Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans PRO - Gliwice: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
P-M0 - Mężczyźni 16 - 18 lat (mężczyźni, wiek: 16-18)
REMIGIUSZ CHOMIUK Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1069
KRZYSZTOF DAWIDOWICZ LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 5795
DAWID JONA GK BIKE ATELIER GLIWICE 5547
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 1606
PIOTR KAROŃ Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1736
PAWEŁ SKOWRON Tak BIKEHEAD 1061
SZYMON STANIOR Tak 1197
MATEUSZ SZEWCZYK Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 1147
MACIEJ ŚCIERSKI Tak 1663
MAREK ZYCH Tak BIKE ATELIER TEAM 1589
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M0: 10 (Opłaconych: 8)
P-M20 - Mężczyźni 19 - 29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
MARCIN BARTOLEWSKI SCOUT CZĘSTOCHOWA
ADRIAN BIKSA Tak CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 1160
ŁUKASZ CHALASTRA Tak RAFAKO MTB TEAM 1472
PATRYK CHOMIUK Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1068
TOMASZ CIEŚLAR Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1818
TOMASZ DYGACZ Tak TAURUS KREIDLER MTB TEAM 1358
KRZYSZTOF ELWART Tak OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1594
MICHAŁ FICEK Tak VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 1001
DANIEL GOLA Tak MMBIKE TEAM 1473
DOMINIK GOS KKS SOKÓŁ KĘTY
MACIEJ JAWORSKI Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 1137
FILIP KONIECZNY Tak BIKE ATELIER TEAM 1640
MARIUSZ KOZAK Tak 1194
KAROL KRÓL Tak HENIUŚ 1468
ARTUR KUBIK
MICHAŁ KUCEWICZ Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1003
KAROL KUCIĘBA Tak CORRATEC TEAM 1466
PAWEŁ KURZYCA Tak RAFAKO MTB TEAM 1121
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 1583
JACEK KWIECIEŃ
MICHAŁ LASKOWSKI Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1544
MACIEJ LISOWSKI Tak 1588
KAMIL LUBERDA Tak TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1856
FILIP MATOSZKO Tak TWOMARK TEAM 1947
TOMASZ NOWAK Tak BIKEHEAD 1064
KRZYSZTOF PAŁĘGA Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 1144
MACIEJ PITACH Tak BIKE ATELIER TEAM 1581
SIMONE PONZINI
MICHAŁ ROGOSZ ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5753
PIOTR SAMOLEWSKI Tak 1621
MARCIN SARKOWICZ Tak 1650
ROBERT SKROBOL Tak TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1620
DANIEL SMOLARZ Tak GOMOLA TRANS AIRCO 1768
MICHAŁ TURSKI Tak SERWIS JURAJSKI MTB TEAM 1767
MATEUSZ UŁAMEK Tak MITUTOYO AZS WRATISLAVIA 1727
MATEUSZ ZAJT Tak 1644
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M20: 36 (Opłaconych: 30)
P-M30 - Mężczyźni 30 - 39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
SZYMON BANACH Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 1189
EMIL BARAŃSKI Tak ESTILE RACING TEAM 1168
DARIUSZ BATEK Tak 1330
PIOTR BIENER Tak LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 1738
MARCIN BLUSZCZ Tak MIKESZ TEAM 1622
SEBASTIAN BUCHNIK Tak 1785
RAFAŁ BUKOWSKI Tak GOMOLA TRANS AIRCO 1161
GRZEGORZ CHOCHÓŁ Tak HENIUŚ 1467
WOJCIECH CICHY 1396
GRZEGORZ DYSZKOWSKI Tak WHONDERFUL CHILDRENS OF TWO PEDALS 1639
ADAM DZIUK Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 1136
BARTOSZ FETLER Tak AB-MICRO TEAM 1613
ADAM GALMAN Tak 5771
SEBASTIAN GLOBISZ Tak BIKE ATELIER TEAM 1578
GRZEGORZ GOLEŃ Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1660
WOJCIECH GRUSZCZYŃSKI Tak 1766
PIOTR GUMIENIAK Tak BIKE ATELIER TEAM 1577
RAFAŁ HADZIK Tak 1469
PRZEMYSŁAW HAJDAS Tak WHONDERFUL CHILDRENS OF TWO PEDALS 1110
WOJCIECH HALEJAK Tak 1795
JAROSŁAW HAŁAS Tak BIKEBOARD 1193
ADAM HANTULIK Tak 1356
ANDRZEJ HAPEK Tak 1111
KRZYSZTOF HRYŃ Tak 1471
ARKADIUSZ JEDRYKA
ARTUR JUSZCZAK Tak TOMAZIBIKE JASTRZĘBIE 1853
MARCIN JUZEPCZUK Tak 1911
ARTUR KAJDEWICZ Tak 1336
MARCIN KALITA Tak 1112
JÓZEF KANSY Tak 1745
ŁUKASZ KIERUZEL Tak NUDEL TEAM 1636
MARCIN KLIK Tak 1400
ZBIEGNIEW KMIEĆ Tak 1797
TOMASZ KOMANDER Tak 1488
MARCIN KONIECZNY Tak 5723
DANIEL KORCZ Tak TRIATHLON X-TEAM 1891
BARTOSZ KOSZOREK Tak 1371
PAWEŁ KOZIOŁ Tak 1632
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI Tak ZVL KREIDLER SPORTIVA 1685
SZYMON KURCZOK Tak PM BIKE RYBNIK 1120
JAROSŁAW LESISZ Tak VELONEWS.PL 1679
MICHAŁ MARKIEL Tak 1802
PAWEŁ MAZUR Tak NUDEL TEAM 1668
ŁUKASZ MĘDRZECKI Tak GOMOLA TRANS AIRCO 1023
PAWEŁ MIESZCZAK Tak BIKEHEAD 1054
ALEKSANDER MIESZCZAK Tak BIKEHEAD 1055
JACEK MIĘTKIEWICZ Tak OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1537
PIOTR MOSUR Tak NUDEL TEAM 1017
SEBASTIAN MUCZEK - LOKI Tak BIKE ATELIER TEAM 1573
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak MMBIKE TEAM 1526
JAKUB NANOWSKI Tak SRIT 1507
MICHAŁ NEMŚ Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 1142
SEWERYN NIESLER Tak LEŚNE ŁOSOSIE 1344
ROBERT OSIŃSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 1600
MARCIN OSTAPIUK Tak 1630
PAWEŁ PABICH Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 1143
ARKADIUSZ PASZENDA Tak 1801
BARTOSZ PAWEŁCZYK 1550
PAWEŁ PIASECKI BBRIDERZ.PL 1403
PATRYK PIASECKI Tak 1465
PRZEMYSŁAW PIASEK Tak 1788
MARCIN PRONCZUK Tak 1130
ROBERT RACZYŃSKI TOMAZIBIKE JASTRZĘBIE
RAFAŁ RAKOCZY Tak 1372
MICHAŁ RANIK Tak GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 1092
PIOTR ROMAŃSKI Tak JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 1370
PIOTR RUDZIEWICZ Tak 1354
MAREK RUMAN Tak 1470
JACEK RZODKIEWICZ Tak ZVL KREIDLER SPORTIVA 1421
MICHAŁ SITARZ Tak GTT CYCLING TEAM 1422
PIOTR STANISZEWSKI Tak BIKEHEAD 1052
DARIUSZ STASIAK Tak 1834
TOMASZ SZOLC Tak NUDEL TEAM 1634
ŁUKASZ SZOSTAK Tak 1343
JACEK SZYMAŃSKI Tak BRUDNE POŁUDNIE 1487
TOMASZ TARCZEWSKI
PAWEŁ URBAŃCZYK Tak HOTEL PODIUM DIAGNOSTIX TEAM 1407
ŁUKASZ WALENTEK Tak STOM-KA 1920
PAWEŁ WIENDLOCHA Tak 1157
ŁUKASZ WLAZŁOWSKI Tak 1744
ŁUKASZ WOJTYSIAK 1855
ANDRZEJ WOŹNICA Tak BIKE ATELIER TEAM 1570
TOMASZ WOŹNY Tak BIKEHEAD 1787
ŁUKASZ ZAJĄC Tak 1412
MARCIN ZAJT Tak 1409
MATEUSZ ZOŃ Tak TAURUS KREIDLER MTB TEAM 1002
MARCIN ŻURAWIK Tak MMBIKE TEAM 1773
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M30: 87 (Opłaconych: 80)
P-M40 - Mężczyźni 40 - 49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
WOJCIECH ANDRYSZCZAK Tak 1868
ANDRZEJ ARENDARCZYK Tak 1547
ROMAN BADURA Tak ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 1718
RAFAŁ BOGACKI Tak BIKE ATELIER TEAM 1093
GRZEGORZ BRACKI Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1909
TOMASZ BRYCKI Tak TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1568
ARTUR BUCKI ZVL KREIDLER SPORTIVA
ADAM CHWAŁOWSKI Tak ESTILE RACING TEAM 1164
KRZYSZTOF CZEKAJ Tak TEAM CZEKAJ MTB 1104
TOMASZ CZERWIK Tak ESTILE RACING TEAM 1172
PAWEŁ DEZAKOWSKI Tak 1796
BOGUSŁAW FABIAN Tak LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 1586
ROMAN FRANKIEWICZ Tak 1692
SEBASTIAN GABRYŚ Tak 1408
PIOTR GAJDZIK Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 1611
MARCIN GEMBICZ Tak 1603
DARIUSZ GNAT Tak BIKE ATELIER TEAM 1108
GRZEGORZ GRONDZIEL Tak GOORANGE.PL 1109
TOMASZ IWACHÓW Tak BIKE ATELIER TEAM 1196
SYLWESTER JACHNA Tak 1681
MARCIN JEKEL Tak 1390
PIOTR JURCZYK Tak 1900
KRYSTIAN KAPIAS
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 1607
RAFAŁ KLAMA Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 1530
JACEK KOCIŃSKI Tak 1025
MAREK KONOPKA Tak 1115
DAMIAN KOTARSKI Tak 1534
ARKADIUSZ KOTŁOWSKI Tak KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 1155
STANISŁAW KRASKI KS FORMA WODZISŁAW ŚL. 1763
GRZEGORZ KRZEWSKI Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1066
TOMASZ KUBALA Tak MTB PRESSING TEAM 1809
LESZEK KUDZIA Tak 1941
ADAM KULA Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1695
ROBERT KUPIEC Tak BIKEHEAD 1063
LESZEK KURCZOK Tak 1119
JANUSZ KURZAK Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 1141
ANDRZEJ KUSEK Tak 1195
WIKTOR LACHOWSKI Tak 1010
MARIUSZ LESZCZYŃSKI Tak 1405
MAREK LUBAS Tak A D V E N T U R E KELLYS TEAM 1706
SŁAWOMIR MAŁYSZ Tak MIKESZ TEAM 1656
WOJCIECH MARKIEWKA GOMOLA TRANS AIRCO 1538
MICHAŁ MOL Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1399
DARIUSZ MUSIALIK Tak BIKE TEAM GALILEO 1192
GRZEGORZ MZYK Tak JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 1671
JACEK NALEPA MY WAY 1125
JERZY OCHOŃSKI Tak 1127
DARIUSZ OSTROWSKI Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1091
ADAM PACZUSKI Tak BIKEHEAD 1057
ADAM PAJĄK Tak 1393
WOJCIECH PIECZYRAK Tak 1369
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak MTB TEAM RMF FM 1717
ADAM PTAK Tak 1131
MARCIN RASZTABIGA Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 1145
JACEK SAŁACIŃSKI Tak 1626
IRENEUSZ SŁAWSKI Tak 1398
TOMASZ SOLECKI Tak SILESIA TECHNIKA 1419
MARIUSZ STILLER Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1076
IRENEUSZ STILLER Tak POLART NUTRAXX SMP TEAM 1720
TADEUSZ SZAFRAŃSKI FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM
TOMASZ SZAFRON Tak 1389
CZESŁAW SZELIGA 1133
TOMASZ SZULCZEWSKI Tak KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 1162
ROBERT SZYMAŃSKI Tak BIKEHEAD 1056
MAREK THORZ Tak ZRYCIOLE MTB 1508
MARCIN TOMECKI
KRZYSZTOF UŁAMEK Tak UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1731
RAFAŁ WAWRZYNEK Tak 1854
DOMINIK WIKTOROWICZ Tak ESTILE RACING TEAM 1167
SZYMON WITKOWSKI Tak 1783
ŁUKASZ ZARUDZKI Tak NOTHING TO FEAR 1024
DANIEL ZMYSŁOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 1915
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M40: 73 (Opłaconych: 64)
P-M50 - Mężczyźni 50 - 59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
DARIUSZ BEDNARCZYK Tak BIKE ATELIER TEAM 1563
MAREK CIASTOŃ Tak BIKE ATELIER TEAM 1562
ZBIGNIEW DOMŻALSKI Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1070
OSKAR FILIPOWICZ Tak 1105
ZBIGNIEW KACZMARCZYK Tak 1765
KAROL KASPROWIAK Tak EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 1723
JACEK KOŁODZIEJ Tak GOMOLA TRANS AIRCO 1386
GRZEGORZ KONIECZNY Tak 1641
MAREK KUBUSZOK Tak BIKE ATELIER TEAM 1559
WITOLD KWIECIEŃ
MIROSŁAW LEWIŃSKI Tak 1716
ROMUALD MIKOŁAJCZYK Tak NUDEL TEAM 1635
BOGUSŁAW OSTROWSKI Tak OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1597
DARIUSZ PIEKARSKI Tak ESTILE RACING TEAM 1166
MARIUSZ SIERADZKI 1922
DARIUSZ SKŁODOWSKI Tak 1132
MARIUSZ SKOWRON Tak BIKEHEAD 1060
MAREK STECIUK Tak ESTILE RACING TEAM 1171
ARMAND SURWIŁO Tak 1677
KRZYSZTOF SZCZEPINA Tak OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1596
JERZY ŚWIDA Tak 1135
GRZEGORZ WALECZEK Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1313
ZBIGNIEW ZACIEWSKI Tak NIEDARY POD LASEM MTB TEAM 1522
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M50: 23 (Opłaconych: 21)
P-M60 - Mężczyźni powyżej 60 lat (mężczyźni, wiek: 60-99)
KRZYSZTOF GRZYBOWSKI Tak ESTILE RACING TEAM 1170
ANDRZEJ KANDZIORA Tak 1648
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC Tak EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 1540
JÓZEF LEPPICH Tak CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 1159
JANUSZ LEWANDOWSKI Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1844
ADAM MALURDY Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1072
JANUSZ MZYK Tak JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 1670
MAREK NOWAK Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1074
WITOLD WICHA Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1078
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M60: 9 (Opłaconych: 9)
P-K0 - Kobiety 16 - 18 lat (kobiety, wiek: 16-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K0: 0
P-K20 - Kobiety 19 - 29 lat (kobiety, wiek: 19-29)
PAULINA BIKSA Tak CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 1612
EMILIA CZAJKA Tak BIKEHEAD 1050
NATALIA KOŁODZIEJ Tak GOMOLA TRANS AIRCO 1379
PAULA STASIOWSKA Tak AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA 1602
ANIA WAJZER Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 1148
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K20: 5 (Opłaconych: 5)
P-K30 - Kobiety 30 - 39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
AGATA BANDURA Tak VELONEWS.PL 1678
EWELINA BASIAK Tak 1415
MARTA GRACZYK Tak GOMOLA TRANS AIRCO 1709
JOANNA GUMIENIAK Tak BIKE ATELIER TEAM 1616
ANNA POREMBSKA ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5638
PATRYCJA WICHARY Tak BIKE ATELIER TEAM 1615
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K30: 6 (Opłaconych: 5)
P-K40 - Kobiety 40 - 49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
BEATA BANASIEWICZ Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1067
MARTA BIKSA Tak CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 1158
RENATA GRABIAŃSKA Tak COVERIS CYCLING TEAM 1416
DOROTA SERAFINOWSKA Tak OPONY-SERAFINOWSKI 1593
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K40: 4 (Opłaconych: 4)
P-K50 - Kobiety powyżej 50 lat (kobiety, wiek: 50-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K50: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 253 (Opłaconych: 226)