Bieg nad Tanwią 2016: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kategoria żeńska 1 (kobiety, wiek: 16-35)
EWA CEDROWICZ Tak PL
ANNA DĘBEK PL
BEATA FIDALI Tak PL
MAGDALENA GĄSIOR PL KGW SUSIEC
AGNIESZKA HERDA PL KGW SUSIEC
KATARZYNA IWANIUK-MROCZEK Tak PL AKTYWNI OPTYMIŚCI
JUSTYNA JAWOSZEK-MAZUREK PL
KATARZYNA KALUŹNIAK PL
NATALIA KOPER PL
EWELINA KOPROWICZ Tak PL JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ
KLAUDIA KRYGOWSKA PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
MAGDALENA KUJDA PL
MAGDALENA LACHOWSKA-WÓJCIAK Tak PL
KINGA LIWEŃ Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
URSZULA ŁYDZIŃSKA Tak PL GOPS SUSIEC
MAGDALENA MAKUCH PL ROZBIEGANY ZAMOŚĆ
ANNA MANDZIUK Tak PL KBBB / TKKF
MAGDALENA MANDZIUK Tak PL KBBB / TKKF
ANNA MARGAS Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
MAŁGORZATA MIECZNIK-BORKOWSKA PL
AGNIESZKA MIELNICZUK Tak PL
MONIKA PODKOWIŃSKA Tak PL
KATARZYNA RACIBOR Tak PL
HONORATA RUSINEK Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
MONIKA SELECH PL
SARA SŁABY Tak PL KU AZS UP LUBLIN
MONIKA SOLILAK Tak PL
ANNA SWATEK Tak PL
AGATA SZCZEPANKOWSKA PL
PATRYCJA WĄSACZ Tak PL
OLGA ZARZECZNA Tak PL LSB LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 31 (Opłaconych: 19)
K2 - Kategoria żeńska 2 (kobiety, wiek: 36-75)
MARIA ADAMCZYK Tak PL DANUTA.LIS@ONET.COM.PL
JOLANTA ANDURA PL
JOANNA BISZKONT Tak PL PGB SPORTOWA PACZKA
ANNA BYRA PL PGB SPORTOWA PACZKA
MAŁGORZATA CENCORA Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
ZDZISŁAWA DRĄŻEK PL KGW SUSIEC
BEATA FERENC PL BIEGOMANIA LUBACZÓW
ELŻBIETA FURGAŁA PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
JUSTYNA GAJDA PL JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ
MAGDALENA GAJEK Tak PL WIES TAŃCZY I BIEGA
AGATA KAPUŚNIAK Tak PL
TERESA KOPROWICZ PL
DANUTA KRAWIEC PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
ALICJA KRYGOWSKA PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
DOROTA KURASZYŃSKA Tak PL
RYSZARDA KUSTOSZ Tak PL JÓZEF CYTRUS TEAM
RENATA LESICZKA PL BIEGOMANIA LUBACZÓW
DANUTA LIS Tak PL
ELŻBIETA MAKSYMOWICZ Tak PL
MARTA MANDZIUK Tak PL KBBB / TKKF
EWA MEDER Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
IWONA MEDER Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
ANNA MEDER-GUZY Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
BEATA PARYNIAK Tak PL
EWA PIWKO-WITKOWSKA Tak PL
JUSTYNA POPIS PL
SYLWIA PORADKA Tak PL
BARBARA PUDŁO Tak PL LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU
ANNA RYBA Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
BARBARA SKIBA PL KGW SUSIEC
B OŻENA SOCHAŃ PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
JANINA SUDOŁ Tak PL
ANNA ŚLIWA Tak PL AMATORKA
EWA TROCKA Tak PL
BEATA WINIARZ Tak PL BIEGOMANIA LUBACZÓW
MAGDALENA WYCZÓŁKOWSKA Tak PL JÓZEF CYTRUS TEAM
EDYTA ZAŁUSKA PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
AGNIESZKA ZDZIOCH Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 38 (Opłaconych: 24)
M1 - Kategoria męska 1 (mężczyźni, wiek: 16-30)
DAMIAN ANTOŃCZAK Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA
PIOTR BYRA Tak PL
GABRIEL CENCORA PL
RAFAŁ GÓRSKI PL
SZYMON KŁOCZEK Tak PL AZYMUT SIEDLISKA GMINA ZAMOŚĆ /PWSZ ZAMOŚĆ
ADAM KŁOCZEK PL AZYMUT SIEDLISKA GMINA ZAMOŚĆ /PWSZ ZAMOŚĆ
JAKUB KWIECIEŃ Tak PL
KAROL MAJEWSKI Tak PL CIESZANÓW RUNNERS
DAWID MASZLANKA PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
PAWEŁ NIEZDROPA Tak PL PERŁA UŁAZÓW
KRZYSZTOF PACHOŁEK PL
KRYSTIAN RAWSKI PL
MIKOŁAJ STRUMIDŁO Tak PL KUL
ŁUKASZ WAŻNY PL
PIOTR WETOSZKA Tak PL KBBB / TKKF
PATRYK WĘCŁAWSKI PL
KAROL WILCZYŃSKI Tak PL WYŻSZA SZKOŁA NAUK SPOŁECZNYCH LUBLIN
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 17 (Opłaconych: 9)
M2 - Kategoria męska 2 (mężczyźni, wiek: 31-50)
MAREK ANTOŃCZAK Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA
SŁAWOMIR BISZKONT Tak PL DRUŻYNA SZPIKU
TOMASZ BOREK Tak PL
MACIEJ BUJAK Tak PL B U J A K - C E N T R U M L E C Z E N I A B Ó L
ARTUR BŻDŻOŁA Tak PL ABAK DREAM TEAM
PAWEŁ CEGIEŁKO Tak PL
DARIUSZ CENCORA Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
TOMASZ CHMIELEWSKI Tak PL AKTYWNI OPTYMIŚCI
PIOTR CHMIELEWSKI Tak PL AKTYWNI OPTYMIŚCI
GRZEGORZ CHOCHOL Tak PL
GRZEGORZ CHROMIEC Tak PL
JACEK CHUDZICKI Tak PL
GRZEGORZ CYBULSKI Tak PL
PAWEŁ CZARNECKI Tak PL
ROBERT DOBROMILSKI Tak PL
PIOTR DWORZYCKI Tak PL
DOMINIK FLIS Tak PL ROZBIEGANY ZAMOŚĆ
GRZEGORZ GAJEK Tak PL WIEŚ TAŃCZY I BIEGA
MAREK GAWĘDA Tak PL
JAN GĄSIOR Tak PL OSP SUSIEC
PAWEŁ GRUZA Tak PL
GRZEGORZ GWOZDA Tak PL
IRENEUSZ HAWRYLUK Tak PL
MAREK HENIBORG Tak PL
DAREK KANTOR Tak PL RUN_HELPERSI
KRZYSZTOF KŁACZKO Tak PL PERŁA UŁAZÓW
TOMASZ KOGUCIUK Tak PL CHEŁM BIEGA
ANDRZEJ KOŁTUNIEWICZ Tak PL WIES TAŃCZY I BIEGA
PIOTR KONOPKA Tak PL LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU
JACEK KORZENIAK Tak PL
MARIUSZ KOSIŃSKI Tak PL LSB LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE
PIOTR KOT Tak PL ROZBIEGANY ZAMOŚĆ
KRZYSZTOF KOWALCZYK Tak PL WYŻSZA SZKOŁA NAUK SPOŁECZNYCH LUBLIN
ZBIGNIEW KRYGOWSKI Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
ADAM KURZĘPA Tak PL
WOJCIECH KUSTOSZ Tak PL JÓZEF CYTRUS TEAM
SYLWESTER KUŚMIERZ PL BYLEDOBIEC ANIN
KRZYSZTOF KWIATKOWSKI Tak PL ROZBIEGANY ZAMOŚĆ
WOJCIECH LEZIAK Tak PL FŁT KRAŚNIK
STANISŁAW ŁUKASZ PL
KRZYSZTOF ŁYSKO PL
SŁAWOMIR MACIĄG PL
RAFAŁ MACIEJKO Tak PL BIEGOMANIA LUBACZÓW
MAREK MANDZIUK Tak PL KBBB / TKKF
MAREK MARGAS Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
TOMASZ MASEŁKO Tak PL
KRZYSZTOF MAZUREK Tak PL
MARCIN MAZUREK PL
MACIEJ MEDER Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
ŁUKASZ MIRKOWSKI Tak PL BIEGAM NA TARCHOMINIE
MACIEJ MORYŃ Tak PL
ROBERT MYSZKA PL
PIOTR NIEDŹWIECKI Tak PL
GRZEGORZ OBROŚLAK Tak PL TRAPER LUBACZÓW
PRZEMYSŁAW OLEKSY PL RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY
ZBIGNIEW OLESZCZUK PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA
RYSZARD OLSZEWSKI Tak PL
ŁUKASZ PISARKI PL
TOMASZ PODKOWIŃSKI Tak PL
TOMASZ POPIS PL
MATEUSZ RAWSKI Tak PL
PIOTR RÓJ Tak PL
MARIUSZ SIKORA Tak PL
ERWIN SKWARZYŃSKI Tak PL
TOMASZ SMOLINIEC Tak PL
SŁAWOMIR SOKALSKI Tak PL ROZBIEGANY ZAMOŚĆ
TOMASZ SZCZEPANEK Tak PL PERŁA UŁAZÓW
MAREK SZCZURKO Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
ROBERT SZKODA Tak PL BIŁGORAJ BIEGA
MARIUSZ SZYPULSKI Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
ARKADIUSZ TROCKI Tak PL
FABIAN TURCZANIK Tak PL
MIROSŁAW TURZA Tak PL BIEGOMANIA LUBACZÓW
ZBIGNIEW URBAŃSKI Tak PL ZMITEK TEAM
MARCIN WACKO PL SMASHING PĄPKINS
PIOTR WALAS Tak PL
PRZEMYSŁAW WAŻNY Tak PL
TOMASZ WĘGRZYN Tak PL LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU
SEBASTIAN WIERZBIŃSKI Tak PL WYŻSZA SZKOŁA NAUK SPOŁECZNYCH LUBLIN
LESZEK WOSZCZAK Tak PL
GRZEGORZ WYCZÓŁKOWSKI Tak PL JÓZEF CYTRUS TEAM
MARCIN ZAKOŚCIELNY Tak PL WIES TAŃCZY I BIEGA
MICHAŁ ZĄŁĘCKI Tak PL LOTOS RUNNING TEAM
PIOTR ZDZIOCH Tak PL
PAWEŁ ZIELIŃSKI Tak PL
BOGDAN ZMITROWICZ Tak PL ZMITEK TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 86 (Opłaconych: 75)
M3 - Kategoria męska 3 (mężczyźni, wiek: 51-75)
JERZY HILLER PL
WIESŁAW KIEŁBOWICZ PL
JANUSZ KORNAGA Tak PL
HENRYK KOSZEL Tak PL
WOJCIECH KUŁAKOWSKI Tak PL
ANDRZEJ ŁUKASIK Tak PL
JANUSZ MEDER Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
HENRYK OSTRYKIEWICZ Tak PL
JERZY PASIECZNY Tak PL
DARIUSZ PIĄTKOWSKI Tak PL CHEŁM BIEGA
MAREK PIWOWARCZYK Tak PL
WITOLD SKIBA Tak PL BIEGOMANIA LUBACZÓW
ZBIGNIEW TUROSZ Tak PL
JAN WARDACH PL KLUB WIGOR ZAMOŚĆ
CZESŁAW WOŁOSZYN PL PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIE
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 15 (Opłaconych: 11)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 187 (Opłaconych: 138)