Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans HOBBY - Dąbrowa Górnicza: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
HR-C0 - Chłopcy do lat 9 (mężczyźni, wiek: 1-9)
DOMINIK BARTOSIEWICZ Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 5358
BARTOSZ SIKORA Tak PL
MACIEJ ŚLIŻ Tak PL MYK MYK SIEWIERZ 5449
BARTOSZ URBANEK PL GK VIKTORIA RYBNIK
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C0: 4 (Opłaconych: 3)
HR-C1 - Chłopcy 10 - 11 lat (mężczyźni, wiek: 10-11)
KAMIL BERNAŚ Tak PL 5392
MIKOŁAJ BOGACKI Tak PL
SZYMON BRUDNY Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY
MACIEJ BUBA Tak PL MB 5366
MAKSYMILIAN CISAK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5459
BENIAMIN DĄBROWSKI Tak PL 5520
FILIP GRUSZCZYŃSKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 5408
MIKOŁAJ KNOP Tak PL AEGON CYCLING TEAM 5442
MICHAŁ SIKORA Tak PL 5479
DARIUSZ WALKIEWICZ Tak PL 5309
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C1: 10 (Opłaconych: 10)
HR-C2 - Chłopcy 12 - 13 lat (mężczyźni, wiek: 12-13)
MICHAŁ CHEŁMICKI PL
KACPER CHOJNACKI Tak PL CHOJNACKI MTB TEAM 5373
PAWEŁ KUBICKI Tak PL 5251
MATEUSZ SMUDA Tak PL 5125
RADOSŁAW ŚLIWAKOWSKI Tak PL JURA BIKE CZESTOCHOWA 5444
IGOR WÓJCIK Tak PL ŻORY 5396
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C2: 6 (Opłaconych: 5)
HR-C3 - Chłopcy 14 - 15 lat (mężczyźni, wiek: 14-15)
KAROL BARYŁA Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5286
MATEUSZ GAJOS Tak PL 5448
DOMINIK GONDRO Tak PL 5107
MACIEJ HILDEBRAND Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5287
KACPER KACZMARZYK Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5288
MICHAŁ KARBOWIAK Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5289
TYMOTEUSZ KĘDZIOR Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 5302
PAWEŁ KRAŚNICKI Tak PL MMBIKE TEAM 5274
WOJCIECH MĘDRZECKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 5399
PAWEŁ PIEKORZ Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5458
JAKUB POGORZELCZYK Tak PL 5515
MIKOŁAJ PRICOP Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5457
JĘDRZEJ RADECKI Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5292
KAMIL RADOSŁAWSKI Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5293
ALEKSANDER SZAŁKOWSKI Tak PL 5374
PIOTR ŚLIWIŃSKI Tak PL BIKEBOARD 5310
TOMASZ TOMERA Tak PL 5397
DOMINIK WIECZOREK Tak PL LEADER FOX MTB TEAM 5368
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C3: 18 (Opłaconych: 18)
H-M0 - Mężczyźni 16 - 18 lat (mężczyźni, wiek: 16-18)
JAKUB BASZCZYŃSKI Tak PL 5280
MATEUSZ BŁACHUCKI Tak PL 5465
PIOTR CHOJNACKI Tak PL CHOJNACKI MTB TEAM 5376
PAWEŁ CIERESZKO Tak PL 5365
MATEUSZ FELIŃSKI Tak PL 5443
TOMASZ GAWLAS Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 5364
TOMASZ KARCZMAREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 5490
DAMIAN PALKA Tak PL 5264
RAFAŁ POLAP Tak PL LEŚNE ŁOSOSIE 5276
DAWID RUDY Tak PL 5378
MIKOŁAJ RYNCARZ Tak PL 5281
MATEUSZ SZKUTA Tak PL SPORT ACTIVE MTB TEAM 5129
TOMEK ŚCIERSKI Tak PL 5283
PAWEŁ ŚCIERSKI Tak PL 5297
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M0: 14 (Opłaconych: 14)
H-M1 - Mężczyźni 19 - 35 lat (mężczyźni, wiek: 19-35)
DAMIAN BACHNIAK Tak PL WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 5473
SEBASTIAN BACHNIAK Tak PL WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 5494
ŁUKASZ BANDURA Tak PL WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 5493
ROBERT BARCZYK Tak PL 5617
ARTUR BEDNARCZYK PL SENGAM SPORT RACING TEAM 5137
MIROSŁAW BOŁDYS Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 5425
SZYMON BORUTA Tak PL 5101
ADRIAN BORUTA Tak PL 5266
DANIEL BRANDYS Tak PL ELEGANCKIE CHŁOPAKI MTB TEAM 5102
JAKUB CHOJNACKI Tak PL CHOJNACKI MTB TEAM
SZYMON CHROMIK Tak PL POLART NUTRAXX SMP TEAM 5475
JAN CZAPLIŃSKI PL
RAFAŁ DOMAGAŁA Tak PL 5311
TADEUSZ DOMŻALSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5238
TOMASZ DRZEWIECKI Tak PL 5304
PAWEŁ DWORNICZAK Tak PL
PIOTR ETRYK Tak PL 5492
MAREK FILA Tak PL 5434
KRYSTIAN FILIPIAK Tak PL 5468
ŁUKASZ GARBARZ Tak PL 5450
MATEUSZ GĄSIOROWSKI Tak PL 5427
PRZEMYSŁAW GIL Tak PL JURA BIKE CZESTOCHOWA 5454
MICHAŁ GRZEBINOGA Tak PL 5426
MACIEJ GUCIK Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE-ZDRÓJ / JG TEAM 5108
KRZYSZTOF HEJNAR Tak PL 5518
KRYSTIAN HOLEWA Tak PL 5424
RADOSŁAW JACHNA Tak PL 5615
MICHAŁ JANECZEK PL
SYLWESTER JAŃSKI PL
PIOTR KACZKA PL
MICHAŁ KALETA Tak PL 5312
MARCIN KARPIŃSKI PL
MARCIN KLIK PL
ŁUKASZ KOPISZKA Tak PL 5407
MICHAŁ KORCEWICZ Tak PL 5319
MARCIN KORPOK Tak PL AEGON CYCLING TEAM 5395
RAFAŁ KOSECKI Tak PL ESTILE RACING TEAM 5316
PRZEMYSŁAW KUCHARSKI Tak PL GHOSTBIKERS 5253
MIKOŁAJ KUKURBA PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM
KRZYSZTOF KURPIERZ Tak PL 5250
SŁAWOMIR KUTKA Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5393
RAFAŁ ŁOPATECKI Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 5495
MICHAŁ MANDALA Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 5463
ŁUKASZ MATERNY PL BIKE TEAM GALILEO
MICHAŁ MIKOŁAJCZYK Tak PL 5619
PAWEŁ MLYNARSKI PL
DAMIAN MUSIAŁ Tak PL 5294
TOMASZ MUSIOŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 5317
MICHAŁ MYSTEK PL AEGON CYCLING TEAM
DAWID NOWOSIAD Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5243
MARCIN NYCZ Tak PL 5476
MICHAŁ ORŁOWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 5510
ROBERT PALKA Tak PL 5265
SEBASTIAN PEAS Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
PRZEMYSŁAW PIASEK Tak PL 5452
ŁUKASZ PIEKARA Tak PL 5491
DAMIAN PIESZKO Tak PL MTB PRESSING TEAM 5483
KAMIL PODLEŚ Tak PL SUPER STAŚ 5120
ANDRZEJ PROHASKA Tak PL 5522
BARTŁOMIEJ PUŁCZYŃSKI PL BIKESTUDIO KRAKÓW
PAWEŁ RESPONDEK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5245
PIOTR SALON Tak PL 5372
ROBERT SENCZEK Tak PL 5432
DANIEL SKÓRA Tak PL 5405
PAWEŁ SKRZYPCZYK Tak PL 5446
PAWEŁ SŁOMIANY Tak PL 4 PARTNERS 5440
KAMIL SMOLIK PL ELEGANCKIE CHŁOPAKI MTB TEAM 5124
SEBASTIAN SZCZĘŚNIAK Tak PL 5296
RAFAŁ SZEWCZYK Tak PL
DARIUSZ SZKOBEL Tak PL 5248
JAROSŁAW SZKUĆ Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5498
PIOTR SZYMAŃSKI PL
BARTOSZ ŚWIDER Tak PL 5431
TOMASZ ŚWIĘTEK Tak PL 5277
PRZEMEK TRELIŃSKI PL
MARCEL URGACZ PL
GRZEGORZ WOJNAR Tak PL ULTRA-BIKE TEAM 5255
ADRIAN WOŹNICA PL MMBIKE TEAM
MARCIN ZAWADZKI Tak PL 5136
SEBASTIAN ŻERO Tak PL GHOSTBIKERS 5400
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M1: 80 (Opłaconych: 63)
H-M2 - Mężczyźni 36 - 49 lat (mężczyźni, wiek: 36-49)
JACEK BANDURA Tak PL CICHY BIKE TEAM 5505
BARTŁOMIEJ BARA Tak PL 5433
MAREK BOBAKOWSKI Tak PL 5402
SEBASTIAN BOGACKI PL
MICHAŁ BUBA PL MB
PAWEŁ CAŁKA Tak PL PANK TEAM 5103
MARIUSZ CHOJNACKI Tak PL CHOJNACKI MTB TEAM 5371
WOJCIECH CHUCHER Tak PL 5105
PRZEMYSŁAW CICHOŃ Tak PL 5269
JACEK CIEŚLAK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5236
TOMASZ CZARNECKI Tak PL 5275
ADAM DĄBROWSKI Tak PL 5298
DAMIAN DESZYŃSKI Tak PL 5370
ŁUKASZ DOMAGAŁA Tak PL 5314
SEBASTIAN DZIUK PL
DAWID FAŁEK Tak PL 5106
ŁUKASZ FUNDOWICZ Tak PL 5611
MARIUSZ GAJAK Tak PL 5299
GRZEGORZ GŁODEK Tak PL 5256
ADAM JANECKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5501
BARTOSZ JANIK Tak PL 5496
RAFAL JURECZKO PL
ROMAN KACZKOWSKI Tak PL 5464
MAREK KANIA PL TOTALNY AMATOR
PIOTR KĘDZIOR Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 5301
MARIUSZ KISIEL PL
ADRIAN KOLCZYK PL
KRZYSZTOF KOLKA Tak PL 5111
RADOSŁAW KONECKI Tak PL BIKESPORT S 5451
ADAM KOŃCZAL Tak PL 5359
PIOTR KOSTRZEWA Tak PL 5254
WOJCIECH KOWALEWSKI Tak PL TOSZECKA GRUPA KOLARSKA 5437
MIROSŁAW KOWALIK Tak PL 5403
KRZYSZTOF KOZIŃSKI Tak PL 5279
KRZYSZTOF KRAŚNICKI Tak PL MMBIKE TEAM 5273
DAMIAN KRUPA Tak PL 5461
PIOTR KRZYWORĄCZKA Tak PL 5361
PAWEŁ KRZYWORĄCZKA Tak PL TABLETOID.PL 5363
MAREK KUGIEL Tak PL 5382
PAWEŁ KURZAK Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 5278
TOMASZ LASOŃ Tak PL 5113
MICHAŁ LEWANDOWSKI Tak PL 5114
SERGIUSZ MADEJ Tak PL 5503
BOGDAN MAKUCHOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 5489
WOJCIECH MALEŃSKI Tak PL 5499
WOJCIECH MICHALEC Tak PL 5117
WITOLD MIKITIUK Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 5509
TOMASZ MIKOŁAJCZYK Tak PL
MARIUSZ MŁYNARSKI Tak PL 5466
DARIUSZ MORUŚ Tak PL 5404
DARIUSZ MUSIALIK Tak PL BIKE TEAM GALILEO
DARIUSZ MYMA Tak PL 5435
WOJCIECH NAGIETOWICZ Tak PL MIKESZ TEAM
ADRIAN NAWROCKI Tak PL 5618
TOMASZ NIEDZIELA Tak PL AB-MICRO HUTCHINSON TEAM
ŁUKASZ NOWAK PL
ROBERT NOWOSIAD Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5244
ROBERT OBUCHOWSKI Tak PL LEADER FOX MTB TEAM 5369
ARTUR OCIEPA Tak PL 5119
MARCIN OLEJNICZAK Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 5284
TOMASZ OZIMEK Tak PL 5249
PIOTR PALKA Tak PL 5263
BOGDAN PAŁCZYK Tak PL KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 5390
TOMASZ PAWLIK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 5398
ARTUR PERLAK Tak PL NUDEL TEAM
SEBASTIAN PONDO Tak PL TOSZECKA GRUPA KOLARSKA 5438
MARCIN POREMBSKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5508
TOMASZ PYKA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 5487
MICHAŁ RUDNOW Tak PL RUDBIKERS 5121
ŁUKASZ RYCOMBEL Tak PL 5484
PIOTR RYGLEWSKI Tak PL PM BIKE 5422
BOGDAN SADECKI PL
MARIUSZ SALAMON Tak PL 5621
GRZEGORZ SAŁATA Tak PL 5122
ARKADIUSZ SAWCZUK Tak PL 5391
MICHAŁ SERAFIN Tak PL AMBITNI AMATORZY 1627
PIOTR SIEMIŃSKI Tak PL JANKES-GARAGE.SKLEP.PL 5123
ADAM STERNAL Tak PL 5127
ŁUKASZ STRZELEC Tak PL 5128
TOMASZ SZCZESZAK Tak PL 5260
MARCIN SZEWCZYK Tak PL SANISILESIA TEAM 5262
MAREK SZULCZEWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 5506
WOJCIECH ŚCIERSKI Tak PL 5282
WOJCIECH ŚLIWIŃSKI Tak PL BIKEBOARD 5308
KRZYSZTOF TABOR Tak PL
ALEKSANDER TARASIN Tak PL 5462
MARCIN TOKARZ Tak PL 5616
PIOTR TRZASKALIK Tak PL BIKE TEAM GALILEO
KRZYSZTOF URBANEK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 5439
PAWEŁ WALIGÓRA Tak PL 5362
GRZEGORZ WIŚNIOWSKI Tak PL 5514
SZYMON WITKOWSKI Tak PL 5295
ŁUKASZ WOJTKIEWICZ Tak PL 5132
BOGDAN WOLAK Tak PL 5252
SŁAWOMIR WOLDAŃSKI Tak PL 5516
LESZEK WOLNY Tak PL 5133
DAMIAN WRÓBEL Tak PL BIKE TEAM GALILEO 5134
ZBIGNIEW WYCISK Tak PL 5470
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M2: 98 (Opłaconych: 89)
H-M3 - Mężczyźni powyżej 50 lat (mężczyźni, wiek: 50-99)
DARIUSZ BEDNARCZYK PL SENGAM SPORT RACING TEAM 5139
MAREK BILCH Tak PL 5261
ADAM CIEŚLAR Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5237
MAREK ĆWIK Tak PL 5306
RAFAŁ DRZEWIECKI Tak PL 5305
MARIUSZ GORZELANY Tak PL 5507
HENRYK KAJZER Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5239
RYSZARD KALAMARZ Tak PL 5614
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5500
MAREK KAMIŃSKI Tak PL TWOMARK ALVA 1 5272
MAREK KLEIN Tak PL 5110
DARIUSZ KLEIN Tak PL
KAZIMIERZ KOWAL Tak PL 5441
WIESŁAW KURMAŃSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5240
BOGDAN LESZCZYŃSKI Tak PL
JANUSZ LEWANDOWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5241
ANDRZEJ MARTYNOWICZ Tak PL 5115
GRZEGORZ NAWROCKI Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5290
RYSZARD ROKOSZ Tak PL 5504
RYSZARD SKOWRONEK Tak PL 5622
PIOTR WĘGRZYK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5246
WITOLD WIĘCEK PL NUDEL TEAM
ROMAN WIKTOROWICZ Tak PL HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK 5257
RYSZARD WYSTEMP Tak PL
ZBIGNIEW ZAJĄC Tak PL MMBIKE TEAM 5259
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M3: 25 (Opłaconych: 23)
HR-D0 - Dziewczęta do lat 9 (kobiety, wiek: 1-9)
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D0: 0
HR-D1 - Dziewczęta 10 - 11 lat (kobiety, wiek: 10-11)
JOANNA GUZIK Tak PL 5313
BRAJAN ŚWIDER Tak PL 5497
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D1: 2 (Opłaconych: 2)
HR-D2 - Dziewczęta 12 - 13 lat (kobiety, wiek: 12-13)
PAULINA BOREK Tak PL BORTEAM 5318
JULIA DĄBROWSKA Tak PL 5519
JULIA GAJDZIK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5474
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D2: 3 (Opłaconych: 3)
HR-D3 - Dziewczęta 14 - 15 lat (kobiety, wiek: 14-15)
MATYLDA MORAWSKA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 5429
ZUZANNA ORGAŃSKA Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5291
WIKTORIA RYSZKA Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5460
KATARZYNA TYSZKOWSKA Tak PL 5271
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D3: 4 (Opłaconych: 4)
H-K0 - Kobiety 16 - 18 lat (kobiety, wiek: 16-18)
WIKTORIA KAMECKA PL 5307
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K0: 1 (Opłaconych: 0)
H-K1 - Kobiety 19 - 35 lat (kobiety, wiek: 19-35)
KAROLINA ALVES Tak PL 5453
KATARZYNA BACHNIAK Tak PL WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 5472
DAGMARA BEDNARCZYK PL SENGAM SPORT RACING TEAM 5138
BARBARA CHOWANIEC Tak PL KOŁO W DROGĘ 5247
KAROLINA CHUDEK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5456
KATARZYNA CICHORSKA Tak PL 5436
ANNA FOLWARCZNY Tak PL AMATORKA 5612
KRYSTYNA GRABIAS-MAZUR Tak PL TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA 5320
WERONIKA GRUSZKA Tak PL 5613
DAGMARA HELMAN Tak PL HELMAN SPORT 5109
ANNA KLEIN Tak PL 5267
AGNIESZKA KUCIĘBA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 5486
MONIKA KUGIEL Tak PL 5379
AGNIESZKA MULARCZYK Tak PL JURA BIKE CZESTOCHOWA 5455
KATARZYNA MYSIURA Tak PL 5481
MAŁGORZATA OLEJNICZAK Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 5477
MARTA OLEWIŃSKA Tak PL 5428
PAULA RYBAK Tak PL SZPRYCHY W ATAKU 5381
MARIA SIKORA Tak PL 5447
AGNIESZKA SKOWROŃSKA Tak PL 5406
EWA SŁOTA PL SZPRYCHY W ATAKU
DARIA SZRODZIŃSKA Tak PL 5469
SABINA ZYGMUNT FRĄC Tak PL 5377
DAGMARA ŻERO Tak PL GHOSTBIKERS 5401
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K1: 24 (Opłaconych: 22)
H-K2 - Kobiety 36 - 49 lat (kobiety, wiek: 36-49)
ILONA CIERPIAŁ Tak PL 5258
ALICJA DANAJ-KNOP PL AEGON CYCLING TEAM
ALICJA FUNDOWICZ Tak PL 5394
SŁAWOMIRA GAJDZIK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5421
AGATA GUZIK Tak PL 5315
BEATA KNAPIK Tak PL 5445
JOANNA KOTŁOWSKA Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 5478
BEATA LEŚNIEWSKA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 5485
KATARZYNA ŁAKOMSKA Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5242
KATARZYNA MARTYNOWICZ Tak PL 5116
KATARZYNA MIĘTKIEWICZ Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 5303
HENRYKA NOCEK Tak PL 5118
MAŁGORZATA OBUCHOWSKA Tak PL GHOSTBIKERS 5367
PATRYK PAJĄK PL
EWA PIELA Tak PL BIKE TEAM GALILEO
JUSTYNA SALAMON Tak PL 5620
KAMIL STACHOWICZ PL SZPRYCHY W ATAKU
MAŁGORZATA STOLAREK Tak PL 5482
MARIA ŚLIŻ PL MYK MYK SIEWIERZ
BARBARA TOKARSKA Tak PL 5285
TERESA WASIELEWSKA Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 5480
AGNIESZKA WOJTKIEWICZ Tak PL 5131
LIDIA WYCISK Tak PL 5471
ALICJA ZACZYK Tak PL 5135
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K2: 24 (Opłaconych: 20)
H-K3 - Kobiety powyżej 50 lat (kobiety, wiek: 50-99)
VIOLETTA BUBNOWSKA Tak PL NIEDARY POD LASEM MTB TEAM 5360
ANNA DĘBSKA Tak PL 5270
MAŁGORZATA KALINOWSKA Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5502
ELEONORA KAMIŃSKA Tak PL HOTEL PODIUM DIAGNOSTIX TEAM 5380
ELŻBIETA KLEIN Tak PL DAREK.KLEIN@GMAIL.COM
ILONA PIEKIELNIAK Tak PL 5300
HALINA PIELECH Tak PL 5268
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K3: 7 (Opłaconych: 7)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 320 (Opłaconych: 283)