Bieg główny - Bieg Baby Jagi na 10 km: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety (kobiety, wiek: 16-99)
JOLANTA ANDURA PL
JOANNA BALICKA Tak PL PTTK STASZÓW
KAROLINA BANASIK Tak PL
KARINA BIAŁOBŁOCKA Tak PL
YURIY BLAHODIR Tak UA
PAULINA BOŻEK Tak PL
KINGA BRZOSZKIEWICZ PL LUBIENIA
MAGDALENA CHEŁMICKA PL
RENATA CIOSK Tak PL
JOLA DOROTA Tak PL RUN RUN OLESZYCE
IZABELA DUBOWIK Tak PL
MONIKA DUDA PL
LILIA FISKOVICZ MD LKB RUDNIK
KAROLINA FIUTEK Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
ALEKSANDRA FRANIA Tak PL
DOROTA FURMAŃSKA PL
ANNA GARBACZ PL
MARIOLA JAMRÓZ Tak PL
EWA JANUS Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
OLGA JAROTSKA Tak UA LKB RUDNIK
SABINA JARZĄBEK PL
KAROLINA JASIŃSKA Tak PL
MARTA JĘDRYS PL BBM KIELCE / ZABIEGANI
BOGUSŁAWA JUNG PL VISUS SPORT TEAM
ANNA KAPUSTA Tak PL
ELWIRA KATANOWSKA Tak PL
VALENTYNA KILIARSKA Tak UA
WIOLETA KLAMIŃSKA Tak PL NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY
KARINA KOŁOCH PL
KAMILA KONDRACKA Tak PL
KATARZYNA KOPEĆ PL
KATARZYNA KOWALSKA PL
JAGODA KOWALSKA Tak PL
MAGDALENA KWIATKOWSKA Tak PL BRAK
ANNA LATKOWSKA PL BBM KIELCE / ZABIEGANI
AGNIESZKA LICHOSIK PL
RENATA LICHOSIK PL
IWONA ŁABĘCKA Tak PL BBM KIELCE
JOANNA ŁUKAWSKA Tak PL
MAGDALENA MACHOCKA Tak PL
EWA MAJER Tak PL NORAFSPORT
EWA MARNIK PL
AGATA MATEJCZUK Tak PL KS ALASKA ŁÓDŹ/ SPARTEZ
KATARZYNA MIĄDZEL PL ZAGNAŃSK BIEGA
DARJA MICHAJLOVA UA LKB RUDNIK
ANETA OBARA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
ANITA OZGA Tak PL RYCERZE ROLANDA
ANNA PANKOWSKA Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
ELA PAWLIK PL
DOROTA PIRÓG PL ZAGNAŃSK BIEGA
LIDIA PYTEL PL STS SKARŻYSKO-KAMIENNA
ANNA ROCHMALSKA PL M M B U J A K
KATARZYNA RZADKOWSKA Tak PL
JOANNA SADRAK Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
ADRIANNA SADZA PL BBM KIELCE / ZABIEGANI
EWA SKRZECZOWSKA - GRDEŃ Tak PL
EWA SKRZYNIARZ PL
SYLWIA SKUTA Tak PL
JUSTYNA SMOLAREK Tak PL BIEGAMBOLUBIĘ OSTROWIEC ŚW.
KASIA SOBCZYK PL ZAGNAŃSK BIEGA
KORNELIA STACHURA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
BARBARA STACIWA Tak PL
SYLWIA STAWSKA PL
JOANNA STEFAŃCZYK PL
SYLWIA STĘPIEŃ Tak PL
IZA SYKUŁA-TARABASZ PL
IWONA SYROKA-PAWELEC PL
MARTA SZCZECIŃSKA Tak PL
IWONA SZLĘZAK PL AKADEMIA HOLISTYCZNA
KATARZYNA SZMIDT PL ZAGNAŃSK BIEGA
ANETA SZNAJDER PL
IZABELA SZUBA PL
MONIKA ŚWIERCZ PL
JOANNA TOPORKIEWICZ-MICHALSKA Tak PL
MAGDALENA TUSIEŃ-KUZKA Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
ANNA TYSZEWICZ-OBARA Tak PL
DOROTA WALDON PL HRMAX ŻORY
BARBARA WĘGRZYN PL IPA BYDGOSZCZ
PAULINA WITES Tak PL
KRYSTYNA WOLDER Tak PL
PAULINA WOŹNIAK Tak PL
ELŻBIETA WOŹNICA Tak PL KIELECKIBIEGACZ.PL
KATARZYNA WÓJCIK Tak PL KWP KIELCE
MAGDALENA WÓJTOWICZ PL ZAGNAŃSK BIEGA
IZABELA WYCISZKIEWICZ Tak PL KUŹNIA TRIATHLONU
ASIA ZAJECKA Tak PL
ANITA ZARZECKA PL ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE \"POD BARTKIEM\
MARTA ZĘBALA Tak PL
PAULINA ZIEMBA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
KATARZYNA ZIÓŁKOWSKA Tak PL BBM KIELCE
WIOLETA ŻMIJEWSKA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 91 (Opłaconych: 52)
M - Mężczyźni (mężczyźni, wiek: 16-99)
ALBERT ABRAMCZYK Tak PL
MARIUSZ ADACH Tak PL JRG KOŃSKIE
KRZYSZTOF ADAMCZYK Tak PL
KRZYSZTOF ANIOŁ PL KU AZS UJK KIELCE
TADEUSZ BANASZEK Tak PL
KAMIL BERNACKI PL SPORT MEDICAL REHABILITACJA-OSTROWIEC SW
MICHAŁ BIAŁĘCKI Tak PL
BARTŁOMIEJ BIAŁUCH Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
MICHAŁ BIELAT Tak PL
MICHAŁ BIELAT PL
ROBERT BIELECKI Tak PL WIARA PIASTA
TOMASZ BISKUPSKI PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
DAWID BŁASZCZYK Tak PL ŚWK OHP
IRENEUSZ BOGUCKI Tak PL
PIOTR BRZOZA Tak PL B&B KIELCE TEM
MACIEJ BUJAK Tak PL M M B U J A K
JAN CEDZYŃSKI Tak PL
PIOTR CHMIEL Tak PL
PIOTR CHWAŁEK Tak PL
SCRAPY COCO PL
RAFAŁ CZARNECKI PL
PAWEŁ DĄBROWA PL
GRZEGORZ DĄBROWSKI Tak PL
ZBYSZEK DDOROTA Tak PL RUN RUN OLESZYCE
JACEK DŁUGOSZ PL
PRZEMYSŁAW DUDEK Tak PL
ANDRZEJ DYK Tak PL CPDMZ KIELCE
DOMINIK DZIWOŃ PL
KRZYSZTOF FALANA Tak PL EGM KIELCE
ROBERT FARON Tak PL SALCO SPORT TEAM
SIERGIEJ FISKOVICZ UA LKB RUDNIK
MACIEJ FLACZYŃSKI PL
PIOTR FOKSA Tak PL NOWINY
MICHAL FOREMNIAK PL
RAFAŁ FURDYNA PL
JACEK GAJEWSKI Tak PL
JAROSŁAW GARBACZ PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
PIOTR GAWIOR Tak PL BIURO PROJEKTOWE ARCAD KIELCE
JAKUB GAWROŃSKI Tak PL BBM KIELCE / ZABIEGANI
MARCIN GILEWSKI Tak PL KWP KIELCE
KRZYSZTOF GŁODO PL
BARTOSZ GORCZYCA Tak PL BUFF TEAM POLSKA
MARIUSZ GÓRA PL BBM KIELCE
SZYMON GÓRSKI PL BBM KIELCE
PAWEŁ GRATKA PL
JAN GROŃSKI Tak PL
MIKOŁAJ GRUDNIK PL
MICHAŁ GRUDZIEŃ PL ZAGNAŃSK BIEGA
PIOTR GULAK PL
MATEUSZ GUZY PL
PAWEŁ HEINICH Tak PL
MACIEJ HEJMAN Tak PL
CZESŁAW IWAN Tak PL
ZBIGNIEW JACKOWSKI Tak PL
BŁAŻEJ JAGIEŁŁO Tak PL
MARIUSZ JAGIEŁŁO Tak PL
MICHAŁ JAGIEŁO PL
DANIEL JAGODZKI PL
ARTUR JANUS Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
ARTUR JARMOŁOWICZ PL JARMOŁOWICZ TEAM
WOJCIECH JAROSZ Tak PL
SZYMON JARZYNA PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
PIOTR KANIA Tak PL
KACPER KARBOWNIK PL
PIOTR KĘDZIORA PL
MIKOŁAJ KĘPIŃSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
KONRAD KISIELEWSKI PL
MARCIN KLAMIŃSKI Tak PL NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY
KAMIL KOŁODZIEJSKI PL BBM KIELCE
NORBERT KOPCZYŃSKI Tak PL
ADAM KOSMALA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
TOMASZ KOŚMIDER Tak PL
WOJCIECH KOTARBA PL
ROBERT KOWALSKI Tak PL
MAREK KOZYRA Tak PL
ERNEST KRAJEWSKI PL
MARIUSZ KRASKA Tak PL ŚWK OHP
ADAM KRÓL Tak PL ŚWIĘTOKRZYSKIE STOWARZYSZENIE PSZCZELARZY
ROBERT KRÓL Tak PL
MARIUSZ KRUSZYNA PL ZAGNAŃSK BIEGA
DAWID KUBIEC PL
ROBERT KUMAŃSKI Tak PL
PIOTR KUSIAK Tak PL KKL SPRAWNI-RAZEM
ANDRZEJ LACHOWSKI Tak PL LACHO TEAM
RADOSŁAW LENCZEWSKI Tak PL
SYLWESTER LEPIARZ Tak PL CENTRUM SPORT OSTROWIEC ŚW.
ŁUKASZ LEWKOWICZ Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
JAKUB LINEK Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
JAROSŁAW LUBIŃSKI Tak PL KKL KIELCE
MARCIN ŁEBEK Tak PL
KRZYSZTOF ŁODEJ Tak PL
SEBASTIAN ŁUKASIEWICZ PL
PIOTR ŁUKASIK Tak PL
PAWEŁ ŁYŻWA Tak PL EGM KIELCE
KRZYSZTOF MACIEJSKI PL LZS MAKOSZYN / BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
ŁUKASZ MAĆKOWSKI Tak PL ŚKA
GRZEGORZ MAJ PL
JAROSŁAW MARMUR Tak PL
JANUSZ MARSZYCKI Tak PL
PIOTR MARSZYCKI Tak PL
MARCIN MAZUR PL ZAGNAŃSK BIEGA
WOJCIECH MAZUREK PL
PAWEŁ MEJ Tak PL BOSY BIEGACZ
JAROSŁAW MERESIŃSKI PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
KAMIL METLERSKI Tak PL
DARIUSZ MICHALSKI PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
KRZYSZTOF MIERNIK Tak PL
ŁUKASZ MINDA Tak PL
ARTUR MIZDRAK PL
MATEUSZ MIZERA PL
ERNEST NIEMASZEWSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
SYLWESTER NIEWADZI Tak PL
MARCIN NOWAK Tak PL
MICHAŁ OBARA Tak PL
DANIEL OLESIŃSKI Tak PL
WOJCIECH OLESZEK Tak PL PODOPHARM
KAMIL OLSZEWSKI PL
PIOTR OPARA PL NIESTOWARZYSZONY
MARCIN OTTO Tak PL 42WHEELS
DAMIAN OŻAREK PL AKADEMIA HOLISTYCZNA
JACEK OŻDZIŃSKI Tak PL
MACIEJ PACIOREK PL MOJAPRZEMIANA.COM
MARIUSZ PANKOWSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
ROBERT PAWLAK Tak PL
PAWEŁ PIĄTEK Tak PL
MATEUSZ PIĄTEK Tak PL
LUCJAN PIETRZCZYK PL
JERZY PIÓRO PL
WIESŁAW PIÓRO Tak PL
KAMIL PIWOWARCZYK Tak PL
TOMASZ PLEWA Tak PL
ADAM POCHEĆ Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
CEZARY PODLEWSKI Tak PL
KRZYSZTOF POGORZELSKI PL
MICHAŁ POKUSA PL JRG KOŃSKIE
ROBERT POL PL
JERZY POLAKOWSKI Tak PL
MARCIN POŻOGA PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
PRZEMYSŁAW PRONOBIS PL SPORT MEDICAL REHABILITACJA-OSTROWIEC SW
KRZYSZTOF PYCZEK Tak PL
RAFAŁ RADEK Tak PL
JAKUB RADUSZEWSKI PL KKL KIELCE
GRZEGORZ RAKOCZY Tak PL
KONRAD RDZANEK Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
WIESŁAW RUCHOMSKI Tak PL
IHOR RUSS UA LKB RUDNIK
TOMASZ RYDZEWSKI PL ZAGNAŃSK BIEGA
ŁUKASZ SADRAK Tak PL BBM KIELCE
PRZEMYSŁAW SALIŃSKI PL
KRZYSZTOF SALWA PL ALIGATOR MILOWICE
SEBASTIAN SARAMAK PL ZSP NR 1 BODZENTYN
BARTOSZ SIEMOŃSKI Tak PL
MAREK SKRZYNIARZ PL FITNESS CLUB TAO KIELCE
MAREK SMULCZYŃSKI Tak PL WŁOCHATE BURCHLIKI
RAFAŁ SOBOLEWSKI Tak PL
ANDRZEJ SOCHACKI Tak PL PTTK STASZÓW
ANDRZEJ SROKA Tak PL
DAMIAN STACHURA Tak PL
JAROSŁAW STAWCZYK Tak PL BIEGAMBOLUBIĘ OSTROWIEC ŚW.
PAWEL STEPNIK PL ŚMIGASIĘ
MARCIN STOKOWIEC PL KKL KIELCE
PIOTR SUWAŁA Tak PL
RADOSŁAW SYROKA PL
MATEUSZ SYRYŁO Tak PL
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL
MIŁOSZ SZCZEŚNIEWSKI Tak PL SALCO SPORT TEAM
MARIUSZ SZMIDT PL ZAGNAŃSK BIEGA
MARCIN SZPLIT PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
ŁUKASZ SZUBA PL
WOJCIECH SZYDA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
TOMASZ SZYMKIEWICZ Tak PL
FILIP SZYMKIEWICZ PL
MATEUSZ ŚWIETLIK Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
ANDRZEJ ŚWIRSZCZ PL UNIA MAŁOGOSZCZ
JAKUB TAKOSOGLU Tak PL POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA
DANIEL TARKA PL
TOMASZ WARDZYŃSKI Tak PL
DARIUSZ WĄTROBA PL
JACEK WIATROWSKI Tak PL
TOMASZ WIJAS Tak PL
RAFAŁ WOLSZCZAK Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
DANIEL WOSIK PL RMD MONTRAIL TEAM
KRZYSZTOF WÓJCICKI Tak PL
MARCELI ZABOREK Tak PL BBM KIELCE / ZABIEGANI
DANIEL ZABORSKI Tak PL
TOMASZ ZAJĄC Tak PL
PAWEŁ ZAJĄC PL WKURW_TEAM
BARTEK ZAPAŁA PL
PIOTR ZIĘBA PL
MARCIN ZIOPAJA PL
MARCIN ZYGMUNT Tak PL SINIAT PONIDZIE MTB
ŁUKASZ ŻACZEK PL VISUS SPORT TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 193 (Opłaconych: 114)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 284 (Opłaconych: 166)