Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans HOBBY - Tychy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
HR-C0 - Chłopcy do lat 9 (mężczyźni, wiek: 1-9)
DOMINIK BARTOSIEWICZ Tak FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 5358
KAMIL KWIATKOWSKI Tak 5551
MACIEJ ŚLIŻ Tak MYK MYK SIEWIERZ 5449
BARTOSZ URBANEK GK VIKTORIA RYBNIK
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C0: 4 (Opłaconych: 3)
HR-C1 - Chłopcy 10 - 11 lat (mężczyźni, wiek: 10-11)
SZYMON BRUDNY Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY
MACIEJ BUBA Tak MB 5366
MAKSYMILIAN CISAK Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5459
BARTŁOMIEJ CYRUS Tak 5543
PAWEŁ HADASZ Tak
ZELEK MATEUSZ
FILIP MIGDAŁ Tak 5058
SEBASTIAN RYTWIŃSKI Tak 5013
MICHAŁ SIKORA Tak 5479
EMIL SOKOLIŃSKI Tak FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 5089
MIŁOSZ SOKOLIŃSKI Tak FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 5088
DARIUSZ WALKIEWICZ Tak 5309
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C1: 12 (Opłaconych: 11)
HR-C2 - Chłopcy 12 - 13 lat (mężczyźni, wiek: 12-13)
KACPER CHOJNACKI Tak CHOJNACKI MTB TEAM 5373
JAKUB FOJCIK Tak 5559
KAJETAN GRUSZKA Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 5006
JAKUB GRYCMAN Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 5003
PAWEŁ KUBICKI 5251
MATEUSZ ŁAPIN Tak RAFAKO ORBEA MTB TEAM 5024
MICHAŁ SADKOWSKI
MATEUSZ SMUDA Tak 5150
RADOSŁAW ŚLIWAKOWSKI Tak JURA BIKE CZESTOCHOWA 5444
DOMINIK ŚWIĘTEK Tak 5019
FILIP WIECZOREK Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 5007
MACIEJ WOŹNIAK Tak 5177
IGOR WÓJCIK Tak PLDOW@INTERIA.PL 5396
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C2: 13 (Opłaconych: 11)
HR-C3 - Chłopcy 14 - 15 lat (mężczyźni, wiek: 14-15)
KAROL BARYŁA Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5286
MATEUSZ GAJOS Tak 5448
MICHAŁ GŁOWIK Tak CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 5074
MACIEJ HILDEBRAND Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5287
KACPER KACZMARZYK Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5288
MICHAŁ KARBOWIAK Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5289
TYMOTEUSZ KĘDZIOR Tak RAFAKO ORBEA MTB TEAM 5302
PAWEŁ KRAŚNICKI Tak MMBIKE TEAM 5274
WOJCIECH MĘDRZECKI Tak GOMOLA TRANS AIRCO 5399
PAWEŁ PIEKORZ Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5458
JAKUB POGORZELCZYK Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 5515
MIKOŁAJ PRICOP Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5457
JĘDRZEJ RADECKI Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5292
KAMIL RADOSŁAWSKI Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5293
ALEKSANDER SZAŁKOWSKI 5374
TOMASZ TOMERA Tak 5397
DOMINIK WIECZOREK Tak LEADER FOX MTB TEAM 5368
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C3: 17 (Opłaconych: 16)
H-M0 - Mężczyźni 16 - 18 lat (mężczyźni, wiek: 16-18)
JAKUB BASZCZYŃSKI Tak 5280
MICHAŁ BRYŁA Tak ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 5158
PIOTR CHOJNACKI Tak CHOJNACKI MTB TEAM 5376
PAWEŁ CIERESZKO Tak 5365
DAWID JONA Tak GK BIKE ATELIER GLIWICE 5547
TOMASZ KARCZMAREK Tak BIKE ATELIER TEAM 5490
MARCIN KOZIK
JAKUB KRUKOWSKI Tak 5162
DARIUSZ ŁUKOSZ Tak 5083
EMILIAN RUDOWSKI Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 5346
DAWID RUDY Tak 5378
JAN RYGLEWSKI PM BIKE 5423
MIKOŁAJ RYNCARZ Tak 5281
MATEUSZ SZKUTA Tak PM BIKE 5129
SZYMON SZPIECH Tak 5130
TOMEK ŚCIERSKI Tak 5283
PAWEŁ ŚCIERSKI Tak 5297
KAROL WŁODARCZYK Tak 5176
MATEUSZ WŁODARCZYK Tak 5175
JAKUB ŻYTO Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1728
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M0: 20 (Opłaconych: 18)
H-M1 - Mężczyźni 19 - 35 lat (mężczyźni, wiek: 19-35)
DAMIAN BACHNIAK Tak WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 5473
DAMIAN BALUCH Tak 5330
ROBERT BARCZYK Tak 5617
ARTUR BEDNARCZYK Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 5137
SEBASTIAN BIERNAT Tak 5556
ANDRZEJ BINKOWSKI Tak 5070
MICHAŁ BOCHNAK Tak 5085
SZYMON BORUTA Tak 5101
ADRIAN BORUTA Tak TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 5266
DANIEL BRANDYS Tak ELEGANCKIE CHŁOPAKI MTB TEAM 5102
SZYMON CHROMIK Tak POLART NUTRAXX TEAM 5475
TOMASZ CICHORSKI Tak 5082
SZYMON CIUKAJ Tak 5338
MARCIN DEPTA Tak 5167
MACIEJ DOMAGALSKI Tak 5165
RAFAŁ DOMAGAŁA Tak 5311
MARIUSZ DOMAŃSKI Tak 5527
TOMASZ DRZEWIECKI Tak 5304
PAWEL DUDEK Tak 5357
PAWEŁ DWORNICZAK Tak 5345
PIOTR ETRYK 5087
KRYSTIAN FILIPIAK Tak 5468
PIOTR FLACZEK Tak 5550
PATRYK GANDOR Tak 5098
PRZEMYSŁAW GIL Tak JURA BIKE CZESTOCHOWA 5454
MICHAŁ GRZEBINOGA Tak 5426
MACIEJ GUCIK Tak JG TEAM JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 5108
RAFAŁ HADZIK Tak 5062
RAFAŁ HECZKO Tak 5095
KRZYSZTOF HEJNAR Tak 5518
MARCIN HELLER Tak 5010
KRYSTIAN HOLEWA Tak 5424
PIOTR HYBA Tak 5154
JAKUB JACKO Tak 5149
PIOTR JAŚKIEWICZ Tak ZRYCIOLE MTB 5554
ŁUKASZ JĘDRZEJKIEWICZ
MICHAŁ KALETA Tak 5312
ADAM KARCZMAREK Tak 5152
RAFAŁ KAROLEWICZ Tak TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ
TOMASZ KIONKA Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5144
TOMASZ KŁAKUS Tak 5153
ŁUKASZ KOPISZKA Tak 5407
RAFAŁ KOSECKI Tak ESTILE RACING TEAM 5316
PIOTR KRĘCICHWOST
PRZEMYSŁAW KUCHARSKI Tak GHOSTBIKERS 5253
MIKOŁAJ KUKURBA Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5021
KRZYSZTOF KURPIERZ Tak 5250
PIOTR KUŚ Tak 5327
SŁAWOMIR KUTKA Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5393
JAROSŁAW LEKI Tak 5148
ANDRZEJ LEWANDOWSKI Tak PASIU XTREME 5160
RAFAŁ ŁOPATECKI Tak POLART NUTRAXX SMP TEAM 5495
MICHAŁ MANDALA Tak KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 5463
MICHAŁ MĘCIK Tak 5099
MARCIN MICHALEWICZ Tak 5337
PATRYK MITRĘGA Tak 5145
DAMIAN MŁYNARCZYK Tak 5053
PAWEŁ MŁYNARSKI Tak 5096
KRZYSZTOF MOZOLEWSKI Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5335
TOMASZ MUSIOŁ Tak GOMOLA TRANS AIRCO 5317
DAWID NOWOSIAD Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5243
SZYMON OBRACAJ Tak 5086
MARCIN PAJĄK Tak 5077
MARCIN PAROT Tak 5080
PIOTR PASTERNAK Tak 5157
JAKUB PASTERNAK Tak 5156
ADAM PATOŁA
JAKUB PETRYK
MATEUSZ PIECHA Tak 5017
ŁUKASZ PIEKARA 5491
PAWEŁ PISZCZEK Tak 5531
DANIEL PŁATEK Tak 5034
KAMIL PODLEŚ Tak SUPER STAŚ 5120
MIKOLAJ PRZEJCZOWSKI Tak 5546
JAKUB PUSTUŁKA Tak 5023
PAWEŁ RESPONDEK Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5245
RADOSŁAW ROZMARYNOWSKI Tak 5094
PIOTR RUSEK Tak 5322
PIOTR SALON Tak 5372
ROBERT SENCZEK Tak 5432
PIOTR SKALSKI
DANIEL SKÓRA Tak 5405
PAWEŁ SKRZYPCZYK Tak 5446
PAWEŁ SŁOMIANY Tak 4 PARTNERS 5440
GRZEGORZ SMACZYŃSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 5323
KAMIL SMOLIK Tak ELEGANCKIE CHŁOPAKI MTB TEAM 5124
KAMIL STRZELCZYK Tak OEX TEAM 5528
KAMIL SURAWSKI Tak 5332
SYLWESTER SZAŁAŃSKI Tak ELPLAST TEAM 5072
PRZEMYSŁAW SZCZAPANIAK Tak 5545
SEBASTIAN SZCZĘŚNIAK 5296
MICHAŁ SZCZYGIEŁ Tak 5562
RAFAŁ SZEWCZYK Tak 5340
DARIUSZ SZKOBEL Tak 5248
JAROSŁAW SZKUĆ Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5498
BARTOSZ ŚWIDER Tak 5431
TOMASZ ŚWIĘTEK Tak 5277
PAWEŁ TENDERA Tak DELOITTE ADVENTURE TEAM 5178
PAWEŁ TOCZKOWSKI
PRZEMEK TRELIŃSKI Tak 5056
RAFAŁ UCHNAST Tak WSB DĄBROWA GÓRNICZA 5068
MICHAŁ WALENDOWSKI Tak 5054
KRYSTIAN WIATR 5055
BARTOSZ WIDERA Tak 5161
MARCIN WILK Tak 5059
GRZEGORZ WOJNAR Tak ULTRA-BIKE TEAM 5255
JANUSZ WOJNAR Tak 5079
TOMASZ WÓJCIK Tak 5033
ROBERT WRÓBEL Tak 5009
TOMASZ WYROBEK Tak 5076
MATEUSZ ZAKRZEWSKI Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5354
MARCIN ZAWADZKI Tak 5136
MAREK ZAWADZKI
RAFAŁ ZGUD Tak 5352
SEBASTIAN ŻERO Tak GHOSTBIKERS 5400
MAREK ŻURAW Tak 5331
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M1: 116 (Opłaconych: 105)
H-M2 - Mężczyźni 36 - 49 lat (mężczyźni, wiek: 36-49)
JACEK BANDURA Tak CICHY BIKE TEAM 5505
BARTŁOMIEJ BARA Tak 5433
MAREK BOBAKOWSKI Tak 5402
TOMASZ BOCHYNEK
TOMASZ BUCHWAK Tak 5063
MARCIN BUCZYŃSKI Tak MB RECORDS 5061
MARIUSZ BUGAJSKI Tak 5020
PAWEŁ CAŁKA Tak PANK TEAM 5103
JACEK CHMIELARCZYK Tak OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 5100
MARIUSZ CHOJNACKI Tak CHOJNACKI MTB TEAM 5371
WOJCIECH CHUCHER Tak 5105
JACEK CIEŚLAK Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5236
RAFAŁ CYRUS Tak 5544
KRZYSZTOF DAWIDOWICZ Tak MTB PRESSING TEAM 5333
ADAM DĄBROWSKI Tak 5298
DAMIAN DESZYŃSKI Tak 5370
ŁUKASZ DOMAGAŁA Tak 5314
ALEKSANDER FALEŃCZYK Tak 5561
DAWID FAŁEK Tak 5106
MACIEJ FIALKIEWICZ Tak 5016
ŁUKASZ FUNDOWICZ Tak 5611
GRZEGORZ GINALSKI Tak RAFAKO ORBEA MTB TEAM 5341
GRZEGORZ GŁODEK Tak 5256
JAROSŁAW HAJDAS Tak 5057
JACEK JACKO Tak 5151
ADAM JANECKI Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5501
BARTOSZ JANIK Tak 5496
BARTŁOMIEJ JANUSZ Tak 5031
RAFAŁ JOŚKO Tak 5334
ROMAN KACZKOWSKI Tak 5464
TOMASZ KAMECKI OPONY-SERAFINOWSKI 1590
PIOTR KAPUŚCIK Tak 5329
PIOTR KĘDZIOR Tak RAFAKO ORBEA MTB TEAM 5301
ADRIAN KOLCZYK Tak 5084
KRZYSZTOF KOLKA Tak 5111
RADOSŁAW KONECKI Tak BIKESPORT S 5451
RADEK KONECKI BIKESPORT SIEWIERZ
ADAM KOŃCZAL Tak TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 5359
PIOTR KOSTRZEWA Tak 5254
TOMASZ KOTULIŃSKI Tak 5090
WOJCIECH KOWALEWSKI Tak TOSZECKA GRUPA KOLARSKA 5437
MIROSŁAW KOWALIK Tak PM BIKE 5403
KRZYSZTOF KOZIŃSKI Tak 5279
ARKADIUSZ KOZIOŁ Tak 5092
KRZYSZTOF KRAŚNICKI Tak MMBIKE TEAM 5273
PIOTR KRUKOWSKI Tak 5164
DAMIAN KRUPA Tak 5461
PIOTR KRYCZEK Tak HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK 5060
KRYSTIAN KWIATKOWSKI
TOMASZ LASOŃ Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 5113
MARCIN LISOK Tak 5558
MAREK ŁAPIN Tak RAFAKO ORBEA MTB TEAM 5025
SERGIUSZ MADEJ Tak 5503
BOGDAN MAKUCHOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 5489
WOJCIECH MALEŃSKI Tak 5499
WALDEMAR MIKA Tak 5037
WITOLD MIKITIUK Tak KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 5509
TOMASZ MIKOŁAJCZYK Tak 5418
MARIUSZ MŁYNARSKI Tak 5466
DARIUSZ MORUŚ Tak 5404
DARIUSZ MUSIALIK Tak BIKE TEAM GALILEO
DARIUSZ MYMA Tak 5435
MICHAŁ NEZNAL 5533
TOMASZ NIEDZIELA Tak AB-MICRO TEAM 5001
ROBERT NOWOSIAD Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5244
ROBERT OBUCHOWSKI Tak LEADER FOX MTB TEAM 5369
ARTUR OCIEPA Tak BIEGAM BO LUBIĘ 5119
FILIP OWCZAREK Tak 5349
TOMASZ OZIMEK Tak 5249
BOGDAN PAŁCZYK KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 5390
TOMASZ PAWLIK Tak BIKE ATELIER TEAM 5398
ADAM PEŁKA Tak JURA BIKE CZESTOCHOWA 5028
MARIUSZ PIETRAS Tak 5347
SEBASTIAN PONDO Tak 5438
MARCIN POREMBSKI Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5508
SEBASTIAN PRUDŁO Tak 5029
PIOTR PRZYBYŁEK Tak MB RECORDS 5091
TOMASZ PYKA Tak BIKE ATELIER TEAM 5487
ZBIGNIEW PYTKA Tak 5018
WOJCIECH PYTLIK Tak 5032
JAROSŁAW RADOŃ Tak 5143
MICHAŁ RUDNOW Tak RUDBIKERS 5121
ŁUKASZ RYCOMBEL Tak 5484
PIOTR RYGLEWSKI PM BIKE 5422
MARIUSZ SALAMON Tak 5621
GRZEGORZ SAŁATA Tak 5122
RAFAŁ SCHMIDT Tak 5173
PIOTR SIEMIŃSKI Tak JANKES-GARAGE.SKLEP.PL 5123
ANDRZEJ SKRZYPIEC Tak 5022
ALEKSANDER SŁOMKA Tak DBN 5159
ARTUR SMOLORZ Tak 5069
TOMASZ SOLECKI GOMOLA TRANS AIRCO
PAWEŁ STARZYCKI Tak CHOMA SPORT TRENER 5126
ADAM STERNAL Tak 5127
ROMAN STRAUCHMAN Tak WARSZTAT FORMY 5036
ŁUKASZ STRZELEC Tak 5128
MARIUSZ SWALSKI Tak 5420
GRZEGORZ SYDOŃ Tak 5142
TOMASZ SZAJBE Tak ASPERGO CHORZÓW 1672
DARIUSZ SZCZERBIŃSKI Tak 5146
TOMASZ SZCZESZAK Tak 5260
WOJCIECH ŚCIERSKI Tak 5282
ARTUR ŚLADOWSKI Tak 5155
KRZYSZTOF TABOR Tak 5011
ALEKSANDER TARASIN Tak 5462
MARCIN TOKARZ Tak 5616
TOMASZ TOMASZEWSKI Tak 5141
MICHAL TOMECKI Tak 5015
SŁAWOMIR TYŹLIK Tak JURA BIKE CZESTOCHOWA 5348
KRZYSZTOF URBANEK Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 5439
WOJCIECH WALAWENDER Tak 5549
PAWEŁ WALIGÓRA Tak 5362
GRZEGORZ WAŚKOWSKI Tak FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 5174
PIOTR WIĄCEK Tak 5081
SZYMON WITKOWSKI Tak 5295
ŁUKASZ WOJTKIEWICZ Tak 5132
MICHAŁ WOJTYSIAK
BOGDAN WOLAK 5252
SŁAWOMIR WOLDAŃSKI Tak 5516
LESZEK WOLNY Tak 5133
GRZEGORZ WOŹNIAK
ZBIGNIEW WYCISK Tak SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 5470
ŁUKASZ ZAJĄC Tak OEX TEAM 5532
WOJCIECH ZAREMBA
ADAM ZELEK Tak 5419
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M2: 125 (Opłaconych: 113)
H-M3 - Mężczyźni powyżej 50 lat (mężczyźni, wiek: 50-99)
MAREK ĆWIK Tak 5306
MAREK DOBROWOLSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 5321
ZBIGNIEW DOMŻALSKI Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5577
RAFAŁ DRZEWIECKI Tak 5305
MARIUSZ GORZELANY Tak 5507
JERZY JAGŁA Tak 5014
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5500
MAREK KAMIŃSKI Tak 5272
GRZEGORZ KAMPA 2B3SPORT RUDA SLĄSKA
MAREK KLEIN Tak 5110
KAZIMIERZ KOWAL Tak 5441
WIESŁAW KURMAŃSKI Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5240
BOGDAN LESZCZYŃSKI Tak 5097
JANUSZ LEWANDOWSKI Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5241
ZBIGNIEW LISIAK Tak 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 5542
ANDRZEJ MARTYNOWICZ Tak 5115
GRZEGORZ NAWROCKI Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5290
WALDEMAR OSIŃSKI Tak 5002
GRZEGORZ PIEGZA Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5336
MAREK REPELOWICZ Tak PGD GRUPA 5324
TOMASZ ŚWISTUŃ Tak 5325
PIOTR WĘGRZYK Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5246
ANDRZEJ WILCZEWSKI Tak JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 5078
RYSZARD WYSTEMP Tak 5383
ZBIGNIEW ZAJĄC Tak MMBIKE TEAM 5259
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M3: 25 (Opłaconych: 24)
HR-D0 - Dziewczęta do lat 9 (kobiety, wiek: 1-9)
LIA SKALSKA
KAROLINA WIECZOREK Tak ORBEA POLSPORT GROUP
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D0: 2 (Opłaconych: 1)
HR-D1 - Dziewczęta 10 - 11 lat (kobiety, wiek: 10-11)
JULIA BISKUP Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 5005
HANNA KAMECKA Tak OPONY-SERAFINOWSKI 5073
ALICJA MIKUTA
MAJA SZYMAŃSKA Tak 5339
BRAJAN ŚWIDER Tak 5497
WIKTORIA WIECZOREK Tak 5343
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D1: 6 (Opłaconych: 5)
HR-D2 - Dziewczęta 12 - 13 lat (kobiety, wiek: 12-13)
PAULINA BOREK Tak BORTEAM 5318
JULIA GAJDZIK Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5474
NATALIA KOŁODZIEJCZYK Tak 5166
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D2: 3 (Opłaconych: 3)
HR-D3 - Dziewczęta 14 - 15 lat (kobiety, wiek: 14-15)
MARCELINA MORAWSKA Tak 5430
MATYLDA MORAWSKA Tak BIKE ATELIER TEAM 5429
ZUZANNA ORGAŃSKA Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5291
WIKTORIA RYSZKA Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5460
KATARZYNA TYSZKOWSKA Tak 5271
POLA WIECZOREK Tak ORBEA POLSPORT GROUP 5350
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D3: 6 (Opłaconych: 6)
H-K0 - Kobiety 16 - 18 lat (kobiety, wiek: 16-18)
SANDRA ADAMCZYK Tak MIKESZ TEAM 5353
ANNA GAŁĄZKA Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5355
WIKTORIA KAMECKA Tak 5307
KAROLINA KASPRZYK Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5356
KINGA OBUCHOWSKA Tak GHOSTBIKERS 5093
IZABELA PONDO Tak 5075
WIKTORIA SMAKOSZ Tak 5342
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K0: 7 (Opłaconych: 7)
H-K1 - Kobiety 19 - 35 lat (kobiety, wiek: 19-35)
KAROLINA ALVES 5453
KATARZYNA BACHNIAK Tak WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 5472
AGNIESZKA BARON Tak 5526
JOANNA BEDNARSKA Tak 5147
KATARZYNA CICHORSKA Tak 5436
OLGA CZAJĄCKA Tak 5548
MONIKA GAMŻA Tak
MONIKA GRZEBINOGA Tak 5027
LIWIA KAPUŚCIK Tak 5328
EWELINA KORCZ Tak WSB DĄBROWA GÓRNICZA 5067
AGNIESZKA KUCIĘBA Tak BIKE ATELIER TEAM
MONIKA KUGIEL Tak 5379
AGNIESZKA MULARCZYK Tak JURA BIKE CZESTOCHOWA 5455
KATARZYNA MYSIURA Tak 5481
MAŁGORZATA OWCZAREK Tak 5351
ANNA PAWLAK-WOJTAL Tak 5530
EWELINA RADZISZEWSKA Tak ZRYCIOLE MTB 5344
ALEKSANDRA ROŻNOWSKA Tak WSB DĄBROWA GÓRNICZA 5066
PAULA RYBAK Tak SZPRYCHY W ATAKU 5381
JOANNA SZEWCZYK Tak 5168
ANNA TACZALSKA Tak 5163
MONIKA WABIK Tak WSB DĄBROWA GÓRNICZA 5065
AGNIESZKA WIECZOREK Tak WSB DĄBROWA GÓRNICZA 5064
DAGMARA ŻERO Tak GHOSTBIKERS 5401
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K1: 24 (Opłaconych: 23)
H-K2 - Kobiety 36 - 49 lat (kobiety, wiek: 36-49)
ALICJA DANAJ-KNOP Tak AEGON CYCLING TEAM 5071
ALICJA FUNDOWICZ Tak 5394
SŁAWOMIRA GAJDZIK Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5421
EWA GORZELANY Tak 5012
IZABELA JAŚKIEWICZ Tak ZRYCIOLE MTB 5553
GABRIELA JĄCZYK Tak 5557
WIOLETTA JOŃCZYK Tak ZRYCIOLE MTB 5552
BEATA KNAPIK Tak 5445
BEATA LEŚNIEWSKA Tak BIKE ATELIER TEAM 5485
MIRELA ŁAPIN Tak RAFAKO ORBEA MTB TEAM 5026
KATARZYNA MARTYNOWICZ Tak 5116
KATARZYNA MIĘTKIEWICZ Tak OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 5303
HENRYKA NOCEK Tak 5118
MAŁGORZATA OBUCHOWSKA Tak GHOSTBIKERS 5367
EWA PIELA Tak BIKE TEAM GALILEO
JUSTYNA SALAMON Tak 5620
MAŁGORZATA STOLAREK Tak 5482
EWA SZYMAŃSKA Tak 5030
ANNA ŚWISTUŃ Tak 5326
TERESA WASIELEWSKA Tak KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 5480
AGNIESZKA WOJTKIEWICZ Tak 5131
LIDIA WYCISK Tak SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 5471
ALICJA ZACZYK Tak 5135
EWA ZARZYCKA Tak TOMAZI BIKE 5529
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K2: 24 (Opłaconych: 24)
H-K3 - Kobiety powyżej 50 lat (kobiety, wiek: 50-99)
VIOLETTA BUBNOWSKA Tak NIEDARY POD LASEM MTB TEAM 5360
MAŁGORZATA KALINOWSKA Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5502
ILONA PIEKIELNIAK Tak 5300
HALINA PIELECH Tak 5268
JOANNA SZURAJ Tak 5560
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K3: 5 (Opłaconych: 5)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 409 (Opłaconych: 375)