Bieg nad Tanwią 2016: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kategoria żeńska 1 (kobiety, wiek: 16-35)
EWA CEDROWICZ Tak
ANNA DĘBEK
BEATA FIDALI Tak
MAGDALENA GĄSIOR KGW SUSIEC
AGNIESZKA HERDA KGW SUSIEC
KATARZYNA IWANIUK-MROCZEK Tak AKTYWNI OPTYMIŚCI
JUSTYNA JAWOSZEK-MAZUREK
KATARZYNA KALUŹNIAK
NATALIA KOPER
EWELINA KOPROWICZ Tak JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ
KLAUDIA KRYGOWSKA AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
MAGDALENA KUJDA
MAGDALENA LACHOWSKA-WÓJCIAK Tak
KINGA LIWEŃ Tak AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
URSZULA ŁYDZIŃSKA Tak GOPS SUSIEC
MAGDALENA MAKUCH ROZBIEGANY ZAMOŚĆ
ANNA MANDZIUK Tak KBBB / TKKF
MAGDALENA MANDZIUK Tak KBBB / TKKF
ANNA MARGAS Tak AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
MAŁGORZATA MIECZNIK-BORKOWSKA
AGNIESZKA MIELNICZUK Tak
MONIKA PODKOWIŃSKA Tak
KATARZYNA RACIBOR Tak
HONORATA RUSINEK Tak AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
MONIKA SELECH
SARA SŁABY Tak KU AZS UP LUBLIN
MONIKA SOLILAK Tak
ANNA SWATEK Tak
AGATA SZCZEPANKOWSKA
PATRYCJA WĄSACZ Tak
OLGA ZARZECZNA Tak LSB LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 31 (Opłaconych: 19)
K2 - Kategoria żeńska 2 (kobiety, wiek: 36-75)
MARIA ADAMCZYK Tak DANUTA.LIS@ONET.COM.PL
JOLANTA ANDURA
JOANNA BISZKONT Tak PGB SPORTOWA PACZKA
ANNA BYRA PGB SPORTOWA PACZKA
MAŁGORZATA CENCORA Tak AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
ZDZISŁAWA DRĄŻEK KGW SUSIEC
BEATA FERENC BIEGOMANIA LUBACZÓW
ELŻBIETA FURGAŁA AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
JUSTYNA GAJDA JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ
MAGDALENA GAJEK Tak WIES TAŃCZY I BIEGA
AGATA KAPUŚNIAK Tak
TERESA KOPROWICZ
DANUTA KRAWIEC AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
ALICJA KRYGOWSKA AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
DOROTA KURASZYŃSKA Tak
RYSZARDA KUSTOSZ Tak JÓZEF CYTRUS TEAM
RENATA LESICZKA BIEGOMANIA LUBACZÓW
DANUTA LIS Tak
ELŻBIETA MAKSYMOWICZ Tak
MARTA MANDZIUK Tak KBBB / TKKF
EWA MEDER Tak AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
IWONA MEDER Tak AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
ANNA MEDER-GUZY Tak AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
BEATA PARYNIAK Tak
EWA PIWKO-WITKOWSKA Tak
JUSTYNA POPIS
SYLWIA PORADKA Tak
BARBARA PUDŁO Tak LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU
ANNA RYBA Tak AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
BARBARA SKIBA KGW SUSIEC
B OŻENA SOCHAŃ AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
JANINA SUDOŁ Tak
ANNA ŚLIWA Tak AMATORKA
EWA TROCKA Tak
BEATA WINIARZ Tak BIEGOMANIA LUBACZÓW
MAGDALENA WYCZÓŁKOWSKA Tak JÓZEF CYTRUS TEAM
EDYTA ZAŁUSKA AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
AGNIESZKA ZDZIOCH Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 38 (Opłaconych: 24)
M1 - Kategoria męska 1 (mężczyźni, wiek: 16-30)
DAMIAN ANTOŃCZAK Tak STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA
PIOTR BYRA Tak
GABRIEL CENCORA
RAFAŁ GÓRSKI
SZYMON KŁOCZEK Tak AZYMUT SIEDLISKA GMINA ZAMOŚĆ /PWSZ ZAMOŚĆ
ADAM KŁOCZEK AZYMUT SIEDLISKA GMINA ZAMOŚĆ /PWSZ ZAMOŚĆ
JAKUB KWIECIEŃ Tak
KAROL MAJEWSKI Tak CIESZANÓW RUNNERS
DAWID MASZLANKA AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
PAWEŁ NIEZDROPA Tak PERŁA UŁAZÓW
KRZYSZTOF PACHOŁEK
KRYSTIAN RAWSKI
MIKOŁAJ STRUMIDŁO Tak KUL
ŁUKASZ WAŻNY
PIOTR WETOSZKA Tak KBBB / TKKF
PATRYK WĘCŁAWSKI
KAROL WILCZYŃSKI Tak WYŻSZA SZKOŁA NAUK SPOŁECZNYCH LUBLIN
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 17 (Opłaconych: 9)
M2 - Kategoria męska 2 (mężczyźni, wiek: 31-50)
MAREK ANTOŃCZAK Tak STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA
SŁAWOMIR BISZKONT Tak DRUŻYNA SZPIKU
TOMASZ BOREK Tak
MACIEJ BUJAK Tak B U J A K - C E N T R U M L E C Z E N I A B Ó L
ARTUR BŻDŻOŁA Tak ABAK DREAM TEAM
PAWEŁ CEGIEŁKO Tak
DARIUSZ CENCORA Tak AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
TOMASZ CHMIELEWSKI Tak AKTYWNI OPTYMIŚCI
PIOTR CHMIELEWSKI Tak AKTYWNI OPTYMIŚCI
GRZEGORZ CHOCHOL Tak
GRZEGORZ CHROMIEC Tak
JACEK CHUDZICKI Tak
GRZEGORZ CYBULSKI Tak
PAWEŁ CZARNECKI Tak
ROBERT DOBROMILSKI Tak
PIOTR DWORZYCKI Tak
DOMINIK FLIS Tak ROZBIEGANY ZAMOŚĆ
GRZEGORZ GAJEK Tak WIEŚ TAŃCZY I BIEGA
MAREK GAWĘDA Tak
JAN GĄSIOR Tak OSP SUSIEC
PAWEŁ GRUZA Tak
GRZEGORZ GWOZDA Tak
IRENEUSZ HAWRYLUK Tak
MAREK HENIBORG Tak
DAREK KANTOR Tak RUN_HELPERSI
KRZYSZTOF KŁACZKO Tak PERŁA UŁAZÓW
TOMASZ KOGUCIUK Tak CHEŁM BIEGA
ANDRZEJ KOŁTUNIEWICZ Tak WIES TAŃCZY I BIEGA
PIOTR KONOPKA Tak LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU
JACEK KORZENIAK Tak
MARIUSZ KOSIŃSKI Tak LSB LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE
PIOTR KOT Tak ROZBIEGANY ZAMOŚĆ
KRZYSZTOF KOWALCZYK Tak WYŻSZA SZKOŁA NAUK SPOŁECZNYCH LUBLIN
ZBIGNIEW KRYGOWSKI Tak AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
ADAM KURZĘPA Tak
WOJCIECH KUSTOSZ Tak JÓZEF CYTRUS TEAM
SYLWESTER KUŚMIERZ BYLEDOBIEC ANIN
KRZYSZTOF KWIATKOWSKI Tak ROZBIEGANY ZAMOŚĆ
WOJCIECH LEZIAK Tak FŁT KRAŚNIK
STANISŁAW ŁUKASZ
KRZYSZTOF ŁYSKO
SŁAWOMIR MACIĄG
RAFAŁ MACIEJKO Tak BIEGOMANIA LUBACZÓW
MAREK MANDZIUK Tak KBBB / TKKF
MAREK MARGAS Tak AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
TOMASZ MASEŁKO Tak
KRZYSZTOF MAZUREK Tak
MARCIN MAZUREK
MACIEJ MEDER Tak AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
ŁUKASZ MIRKOWSKI Tak BIEGAM NA TARCHOMINIE
MACIEJ MORYŃ Tak
ROBERT MYSZKA
PIOTR NIEDŹWIECKI Tak
GRZEGORZ OBROŚLAK Tak TRAPER LUBACZÓW
PRZEMYSŁAW OLEKSY RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY
ZBIGNIEW OLESZCZUK STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA
RYSZARD OLSZEWSKI Tak
ŁUKASZ PISARKI
TOMASZ PODKOWIŃSKI Tak
TOMASZ POPIS
MATEUSZ RAWSKI Tak
PIOTR RÓJ Tak
MARIUSZ SIKORA Tak
ERWIN SKWARZYŃSKI Tak
TOMASZ SMOLINIEC Tak
SŁAWOMIR SOKALSKI Tak ROZBIEGANY ZAMOŚĆ
TOMASZ SZCZEPANEK Tak PERŁA UŁAZÓW
MAREK SZCZURKO Tak AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
ROBERT SZKODA Tak BIŁGORAJ BIEGA
MARIUSZ SZYPULSKI Tak AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
ARKADIUSZ TROCKI Tak
FABIAN TURCZANIK Tak
MIROSŁAW TURZA Tak BIEGOMANIA LUBACZÓW
ZBIGNIEW URBAŃSKI Tak ZMITEK TEAM
MARCIN WACKO SMASHING PĄPKINS
PIOTR WALAS Tak
PRZEMYSŁAW WAŻNY Tak
TOMASZ WĘGRZYN Tak LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU
SEBASTIAN WIERZBIŃSKI Tak WYŻSZA SZKOŁA NAUK SPOŁECZNYCH LUBLIN
LESZEK WOSZCZAK Tak
GRZEGORZ WYCZÓŁKOWSKI Tak JÓZEF CYTRUS TEAM
MARCIN ZAKOŚCIELNY Tak WIES TAŃCZY I BIEGA
MICHAŁ ZĄŁĘCKI Tak LOTOS RUNNING TEAM
PIOTR ZDZIOCH Tak
PAWEŁ ZIELIŃSKI Tak
BOGDAN ZMITROWICZ Tak ZMITEK TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 86 (Opłaconych: 75)
M3 - Kategoria męska 3 (mężczyźni, wiek: 51-75)
JERZY HILLER
WIESŁAW KIEŁBOWICZ
JANUSZ KORNAGA Tak
HENRYK KOSZEL Tak
WOJCIECH KUŁAKOWSKI Tak
ANDRZEJ ŁUKASIK Tak
JANUSZ MEDER Tak AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
HENRYK OSTRYKIEWICZ Tak
JERZY PASIECZNY Tak
DARIUSZ PIĄTKOWSKI Tak CHEŁM BIEGA
MAREK PIWOWARCZYK Tak
WITOLD SKIBA Tak BIEGOMANIA LUBACZÓW
ZBIGNIEW TUROSZ Tak
JAN WARDACH KLUB WIGOR ZAMOŚĆ
CZESŁAW WOŁOSZYN PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIE
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 15 (Opłaconych: 11)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 187 (Opłaconych: 138)