Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans PRO - Dąbrowa Górnicza: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
P-M0 - Mężczyźni 16 - 18 lat (mężczyźni, wiek: 16-18)
DAMIAN ADAMCZYK Tak OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1665
FILIP ATŁAS Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1664
MICHAŁ BAŃKA Tak 1748
MICHAŁ BRYŁA Tak ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 1666
REMIGIUSZ CHOMIUK Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1069
TOMASZ GŁOWACZ Tak 1700
MATEUSZ JASIŃSKI Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1737
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 1606
PIOTR KAROŃ Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1736
JAKUB OBZEJTA Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1734
PAWEŁ SKOWRON Tak BIKEHEAD 1061
WOJCIECH STOL Tak DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA 1531
MATEUSZ SZEWCZYK Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 1147
MACIEJ ŚCIERSKI Tak 1663
WOJCIECH UCHMAN Tak AEGON CYCLING TEAM 1629
KAMIL WÓJCIK Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1730
MAREK ZYCH Tak BIKE ATELIER TEAM 1589
JAKUB ŻYTO Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1728
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M0: 18 (Opłaconych: 18)
P-M20 - Mężczyźni 19 - 29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BAREŁA JURA BIKE CZESTOCHOWA
SZYMON BIEL Tak VELONEWS.PL
ADRIAN BIKSA Tak CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 1160
SEBASTIAN CHOJNOWSKI GLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE
PATRYK CHOMIUK Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1068
JAKUB CHYĆKO Tak THP TEAM 1753
PIOTR CIEŚLEWICZ Tak 1771
MATEUSZ DZIADEK Tak GOMOLA TRANS AIRCO
KRZYSZTOF ELWART Tak OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1594
MICHAŁ FICEK Tak VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 1001
JAKUB GAŁUSZKA KT ŻYWIEC
RAFAŁ GORZELANY Tak 1539
MACIEJ JAWORSKI Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 1137
PAWEŁ JAWORSKI Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 1138
DAWID KOLBUSZ Tak 1658
FILIP KONIECZNY Tak GREENDIET MTB TEAM 1640
DAMIAN KOTWICA Tak AEGON CYCLING TEAM 1778
MATEUSZ KOTWICA Tak AEGON CYCLING TEAM 1779
MARCIN KRAKOWIAK Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 1140
PIOTR KRAWCZYK Tak 1529
MACIEJ KRYSTOFEK Tak BIKE ATELIER TEAM 1584
MICHAŁ KUCEWICZ Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1003
PAWEŁ KURZYCA Tak RAFAKO MTB TEAM 1121
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 1583
MICHAŁ LASKOWSKI Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1544
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 1582
MACIEJ LISOWSKI Tak 1588
IRENEUSZ MARYCKI Tak 1690
DAWID MIKOŁAJCZYK NUDEL TEAM
TOMASZ NOWAK Tak BIKEHEAD 1064
KRZYSZTOF PAŁĘGA Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 1144
MICHAŁ PĘKALA Tak 1756
PIOTR PIECH Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1733
MACIEJ PITACH Tak BIKE ATELIER TEAM 1581
WOJCIECH PYTEL Tak MIKESZ TEAM 1623
TOMASZ RYCHLEWSKI Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1732
PIOTR SAMOLEWSKI Tak TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1621
MARCIN SARKOWICZ Tak SCS OSOZ RACING TEAM 1650
ADAM SIĄKOWSKI Tak 1770
ROBERT SKROBOL Tak TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1620
GRZEGORZ SMACZYŃSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 1580
DANIEL SMOLARZ Tak GOMOLA TRANS AIRCO 1768
KLAUDIUSZ STAWSKI Tak 1696
WOJCIECH SZCZEGIELNIAK Tak BIKE ATELIER TEAM 1746
MICHAŁ SZEWCZYK SCS OSOZ RACING TEAM
MICHAŁ SZYNKIEWICZ Tak 1697
MICHAŁ TURSKI Tak SERWIS JURAJSKI MTB TEAM 1767
ADRIAN TYPKIEWICZ Tak 1683
MATEUSZ UŁAMEK Tak MITUTOYO AZS WRATISLAVIA 1727
PRZEMEK WINIARSKI Tak B\\\'TWIN RACING TEAM 1649
ŁUKASZ WIŚNIEWSKI GLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE (GTT)
MATEUSZ WITKOWSKI Tak 1711
KAJETAN WRÓBLEWSKI Tak 1599
MATEUSZ ZAKRZEWSKI Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1729
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M20: 54 (Opłaconych: 48)
P-M30 - Mężczyźni 30 - 39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
PIOTR ANTOSZ Tak 1604
ADAM BANASZAK Tak 1643
ARTUR BAŃCZYK Tak 1703
EMIL BARAŃSKI Tak ESTILE RACING TEAM 1168
PIOTR BIENER Tak 1738
ANDRZEJ BINKOWSKI Tak 1714
TOMASZ BLUSZCZ Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 1610
MARCIN BLUSZCZ Tak MIKESZ TEAM 1622
MICHAŁ BŁASZKIEWICZ
RAFAŁ BUKOWSKI Tak GOMOLA TRANS AIRCO 1161
KRZYSZTOF CHOWANIEC Tak 1749
MARCIN CIELUCH CORRATEC TEAM
REMIGIUSZ CIUPEK KREIDLER FAN-SPORT MTB RACING TEAM
JAN CZAPLIŃSKI
MIKOŁAJ DARMOSZ Tak BIKEHEAD 1051
ADAM DRZYMAŁA Tak 1691
PRZEMYSŁAW DYCZKA Tak
GRZEGORZ DYSZKOWSKI Tak WHONDERFUL CHILDRENS OF TWO PEDALS 1639
MARCIN DZIARSKI Tak 1654
ADAM DZIUK Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 1136
BARTOSZ FETLER AB-MICRO TEAM 1613
BARTOSZ GAJOWSKI Tak 1705
JAROSLAW GAWLAS Tak
SEBASTIAN GLOBISZ Tak BIKE ATELIER TEAM 1578
IRENEUSZ GŁOWNIA
GRZEGORZ GOLEŃ Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1660
WOJCIECH GRUSZCZYŃSKI Tak 1766
PIOTR GUMIENIAK Tak BIKE ATELIER TEAM 1577
GRZEGORZ GUZIK
PRZEMYSŁAW HAJDAS Tak 1110
TOMASZ HALMAN Tak 1546
JAROSŁAW HAŁAS Tak BIKEBOARD
ANDRZEJ HAPEK Tak 1111
MICHAŁ HOŃKA Tak 1163
SŁAWOMIR JAKUBOWSKI Tak FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 1418
SZYMON JANUS Tak BIKE ATELIER TEAM 1576
SEBASTIAN JANUS Tak 1699
WOJCIECH JAREK Tak 1587
MICHAŁ JASIŃSKI
ARTUR KACZYŃSKI Tak 1686
DAMIAN KAGOŃ LEADER FOX MTB TEAM
KAMIL KALAMARZ Tak 1549
ARTUR KALINOWSKI Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1659
MARCIN KALITA Tak 1112
TOMASZ KAMECKI Tak OPONY-SERAFINOWSKI 1590
PIOTR KAPUŚCIK Tak 1689
KAROL KAWIAK Tak 1420
MARCIN KĘDZIORA Tak 1724
ŁUKASZ KIERUZEL Tak NUDEL TEAM
MARCIN KLIK
ADAM KNOP AEGON CYCLING TEAM
ŁUKASZ KOCUREK Tak RAFAKO ORBEA MTB TEAM 1704
ADRIAN KOLCZYK
MARCIN KONIECZNY Tak 1114
ŁUKASZ KORZENIOWSKI Tak KORZEŃ JEDZIE. 1652
PAWEŁ KOZIOŁ Tak 1632
PRZEMYSŁAW KRZYCZMONIK Tak 1655
GRZEGORZ KUBACZKA Tak 1774
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI Tak ZVL KREIDLER SPORTIVA 1685
LESŁAW KULA Tak OPOLSKI KLUB ROWEROWY 1118
SZYMON KURCZOK Tak PM BIKE RYBNIK 1120
ROBERT KURIATA Tak 1712
MARCIN KWIECIEŃ PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
JAROSŁAW LESISZ Tak VELONEWS.PL 1679
SZYMON LEW Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1071
SŁAWOMIR LIGĘZA Tak BIKE ATELIER TEAM 1575
MARCIN LUDWIG
MATEUSZ LUTYŃSKI Tak 1653
WOJCIECH ŁUNIEWSKI Tak 1715
KRZYSZTOF MAJOR PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
PIOTR MAKUCH Tak 1122
ADAM MAŁEK Tak 1722
MARIUSZ MAŚLANKA Tak 1761
JANUSZ MATWIJEWICZ Tak 1698
PAWEŁ MAZUR Tak NUDEL TEAM 1668
ŁUKASZ MĘDRZECKI Tak GOMOLA TRANS AIRCO 1525
PAWEŁ MIESZCZAK Tak BIKEHEAD 1054
ALEKSANDER MIESZCZAK Tak BIKEHEAD 1055
JACEK MIĘTKIEWICZ Tak OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1537
RAFAŁ MIKA Tak 1524
PAWEŁ MŁYNARSKI
MARCIN MONETA Tak BIKEHEAD 1062
MAREK MORAWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 1574
SEBASTIAN MUCZEK - LOKI Tak BIKE ATELIER TEAM 1573
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak MMBIKE TEAM 1526
MICHAŁ NEMŚ Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 1142
ROBERT NEUMANN Tak BIKE ATELIER TEAM 1572
WOJCIECH OCYLOK
ROBERT OSIŃSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 1600
MARCIN OSTAPIUK Tak 1630
FILIP OWCZAREK
PAWEŁ PABICH Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 1143
MARCIN PAPROCKI Tak 1682
TOMASZ PARAFINIUK Tak 1414
GRZEGORZ PASUTO Tak 1777
ARKADIUSZ PASZENDA Tak 1541
JAKUB PETRYK
MICHAŁ PIECHOTA Tak NUDEL TEAM 1521
DANIEL PŁATEK Tak 1747
TOMASZ POKRYWKA AEGON CYCLING TEAM
MATEUSZ POTACZEK Tak ALP-77 1708
MICHAŁ PROKSA
MARCIN PRONCZUK Tak 1130
SŁAWOMIR PRZEDNOWEK Tak 1710
ZBYSZEK PYRZ DĄBROWSKA GRUPA ROWEROWA
RYSZARD RADZISZEWSKI Tak 1528
MICHAŁ RANIK Tak GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 1631
SEBASTIAN RATAJCZAK Tak THP TEAM 1754
SEBASTIAN RUMNIAK Tak 1548
ŁUKASZ RYBARZ Tak MIKESZ TEAM 1624
ANDRZEJ RYNIAK Tak BIKE ATELIER TEAM 1571
MICHAŁ RYSZTOWSKI Tak 1527
GRZEGORZ SAMBORSKI Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1543
DAMIAN SIKORA Tak 1605
MARCIN SKOWRON Tak
RAFAŁ SOŁTYSIK Tak BIKEHEAD 1053
WOJCIECH SPILOK Tak 1638
PIOTR STANISZEWSKI Tak BIKEHEAD 1052
DARIUSZ STAŃCZYK Tak 1411
TOMASZ STĘPIEŃ Tak MIKESZ TEAM 1764
MICHAŁ SZAMBORSKI Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 1146
TOMASZ SZOLC Tak NUDEL TEAM 1634
JACEK SZTYLC
PIOTR ŚLASKI SCS OSOZ RACING TEAM
DAWID TATAREK Tak 1760
KRZYSZTOF TORCZYŃSKI Tak SZWAGROWER 1651
PIOTR TRUSZCZYŃSKI KOMOBIKE SCOTT
SEBASTIAN WACHECKI Tak BIKEHEAD 1059
TOMASZ WARTACZ Tak 1619
PAWEŁ WIENDLOCHA Tak ACCENT TEAM 1157
TOMASZ WŁODARSKI Tak SCS OSOZ RACING TEAM 3 1642
ANDRZEJ WOŹNICA Tak BIKE ATELIER TEAM 1570
TOMASZ WOŹNY Tak BIKEHEAD 1058
ŁUKASZ ZAJĄC Tak 1412
MATEUSZ ZOŃ Tak VELONEWS.PL 1002
MARCIN ŻURAWIK Tak MMBIKE TEAM 1773
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M30: 136 (Opłaconych: 111)
P-M40 - Mężczyźni 40 - 49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
ARTUR ADAMCZYK Tak 1657
WOJCIECH ANDRYSZCZAK 1713
ANDRZEJ ARENDARCZYK Tak 1547
ROMAN BADURA Tak ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 1718
ARTUR BORATYN Tak BIKE ATELIER TEAM 1569
MIROSŁAW BORYCKI Tak 1101
GRZEGORZ BORZECKI Tak TRANSPORT RIDE 1536
GRZEGORZ BRACKI ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1102
PAWEŁ BRONKOWSKI Tak 1726
TOMASZ BRYCKI Tak TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1568
ARTUR BUCKI ZVL KREIDLER SPORTIVA
ADAM CHWAŁOWSKI Tak ESTILE RACING TEAM 1164
KRZYSZTOF CICHY Tak OPONY-SERAFINOWSKI 1707
DANIEL CIEŚLA Tak 1750
ANDRZEJ CUPIAŁ Tak 1103
BOGDAN CZARNOTA VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
KRZYSZTOF CZEKAJ Tak TEAM CZEKAJ MTB 1104
TOMASZ CZERWIK Tak ESTILE RACING TEAM 1172
TOMASZ CZERWIŃSKI Tak 1673
MAREK DRÓŻDŻ
DANIEL DUŚKO Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1662
PAWEŁ DYGDOŃ Tak 1687
BOGUSŁAW FABIAN Tak LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 1586
TOMASZ FIDYTEK Tak 1609
ROMAN FRANKIEWICZ Tak 1692
PIOTR GAJDZIK Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 1611
RADOSŁAW GARBACIAK Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1661
MARCIN GEMBICZ Tak 1603
PIOTR GLITA Tak 1107
KRZYSZTOF GŁOWACZ Tak 1701
DARIUSZ GNAT Tak BIKE ATELIER TEAM 1108
GRZEGORZ GRONDZIEL Tak GOORANGE.PL 1109
DANIEL GRZEGOSZCZYK Tak MIKESZ TEAM 1598
MARIUSZ HAJZLER Tak JASTRZĘBIE ŁASK 1533
TOMASZ HEJDUK Tak 1758
SYLWESTER JACHNA Tak 1681
KRZYSZTOF JEDUT Tak 1769
MARCIN JEKEL Tak
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 1607
TOMASZ KĘPCZYŃSKI
RAFAŁ KLAMA Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 1530
TADEUSZ KLAPUCH Tak 1523
PIOTR KNAPIK Tak 1625
PAWEŁ KOCZWARA Tak 1694
DARIUSZ KONDEJA Tak 1417
DAMIAN KOTARSKI Tak 1534
ARKADIUSZ KOTŁOWSKI Tak KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 1155
TOMASZ KOTULIŃSKI Tak 1674
STANISŁAW KRASKI Tak KS FORMA WODZISŁAW ŚL. 1763
ROBERT KRUSZEWSKI Tak LINETECH 1676
GRZEGORZ KRZEWSKI Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1066
JAROSŁAW KUBIK Tak 1585
ADAM KULA Tak 1695
ROBERT KUPIEC Tak BIKEHEAD 1063
LESZEK KURCZOK Tak 1119
JANUSZ KURZAK Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 1141
ROBERT LENIART Tak BIKEHEAD 1065
MAREK LUBAS Tak 1706
ARTUR MACHOWSKI
WIESŁAW MAKUCHOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 1567
SŁAWOMIR MAŁYSZ Tak MIKESZ TEAM 1656
WOJCIECH MARKIEWKA Tak GOMOLA TRANS AIRCO 1538
GRZEGORZ MIKUŁA Tak 72D WINDSPORT TEAM 1123
MICHAŁ MOL Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1073
SEBASTIAN MOLICKI Tak 1124
GRZEGORZ MZYK Tak JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 1671
JACEK NALEPA Tak MY WAY 1125
MARCIN NIKONOWICZ Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1735
DANIEL NOBIS
JERZY OCHOŃSKI Tak 1127
DARIUSZ OSTROWSKI Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1075
ADAM PACZUSKI Tak BIKEHEAD 1057
TOMASZ PAWLIK BIKE ATELIER TEAM 5398
ADAM PEŁKA Tak JURA BIKE CZESTOCHOWA 1128
WOJCIECH PIECZYRAK Tak 1129
ROBERT PILCH
ANDRZEJ PIOTROWSKI GOMOLA TRANS AIRCO
RAFAŁ PŁATEK Tak 1592
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak 1717
ADAM PTAK Tak 1131
MARCIN RASZTABIGA Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 1145
TOMASZ RYTWIŃSKI Tak
JACEK SAŁACIŃSKI Tak MTB PEKIN 1626
JACEK SEWERYŃSKI Tak BIKE ATELIER TEAM
ADAM SIWEK Tak
MARIAN SOKÓŁ
TOMASZ SOLECKI Tak 1419
MARIUSZ STILLER Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1076
IRENEUSZ STILLER Tak POLART NUTRAXX SMP TEAM 1720
PAWEŁ STRYCHARSKI Tak OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1725
TADEUSZ SZAFRAŃSKI FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM
TOMASZ SZAJBE Tak ASPERGO CHORZÓW 1672
CZESŁAW SZELIGA Tak 1133
MARIUSZ SZRODZIŃSKI Tak 1719
TOMASZ SZULCZEWSKI Tak KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 1162
ROBERT SZYMAŃSKI Tak BIKEHEAD 1056
ARTUR ŚLADOWSKI 1684
MICHAŁ ŚLIŻ Tak MYK MYK SIEWIERZ 1134
MARCIN TOMECKI
SŁAWOMIR TYŹLIK JURA BIKE CZESTOCHOWA
MAREK UCHMAN Tak AEGON CYCLING TEAM 1628
KRZYSZTOF UŁAMEK Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1731
MICHAŁ WACŁAWEK Tak 1702
WŁODZIMIERZ WASIELEWSKI Tak KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 1614
RAFAŁ WAWRZYNEK
TOMEK WIERNEK Tak 1762
DOMINIK WIKTOROWICZ Tak ESTILE RACING TEAM 1167
DARIUSZ WÓJCIK Tak ŻORY
EUGENIUSZ ZAJĄC Tak BIKE ATELIER TEAM 1565
DANIEL ZMYSŁOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 1564
ZBIGNIEW ZOGŁOWEK Tak BSR TEAM BYTOM 1532
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M40: 111 (Opłaconych: 94)
P-M50 - Mężczyźni 50 - 59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
DARIUSZ BEDNARCZYK Tak BIKE ATELIER TEAM 1563
MIETEK BEREZIK GOMOLA TRANS AIRCO
TOMASZ BOROWSKI Tak 1780
KRZYSZTOF BROEKERE Tak 1775
MAREK CIASTOŃ Tak BIKE ATELIER TEAM 1562
ZBIGNIEW CICHECKI 1752
MAREK DOBROWOLSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 1561
ZBIGNIEW DOMŻALSKI Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1070
OSKAR FILIPOWICZ Tak 1105
STANISŁAW GAWRON Tak ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 1667
ZBIGNIEW KACZMARCZYK Tak 1765
ZYGMUNT KAPALA Tak 1633
ROBERT KARLIK Tak 1113
KAROL KASPROWIAK Tak EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 1723
MAREK KOLACHA Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 1139
GRZEGORZ KONIECZNY Tak 1641
JACEK KOTARSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 1560
ROBERT KUBIK XBOX BIKE TEAM
MAREK KUBUSZOK Tak BIKE ATELIER TEAM 1559
SŁAWOMIR KUCIĘBA Tak BIKE ATELIER TEAM 1618
ANDRZEJ KULA Tak DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 1117
MIROSŁAW LEWIŃSKI Tak 1716
ZBIGNIEW MARCHEWKA Tak OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1595
ROMUALD MIKOŁAJCZYK Tak NUDEL TEAM 1635
ADAM MUSIOŁ Tak 1545
DARIUSZ NOCEK Tak 1126
BOGUSŁAW OSTROWSKI Tak OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1597
DARIUSZ PIEKARSKI Tak ESTILE RACING TEAM 1166
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 1617
JAN PUDOWSKI Tak 1675
JAROSŁAW RYCHLICKI Tak 1776
PIOTR SERAFINOWSKI Tak OPONY-SERAFINOWSKI 1591
MARIUSZ SIERADZKI Tak
DARIUSZ SKŁODOWSKI Tak 1132
MARIUSZ SKOWRON Tak BIKEHEAD 1060
ROMAN SOSNA Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1542
TADEUSZ SPILOK Tak 1637
ARMAND SURWIŁO Tak 1677
ARTUR SZCZEPANIK Tak 1669
KRZYSZTOF SZCZEPINA Tak OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1596
JOACHIM ŚWIĘTY Tak 1751
GRZEGORZ WALECZEK Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1077
ZBIGNIEW ZACIEWSKI Tak NIEDARY POD LASEM MTB TEAM 1522
JAROSLAW ZAJAC Tak BSR TEAM BYTOM 1535
PIOTR ZIEMBA BIKE TEAM PSZCZYNA
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M50: 45 (Opłaconych: 41)
P-M60 - Mężczyźni powyżej 60 lat (mężczyźni, wiek: 60-99)
BOGDAN ANTONIK Tak 1680
KRZYSZTOF GRZYBOWSKI Tak ESTILE RACING TEAM 1170
ANDRZEJ KANDZIORA Tak 1648
JAN KAPUŚCIK Tak 1693
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC Tak 1540
JÓZEF LEPPICH Tak CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 1159
JANUSZ LEWANDOWSKI
ADAM MALURDY Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1072
MAREK MUSIAŁ Tak 1608
JANUSZ MZYK Tak JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 1670
MAREK NOWAK Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1074
RYSZARD WASILEWSKI
WITOLD WICHA Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1078
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M60: 13 (Opłaconych: 11)
P-K0 - Kobiety 16 - 18 lat (kobiety, wiek: 16-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K0: 0
P-K20 - Kobiety 19 - 29 lat (kobiety, wiek: 19-29)
PAULINA BIKSA Tak CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 1612
EMILIA CZAJKA Tak BIKEHEAD 1050
KAROLINA GRZYBOWSKA Tak ESTILE RACING TEAM 1169
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak SCS OSOZ RACING TEAM 1601
KLAUDYNA KOWALSKA Tak 1413
MAŁGORZATA MAZUREK Tak VELONEWS.PL
MAGDALENA MĘDRECKA Tak AWF KATOWICE 1721
KAROLINA SOWA Tak 1757
PAULA STASIOWSKA Tak 1602
ANIA WAJZER Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 1148
PAULINA WISZOWATA Tak JASTRZĘBIE ŁASKIE 1772
DAGMARA WŁODARCZYK Tak TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1566
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K20: 12 (Opłaconych: 12)
P-K30 - Kobiety 30 - 39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
AGATA BANDURA Tak VELONEWS.PL 1678
EWELINA BASIAK Tak 1415
ANNA BLUKACZ Tak ESTILE RACING TEAM 1165
MAŁGORZATA BOROWIK
MARTA GRACZYK Tak GOMOLA TRANS AIRCO 1709
JOANNA GUMIENIAK Tak BIKE ATELIER TEAM 1616
LIWIA KAPUŚCIK Tak 1688
ANNA SADOWSKA VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
ALINA SERAFIN Tak 1755
PATRYCJA WOŹNICA Tak BIKE ATELIER TEAM 1615
KATARZYNA ZYGMUNT Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 1149
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K30: 11 (Opłaconych: 9)
P-K40 - Kobiety 40 - 49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
BEATA BANASIEWICZ Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1067
MARTA BIKSA Tak CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 1158
KATARZYNA GALEWICZ Tak 1106
RENATA GRABIAŃSKA Tak 1416
DOROTA SERAFINOWSKA Tak OPONY-SERAFINOWSKI 1593
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K40: 5 (Opłaconych: 5)
P-K50 - Kobiety powyżej 50 lat (kobiety, wiek: 50-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K50: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 405 (Opłaconych: 349)