Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans HOBBY - Rybnik: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
HR-C0 - Chłopcy do lat 9 (mężczyźni, wiek: 1-9)
DOMINIK BARTOSIEWICZ Tak FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 5358
KAMIL KWIATKOWSKI Tak 5551
WOJCIECH PONDO Tak 5707
MACIEJ ŚLIŻ Tak MYK MYK SIEWIERZ 5449
BARTOSZ URBANEK GK VIKTORIA RYBNIK
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C0: 5 (Opłaconych: 4)
HR-C1 - Chłopcy 10 - 11 lat (mężczyźni, wiek: 10-11)
SZYMON BRUDNY Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5600
MACIEJ BUBA MB 5366
MAKSYMILIAN CISAK Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5459
JULIAN GAWLIK Tak 5668
FILIP GRUSZCZYŃSKI Tak SCS OSOZ RACING TEAM 5408
KACPER KAJDEWICZ Tak 5205
SEBASTIAN RYTWIŃSKI Tak PGD GRUPA 5013
MICHAŁ SIKORA Tak 5598
DARIUSZ WALKIEWICZ Tak 5309
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C1: 9 (Opłaconych: 8)
HR-C2 - Chłopcy 12 - 13 lat (mężczyźni, wiek: 12-13)
JAKUB BORSZCZ Tak 5384
JAKUB FOJCIK Tak 5559
KAJETAN GRUSZKA Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 5006
JAKUB GRYCMAN Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 5003
MATEUSZ ŁAPIN Tak RAFAKO ORBEA MTB TEAM 5024
SZYMON SMOŁKA Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5233
MATEUSZ SMUDA Tak 5150
RADOSŁAW ŚLIWAKOWSKI Tak JURA BIKE CZESTOCHOWA 5444
DOMINIK ŚWIĘTEK Tak 5019
FILIP WIECZOREK Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 5007
MACIEJ WOŹNIAK Tak 5177
IGOR WÓJCIK Tak ŻORY 5396
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C2: 12 (Opłaconych: 12)
HR-C3 - Chłopcy 14 - 15 lat (mężczyźni, wiek: 14-15)
KAROL BARYŁA Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5286
DAWID BLUSZCZ Tak 5631
MICHAŁ GŁOWIK Tak CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 5074
DOMINIK GONDRO Tak 5107
ARKADIUSZ HAZUKA Tak 5412
MACIEJ HILDEBRAND Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5287
KACPER KACZMARZYK Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5288
MICHAŁ KARBOWIAK Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5289
TYMOTEUSZ KĘDZIOR Tak RAFAKO ORBEA MTB TEAM 5302
PAWEŁ KRAŚNICKI Tak MMBIKE TEAM 5274
MICHAŁ KWIATEK Tak CST RIDERS /HARD BIKE 5607
SZYMON LABUDDA Tak 5201
DOMINIK ŁUCKI Tak 5632
ADAM MAŁYSZ Tak 5608
WOJCIECH MĘDRZECKI Tak GOMOLA TRANS AIRCO 5399
MARCIN OPALIŃSKI Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 5634
PAWEŁ PIEKORZ Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5458
JAKUB POGORZELCZYK Tak GK VIKTORIA RYBNIK 5515
MIKOŁAJ PRICOP Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5457
KAMIL RADOSŁAWSKI Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5293
ALEKSANDER SZAŁKOWSKI Tak 5374
PIOTR ŚLIWIŃSKI Tak BIKEBOARD 5310
TOMASZ TOMERA Tak 5397
MARCIN TUMAS Tak 5699
DOMINIK WIECZOREK Tak LEADER FOX MTB TEAM 5368
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C3: 25 (Opłaconych: 25)
H-M0 - Mężczyźni 16 - 18 lat (mężczyźni, wiek: 16-18)
ANDRZEJ BARYLUK Tak 5048
JAKUB BASZCZYŃSKI Tak 5280
MICHAŁ BRYŁA Tak ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 1666
PAWEŁ CIERESZKO Tak 5365
DANIEL GAŁKA Tak 5207
MATEUSZ JASIŃSKI Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5385
TOMASZ KARCZMAREK Tak BIKE ATELIER TEAM 5490
JAKUB KRUKOWSKI Tak 5162
DARIUSZ ŁUKOSZ Tak 5083
MAKSYMILIAN RICHTER Tak AB-MICRO TEAM 5601
JAN RYGLEWSKI Tak PM BIKE 5423
MIKOŁAJ RYNCARZ Tak 5281
SZYMON SZCZERBIK Tak 5700
MATEUSZ SZKUTA Tak SPORT ACTIVE MTB TEAM 5129
TOMEK ŚCIERSKI Tak 5283
PAWEŁ ŚCIERSKI Tak 5297
MATEUSZ WŁODARCZYK Tak 5175
MICHAŁ ZACHARIASZ Tak MTB PRESSING TEAM 5235
PATRYK ZAWADOWSKI Tak 5513
JAKUB ŻYTO Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5387
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M0: 20 (Opłaconych: 20)
H-M1 - Mężczyźni 19 - 35 lat (mężczyźni, wiek: 19-35)
DAMIAN BACHNIAK Tak WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 5473
DAMIAN BALUCH Tak 5330
ROBERT BARCZYK Tak 5617
ARTUR BEDNARCZYK Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 5137
ADAM BEMBENEK Tak 5593
DAWID BOCHAT Tak NORDBIKE RYBNIK 5640
MICHAŁ BOCHNAK Tak MTB BRENNA 5085
MIROSŁAW BOŁDYS Tak RAFAKO ORBEA MTB TEAM 5425
SZYMON BORUTA Tak 5101
ADRIAN BORUTA Tak TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 5266
TOMASZ BRACHMAŃSKI
ARKADIUSZ BRYCHCY Tak 5045
TOMASZ BUSZEWSKI Tak 5234
GRZEGORZ CHOCHÓŁ Tak 5044
SZYMON CHROMIK Tak POLART NUTRAXX TEAM 5475
KRZYSZTOF CIECIOR Tak 5041
PAWEŁ CYROŃ Tak 5589
ADRIAN ĆWIKLIŃSKI Tak 5633
TADEUSZ DOMŻALSKI Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5238
TOMASZ DRZEWIECKI Tak 5304
PAWEL DUDEK Tak 5357
PAWEŁ DWORNICZAK Tak 5345
JACEK FABER Tak 5049
KRYSTIAN FILIPIAK Tak 5468
DARIUSZ FOIT Tak 5204
TOMEK FURGOŁ Tak 5046
PATRYK GANDOR Tak 5098
MARIUSZ GOMOLUCH Tak 5585
MICHAŁ GRZEBINOGA Tak 5426
RAFAŁ HADZIK Tak 5062
RAFAŁ HECZKO Tak 5095
MARCIN HELLER Tak 5010
RADOSŁAW JACHNA Tak 5615
PIOTR JANDA Tak 5627
MIŁOSZ JASIŃSKI Tak 5671
ŁUKASZ JĘDRZEJKIEWICZ
TOMASZ KAMIŃSKI Tak FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 5597
ADAM KARCZMAREK Tak 5152
PAWEŁ KASNER
TOMASZ KASPRUS Tak 5225
TOMASZ KIONKA Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5144
ŁUKASZ KOCH Tak 5179
MARCIN KONIECZNY Tak LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 5170
ŁUKASZ KOPISZKA Tak 5407
ŁUKASZ KOZUBEK Tak 5228
PIOTR KUBECKI Tak 5667
PRZEMYSŁAW KUCHARSKI Tak GHOSTBIKERS 5253
WITOLD KUCZERA Tak 5224
RAFAŁ KUFIETA Tak 5038
MIKOŁAJ KUKURBA Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5021
KRZYSZTOF KURPIERZ Tak 5250
SŁAWOMIR KUTKA Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5393
MACIEJ KUŹNIARSKI Tak 5230
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 1583
PAWEŁ LASKA Tak 5182
SZYMON LEW Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5590
ANDRZEJ LEWANDOWSKI Tak PASIU XTREME TEAM 5160
DAMIAN LULEK Tak 5587
RAFAŁ ŁOPATECKI Tak POLART NUTRAXX SMP TEAM 5495
MARIUSZ ŁUSIAK Tak 5050
MICHAŁ MANDALA Tak KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 5463
DAWID MARCOL Tak 5183
PATRYK MITRĘGA 5145
PIOTR MŁOCEK Tak 5208
PAWEŁ MŁYNARSKI Tak 5096
DAMIAN MUSIAŁ Tak 5294
TOMASZ MUSIOŁ Tak GOMOLA TRANS AIRCO 5317
MACIEJ MYTNIK Tak 5625
BARTŁOMIEJ NOWACKI Tak 5104
KRZYSZTOF NOWAK Tak 5629
DAWID NOWOSIAD Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5243
SZYMON OBRACAJ Tak 5086
MARCIN PAJĄK Tak 5077
PIOTR PASTERNAK Tak 5157
JAKUB PASTERNAK Tak 5156
ADAM PASZENDA Tak PASIU XTREME TEAM 5670
MATEUSZ PIECHA Tak 5017
ŁUKASZ PIEGZA Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5591
DAMIAN PIESZKO Tak MTB PRESSING TEAM 5483
TOMASZ PIĘTKA Tak 5626
KAMIL PODLEŚ Tak SUPER STAŚ 5120
BARTOSZ POLNIK Tak 5203
PIOTR RUSEK Tak 5322
PIOTR SALON Tak 5372
ROBERT SENCZEK Tak 5432
MAREK SKAPCZYK Tak 5467
WOJCIECH SKAŹNIK Tak 5537
DAMIAN SKORUPA Tak 5538
SZYMON SKOWROŃSKI Tak NORDBIKE TEAM 5171
DANIEL SKÓRA Tak 5405
ZBIGNIEW SKUPIEŃ Tak 5202
PAWEŁ SŁOMIANY Tak 4 PARTNERS 5440
GRZEGORZ SMACZYŃSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 5323
KAMIL STRZELCZYK Tak OEX TEAM 5528
KAMIL SURAWSKI Tak 5332
SEBASTIAN SZABLEWSKI Tak 5605
SYLWESTER SZAŁAŃSKI Tak ELPLAST TEAM 5072
PRZEMYSŁAW SZENDRA Tak LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 5698
RAFAŁ SZEWCZYK Tak 5340
DARIUSZ SZKOBEL Tak 5248
BARTOSZ ŚWIDER Tak 5431
TOMASZ ŚWIĘTEK Tak 5277
SEBASTIAN TUMULKA Tak 5047
ARTUR TYLOCH Tak 5229
PRZEMYSŁAW WALCZYNA Tak 5665
BARTOSZ WIDERA Tak 5040
MARCIN WILK Tak 5059
GRZEGORZ WOJNAR Tak ULTRA-BIKE TEAM 5255
TOMASZ WÓJCIK Tak 5033
ROBERT WRÓBEL Tak 5009
MACIEJ WRÓBLEWSKI EXPO KRAKÓW BIKE TEAM
DARIUSZ ZAJĄC Tak 5388
MARCIN ZAWADZKI Tak 5136
SEBASTIAN ŻERO Tak GHOSTBIKERS 5400
GRZEGORZ ŻOŁNA Tak WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 5702
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M1: 115 (Opłaconych: 110)
H-M2 - Mężczyźni 36 - 49 lat (mężczyźni, wiek: 36-49)
JACEK BANDURA Tak CICHY BIKE TEAM 5505
BARTŁOMIEJ BARA Tak 5433
MAREK BARTNIKOWSKI Tak 5564
PAWEŁ BEDNARZ Tak 5042
MIROSŁAW BIADACZ
KRZYSZTOF BIESIADA Tak 5039
PATRYK BIESZCZAD Tak LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 5603
MARIUSZ BUGAJSKI Tak 5231
MARCIN BURAK Tak 5043
PAWEŁ CAŁKA Tak PANK TEAM 5103
JACEK CHMIELARCZYK Tak OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 5100
DANIEL CHODUKIEWICZ Tak 5223
WOJCIECH CHUCHER Tak 5105
ERNEST CICHOŃ Tak LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 5697
JACEK CIEŚLAK Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5236
RAFAŁ CYRUS Tak 5544
KRZYSZTOF DAWIDOWICZ Tak MTB PRESSING TEAM 5333
ADAM DĄBROWSKI Tak 5298
DAMIAN DESZYŃSKI Tak 5370
ARTUR DZIACKO Tak 5628
DAWID FAŁEK Tak 5106
MACIEJ FIALKIEWICZ Tak 5016
MARCIN GAWAŁEK Tak 5704
GRZEGORZ GINALSKI Tak RAFAKO ORBEA MTB TEAM 5341
GRZEGORZ GŁODEK Tak 5256
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA
IRENEUSZ HAZUKA Tak 5140
ADAM JANECKI Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5501
BARTOSZ JANIK Tak 5496
BARTŁOMIEJ JANUSZ Tak 5031
RAFAŁ JOŚKO Tak 5334
ROMAN KACZKOWSKI Tak 5464
MARCIN KAMIŃSKI Tak MTB PRESSING TEAM 5181
PIOTR KAPUŚCIK Tak 5329
PIOTR KĘDZIOR Tak RAFAKO ORBEA MTB TEAM 5301
KRZYSZTOF KOLKA Tak 5111
TOMASZ KOMANDER Tak 5511
RADOSŁAW KONECKI Tak BIKESPORT S 5451
ADAM KOŃCZAL Tak 5359
PIOTR KOSTRZEWA Tak 5254
TOMASZ KOTULIŃSKI Tak 5090
WOJCIECH KOWALEWSKI Tak TOSZECKA GRUPA KOLARSKA 5437
MIROSŁAW KOWALIK Tak PM BIKE 5403
KRZYSZTOF KOZIŃSKI Tak 5279
ARKADIUSZ KOZIOŁ Tak 5092
KRZYSZTOF KRAŚNICKI MMBIKE TEAM 5273
PIOTR KRUKOWSKI Tak 5164
PIOTR KRYCZEK Tak 5060
GRZEGORZ KUBACZKA Tak ADMIN 5703
PAWEŁ KUŚKA Tak 5708
TOMASZ LASOŃ Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 5113
MAREK ŁAPIN Tak RAFAKO MTB TEAM 5025
SERGIUSZ MADEJ Tak 5503
SERGIUSZ MADEJ
BOGDAN MAKUCHOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 5489
WOJCIECH MALEŃSKI Tak 5499
WOJCIECH MATIASZEK Tak 5051
WITOLD MIKITIUK Tak KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 5509
TOMASZ MIKOŁAJCZYK Tak 5418
MARIUSZ MŁYNARSKI Tak 5466
DARIUSZ MORUŚ Tak 5404
DARIUSZ MUSIALIK Tak BIKE TEAM GALILEO 5209
TOMASZ NIEDZIELA Tak AB-MICRO TEAM 5001
MARIUSZ NOWOGRODZKI Tak 5565
ROBERT NOWOSIAD Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5244
ROBERT OBUCHOWSKI Tak LEADER FOX MTB TEAM 5369
SEBASTIAN OCZADŁY Tak 5226
MARCIN OLEJNICZAK Tak 5284
DANIEL OLEJNICZAK Tak 5409
TOMASZ OZIMEK Tak 5249
TOMASZ PAWLIK Tak BIKE ATELIER TEAM 5398
ARTUR PERLAK Tak NUDEL TEAM 5586
MARIUSZ PIETRAS Tak 5347
RAFAŁ PLESZEWSKI Tak 5636
MARIAN PODLEŚNY Tak 5227
PAWEŁ PONIATOWSKI Tak 5602
MARCIN POREMBSKI Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5508
ROBERT POŚPIECH Tak 5610
KAROL PRZELIORZ Tak 5662
TOMASZ PYKA Tak BIKE ATELIER TEAM 5487
WOJCIECH PYTLIK Tak 5032
JAROSŁAW RADOŃ Tak 5143
MICHAŁ RUDNOW Tak RUDBIKERS 5121
PIOTR RYGLEWSKI Tak PM BIKE 5422
MARIUSZ SALAMON Tak 5621
GRZEGORZ SAŁATA Tak 5122
MICHAŁ SERAFIN Tak AMBITNI AMATORZY 5660
DAMIAN SIKORA Tak 5606
LESZEK SKRZYPIEC
ANDRZEJ SKRZYPIEC Tak 5022
TOMASZ SLABIAK Tak 5512
GRZEGORZ SOBIECKI Tak 5637
KRZYSZTOF SPŁAWSKI Tak 5588
PAWEŁ STARZYCKI Tak CHOMA SPORT TRENER 5126
ADAM STERNAL Tak 5127
ŁUKASZ STRZELEC Tak 5128
MARIUSZ SWALSKI Tak 5420
TOMASZ SZCZESZAK Tak 5260
ANDRZEJ SZMAJDUCH Tak 5635
PAWEŁ SZPROCH Tak LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 5604
MICHAŁ SZYMIK Tak MICHAŁ 5630
WOJCIECH ŚCIERSKI Tak 5282
DAMIAN ŚLĘCZKA Tak 5172
WOJCIECH ŚLIWIŃSKI Tak BIKEBOARD 5308
ALEKSANDER TARASIN Tak 5462
MAREK THORZ Tak ZRYCIOLE MTB 5669
MICHAL TOMECKI Tak 5015
DAWID TWARDY Tak KROSS MTB SOLO TEAM RACIBÓRZ 5410
KRZYSZTOF URBANEK Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 5439
WOJCIECH WALAWENDER Tak 5549
GRZEGORZ WAŚKOWSKI Tak FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 5174
MARCIN WĄTROBA Tak 5389
SZYMON WITKOWSKI Tak 5295
MARCIN WOJTCZAK Tak 5232
SŁAWOMIR WOLDAŃSKI Tak 5516
GRZEGORZ WOŹNIAK
DAMIAN WRÓBEL Tak BIKE 5134
ZBIGNIEW WYCISK Tak SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 5470
ŁUKASZ ZAJĄC Tak OEX TEAM 5532
ADAM ZELEK Tak 5567
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M2: 120 (Opłaconych: 114)
H-M3 - Mężczyźni powyżej 50 lat (mężczyźni, wiek: 50-99)
RYSZARD BACA Tak KRAKÓW 5416
DARIUSZ BEDNARCZYK SENGAM SPORT RACING TEAM 5139
TADEUSZ BONK Tak BEER TEAM 5180
ADAM CIEŚLAR Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5237
MAREK ĆWIK Tak 5306
MAREK DOBROWOLSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 1561
ZBIGNIEW DOMŻALSKI Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5577
RAFAŁ DRZEWIECKI Tak 5305
RYSZARD FIALKIEWICZ Tak 5414
MARIUSZ GORZELANY Tak 5507
JERZY JAGŁA Tak PGD GRUPA 5014
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5500
MAREK KAMIŃSKI Tak 5272
ZYGMUNT KAPALA Tak 5008
PIOTR KARAŚ Tak RAFAKO ORBEA MTB TEAM
MAREK KLEIN Tak 5110
BOGDAN LESZCZYŃSKI Tak 5097
ANDRZEJ MARTYNOWICZ Tak 5115
JERZY MAZUR Tak 5415
GRZEGORZ NAWROCKI Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5290
GRZEGORZ PIEGZA Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5336
JOACHIM PIEKORZ Tak 5664
ZBIGNIEW SZYMCZYK Tak 5417
JOACHIM ŚWIĘTY Tak 5639
TOMASZ ŚWISTUŃ Tak 5325
PIOTR WĘGRZYK Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5246
ADAM WIECZOREK Tak 5661
RYSZARD WYSTEMP Tak 5383
ZBIGNIEW ZAJĄC Tak MMBIKE TEAM 5259
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M3: 29 (Opłaconych: 28)
HR-D0 - Dziewczęta do lat 9 (kobiety, wiek: 1-9)
MATYLDA MORAWSKA BIKE ATELIER TEAM 5429
KAROLINA WIECZOREK Tak ORBEA POLSPORT GROUP 5705
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D0: 2 (Opłaconych: 1)
HR-D1 - Dziewczęta 10 - 11 lat (kobiety, wiek: 10-11)
JULIA BISKUP Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 5701
PRZEMYSŁAW GRYCMAN Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
DARIA MADEJ Tak 5568
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D1: 3 (Opłaconych: 3)
HR-D2 - Dziewczęta 12 - 13 lat (kobiety, wiek: 12-13)
PAULINA BOREK Tak BORTEAM 5706
JULIA DĄBROWSKA Tak 5519
JULIA GAJDZIK Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5474
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D2: 3 (Opłaconych: 3)
HR-D3 - Dziewczęta 14 - 15 lat (kobiety, wiek: 14-15)
ZUZANNA ORGAŃSKA Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5291
WIKTORIA RYSZKA Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5460
KATARZYNA TYSZKOWSKA Tak 5271
POLA WIECZOREK Tak ORBEA POLSPORT GROUP 5350
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D3: 4 (Opłaconych: 4)
H-K0 - Kobiety 16 - 18 lat (kobiety, wiek: 16-18)
SANDRA ADAMCZYK Tak MIKESZ TEAM 5353
KAMILA ĆWIK Tak 5206
ANNA GAŁĄZKA Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5355
KAROLINA KASPRZYK Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5356
KINGA OBUCHOWSKA Tak GHOSTBIKERS 5093
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K0: 5 (Opłaconych: 5)
H-K1 - Kobiety 19 - 35 lat (kobiety, wiek: 19-35)
KAROLINA ALVES Tak 5453
KATARZYNA BACHNIAK Tak WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 5472
BARBARA CHOWANIEC Tak KOŁO W DROGĘ 5247
KAROLINA CHUDEK Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5456
ANNA FIALKIEWICZ Tak 5413
MONIKA FRYSTACKA Tak 5169
MONIKA GRZEBINOGA Tak 5027
DAGMARA HELMAN Tak HELMAN SPORT 5109
ALEKSANDRA IWASZUK Tak 5609
LIWIA KAPUŚCIK Tak 5328
ANNA KLEIN 5267
AGNIESZKA KUCIĘBA Tak BIKE ATELIER TEAM 5486
MICHALINA MICHALAK Tak 5624
AGNIESZKA MULARCZYK JURA BIKE CZESTOCHOWA 5455
KATARZYNA MYSIURA Tak 5481
ANNA PAWLAK-WOJTAL 5530
KATARZYNA PIETROWSKA Tak FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 5592
ALEKSANDRA STAWARZ Tak 5566
MAGDALENA STUŻYŃSKA Tak 5052
JOANNA SZEWCZYK Tak 5168
AGATA WIDERA Tak 5623
DAGMARA ŻERO Tak GHOSTBIKERS 5401
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K1: 22 (Opłaconych: 19)
H-K2 - Kobiety 36 - 49 lat (kobiety, wiek: 36-49)
ILONA CIERPIAŁ Tak 5258
ULA CIEŚLIKIEWICZ Tak 5599
SŁAWOMIRA GAJDZIK Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5421
EWA GORZELANY Tak 5012
GABRIELA JĄCZYK Tak 5557
JOANNA KOTŁOWSKA Tak KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 5478
BEATA LEŚNIEWSKA Tak BIKE ATELIER TEAM 5485
KATARZYNA ŁAKOMSKA Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5242
MIRELA ŁAPIN Tak RAFAKO ORBEA MTB TEAM 5026
KATARZYNA MARTYNOWICZ 5116
KATARZYNA MIĘTKIEWICZ Tak OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 5303
MAŁGORZATA OBUCHOWSKA Tak GHOSTBIKERS 5367
EWA PIELA Tak BIKE TEAM GALILEO
BEATA PODLEŚNY Tak 5666
ANNA POREMBSKA Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5638
JULIA RADECKA Tak 5663
JUSTYNA SALAMON Tak 5620
MAŁGORZATA STOLAREK Tak 5482
SYLWIA STROKOSZ Tak 5536
BARBARA TOKARSKA Tak 5285
TERESA WASIELEWSKA Tak KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 5480
LIDIA WYCISK Tak SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 5471
ALICJA ZACZYK Tak 5135
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K2: 23 (Opłaconych: 22)
H-K3 - Kobiety powyżej 50 lat (kobiety, wiek: 50-99)
MAŁGORZATA KALINOWSKA Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5502
ILONA PIEKIELNIAK Tak 5300
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K3: 2 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 399 (Opłaconych: 380)