Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans PRO - Gliwice: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
A D V E N T U R E KELLYS TEAM
MAREK LUBAS 1706
AB-MICRO TEAM
BARTOSZ FETLER 1613
ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
BEATA BANASIEWICZ 1067
GRZEGORZ BRACKI 1909
REMIGIUSZ CHOMIUK 1069
PATRYK CHOMIUK 1068
TOMASZ CIEŚLAR 1818
ZBIGNIEW DOMŻALSKI 1070
GRZEGORZ KRZEWSKI 1066
JANUSZ LEWANDOWSKI 1844
ADAM MALURDY 1072
MICHAŁ MOL 1399
MAREK NOWAK 1074
DARIUSZ OSTROWSKI 1091
MARIUSZ STILLER 1076
GRZEGORZ WALECZEK 1313
WITOLD WICHA 1078
ATAKSPORT C67 RACING TEAM
SZYMON BANACH 1189
ANNA POREMBSKA 5638
MICHAŁ ROGOSZ 5753
AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA
PAULA STASIOWSKA 1602
BBRIDERZ.PL
PAWEŁ PIASECKI 1403
BIKE ATELIER TEAM
DARIUSZ BEDNARCZYK 1563
RAFAŁ BOGACKI 1093
MAREK CIASTOŃ 1562
SEBASTIAN GLOBISZ 1578
DARIUSZ GNAT 1108
PIOTR GUMIENIAK 1577
JOANNA GUMIENIAK 1616
TOMASZ IWACHÓW 1196
FILIP KONIECZNY 1640
MAREK KUBUSZOK 1559
MATEUSZ KWIATKOWSKI 1583
SEBASTIAN MUCZEK - LOKI 1573
ROBERT OSIŃSKI 1600
MACIEJ PITACH 1581
PATRYCJA WICHARY 1615
ANDRZEJ WOŹNICA 1570
DANIEL ZMYSŁOWSKI 1915
MAREK ZYCH 1589
BIKE TEAM GALILEO
DARIUSZ MUSIALIK 1192
BIKEBOARD
JAROSŁAW HAŁAS 1193
BIKEHEAD
EMILIA CZAJKA 1050
ROBERT KUPIEC 1063
ALEKSANDER MIESZCZAK 1055
TOMASZ NOWAK 1064
ADAM PACZUSKI 1057
PAWEŁ SKOWRON 1061
MARIUSZ SKOWRON 1060
PIOTR STANISZEWSKI 1052
ROBERT SZYMAŃSKI 1056
TOMASZ WOŹNY 1787
BIKEHEAD
PAWEŁ MIESZCZAK 1054
BRUDNE POŁUDNIE
JACEK SZYMAŃSKI 1487
CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN
ADRIAN BIKSA 1160
PAULINA BIKSA 1612
MARTA BIKSA 1158
JÓZEF LEPPICH 1159
CORRATEC TEAM
KAROL KUCIĘBA 1466
COVERIS CYCLING TEAM
RENATA GRABIAŃSKA 1416
DMG MORI CYCLO TRENER TEAM
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI 1606
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI 1607
ESTILE RACING TEAM
EMIL BARAŃSKI 1168
ADAM CHWAŁOWSKI 1164
TOMASZ CZERWIK 1172
KRZYSZTOF GRZYBOWSKI 1170
DARIUSZ PIEKARSKI 1166
MAREK STECIUK 1171
DOMINIK WIKTOROWICZ 1167
EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
KAROL KASPROWIAK 1723
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC 1540
FALCON CZĘSTOCHOWA
RAFAŁ KLAMA 1530
FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM
TADEUSZ SZAFRAŃSKI
GK BIKE ATELIER GLIWICE
DAWID JONA 5547
GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
MICHAŁ RANIK 1092
GOMOLA TRANS AIRCO
RAFAŁ BUKOWSKI 1161
MARTA GRACZYK 1709
JACEK KOŁODZIEJ 1386
NATALIA KOŁODZIEJ 1379
WOJCIECH MARKIEWKA 1538
ŁUKASZ MĘDRZECKI 1023
DANIEL SMOLARZ 1768
GOORANGE.PL
GRZEGORZ GRONDZIEL 1109
GTT CYCLING TEAM
MICHAŁ SITARZ 1422
HENIUŚ
GRZEGORZ CHOCHÓŁ 1467
KAROL KRÓL 1468
HOTEL PODIUM DIAGNOSTIX TEAM
PAWEŁ URBAŃCZYK 1407
JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY
GRZEGORZ MZYK 1671
JANUSZ MZYK 1670
PIOTR ROMAŃSKI 1370
KKS SOKÓŁ KĘTY
DOMINIK GOS
KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY
PIOTR GAJDZIK 1611
KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
ARKADIUSZ KOTŁOWSKI 1155
TOMASZ SZULCZEWSKI 1162
KS FORMA WODZISŁAW ŚL.
STANISŁAW KRASKI 1763
LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM
PIOTR BIENER 1738
BOGUSŁAW FABIAN 1586
LEŚNE ŁOSOSIE
SEWERYN NIESLER 1344
LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM
KRZYSZTOF DAWIDOWICZ 5795
MIKESZ TEAM
MARCIN BLUSZCZ 1622
SŁAWOMIR MAŁYSZ 1656
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA
MATEUSZ UŁAMEK 1727
MMBIKE TEAM
DANIEL GOLA 1473
MARIUSZ MUSIAŁEK 1526
MARCIN ŻURAWIK 1773
MTB PRESSING TEAM
TOMASZ KUBALA 1809
MTB TEAM RMF FM
KRZYSZTOF PODOLSKI 1717
MY WAY
JACEK NALEPA 1125
NIEDARY POD LASEM MTB TEAM
ZBIGNIEW ZACIEWSKI 1522
NOTHING TO FEAR
ŁUKASZ ZARUDZKI 1024
NUDEL TEAM
ŁUKASZ KIERUZEL 1636
PAWEŁ MAZUR 1668
ROMUALD MIKOŁAJCZYK 1635
PIOTR MOSUR 1017
TOMASZ SZOLC 1634
OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW
KRZYSZTOF ELWART 1594
JACEK MIĘTKIEWICZ 1537
BOGUSŁAW OSTROWSKI 1597
KRZYSZTOF SZCZEPINA 1596
OPONY-SERAFINOWSKI
DOROTA SERAFINOWSKA 1593
PM BIKE RYBNIK
SZYMON KURCZOK 1120
POLART NUTRAXX SMP TEAM
IRENEUSZ STILLER 1720
PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
GRZEGORZ GOLEŃ 1660
MICHAŁ KUCEWICZ 1003
ADAM KULA 1695
MICHAŁ LASKOWSKI 1544
RAFAKO MTB TEAM
ŁUKASZ CHALASTRA 1472
PAWEŁ KURZYCA 1121
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
ROMAN BADURA 1718
SCOUT CZĘSTOCHOWA
MARCIN BARTOLEWSKI
SENGAM SPORT RACING TEAM
ADAM DZIUK 1136
MACIEJ JAWORSKI 1137
JANUSZ KURZAK 1141
MICHAŁ NEMŚ 1142
PAWEŁ PABICH 1143
KRZYSZTOF PAŁĘGA 1144
MARCIN RASZTABIGA 1145
MATEUSZ SZEWCZYK 1147
ANIA WAJZER 1148
SERWIS JURAJSKI MTB TEAM
MICHAŁ TURSKI 1767
SILESIA TECHNIKA
TOMASZ SOLECKI 1419
SRIT
JAKUB NANOWSKI 1507
STOM-KA
ŁUKASZ WALENTEK 1920
TAURUS KREIDLER MTB TEAM
TOMASZ DYGACZ 1358
MATEUSZ ZOŃ 1002
TEAM CZEKAJ MTB
KRZYSZTOF CZEKAJ 1104
TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ
TOMASZ BRYCKI 1568
KAMIL LUBERDA 1856
ROBERT SKROBOL 1620
TOMAZIBIKE JASTRZĘBIE
ARTUR JUSZCZAK 1853
ROBERT RACZYŃSKI
TRIATHLON X-TEAM
DANIEL KORCZ 1891
TWOMARK TEAM
FILIP MATOSZKO 1947
UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA
PIOTR KAROŃ 1736
KRZYSZTOF UŁAMEK 1731
VELONEWS.PL
AGATA BANDURA 1678
JAROSŁAW LESISZ 1679
VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
MICHAŁ FICEK 1001
WHONDERFUL CHILDRENS OF TWO PEDALS
GRZEGORZ DYSZKOWSKI 1639
PRZEMYSŁAW HAJDAS 1110
ZRYCIOLE MTB
MAREK THORZ 1508
ZVL KREIDLER SPORTIVA
ARTUR BUCKI
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI 1685
JACEK RZODKIEWICZ 1421


Ilość wszystkich zgłoszeń: 164