Bieg Szlakiem Papieskim Kilometry Caritas: Lista zgłoszeń

21,097 km: Bieg Szlakiem Papieskim

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN (kobiety, wiek: 10-85)
JUSTYNA ADAMUS -KOWALSKA Tak PL 40
KATARZYNA BARTOSIŃSKA PL DZIKWORKOUT
WIOLETA BRYCHCY Tak PL AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE 28
BARBARA CHRZANOWSKA Tak PL ZDZIERAJ KAPCIE WWW.AGATSU.PL 39
ANGELIKA GUBAS Tak PL 151
AGATA HILASZEK Tak PL 133
AGNIESZKA KANTOR Tak PL 111
ELWIRA KATANOWSKA Tak PL SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE 135
VALENTYNA KILIARSKA Tak UA CHEMIK NOXY PULAWY 142
KAMILA KLIMEK-MARSZAŁEK Tak PL 144
JOANNA KOŁODZIEJ Tak PL AMATORKA 134
ANETA KULEJ PL
JOANNA KUMIEGA PL
GRAŻYNA MACHLOWSKA Tak PL KKB DYSTANS KRAKÓW
KORNELIA MANTERYS Tak PL W POGONI ZA DUCHEM 247
KATARZYNA MOTYL Tak PL 243
KAROLINA OPALSKA Tak PL 213
EDYTA PERYGA PL
KLAUDIA RADZIWOŃCZYK Tak PL 222
ANNA RZEŻUCHA Tak PL
MICHALINA STACHERA PL
AGNIESZKA SULARZ Tak PL 326
MARTA SZRETER Tak PL SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE 305
AGNIESZKA WINKLER Tak PL 358
PATRYCJA WŁODARCZYK Tak PL JKLA JAWOR 316
DOMINIKA ZIĘBA PL
POLA ŻABOWSKA Tak PL 333
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 27 (Opłaconych: 21)
M - Mężczyźni OPEN (mężczyźni, wiek: 10-85)
ŁUKASZ ANYŻ Tak PL W POGONI ZA DUCHEM 30
GRZEGORZ BAGAN PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
KAMIL BALWIERZ Tak PL 35
JAROSLAW BARTOSIK Tak PL 32
PIOTR BARTULA PL CHCIAŁEM SE POBIEGAĆ
MARIUSZ BĄCZALSKI Tak PL
BARTOSZ BIAŁAS Tak PL 24
MARIUSZ BIJAK PL HARPAGAN SOSNOWIEC
MACIEJ BIRECKI Tak PL 13
KAMIL BOGDAŃSKI Tak PL 9
RAFAŁ BORCIUCH PL
BARTOSZ BROEN Tak PL 1
MARCIN BUCKI Tak PL 3
WŁODZIMIERZ CERNAL Tak PL 21
MAREK CIEŚLA PL
PAWEŁ CIEŚLIK Tak PL 2
MAREK CISZYŃSKI PL
KRZYSZTOF CYGAN Tak PL 12
ADRIAN CYROŃ Tak PL 10
ARTUR CZADO Tak PL 22
TOMASZ CZAJA PL
MAREK CZAPEK Tak PL NIGHT RUNNERS 31
PIOTR CZARNOTA PL
JAKUB ĆWIKLIŃSKI Tak PL 4
MARCIN DEMBECKI Tak PL WWW.TGACONSULTING.PL 11
ZBIGNIEW DOBROWOLSKI PL KB ZADYSZKA
DAMIAN DUDEK Tak PL 7
MAREK DWORSKI Tak PL AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE 27
MAREK DYJA PL
ŁUKASZ DZIADEK Tak PL BIEGAM BO LUBIĘ 23
TOMASZ DZIERŻAWSKI Tak PL 34
KONRAD GAJEWSKI Tak PL 122
MICHAŁ GARBAT Tak PL 118
WOJCIECH GAWIN Tak PL 136
PIOTR GĄSIOREK Tak PL 150
PIOTR GERASCH Tak PL 120
MARTA GIERSZ Tak PL 158
DAMIAN GLABA PL
TOMASZ GLIŃSKI PL
LECH GLUZICKI Tak PL 164
JACEK GOLDA Tak PL 143
PAWEŁ GOŁĄB Tak PL 100
MARCIN GOZDEK Tak PL DZIKWORKOUT 160
ADAM GRALAK Tak PL 165
DARIUSZ GRZYB Tak PL 163
WOJCIECH HOLONA Tak PL OPEL ACTIVE TEAM 148
SYLWESTER IWANOWSKI Tak PL 137
ADAM JAGIEŁA Tak PL 152
ANDRZEJ JAKÓBCZAK Tak PL BIEGAJ Z ŻARKAMI 128
DARIUSZ JAROS Tak PL
MACIEJ JASZCZYŃSKI Tak PL LACHO TEAM
RAFAŁ JAWORSKI Tak PL ALLIANZ RUNING TEAM
ZBIGNIEW JĘDRYCHA Tak PL 155
JACEK KAMIONKA Tak PL PASKAMBIEGA 114
MAREK KANIA PL TOTALNY AMATOR
ARKADIUSZ KANTOR Tak PL 112
ŁUKASZ KASPRZYK Tak PL 101
ROBERT KĘSICKI Tak PL 121
PIOTR M. KINDLER Tak PL NIEZRZESZONY 161
RADOSŁAW KŁECZEK PL WWW.REDEKKLECZEK.PL
DARIUSZ KŁOSUŃ PL HARPAGAN SOSNOWIEC
MARIUSZ KNUTELSKI Tak PL 145
KRZYSZTOF KOCHMAN Tak PL 102
SEBASTIAN KOCOT Tak PL 130
RAFAL KOĆWIN PL
DARIUSZ KOŁODZIEJ Tak PL W POGONI ZA DUCHEM 131
MARCIN KONIECZKO Tak PL 127
MARCIN KOŃCZAK Tak PL 156
MAREK KOŃCZAK Tak PL 157
PAWEŁ KOSEK Tak PL WWW.PAWELKOSEK.COM 129
MATEUSZ KOWACZ PL
JACEK KOZŁOWSKI PL
KRZYSZTOF KRZYŻAK Tak PL W POGONI ZA DUCHEM 124
KAMIL KUBICZEK Tak PL
ADAM` KULISZ Tak PL W POGONI ZA DUCHEM 138
MARIUSZ KUR Tak PL 147
ZENON KURYŁO Tak PL SBD ENERGETYK RYBNIK 116
PIOTR LASZCZAK Tak PL 221
JAROSLAWA LATACZ Tak PL 249
MACIEJ LISIEWSKI PL
WOJCIECH ŁATKA Tak PL 201
RYSZARD MACHLOWSKI Tak PL KKB DYSTANS KRAKÓW
MAREK MARMURA PL
ANDRZEJ MATYJA PL
KRZYSZTOF MATYSZKIEWICZ Tak PL 225
PAWEŁ MATYSZKIEWICZ Tak PL 226
MARCIN MEDES PL
MARCIN MICHALAK PL
TOMASZ MIELNICKI Tak PL 214
DARIUSZ MIERNIK Tak PL
KAMIL MIGOŃ Tak PL
PIOTR MIGZA Tak PL NIEPANIKUJ.PL 216
DANIEL MŁODZIK Tak PL 240
ANDRZEJ MOSKAL Tak PL
EDWARD MOSKAL Tak PL 233
ARTUR MOTYL Tak PL 244
ALEK MOTYL Tak PL
MATEUSZ MUCHA Tak PL 210
MARIUSZ MUSIALIK PL
RAFAŁ MUSIK Tak PL WKURW_TEAM 209
ANDRZEJ MUSIOŁ Tak PL A.MEDIA TYCHY 248
ARKADIUSZ MYSIAK Tak PL RWKS SPARTA BIŁGORAJ 228
JAKUB NIEMIEC Tak PL 241
ŁUKASZ NOGA Tak PL 252
GRZEGORZ NOWAK Tak PL 223
WOJCIECH NOWAKOWSKI PL
MICHAŁ OCYSEK PL MONAR ROŻNOWICE 34
ŁUKASZ OLSZEWSKI Tak PL 239
PIOTR PALUSZKIEWICZ Tak PL 200
TOMASZ PANCHYRZ Tak PL 211
BARTŁOMIEJ PAŃKOWSKI Tak PL POGORIA BIEGA/TYMBAR TEAM 206
TOMASZ PAPESZ PL OPEL ACTIVE TEAM
GRZEGORZ PĄK Tak PL KMP SOSNOWIEC 204
PATRYK PIECZABA Tak PL DZIKWORKOUT
LESZEK PIĘTA Tak PL
ŁUKASZ PINKOS Tak PL 246
MARIUSZ POCHOPIEŃ Tak PL 250
KRZYSZTOF POLAK PL OPEL ACTIVE TEAM
KAMIL PRABUDZKI Tak PL SAINT-GOBAIN SQUAD 208
ZBIGNIEW PRAGNĄCY Tak PL 212
JAROSŁAW PROKOP PL CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
TOMASZ PRZYBYLSKI Tak PL 217
MARCIN PSZCZOŁA Tak PL 203
KAZIMIERZ PUCHACZ Tak PL 321
PAWEŁ PUŚCIZNA Tak PL SAINT-GOBAIN SQUAD
STANISŁAW ROGASCH Tak PL 263
ŁUKASZ RYDZYK Tak PL 224
TOMASZ RZEŻUCHA Tak PL
BARTŁOMIEJ SCHAB Tak PL 306
PIOTR SEMPER Tak PL FUNDACJA EXODUS SOSNOWIEC 338
ARTUR SIADUL PL WRC MAGAZYN RAJDOWY
ADAM SITKO Tak PL BROTHERS TEAM-JAK DALEKO NOGI PONIOSĄ 352
GRZEGORZ SITKO Tak PL BROTHERS TEAM-JAK DALEKO NOGI PONIOSĄ 353
GRZEGORZ SKWORC Tak PL 331
KRZYSZTOF SOBÓR PL
ZBIGNIEW STĘPLOWSKI Tak PL 354
ANDRZEJ STRAŚ PL
MACIEJ STROMCZYNSKI Tak PL 308
MICHAŁ SULICH Tak PL BRACIA Z MŁYNA CREW
DAMIAN SZASTAK PL HARPAGAN SOSNOWIEC
BOGUSŁAW SZATON Tak PL MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ 322
KRZYSZTOF SZWEBLIK Tak PL 303
MACIEJ SZYDŁO Tak PL OPEL ACTIVE TEAM 334
ANDRZEJ ŚRODA Tak PL PIZZERIA BELLA ITALIA STRZELCE OPOLSKIE 317
MACIEJ ŚWIDA Tak PL 351
MARIUSZ THAL Tak PL HARPAGAN SOSNOWIEC 302
GRZEGORZ TYTKO Tak PL NIGHT RUNNERS 335
KAROL URBAŃCZYK Tak PL NIGHT RUNNERS 357
PAVEL VERECKYI Tak PL CHEMIK NOXY PULAWY 332
TOMASZ WASZKIEWICZ Tak PL W POGONI ZA DUCHEM 29
JACEK WĘGRZYN Tak PL TEAM KOPEĆ 362
KOZIMOR WIESŁAW PL LEGIA CORRATEC TEAM
MARIUSZ WILK Tak PL 337
RAFAŁ WILK Tak PL 348
STANISLAW WÓJCIK Tak PL DĄBROWSKA GRUPA ROWEROWA 349
IREK WYLEŻAŁEK Tak PL O CO BIEGA W KALETACH
MAREK WYLĘŻEK Tak PL 330
PIOTR ZABRZEŃSKI PL
JAROMIR ZARADNY Tak PL
PRZEMYSLAW ZIELIŃSKI Tak PL 327
JAKUB ZIĘTEK Tak PL SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE 323
ZBIGNIEW ŻALIŃSKI Tak PL 342
PIOTR ŻYWCZAK Tak PL 313
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 163 (Opłaconych: 128)

5 km: Urodzinowa Piątka

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN (kobiety, wiek: 10-85)
EWA ANTOLAK Tak PL HEALTHY BODY ŻELAZNY&ŻELAZNY 42
AGNIESZKA BARTAS PL W POGONI ZA DUCHEM
KINGA CICHOŃ Tak PL SPEED TEAM BRZESZCZE 14
ANNA DUDA PL
BLANKA DZIERŻANOWSKA Tak PL NIGHT RUNNERS 44
BOŻENA GARBAT Tak PL 117
EWELINA GAWRON Tak PL 105
EWELINA GĘTKOWSKA PL
JOANNA JURECZKO Tak PL MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 106
MONIKA KISIEL Tak PL 110
RENATA KRZYŻAK Tak PL 125
DOROTA KURYŁO Tak PL SBD ENERGETYK RYBNIK 115
ELŻBIETA LEWICKA Tak PL NIESTOWARZYSZONY 256
MONIKA ŁUKASZEK Tak PL W POGONI ZA DUCHEM 270
JOLANTA ŁYCZAK PL
ROZALIA MALINA Tak PL 229
KATARZYNA MORDZIOŁEK Tak PL HEALTHY BODY ŻELAZNY&ŻELAZNY 271
EWA PIETRUSZKA Tak PL BIEGAJ RAZEM Z NAMI OGRODZIENIEC 264
DOMINIKA PRZYBYŁA Tak PL 266
MARTA RODKO Tak PL SEKCJA PIASKI 227
KLAUDIA SKOPOWSKA PL
AGNIESZKA SKOWRON Tak PL 372
GABRIELA SOBCZYK Tak PL SBD ENERGETYK RYBNIK 364
SYLWIA STALKA Tak PL 345
IWONA STAŚKIEWICZ Tak PL 367
SANDRA WĄTOR PL
MAŁGORZATA WOJDANOWSKA Tak PL 347
MAGDALENA WOJTAŁA Tak PL 360
BEATA WROŃSKA Tak PL JASEŁKA 363
EWA WYPYSIŃSKA PL
AGNIESZKA WYSOCKA PL HEALTHY BODY ŻELAZNY&ŻELAZNY
GRAŻYNA ZIELIŃSKA Tak PL 370
TERESA ŻALIŃSKA Tak PL 341
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 33 (Opłaconych: 25)
M - Mężczyźni OPEN (mężczyźni, wiek: 10-85)
MICHAŁ ANUSIEWICZ Tak PL 41
DAMIAN BARTOS PL
MARCIN BIERLET PL
PAWEŁ BINIECKI Tak PL 33
ŁUKASZ BITTNER PL
TOMASZ BORCZ PL
RAFAŁ CERNAL PL
ADAM CISZOWSKI Tak PL 36
MARCIN DROZD Tak PL 8
MACIEJ DUCZYŃSKI Tak PL ADS MASNA KRYTYCZNA
RADOSŁAW DZIK Tak PL SAM BIEGAM 43
RAFAŁ FORMICKI PL VICTORIA ZAWIERCIE
RYSZARD GARBAT Tak PL 119
JERZY GÓRSKI Tak PL 109
MARCIN HANASIEWICZ PL
ADAM JAMIŃSKI Tak PL 132
IRENEUSZ KALBARCZYK Tak PL TRUCHTACZ.PL 159
PIOTR KANIOWSKI Tak PL 149
TOMASZ KMERA Tak PL 123
MATEUSZ KMIEĆ PL WKB META LUBLINIEC
PRZEMYSŁAW KOZIARZ PL DON\'T GIVE UP / RUNONLINE
ZBIGNIEW KRÓL Tak PL 126
MACIEJ KUBICZEK Tak PL ZAŁOŻĘ SIĘ, ŻE MINIS NIE POBIEGNIE
DAMIAN KULA Tak PL 166
EDWARD KUREK Tak PL 146
MARCIN ŁUKASZEK Tak PL W POGONI ZA DUCHEM 269
PIOTR MACHOLC Tak PL ŻÓŁWIK 242
PRZEMYSŁAW MARKOWSKI Tak PL MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 205
MARIAN MARYNIOK PL
TADEUSZ MICHNIEWICZ Tak PL 255
KRZYSZTOF MIESZCZAK PL
ADRIAN MUC Tak PL 253
TOMASZ MUSIAŁ Tak PL 251
RAFAŁ NAJBOR Tak PL #CZELADZBIEGA
RAFAŁ NOWAK Tak PL 218
ARTUR OBOŃSKI Tak PL KB SOKÓŁ KNURÓW 215
PIOTR PACUŁA PL AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE
ROCH PAJĄK Tak PL HARPAGAN SOSNOWIEC 6
TYMOTEUSZ PAŃKOWSKI Tak PL POGORIA BIEGA/TYMBAR TEAM 207
JANUSZ PIEKOSZEWSKI Tak PL 254
DOMINIK PIETRUSZKA Tak PL BIEGAJ RAZEM Z NAMI OGRODZIENIEC 265
BARTOSZ PROKOP PL UKS \"MANTA\" - KOCHŁOWICE - RUDA ŚLĄSKA
PRZEMYSŁAW PRZYBYŁA Tak PL 268
MATEUSZ PRZYBYŁA Tak PL 267
LESZEK ROMAŃSKI Tak PL 230
MAREK RUDECKI Tak PL 258
BARTŁOMIEJ SIUDEJ Tak PL 301
KONRAD SIUTKA Tak PL SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE 324
MICHAŁ SKOWRON Tak PL 373
MARIUSZ SŁABOŃ Tak PL 366
RYSZARD SŁOMIANY Tak PL 325
ŁUKASZ STAŚKIEWICZ Tak PL 368
MICHAŁ STELMACH Tak PL 304
MARIUSZ SZEJA Tak PL 336
PAWEŁ SZKATUŁA Tak PL KB SOKÓŁ KNURÓW 315
SYLWESTER SZKLORZ Tak PL 350
MARIUSZ SZMAJDUCH Tak PL 329
ŁUKASZ SZTUKA Tak PL NIESTOWARZYSZONY 365
ADAM SZWAJA Tak PL 318
JACEK SZYBA Tak PL 346
TOMASZ TYLUTKI PL
PAVLO VERETSKIJ UA
DARIUSZ WILK Tak PL 328
MIROSŁAW WOLNY Tak PL 361
PAWEŁ WÓJCIK Tak PL 314
DANIEL WYPYSIŃSKI Tak PL 369
RAFAŁ WYRZGOŁ Tak PL 359
ŁUKASZ ZDRADA Tak PL 374
PAWEŁ ZNAK Tak PL 307
DANIEL ZOBEK Tak PL 371
STEFAN ŻEROMSKI Tak PL 300
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 71 (Opłaconych: 56)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 294 (Opłaconych: 230)