Besko / Puławy - Przełomy Wisłoka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
ANNA WILCZEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 178
KAMILA WÓJCIKIEWICZ Tak PL RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM 212
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
RENATA GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 162
JUSTYNA KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM
BEATA PRUSAK Tak PL 101
KRYSTYNA SABAJ PL
EWA SIKORA PL SUPREME STYLE MATES
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 104
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 605
AGATA MIĘKINIA Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 118
KATARZYNA ORŁOWSKA PL ROGELLI TEAM
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 199
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 102
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
ADAM FUDALI Tak PL KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 206
MARCIN HUDOBA Tak PL JAS-KÓŁKA 197
SZYMON KOZŁOWSKI Tak PL ZKS STAL RZESZÓW 182
MICHAŁ NIEZGODA Tak PL MTB MOSIR DUKLA 170
JAKUB OBITKO Tak PL SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM 176
ERNEST PIETRUSZKA Tak PL KTC KROSNO 121
JAKUB PRAJZNER Tak PL KTC KROSNO 207
DOMINIK SIWIEC Tak PL CYCLO CENTRUM 42SPORTS.PL 143
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 8 (Opłaconych: 8)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
MATEUSZ BAŃCZAK PL
MATEUSZ BURDA Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 133
JAKUB CHYLIŃSKI Tak PL 141
PAWEŁ DOŁŻYCKI Tak PL ŻBIK-KOMAŃCZA 122
HUBERT DUDZIK Tak PL MTB MOSIR DUKLA 203
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM
ŁUKASZ HYRCHEL PL BIKEHEAD
WOJCIECH IMIELA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 177
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 128
MACIEJ MIERZEJEWSKI Tak PL MTB MOSIR DUKLA 168
KAMIL MIESZCZAK Tak PL 198
KAROL MULARCZYK PL KTC KROSNO
KACPER ROMANOWSKI PL
KRYSTIAN TOCZEK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 15 (Opłaconych: 9)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
EDUARD ALICKUN Tak LT SII CYCLING TEAM 144
DANIEL AUGUSTYN Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 154
MATEUSZ BIELEŃ Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 195
KAROL BORECZEK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 140
PIOTR CIESIELSKI Tak PL PUŁAVELO 193
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 189
TOMASZ DEMBOWSKI PL BSK MIÓD KOZACKI
JAROSŁAW DUDA Tak PL 136
MACIEJ DURKALEC Tak PL PUŁAVELO 194
ARTUR DZIOBA Tak PL SIGMA CENTRUM BUDOWNICTWA - SANOK 150
RAFAŁ FORYŚ Tak PL DKK GRYF DEBICA 214
KRZYSZTOF GAJDA PL JEDLICZE TEAM
TOMASZ GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 161
PAWEŁ JAŹWA Tak PL TEAM SATEL 105
MAREK JURASZEK PL
JAROSŁAW KIELAR Tak PL ---- 163
ŁUKASZ KMIECIK Tak PL PUŁAVELO 191
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 723
SZYMON KORNAK PL
TOMASZ KOSIBA Tak PL 167
STANISŁAW MARTOWICZ Tak PL IRON TEAM 120
TOMASZ NOWAK PL
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 145
MICHAŁ OLSZEWSKI Tak PL 179
WOJCIECH PASOWICZ Tak PL 155
SEBASTIAN PIECHA Tak PL 209
PIOTR PIETROWSKI Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 211
PIOTR PIĘTA Tak PL 185
BARTOSZ SIKORA PL SUPREME STYLE MATES
SŁAWOMIR SKÓRA Tak PL JEDLICZE TEAM 108
MACIEJ STANO Tak PL 106
PIOTR TOMANA Tak PL MAJKA DAYS 160
ARKADIUSZ TRACIAK Tak PL
KRZYSZTOF TUTAJ PL
ANDRZEJ UHL Tak PL SWIMRUN.PL/DOTFIZJO 151
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 36 (Opłaconych: 28)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 123
SZYMON BATKOWSKI PL BSK MIÓD KOZACKI
MICHAŁ BIŃCZAK PL
JACEK CIECIERĘGA Tak PL DKK GRYF DEBICA 215
CYPRIAN CZARNIECKI Tak PL 115
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 208
MARIUSZ GRZEGRZÓŁKA Tak PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 134
PAWEŁ KAŁUSZKA PL GATTA BIKE-RS
KONRAD KANDEFER PL
SZCZEPAN KONIECZNY PL AEROBIKE.EU TEAM
MAREK KOZŁOWSKI Tak PL 180
ZBIGNIEW KUPC Tak PL FTI RACING TEAM 205
JERZY LIPPA PL MIKESZ TEAM
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 184
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 119
GRZEGORZ PAWŁOWSKI Tak PL EWODD TEAM 137
PIOTR PIECHNIK Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 201
SEBASTIAN PRUSAK Tak PL 100
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 127
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 196
GABRIEL SOWA Tak PL DKK GRYF DEBICA 213
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 159
MIROSŁAW STOKŁOSA Tak PL EWODD TEAM 138
JACEK SZCZUREK Tak PL MTB MOSIR DUKLA 188
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 149
ADAM ŚLĄZAK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 124
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 187
PAWEL WOJCIGA Tak PL 216
ARTUR WOJTOWICZ Tak PL 173
MARCIN WOŁEK Tak PL 7BIKES.PL 126
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 32 (Opłaconych: 25)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
CEZARY BORYŚ Tak PL 111
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 129
WOJCIECH GORZKOWICZ Tak PL GORLICKI KLUB CYKLISTÓW 152
RADZISŁAW JAROSZ Tak PL CTC SCOUT CZĘSTOCHOWA 110
MACIEJ JURUSIK Tak PL 153
ROBERT KUCAB Tak PL KTC KROSNO 148
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 202
STANISŁAW OKOŃSKI Tak PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 107
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM
PIOTR ROMANOWSKI PL
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 721
KRZYSZTOF SMOCZYŃSKI Tak PL 158
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 720
ZBIGNIEW ZIELONKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 125
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 14 (Opłaconych: 12)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 725
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 444
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 103
KRZYSZTOF GAJEWSKI PL
ADAM GERMAN Tak PL 131
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak PL CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 114
ROMAN PĄCZKA Tak PL 109
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 724
JÓZEF ROKOSZ Tak PL SARONI-JAGU TEAM 130
JANUSZ SIWIEC PL
ANDRZEJ WÓJCIGA Tak PL 217
JERZY ŻUBER Tak PL ROWEROMANIA 113
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 12 (Opłaconych: 10)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 130 (Opłaconych: 101)