Bieg nad Tanwią: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kategoria żeńska 1 (kobiety, wiek: 10-16)
ALEKSANDRA HAWRYŁO PL
ANNA MANDZIUK PL KB BIAŁA BIEGA
MAGDALENA MANDZIUK PL KB BIAŁA BIEGA
MARTA MANDZIUK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 0)
K2 - Kategoria żeńska 2 (kobiety, wiek: 17-35)
MARTA BIL PL
ALICJA BRZOZOWSKA Tak PL
MAŁGORZATA DUDKO Tak PL
KATARZYNA KALUŹNIAK Tak PL
JOANNA KOSIM Tak PL
JOANNA KULAS Tak PL
ANNA PASZCZYK Tak PL BARAN CYCLING TEAM
IWONA SYROKA-PAWELEC Tak PL
MAGDALENA SZCZUREK Tak PL
ALICJA WYPYCH PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 10 (Opłaconych: 8)
K3 - Kategoria żeńska 3 (kobiety, wiek: 36-75)
MAGDALENA GAJEK PL WIEŚ TAŃCZY I BIEGA
BEATA HAŁKA Tak PL
DANUTA KOSSAK-MACHNO Tak PL KKB DYSTANS KRAKÓW
KATARZYNA KOWALSKA Tak PL STARY CZŁOWIEK KOJOT
MARTA MANDZIUK Tak PL KB BIAŁA BIEGA
AGATA PIKOR Tak PL
ANETA TURCZANIK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 7 (Opłaconych: 6)
M1 - Kategoria męska 1 (mężczyźni, wiek: 10-16)
MICHAŁ GAŁAN PL
KACPER JARCZAK PL
KAMIL KAWALERSKI PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 3 (Opłaconych: 0)
M2 - Kategoria męska 2 (mężczyźni, wiek: 17-30)
DAMIAN ANTOŃCZAK Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA
MICHAŁ BOCIAN Tak PL
PIOTR BURDA Tak PL
RAFAŁ GÓRSKI Tak PL
PAWEŁ GRUZA Tak PL
KRZYSZTOF KWIATKOWSKI Tak PL
KAROL MRÓZ Tak PL
PRZEMYSŁAW OLEKSY Tak PL EDF KRAKÓW
BARTŁOMIEJ ORYBKIEWICZ Tak PL NEPTUN LUBLIN
KRZYSZTOF PRAŻMO PL
KRZESIMIR SIATKA Tak PL
PIOTR SIATKA Tak PL
RADOSŁAW SYROKA Tak PL
ROBERT SZKODA Tak PL
ŁUKASZ ŚWITALSKI Tak PL
MARCIN WIERZBICKI Tak PL
PIOTR ZIĘBA PL AZS UMCS LUBLIN
KRZYSZTOF ZIĘBA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 18 (Opłaconych: 15)
M3 - Kategoria męska 3 (mężczyźni, wiek: 31-50)
MAREK ANTOŃCZAK Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA
DARIUSZ CENCORA Tak PL
PATRYK CHAŁAJ Tak PL
MARIUSZ DOMINIK Tak PL
PIOTR DWORZYCKI Tak PL
WIESŁAW FERENS Tak PL
DOMINIK FLIS Tak PL ROZBIEGANY ZAMOŚĆ
MIREK FLIŚNIK Tak PL
GRZEGORZ GAJEK PL WIEŚ TAŃCZY I BIEGA
PIOTR GAJEWSKI Tak PL
TOMASZ GAŁAN Tak PL
JAN GĄSIOR Tak PL
MARIUSZ GRAD PL
JACEK HADAM Tak PL PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA
TOMASZ HANDZIAK Tak PL
IRENEUSZ HAWRYLUK PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA
MAREK HENIBORG Tak PL
ARTUR JUSZCZAK Tak PL
MARCIN KIECANA Tak PL
TOMASZ KOGUCIUK Tak PL CHEŁM BIEGA
ANDRZEJ KOŁTUNIEWICZ Tak PL WIEŚ TAŃCZY I BIEGA
TOMASZ KOPROWSKI Tak PL
PIOTR GRZEGORZ KOŚĆ PL
SYLWESTER KUŚMIERZ Tak PL BYLEDOBIEC ANIN
ANDRZEJ ŁUKASIK Tak PL
KRZYSZTOF ŁYSKO PL
PIOTR MACHNO Tak PL
MAREK MANDZIUK Tak PL KB BIAŁA BIEGA
MARCIN MARKOWSKI Tak PL
TOMASZ MASEŁKO Tak PL
DAMIAN MAZIARZ Tak PL BIEGAJĄCY ŚWIDNIK / KLUB ŻEGLARSKI ŚWIDNIK
MAREK MOŁODKIEWICZ Tak PL
GRZEGORZ MRÓZ Tak PL
IRENEUSZ NIEŚPIAŁ Tak PL
MACIEJ ORZECHOWSKI PL
JACEK PIKOR Tak PL
MATEUSZ RAWSKI Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
MARIUSZ ROMASZKO Tak PL
GRZEGORZ RYCYK Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA
GRZEGORZ STRZAŁA PL
FABIAN TURCZANIK Tak PL
JACEK WIATROWSKI PL
NORBERT WNUK Tak PL
LESZEK WOSZCZAK Tak PL
MARCIN ZAKOŚCIELNY Tak PL WIEŚ TAŃCZY I BIEGA
HENRYK ZIEMIAN Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 46 (Opłaconych: 38)
M4 - Kategoria męska 4 (mężczyźni, wiek: 51-75)
ANDRZEJ BOGDANOW PL
ZENON DIADIA Tak PL
WIKTOR JAROSZ Tak PL
RYSZARD KOPROWSKI Tak PL
HENRYK KOSZEL Tak PL
SŁAWEK LIPSKI Tak PL STARY CZŁOWIEK KOJOT
HENRYK OSTRYKIEWICZ Tak PL
JERZY PASIECZNY Tak PL
DARIUSZ PIĄTKOWSKI Tak PL CHEŁM BIEGA
ROMAN SŁOMSKI Tak PL
MIROSŁAW SZCZUREK Tak PL
WIESŁAW WEPA PL
CZESŁAW WOŁOSZYN PL PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIE
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 13 (Opłaconych: 10)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 101 (Opłaconych: 77)