Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans PRO - Dąbrowa Górnicza: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
P-M0 - Mężczyźni 16 - 18 lat (mężczyźni, wiek: 16-18)
DAMIAN ADAMCZYK Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1665
FILIP ATŁAS Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1664
MICHAŁ BAŃKA Tak PL 1748
MICHAŁ BRYŁA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 1666
REMIGIUSZ CHOMIUK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1069
TOMASZ GŁOWACZ Tak PL 1700
MATEUSZ JASIŃSKI Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1737
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 1606
PIOTR KAROŃ Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1736
JAKUB OBZEJTA Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1734
PAWEŁ SKOWRON Tak PL BIKEHEAD 1061
WOJCIECH STOL Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA 1531
MATEUSZ SZEWCZYK Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1147
MACIEJ ŚCIERSKI Tak PL 1663
WOJCIECH UCHMAN Tak PL AEGON CYCLING TEAM 1629
KAMIL WÓJCIK Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1730
MAREK ZYCH Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1589
JAKUB ŻYTO Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1728
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M0: 18 (Opłaconych: 18)
P-M20 - Mężczyźni 19 - 29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BAREŁA PL JURA BIKE CZESTOCHOWA
SZYMON BIEL Tak PL VELONEWS.PL
ADRIAN BIKSA Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 1160
SEBASTIAN CHOJNOWSKI PL GLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE
PATRYK CHOMIUK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1068
JAKUB CHYĆKO Tak PL THP TEAM 1753
PIOTR CIEŚLEWICZ Tak PL 1771
MATEUSZ DZIADEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO
KRZYSZTOF ELWART Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1594
MICHAŁ FICEK Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 1001
JAKUB GAŁUSZKA PL KT ŻYWIEC
RAFAŁ GORZELANY Tak PL 1539
MACIEJ JAWORSKI Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1137
PAWEŁ JAWORSKI Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1138
DAWID KOLBUSZ Tak PL 1658
FILIP KONIECZNY Tak PL GREENDIET MTB TEAM 1640
DAMIAN KOTWICA Tak PL AEGON CYCLING TEAM 1778
MATEUSZ KOTWICA Tak PL AEGON CYCLING TEAM 1779
MARCIN KRAKOWIAK Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1140
PIOTR KRAWCZYK Tak PL 1529
MACIEJ KRYSTOFEK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1584
MICHAŁ KUCEWICZ Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1003
PAWEŁ KURZYCA Tak PL RAFAKO MTB TEAM 1121
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1583
MICHAŁ LASKOWSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1544
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1582
MACIEJ LISOWSKI Tak PL 1588
IRENEUSZ MARYCKI Tak PL 1690
DAWID MIKOŁAJCZYK PL NUDEL TEAM
TOMASZ NOWAK Tak PL BIKEHEAD 1064
KRZYSZTOF PAŁĘGA Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1144
MICHAŁ PĘKALA Tak PL 1756
PIOTR PIECH Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1733
MACIEJ PITACH Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1581
WOJCIECH PYTEL Tak PL MIKESZ TEAM 1623
TOMASZ RYCHLEWSKI Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1732
PIOTR SAMOLEWSKI Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1621
MARCIN SARKOWICZ Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1650
ADAM SIĄKOWSKI Tak PL 1770
ROBERT SKROBOL Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1620
GRZEGORZ SMACZYŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1580
DANIEL SMOLARZ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 1768
KLAUDIUSZ STAWSKI Tak PL 1696
WOJCIECH SZCZEGIELNIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1746
MICHAŁ SZEWCZYK PL SCS OSOZ RACING TEAM
MICHAŁ SZYNKIEWICZ Tak PL 1697
MICHAŁ TURSKI Tak PL SERWIS JURAJSKI MTB TEAM 1767
ADRIAN TYPKIEWICZ Tak PL 1683
MATEUSZ UŁAMEK Tak PL MITUTOYO AZS WRATISLAVIA 1727
PRZEMEK WINIARSKI Tak PL B\\\'TWIN RACING TEAM 1649
ŁUKASZ WIŚNIEWSKI PL GLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE (GTT)
MATEUSZ WITKOWSKI Tak PL 1711
KAJETAN WRÓBLEWSKI Tak PL 1599
MATEUSZ ZAKRZEWSKI Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1729
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M20: 54 (Opłaconych: 48)
P-M30 - Mężczyźni 30 - 39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
PIOTR ANTOSZ Tak PL 1604
ADAM BANASZAK Tak PL 1643
ARTUR BAŃCZYK Tak PL 1703
EMIL BARAŃSKI Tak PL ESTILE RACING TEAM 1168
PIOTR BIENER Tak PL 1738
ANDRZEJ BINKOWSKI Tak PL 1714
TOMASZ BLUSZCZ Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 1610
MARCIN BLUSZCZ Tak PL MIKESZ TEAM 1622
MICHAŁ BŁASZKIEWICZ PL
RAFAŁ BUKOWSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 1161
KRZYSZTOF CHOWANIEC Tak PL 1749
MARCIN CIELUCH PL CORRATEC TEAM
REMIGIUSZ CIUPEK PL KREIDLER FAN-SPORT MTB RACING TEAM
JAN CZAPLIŃSKI PL
MIKOŁAJ DARMOSZ Tak PL BIKEHEAD 1051
ADAM DRZYMAŁA Tak PL 1691
PRZEMYSŁAW DYCZKA Tak PL
GRZEGORZ DYSZKOWSKI Tak PL WHONDERFUL CHILDRENS OF TWO PEDALS 1639
MARCIN DZIARSKI Tak PL 1654
ADAM DZIUK Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1136
BARTOSZ FETLER PL AB-MICRO TEAM 1613
BARTOSZ GAJOWSKI Tak PL 1705
JAROSLAW GAWLAS Tak PL
SEBASTIAN GLOBISZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1578
IRENEUSZ GŁOWNIA PL
GRZEGORZ GOLEŃ Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1660
WOJCIECH GRUSZCZYŃSKI Tak PL 1766
PIOTR GUMIENIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1577
GRZEGORZ GUZIK PL
PRZEMYSŁAW HAJDAS Tak PL 1110
TOMASZ HALMAN Tak PL 1546
JAROSŁAW HAŁAS Tak PL BIKEBOARD
ANDRZEJ HAPEK Tak PL 1111
MICHAŁ HOŃKA Tak PL 1163
SŁAWOMIR JAKUBOWSKI Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 1418
SZYMON JANUS Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1576
SEBASTIAN JANUS Tak PL 1699
WOJCIECH JAREK Tak PL 1587
MICHAŁ JASIŃSKI PL
ARTUR KACZYŃSKI Tak PL 1686
DAMIAN KAGOŃ PL LEADER FOX MTB TEAM
KAMIL KALAMARZ Tak PL 1549
ARTUR KALINOWSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1659
MARCIN KALITA Tak PL 1112
TOMASZ KAMECKI Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 1590
PIOTR KAPUŚCIK Tak PL 1689
KAROL KAWIAK Tak PL 1420
MARCIN KĘDZIORA Tak PL 1724
ŁUKASZ KIERUZEL Tak PL NUDEL TEAM
MARCIN KLIK PL
ADAM KNOP PL AEGON CYCLING TEAM
ŁUKASZ KOCUREK Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 1704
ADRIAN KOLCZYK PL
MARCIN KONIECZNY Tak PL 1114
ŁUKASZ KORZENIOWSKI Tak PL KORZEŃ JEDZIE. 1652
PAWEŁ KOZIOŁ Tak PL 1632
PRZEMYSŁAW KRZYCZMONIK Tak PL 1655
GRZEGORZ KUBACZKA Tak PL 1774
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 1685
LESŁAW KULA Tak PL OPOLSKI KLUB ROWEROWY 1118
SZYMON KURCZOK Tak PL PM BIKE RYBNIK 1120
ROBERT KURIATA Tak PL 1712
MARCIN KWIECIEŃ PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
JAROSŁAW LESISZ Tak PL VELONEWS.PL 1679
SZYMON LEW Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1071
SŁAWOMIR LIGĘZA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1575
MARCIN LUDWIG PL
MATEUSZ LUTYŃSKI Tak PL 1653
WOJCIECH ŁUNIEWSKI Tak PL 1715
KRZYSZTOF MAJOR PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
PIOTR MAKUCH Tak PL 1122
ADAM MAŁEK Tak PL 1722
MARIUSZ MAŚLANKA Tak PL 1761
JANUSZ MATWIJEWICZ Tak PL 1698
PAWEŁ MAZUR Tak PL NUDEL TEAM 1668
ŁUKASZ MĘDRZECKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 1525
PAWEŁ MIESZCZAK Tak PL BIKEHEAD 1054
ALEKSANDER MIESZCZAK Tak PL BIKEHEAD 1055
JACEK MIĘTKIEWICZ Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1537
RAFAŁ MIKA Tak PL 1524
PAWEŁ MŁYNARSKI PL
MARCIN MONETA Tak PL BIKEHEAD 1062
MAREK MORAWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1574
SEBASTIAN MUCZEK - LOKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1573
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 1526
MICHAŁ NEMŚ Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1142
ROBERT NEUMANN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1572
WOJCIECH OCYLOK PL
ROBERT OSIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1600
MARCIN OSTAPIUK Tak PL 1630
FILIP OWCZAREK PL
PAWEŁ PABICH Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1143
MARCIN PAPROCKI Tak PL 1682
TOMASZ PARAFINIUK Tak PL 1414
GRZEGORZ PASUTO Tak PL 1777
ARKADIUSZ PASZENDA Tak PL 1541
JAKUB PETRYK PL
MICHAŁ PIECHOTA Tak PL NUDEL TEAM 1521
DANIEL PŁATEK Tak PL 1747
TOMASZ POKRYWKA PL AEGON CYCLING TEAM
MATEUSZ POTACZEK Tak PL ALP-77 1708
MICHAŁ PROKSA PL
MARCIN PRONCZUK Tak PL 1130
SŁAWOMIR PRZEDNOWEK Tak PL 1710
ZBYSZEK PYRZ PL DĄBROWSKA GRUPA ROWEROWA
RYSZARD RADZISZEWSKI Tak PL 1528
MICHAŁ RANIK Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 1631
SEBASTIAN RATAJCZAK Tak PL THP TEAM 1754
SEBASTIAN RUMNIAK Tak PL 1548
ŁUKASZ RYBARZ Tak PL MIKESZ TEAM 1624
ANDRZEJ RYNIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1571
MICHAŁ RYSZTOWSKI Tak PL 1527
GRZEGORZ SAMBORSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1543
DAMIAN SIKORA Tak PL 1605
MARCIN SKOWRON Tak PL
RAFAŁ SOŁTYSIK Tak PL BIKEHEAD 1053
WOJCIECH SPILOK Tak PL 1638
PIOTR STANISZEWSKI Tak PL BIKEHEAD 1052
DARIUSZ STAŃCZYK Tak PL 1411
TOMASZ STĘPIEŃ Tak PL MIKESZ TEAM 1764
MICHAŁ SZAMBORSKI Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1146
TOMASZ SZOLC Tak PL NUDEL TEAM 1634
JACEK SZTYLC PL
PIOTR ŚLASKI PL SCS OSOZ RACING TEAM
DAWID TATAREK Tak PL 1760
KRZYSZTOF TORCZYŃSKI Tak PL SZWAGROWER 1651
PIOTR TRUSZCZYŃSKI PL KOMOBIKE SCOTT
SEBASTIAN WACHECKI Tak PL BIKEHEAD 1059
TOMASZ WARTACZ Tak PL 1619
PAWEŁ WIENDLOCHA Tak PL ACCENT TEAM 1157
TOMASZ WŁODARSKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 1642
ANDRZEJ WOŹNICA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1570
TOMASZ WOŹNY Tak PL BIKEHEAD 1058
ŁUKASZ ZAJĄC Tak PL 1412
MATEUSZ ZOŃ Tak PL VELONEWS.PL 1002
MARCIN ŻURAWIK Tak PL MMBIKE TEAM 1773
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M30: 136 (Opłaconych: 111)
P-M40 - Mężczyźni 40 - 49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
ARTUR ADAMCZYK Tak PL 1657
WOJCIECH ANDRYSZCZAK PL 1713
ANDRZEJ ARENDARCZYK Tak PL 1547
ROMAN BADURA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 1718
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1569
MIROSŁAW BORYCKI Tak PL 1101
GRZEGORZ BORZECKI Tak PL TRANSPORT RIDE 1536
GRZEGORZ BRACKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1102
PAWEŁ BRONKOWSKI Tak PL 1726
TOMASZ BRYCKI Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1568
ARTUR BUCKI PL ZVL KREIDLER SPORTIVA
ADAM CHWAŁOWSKI Tak PL ESTILE RACING TEAM 1164
KRZYSZTOF CICHY Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 1707
DANIEL CIEŚLA Tak PL 1750
ANDRZEJ CUPIAŁ Tak PL 1103
BOGDAN CZARNOTA PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
KRZYSZTOF CZEKAJ Tak PL TEAM CZEKAJ MTB 1104
TOMASZ CZERWIK Tak PL ESTILE RACING TEAM 1172
TOMASZ CZERWIŃSKI Tak PL 1673
MAREK DRÓŻDŻ PL
DANIEL DUŚKO Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1662
PAWEŁ DYGDOŃ Tak PL 1687
BOGUSŁAW FABIAN Tak PL LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 1586
TOMASZ FIDYTEK Tak PL 1609
ROMAN FRANKIEWICZ Tak PL 1692
PIOTR GAJDZIK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 1611
RADOSŁAW GARBACIAK Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1661
MARCIN GEMBICZ Tak PL 1603
PIOTR GLITA Tak PL 1107
KRZYSZTOF GŁOWACZ Tak PL 1701
DARIUSZ GNAT Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1108
GRZEGORZ GRONDZIEL Tak PL GOORANGE.PL 1109
DANIEL GRZEGOSZCZYK Tak PL MIKESZ TEAM 1598
MARIUSZ HAJZLER Tak PL JASTRZĘBIE ŁASK 1533
TOMASZ HEJDUK Tak PL 1758
SYLWESTER JACHNA Tak PL 1681
KRZYSZTOF JEDUT Tak PL 1769
MARCIN JEKEL Tak PL
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 1607
TOMASZ KĘPCZYŃSKI PL
RAFAŁ KLAMA Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 1530
TADEUSZ KLAPUCH Tak PL 1523
PIOTR KNAPIK Tak PL 1625
PAWEŁ KOCZWARA Tak PL 1694
DARIUSZ KONDEJA Tak PL 1417
DAMIAN KOTARSKI Tak PL 1534
ARKADIUSZ KOTŁOWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 1155
TOMASZ KOTULIŃSKI Tak PL 1674
STANISŁAW KRASKI Tak PL KS FORMA WODZISŁAW ŚL. 1763
ROBERT KRUSZEWSKI Tak PL LINETECH 1676
GRZEGORZ KRZEWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1066
JAROSŁAW KUBIK Tak PL 1585
ADAM KULA Tak PL 1695
ROBERT KUPIEC Tak PL BIKEHEAD 1063
LESZEK KURCZOK Tak PL 1119
JANUSZ KURZAK Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1141
ROBERT LENIART Tak PL BIKEHEAD 1065
MAREK LUBAS Tak PL 1706
ARTUR MACHOWSKI PL
WIESŁAW MAKUCHOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1567
SŁAWOMIR MAŁYSZ Tak PL MIKESZ TEAM 1656
WOJCIECH MARKIEWKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 1538
GRZEGORZ MIKUŁA Tak PL 72D WINDSPORT TEAM 1123
MICHAŁ MOL Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1073
SEBASTIAN MOLICKI Tak PL 1124
GRZEGORZ MZYK Tak PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 1671
JACEK NALEPA Tak PL MY WAY 1125
MARCIN NIKONOWICZ Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1735
DANIEL NOBIS PL
JERZY OCHOŃSKI Tak PL 1127
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1075
ADAM PACZUSKI Tak PL BIKEHEAD 1057
TOMASZ PAWLIK PL BIKE ATELIER TEAM 5398
ADAM PEŁKA Tak PL JURA BIKE CZESTOCHOWA 1128
WOJCIECH PIECZYRAK Tak PL 1129
ROBERT PILCH PL
ANDRZEJ PIOTROWSKI PL GOMOLA TRANS AIRCO
RAFAŁ PŁATEK Tak PL 1592
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak PL 1717
ADAM PTAK Tak PL 1131
MARCIN RASZTABIGA Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1145
TOMASZ RYTWIŃSKI Tak PL
JACEK SAŁACIŃSKI Tak PL MTB PEKIN 1626
JACEK SEWERYŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM
ADAM SIWEK Tak PL
MARIAN SOKÓŁ PL
TOMASZ SOLECKI Tak PL 1419
MARIUSZ STILLER Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1076
IRENEUSZ STILLER Tak PL POLART NUTRAXX SMP TEAM 1720
PAWEŁ STRYCHARSKI Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1725
TADEUSZ SZAFRAŃSKI PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM
TOMASZ SZAJBE Tak PL ASPERGO CHORZÓW 1672
CZESŁAW SZELIGA Tak PL 1133
MARIUSZ SZRODZIŃSKI Tak PL 1719
TOMASZ SZULCZEWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 1162
ROBERT SZYMAŃSKI Tak PL BIKEHEAD 1056
ARTUR ŚLADOWSKI PL 1684
MICHAŁ ŚLIŻ Tak PL MYK MYK SIEWIERZ 1134
MARCIN TOMECKI PL
SŁAWOMIR TYŹLIK PL JURA BIKE CZESTOCHOWA
MAREK UCHMAN Tak PL AEGON CYCLING TEAM 1628
KRZYSZTOF UŁAMEK Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1731
MICHAŁ WACŁAWEK Tak PL 1702
WŁODZIMIERZ WASIELEWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 1614
RAFAŁ WAWRZYNEK PL
TOMEK WIERNEK Tak PL 1762
DOMINIK WIKTOROWICZ Tak PL ESTILE RACING TEAM 1167
DARIUSZ WÓJCIK Tak PL ŻORY
EUGENIUSZ ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1565
DANIEL ZMYSŁOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1564
ZBIGNIEW ZOGŁOWEK Tak PL BSR TEAM BYTOM 1532
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M40: 111 (Opłaconych: 94)
P-M50 - Mężczyźni 50 - 59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
DARIUSZ BEDNARCZYK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1563
MIETEK BEREZIK PL GOMOLA TRANS AIRCO
TOMASZ BOROWSKI Tak PL 1780
KRZYSZTOF BROEKERE Tak PL 1775
MAREK CIASTOŃ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1562
ZBIGNIEW CICHECKI PL 1752
MAREK DOBROWOLSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1561
ZBIGNIEW DOMŻALSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1070
OSKAR FILIPOWICZ Tak PL 1105
STANISŁAW GAWRON Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 1667
ZBIGNIEW KACZMARCZYK Tak PL 1765
ZYGMUNT KAPALA Tak PL 1633
ROBERT KARLIK Tak PL 1113
KAROL KASPROWIAK Tak PL EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 1723
MAREK KOLACHA Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1139
GRZEGORZ KONIECZNY Tak PL 1641
JACEK KOTARSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1560
ROBERT KUBIK PL XBOX BIKE TEAM
MAREK KUBUSZOK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1559
SŁAWOMIR KUCIĘBA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1618
ANDRZEJ KULA Tak PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 1117
MIROSŁAW LEWIŃSKI Tak PL 1716
ZBIGNIEW MARCHEWKA Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1595
ROMUALD MIKOŁAJCZYK Tak PL NUDEL TEAM 1635
ADAM MUSIOŁ Tak PL 1545
DARIUSZ NOCEK Tak PL 1126
BOGUSŁAW OSTROWSKI Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1597
DARIUSZ PIEKARSKI Tak PL ESTILE RACING TEAM 1166
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1617
JAN PUDOWSKI Tak PL 1675
JAROSŁAW RYCHLICKI Tak PL 1776
PIOTR SERAFINOWSKI Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 1591
MARIUSZ SIERADZKI Tak PL
DARIUSZ SKŁODOWSKI Tak PL 1132
MARIUSZ SKOWRON Tak PL BIKEHEAD 1060
ROMAN SOSNA Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1542
TADEUSZ SPILOK Tak PL 1637
ARMAND SURWIŁO Tak PL 1677
ARTUR SZCZEPANIK Tak PL 1669
KRZYSZTOF SZCZEPINA Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1596
JOACHIM ŚWIĘTY Tak PL 1751
GRZEGORZ WALECZEK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1077
ZBIGNIEW ZACIEWSKI Tak PL NIEDARY POD LASEM MTB TEAM 1522
JAROSLAW ZAJAC Tak PL BSR TEAM BYTOM 1535
PIOTR ZIEMBA PL BIKE TEAM PSZCZYNA
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M50: 45 (Opłaconych: 41)
P-M60 - Mężczyźni powyżej 60 lat (mężczyźni, wiek: 60-99)
BOGDAN ANTONIK Tak PL 1680
KRZYSZTOF GRZYBOWSKI Tak PL ESTILE RACING TEAM 1170
ANDRZEJ KANDZIORA Tak PL 1648
JAN KAPUŚCIK Tak PL 1693
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC Tak PL 1540
JÓZEF LEPPICH Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 1159
JANUSZ LEWANDOWSKI PL
ADAM MALURDY Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1072
MAREK MUSIAŁ Tak PL 1608
JANUSZ MZYK Tak PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 1670
MAREK NOWAK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1074
RYSZARD WASILEWSKI PL
WITOLD WICHA Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1078
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M60: 13 (Opłaconych: 11)
P-K0 - Kobiety 16 - 18 lat (kobiety, wiek: 16-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K0: 0
P-K20 - Kobiety 19 - 29 lat (kobiety, wiek: 19-29)
PAULINA BIKSA Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 1612
EMILIA CZAJKA Tak PL BIKEHEAD 1050
KAROLINA GRZYBOWSKA Tak PL ESTILE RACING TEAM 1169
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1601
KLAUDYNA KOWALSKA Tak PL 1413
MAŁGORZATA MAZUREK Tak PL VELONEWS.PL
MAGDALENA MĘDRECKA Tak PL AWF KATOWICE 1721
KAROLINA SOWA Tak PL 1757
PAULA STASIOWSKA Tak PL 1602
ANIA WAJZER Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1148
PAULINA WISZOWATA Tak PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 1772
DAGMARA WŁODARCZYK Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1566
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K20: 12 (Opłaconych: 12)
P-K30 - Kobiety 30 - 39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
AGATA BANDURA Tak PL VELONEWS.PL 1678
EWELINA BASIAK Tak PL 1415
ANNA BLUKACZ Tak PL ESTILE RACING TEAM 1165
MAŁGORZATA BOROWIK PL
MARTA GRACZYK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 1709
JOANNA GUMIENIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1616
LIWIA KAPUŚCIK Tak PL 1688
ANNA SADOWSKA PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
ALINA SERAFIN Tak PL 1755
PATRYCJA WOŹNICA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1615
KATARZYNA ZYGMUNT Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1149
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K30: 11 (Opłaconych: 9)
P-K40 - Kobiety 40 - 49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
BEATA BANASIEWICZ Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1067
MARTA BIKSA Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 1158
KATARZYNA GALEWICZ Tak PL 1106
RENATA GRABIAŃSKA Tak PL 1416
DOROTA SERAFINOWSKA Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 1593
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K40: 5 (Opłaconych: 5)
P-K50 - Kobiety powyżej 50 lat (kobiety, wiek: 50-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K50: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 405 (Opłaconych: 349)