSIAK PL KOBYLA GÓRA
MATEUSZ MĄDRY Tak PL 354
ANDRII PAVELKO UA 394
BARTOSZ PIETRZYŃSKI PL 370
MICHAŁ PRZERWA PL 368
WALDEMAR SITEK PL 360
KRZYSZTOF STOJANOWSKI Tak PL -SPEEDWAY- 356
ANDRZEJ WIJAS PL
MARCIN ZAGÓRNY PL TOMATO KROSNO ODRZAŃSKIE 367
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 17 (Opłaconych: 7)
M4 - Mężczyźni M4 (mężczyźni, wiek: 40-49)
GRZEGORZ BARANEK Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 402
TOMASZ DERESIŃSKI Tak PL 403
KRZYSZTOF FLORCZAK PL 384
DAMIAN FRANKOWSKI Tak PL WKB PIAST WROCŁAW 361
KRZYSZTOF KACZMAREK PL
JAN KARBOWSKI PL 408
WOJCIECH KMIECIK PL 397
PIOTR MARCINKOWSKI PL OSW TRI TEAM 383
DARIUSZ POCZTA PL KS KROTOSZ KROTOSZYN 378
WIESŁAW PYRA PL 404
PIOTR RUDOWICZ Tak PL KB CZARNE WILKI 391
ARTUR RYCHLIK PL 389
PAWEŁ SIKORA PL 374
ARKADIUSZ SKÓRZYŃSKI Tak PL NIGHT RUNNERS 387
RAFAŁ SÓJKA PL 372
WITOLD SZCZEPANIAK Tak PL 420
JAROSŁAW SZYMONIAK PL 426
SŁAWOMIR WAWRZYNIAK PL 364
KRZYSZTOF WYPYCH Tak PL PÓŁ MARSZEM PÓŁ SERIO 406
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 19 (Opłaconych: 7)
M5 - Mężczyźni M5 (mężczyźni, wiek: 50-59)
ANDRZEJ DUDEK Tak PL 400
ANDRZEJ HELICKI Tak PL 401
GRZEGORZ KUBICKI Tak PL 414
ALOJZY LORENC Tak PL 422
KRZYSZTOF OKOŃ PL
EDMUND PINKOWSKI PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 386
CZESŁAW SIENKIEWICZ PL 377
HIERONIM SZCZYPKOWSKI Tak PL KS STAL OSTRÓW WLKP. 381
MARIAN ŚWITOŃ Tak PL BUKOWNICA BIEGA 359
EUGENIUSZ WALCZAK Tak PL 352
MAREK WOŹNIAK PL 471
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 11 (Opłaconych: 7)
M6 - Mężczyźni M6 (mężczyźni, wiek: 60-89)
KRZYSZTOF CHRZANOWSKI PL 419
JERZY CIAPIERZYŃSKI PL 373
STANISŁAW MIELCZAREK Tak PL NIEZRZESZONY 399
WITOLD OLEJNICZAK PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 363
JAN URBANIAK PL 379
MARIA WALCZAK Tak PL KS.MARATON OSTROW WLKP, 382
MARIAN ZIELONKA PL 388
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 7 (Opłaconych: 2)
K1 - Kobiety K1 (kobiety, wiek: 16-19)
PAULINA FRANKOWSKA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety K2 (kobiety, wiek: 20-29)
KAROLINA BODYLSKA PL
YULIA DIATLOVA UA 395
ARLETA LORENC Tak PL 423
EWELINA MICHNOWICZ PL 369
JOANNA WOJTCZAK Tak PL 415
ANNA ZMURKO UA 396
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 2)
K3 - Kobiety K3 (kobiety, wiek: 30-39)
EMILIA KASPRZAK PL 412
AURELIA MIELCAREK PL 365
MARTA-KATARZYNA SZYMONIAK PL 247
OLGA TSIKHANOUSKAYA PL
MONIKA UKLEJA PL 410
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety K4 (kobiety, wiek: 40-49)
ELŻBIETA FRANKOWSKA Tak PL WKB PIAST WROCŁAW 358
MONIKA MAZUREK PL LKK LUBLIN
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 1)
K5 - Kobiety K5 (kobiety, wiek: 50-59)
MARIA WALCZAK Tak PL 350
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 1 (Opłaconych: 1)
K6 - Kobiety K6 (kobiety, wiek: 60-69)
Ilość zgłoszeń w kategorii K6: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 86 (Opłaconych: 34)