Bieg od Watykanu do wulkanu w alei miniatur na 800: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety (kobiety, wiek: 16-99)
KARINA BIAŁOBŁOCKA Tak PL
ANNA BRACIK Tak PL ŚWK OHP
KINGA BRZOSZKIEWICZ PL
WIOLETTA GAŁUSZKIEWICZ Tak PL ŚWK OHP
EMILIA GRABA Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN
KATARZYNA GRABKA PL
MARTA JĘDRYS PL BBM KIELCE
DOROTA JOŃCZYK Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
OLGA KAZIMIROWA UA KS ICE-MAT TEAM
KLAUDIA KUROPATWA Tak PL
PAULINA KWIECIEŃ Tak PL ŚWK OHP
DOROTA LEDWÓJCIK PL
WERONIKA ŁAPKA PL ZSP NR 1 BODZENTYN
EWA MAJER Tak PL NORAFSPORT
ANNA PANKOWSKA Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
KATARZYNA POCHEĆ Tak PL ŚWK OHP
RENATA RADUSZEWSKA Tak PL
ADRIANNA SADZA Tak PL BBM KIELCE / ZABIEGANI
ZUZANNA SIKORA Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN
KRYSTYNA SKOWROŃSKA Tak PL ŚWK OHP
ANNA STĘPIEŃ PL ŚWK OHP
NATALIA STĘPNIK Tak PL ŚWK OHP
MONIKA SZANIAWSKA PL
MAGDALENA TUSIEŃ-KUZKA Tak PL
AGNIESZKA WIATROWSKA Tak PL KSP
ALINA WIEWIÓRA Tak PL
ELŻBIETA WOŹNICA Tak PL KIELECKIBIEGACZ.PL
ANNA WÓJCIK Tak PL ŚWK OHP
SYLWIA WYDRA Tak PL ŚWK OHP
EWA WZOREK Tak PL
IZABELA ZNOJEK PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
ANNA ZWIERZCHOWSKA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 32 (Opłaconych: 22)
M - Mężczyźni (mężczyźni, wiek: 16-99)
MICHAŁ BUJAK PL LKK LUBLIN
MAREK DUKAT Tak PL ŚWK OHP
PAWEŁ DZIOPA Tak PL
WOJCIECH FURMANEK Tak PL BODZENTYN
JAKUB GAWROŃSKI Tak PL
BARTOSZ GORCZYCA Tak PL BUFF TEAM POLSKA
PATRYK GRABKA Tak PL ŚWK OHP
DANIEL JAGIEŁŁO Tak PL
MICHAŁ JAGIEŁO PL
SZYMON JARZYNA Tak PL
MICHAŁ KALETA Tak PL
JERZY KANIEWSKI Tak PL
TOMASZ KANIEWSKI Tak PL
KACPER KOWALCZYK Tak PL ŚWK OHP
KONRAD KOZŁOWSKI Tak PL ŚWK OHP
KAMIL KUROŚ PL
BARTŁOMIEJ LANGNER Tak PL ŚWK OHP
TOMASZ LATO PL
SYLWESTER LEPIARZ Tak PL
KRZYSZTOF MACIEJSKI PL LZS MAKOSZYN / BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
KAZIMIERZ MĄDZIK PL
PAWEŁ MEJ Tak PL BOSY BIEGACZ
PAWEŁ MENDYGRAŁ Tak PL ŚWK OHP
ERNEST NIEMASZEWSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
MARIUSZ PANKOWSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
GRZEGORZ PAPIS Tak PL ZSZ NR 3
ADRIAN PĄCZEK Tak PL
DAWID PETROVIĆ Tak PL ŚWK OHP
WIESŁAW PIÓRO PL
EMIL PISARSKI Tak PL ŚWK OHP
MICHAŁ PŁATEK Tak PL ŚWK OHP
KRZYSZTOF POGORZELSKI PL
MAREK RADUSZEWSKI Tak PL
KONRAD RDZANEK Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
JACEK SABAT Tak PL ZSZ NR 3
MATEUSZ SŁAWIŃSKI Tak PL ŚWK OHP
PATRYK SŁAWIŃSKI Tak PL ŚWK OHP
KAROL SZLUFIK PL
BARBARA WĘGRZYN PL ŚWK OHP
JACEK WIATROWSKI Tak PL IPA
SŁAWOMIR WIEWIÓRA Tak PL
ŁUKASZ WRÓBEL Tak PL ŚWK OHP
MARCELI ZABOREK Tak PL BBM KIELCE / ZABIEGANI
KAMIL ZIÓŁKOWSKI Tak PL ŚWK OHP
KAROL ZIÓŁKOWSKI Tak PL ŚWK OHP
PIOTR ZNOJEK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 46 (Opłaconych: 35)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 78 (Opłaconych: 57)