Bieg nocny - Bieg górala świętokrzyskiego na 6km: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety (kobiety, wiek: 16-99)
JOANNA ADAMCZYK Tak PL
JOLANTA ANDURA Tak PL
KATARZYNA ANDURA Tak PL
KAROLINA ANIOŁ Tak PL AMATOR
KARINA BIAŁOBŁOCKA Tak PL
YURIY BLAHODIR Tak UA
KINGA BRZOSZKIEWICZ PL SPORT MEDICAL REHABILITACJA-OSTROWIEC SW
ALICJA CHRZĄSTEK Tak PL
RENATA CIOSK Tak PL
PAULINA CISOWSKA Tak PL
ANNA CZWARTOSZ PL
IZABELA DUBOWIK Tak PL KIELCE
LILIA FISKOVICZ Tak MD LKB RUDNIK
JUSTYNA FRANKOWICZ PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
MONIKA GILOWSKA Tak PL
KAROLINA GŁOGOWSKA Tak PL
MARIOLA JAMRÓZ Tak PL FITNESS CLUB TAO KIELCE
ANNA JAROS PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
JOANNA JAROSZEWSKA Tak PL
OLGA JAROTSKA UA LKB RUDNIK
SABINA JARZĄBEK PL
KAROLINA JASIŃSKA Tak PL
MARTA JĘDRYS Tak PL BBM KIELCE / ZABIEGANI
DOROTA JOŃCZYK Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
WIOLETA JOŃCZYK PL
WIOLETA JOŃCZYK PL
BOGUSŁAWA JUNG PL
VAKENTYNA KILIARSKA UA LKB RUDNIK
WIOLETTA KLAMKA PL
KAMILA KONDRACKA Tak PL BBM KIELCE
MICHAŁ KOZIEL Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
KLAUDIA KUROPATWA Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
KASIA KWIETNIEWSKA Tak PL
ANNA LATKOWSKA Tak PL BBM KIELCE / ZABIEGANI
AGNIESZKA LIPA PL
ANNA LIPA PL
IWONA ŁABĘCKA Tak PL BBM KIELCE
AGNIESZKA ŁAPKA Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN
EWA MAJER Tak PL NORAFSPORT
EDYTA MALKOWSKA Tak PL
AGATA MATEJCZUK Tak PL KS ALASKA ŁÓDŹ/ SPARTEZ
MAGDALENA MATYSEK PL ZSP NR 1 BODZENTYN
KRZYSZTOF MAZUREK PL AMATOR
DARJA MICHAJLOVA UA LKB RUDNIK
IZABELA NOWAK Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN
ANNA PACZEK-KRACZYŃSKA Tak PL
ANNA PANKOWSKA Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
ELA PAWLIK PL
LIDIA PODLEJSKA Tak PL
DOMINIKA PRZYWARA Tak PL
BARBARA PTAK Tak PL BBL STRAWCZYN
LIDIA PYTEL PL STS SKARŻYSKO-KAMIENNA
RENATA RADUSZEWSKA Tak PL
JOANNA SADRAK Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
ADRIANNA SADZA Tak PL
JUSTYNA SIKORA Tak PL
EWA SKRZECZOWSKA - GRDEŃ Tak PL
EWA SKRZYNIARZ PL
KATARZYNA SOBOŃ Tak PL
MAGDALENA STRZEŻEK PL
ANNA SWAJDO PL ZSP NR 1 BODZENTYN
IWONA SYROKA-PAWELEC PL
IWONA SZLĘZAK PL AKADEMIA HOLISTYCZNA
MONIKA ŚWIERCZ PL
AMANDA TARNIK Tak PL
MAGDALENA TUSIEŃ-KUZKA Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
KINGA URBAN Tak PL
KRYSTYNA WOLDER Tak PL
ELŻBIETA WOŹNICA Tak PL KIELECKIBIEGACZ.PL
IZABELA WÓJCIK Tak PL
EWA WZOREK Tak PL
ASIA ZAJECKA Tak PL
KATARZYNA ZIÓŁKOWSKA Tak PL BBM KIELCE
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 73 (Opłaconych: 49)
M - Mężczyźni 16-29 (mężczyźni, wiek: 16-99)
KRZYSZTOF ANIOŁ Tak PL KU AZS UJK KIELCE
TOMASZ BARAŃSKI PL
KAMIL BERNACKI PL SPORT MEDICAL REHABILITACJA-OSTROWIEC SW
MICHAŁ BIELAT Tak PL
TOMASZ BISKUPSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
PIOTR BRZOZA Tak PL B&B KIELCE TEM
MACIEJ BUJAK Tak PL M M B U J A K
PIOTR CHMIEL Tak PL
RAFAŁ CZARNECKI PL STS SKARŻYSKO-KAMIENNA
ŁUKASZ DERLATKA Tak PL
JACEK DŁUGOSZ Tak PL
PRZEMYSŁAW DUDEK Tak PL
SYLWESTER DUDEK Tak PL LKB RUDNIK
PAWEŁ DZIOPA Tak PL
DOMINIK DZIWOŃ Tak PL
ROBERT FARON Tak PL SALCO SPORT TEAM
PAWEŁ FIJAŁKOWSKI PL
SIERGIEJ FISKOVICZ UA LKB RUDNIK
MICHAL FOREMNIAK PL
ANDRZEJ GÁSIOR PL
JAKUB GAWROŃSKI Tak PL BBM/KKL KIELCE
BARTOSZ GORCZYCA Tak PL BUFF TEAM POLSKA
KRZYSZTOF GÓŹDŹ PL
JAN GROŃSKI Tak PL
NORBERT GRUDZIEŃ Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN
CZESŁAW IWAN Tak PL
ZBIGNIEW JACKOWSKI Tak PL
DANIEL JAGIEŁŁO Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
BŁAŻEJ JAGIEŁŁO Tak PL
MICHAŁ JAGIEŁO PL LUBIENIA
MARCIN JAGODZIŃSKI PL
DANIEL JAGODZKI PL
DOMINIK JAMROŻEK PL
PIOTR JAROS Tak PL
WOJCIECH JAROSZ Tak PL KLKS JUVENTA KOBEX STARACHOWICE
SZYMON JARZYNA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
DARIUSZ KAJER Tak PL
MIKOŁAJ KĘPIŃSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
KAMIL KOŁODZIEJSKI PL
ŁUKASZ KOŁOMAŃSKI PL KLUB GÓRSKI PTTK KIELCE
PAWEŁ KOSIN Tak PL UKS SOKÓŁ KĘTY
MARIUSZ KOSTRZEWA Tak PL KLUB SPORTOWY ALASKA
MICHAŁ KOZIEŁ PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
TOMASZ KOZIEŁ Tak PL
MAREK KOZYRA Tak PL BBM KIELCE
ŁUKASZ KRACZYŃSKI Tak PL
ADAM KRÓL PL ŚWIĘTOKRZYSKIE STOWARZYSZENIE PSZCZELARZY
MARIUSZ KRUSZYNA PL ZAGNAŃSK BIEGA
MICHAŁ KRZYWOBOK Tak PL
DAWID KUBIEC PL
ROBERT KUMAŃSKI PL
PIOTR KUSIAK Tak PL KKL SPRAWNI-RAZEM
ANDRZEJ LACHOWSKI Tak PL LACHO TEAM
SYLWESTER LEPIARZ Tak PL CENTRUM SPORT OSTROWIEC ŚW.
JAROSŁAW LUBIŃSKI Tak PL KKL KIELCE
WIESŁAW LUDWINEK Tak PL KIELCE
WIKTOR ŁACINA PL
KRZYSZTOF ŁODEJ PL LZS MAKOSZYN / BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
KRZYSZTOF MACIEJSKI PL LZS MAKOSZYN / BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
KRZYSZTOF MAGDZIARZ Tak PL AKADEMIA HOLISTYCZNA
ROBERT MAJECKI PL KLKS JUVENTA KOBEX STARACHOWICE
PAWEŁ MEJ Tak PL BOSY BIEGACZ
ARTUR MIZDRAK PL
MATEUSZ MIZERA PL
ERNEST NIEMASZEWSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
MARCIN NOWAK Tak PL
PATRYK OBARA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
DANIEL OLESIŃSKI Tak PL
PATRYK OLESIŃSKI Tak PL
KAMIL OLSZEWSKI PL
MARIUSZ PANKOWSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
JERZY PIÓRO PL
KAMIL PIWOWARCZYK Tak PL
ADAM POCHEĆ PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
KRZYSZTOF POGORZELSKI PL
RADOSŁAW PTAK Tak PL
ARKADIUSZ PTAK Tak PL
KRZYSZTOF PTAK Tak PL
MAREK RADUSZEWSKI Tak PL
GRZEGORZ RAKOCZY Tak PL
KONRAD RDZANEK Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
ROBERT RÓZGA PL
DOMINIK RUBINKIEWICZ Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
PIOTR SABAT Tak PL
MARIUSZ SANECKI Tak PL
MARIUSZ SANECKI PL
BARTOSZ SIEMOŃSKI Tak PL
ZUZANNA SIKORA PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
SZYMON SIWONIA Tak PL
DAMIAN SIWONIA Tak PL
GRZEGORZ SKIBA PL 100% WITAMINY C
MAREK SKRZYNIARZ PL FITNESS CLUB TAO KIELCE
PIOTR SNOPEK PL AMATOR
KAROL SOKOŁOWSKI Tak PL OKULAR MTB TEAM
MAREK SOKOŁOWSKI Tak PL
DAMIAN STACHURA Tak PL SPORTLIFE
PAWEL STEPNIK PL ŚMIGASIĘ
PAWEŁ STĘPNIK PL ŚMIGASIĘ
MARCIN STOKOWIEC PL
RADOSŁAW SYROKA PL
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MIŁOSZ SZCZEŚNIEWSKI Tak PL SALCO SPORT TEAM
TOMASZ SZLUFIK PL
MARCIN SZPLIT PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
TOMASZ SZYMKIEWICZ Tak PL
FILIP SZYMKIEWICZ PL
MATEUSZ ŚWIETLIK Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
MICHAŁ ŚWIĘCICKI Tak PL
ANDRZEJ ŚWIRSZCZ PL UNIA MAŁOGOSZCZ
JAKUB TAKOSOGLU PL POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA
PAVLO VERETSKIJ UA LKB RUDNIK
MATEUSZ WAWRZEŃCZYK Tak PL
JACEK WIATROWSKI Tak PL BBM KIELCE
SŁAWOMIR WIEWIÓRA Tak PL
DANIEL WOSIK PL
KRZYSZTOF WÓJCICKI Tak PL
MARCELI ZABOREK Tak PL BBM KIELCE / ZABIEGANI
PAULINA ZIEMBA Tak PL
ŁUKASZ ŻACZEK PL
PIOTR ŻŁOBECKI Tak PL AMATOR
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 120 (Opłaconych: 72)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 193 (Opłaconych: 121)