Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans PRO - Psary: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
P-M0 - Mężczyźni 16 - 18 lat (mężczyźni, wiek: 16-18)
FILIP ATŁAS Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1664
REMIGIUSZ CHOMIUK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1069
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 1606
PIOTR KAROŃ Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1736
JAKUB OBZEJTA Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1734
MATEUSZ SZEWCZYK Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1147
WOJCIECH UCHMAN Tak PL AEGON CYCLING TEAM 1629
TOMASZ WARKOCZ PL 5751
MAREK ZYCH Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1589
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M0: 9 (Opłaconych: 8)
P-M20 - Mężczyźni 19 - 29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
ADRIAN BIKSA Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 1160
KRYSTIAN CHORZEWSKI Tak PL 1339
TOMASZ DYGACZ Tak PL TAURUS KREIDLER MTB TEAM 1358
KRZYSZTOF ELWART Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1594
MICHAŁ FICEK Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 1001
DOMINIK GOS PL KKS SOKÓŁ KĘTY
MATEUSZ JAKUBOWSKI Tak PL DO CELU MASZ 1008
MACIEJ JAWORSKI Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1137
MARCIN KALINOWSKI Tak PL AZS AWF KATOWICE 1646
FILIP KONIECZNY Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1640
MAREK KONWA Tak PL KACZMAREK ELECTRIC SA 65-STO LESZNO MTB TEAM 1935
MICHAŁ KORCEWICZ Tak PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 1183
DAMIAN KOTWICA Tak PL AEGON CYCLING TEAM 1778
PIOTR KRAWCZYK Tak PL REAL 64-STO 1462
KAROL KRÓL Tak PL HENIUŚ 1468
MICHAŁ KUCEWICZ Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1003
PAWEŁ KURZYCA Tak PL RAFAKO MTB TEAM 1121
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL BIKE ATELIER TEAM 5539
MICHAŁ LASKOWSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1544
KAMIL LUBERDA Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1856
SEWERYN MACURA Tak PL AGR VICTORIA 1916
IRENEUSZ MARYCKI Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1690
FILIP MATOSZKO Tak PL TWOMARK TEAM 1947
NORBERT MAZUR Tak PL 1185
TOMASZ NOWAK Tak PL BIKEHEAD 1064
MACIEJ PITACH Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1581
PAWEŁ SAMEK Tak PL 1476
PIOTR SAMOLEWSKI Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1621
KRZYSZTOF SKÓRA Tak PL 1361
DANIEL SMOLARZ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 1768
KLAUDIUSZ STAWSKI Tak PL AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA 1696
ADRIAN SZOSTAK Tak PL DOTR KRAKÓW 1362
NORBERT TARKO PL
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M20: 33 (Opłaconych: 30)
P-M30 - Mężczyźni 30 - 39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
PIOTR ANTOSZ Tak PL 1604
SZYMON BANACH Tak PL 1189
WOJCIECH BANASIAK Tak PL GREGOR TEAM 1904
ADAM BANASZAK Tak PL 1643
ARTUR BAŃCZYK Tak PL SK BOHUMIN SAFRATA 1703
EMIL BARAŃSKI PL ESTILE RACING TEAM 1168
PIOTR BIENER Tak PL LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 1738
TOMASZ BLUSZCZ Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 1610
MARCIN BLUSZCZ Tak PL MIKESZ TEAM 1622
MICHAŁ BŁASZKIEWICZ PL
RAFAŁ BUKOWSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 1161
ARTUR BURDASZ Tak PL WWW.CORRADO.INFO.PL 1494
GRZEGORZ CHOCHÓŁ Tak PL 1467
ADAM DRZYMAŁA Tak PL ULTRA-BIKE TEAM 1691
MICHAŁ DZIADOSZ Tak PL 1820
MARCIN DZIUB PL SEVEN - PERCEPTUS TEAM
ADAM DZIUK Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1136
BARTOSZ FETLER Tak PL AB-MICRO TEAM 1613
BARTOSZ GAJOWSKI Tak PL 1705
ŁUKASZ GARBARZ Tak PL 1460
JAROSLAW GAWLAS Tak PL 1499
SEBASTIAN GLOBISZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1578
GRZEGORZ GOLEŃ Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1660
KAMIL GOŁĘBIEWSKI Tak PL CYKLO TEAM CZĘSTOCHOWA 1013
KRZYSZTOF GÓRNY Tak PL 1004
SŁAWOMIR GÓRSKI Tak PL 1918
WOJCIECH GRUSZCZYŃSKI Tak PL 1766
PRZEMYSŁAW HAJDAS PL WHONDERFUL CHILDRENS OF TWO PEDALS 1110
TOMASZ HALMAN Tak PL 1546
ADAM HANTULIK Tak PL 1356
ANDRZEJ HAPEK Tak PL 1111
SZYMON JANUS Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1576
ARTUR JUSZCZAK Tak PL TOMAZIBIKE JASTRZĘBIE 1853
MARCIN JUZEPCZUK Tak PL 1911
ARTUR KAJDEWICZ Tak PL 1336
ARTUR KALINOWSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1659
MARCIN KALITA Tak PL 1112
ŁUKASZ KIERUZEL Tak PL NUDEL TEAM 1636
MARCIN KLIK Tak PL 1400
MARCIN KONIECZNY Tak PL 5723
DANIEL KORCZ Tak PL TRIATHLON X-TEAM 1891
PIOTR KRAMARZYK Tak PL 1846
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI Tak PL 1685
MICHAŁ KWIECIŃSKI Tak PL 1187
JAROSŁAW LESISZ Tak PL VELONEWS.PL 1679
MICHAŁ LIBISZEWSKI Tak PL 1901
SŁAWOMIR LIGĘZA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1459
MATEUSZ LUTYŃSKI Tak PL 1653
KRZYSZTOF MAJOR Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1500
MARIUSZ MAŚLANKA Tak PL 1761
JANUSZ MATWIJEWICZ Tak PL 1698
PAWEŁ MAZUR Tak PL NUDEL TEAM 1668
PAWEŁ MIESZCZAK Tak PL BIKEHEAD 1054
ALEKSANDER MIESZCZAK Tak PL BIKEHEAD 1055
JACEK MIĘTKIEWICZ Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1537
MAREK MORAWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1357
PIOTR MOSUR Tak PL NUDEL TEAM 1017
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 1526
MICHAŁ NEMŚ Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1142
ROBERT OSIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1600
MARCIN OSTAPIUK Tak PL 1630
PAWEŁ PABICH Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1143
ARKADIUSZ PASZENDA Tak PL 1801
AREK PASZENDA PL
BARTOSZ PAWEŁCZYK Tak PL 1550
PATRYK PĘCIKIEWICZ Tak PL PGD GRUPA 1817
PAWEŁ PIASECKI PL BBRIDERZ.PL 1403
PRZEMYSŁAW PIASEK Tak PL 1365
PRZEMYSŁAW PIOTROWSKI Tak PL PGD GRUPA 1337
DANIEL PŁATEK Tak PL 1747
DAMIAN PODDĘBNIAK Tak PL 1934
TOMASZ POKRYWKA Tak PL AEGON CYCLING TEAM 1850
MARCIN PRONCZUK Tak PL 1130
SZYMON PUCHALSKI Tak PL 1919
MICHAŁ RANIK Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 1631
SEBASTIAN RATAJCZAK Tak PL THP TEAM 1754
PIOTR RUDZIEWICZ Tak PL 1354
SEBASTIAN RUMNIAK Tak PL 1548
ANDRZEJ RYNIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1571
GRZEGORZ SAMBORSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1543
WOJCIECH STAWARZ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 1870
PIOTR STOLARZ PL
TOMASZ SZOLC Tak PL NUDEL TEAM 1634
PAWEŁ SZPARA Tak PL 1921
ARTUR TATAR Tak PL 1878
SEBASTIAN WACHECKI Tak PL BIKEHEAD 1059
ŁUKASZ WALENTEK Tak PL STOM-KA 1920
TOMASZ WŁODARSKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1642
TOMASZ WOŹNY Tak PL BIKEHEAD 1058
PAWEŁ WRODARCZYK Tak PL 1931
ŁUKASZ ZAJĄC Tak PL 1412
MATEUSZ ZOŃ Tak PL TAURUS KREIDLER MTB TEAM 1002
MARCIN ŻURAWIK Tak PL MMBIKE TEAM 1773
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M30: 93 (Opłaconych: 86)
P-M40 - Mężczyźni 40 - 49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
WOJCIECH ANDRYSZCZAK Tak PL ZETRA TAPE 1868
ANDRZEJ ARENDARCZYK Tak PL 1547
ROMAN BADURA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 1718
PAWEŁ BRONKOWSKI Tak PL 1726
TOMASZ BRYCKI Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1568
ANDRZEJ CUPIAŁ Tak PL 1103
KRZYSZTOF CZEKAJ Tak PL TEAM CZEKAJ MTB 1104
TOMASZ CZERWIK Tak PL ESTILE RACING TEAM 1172
PAWEŁ DEZAKOWSKI Tak PL 1917
MAREK DRÓŻDŻ Tak PL 1830
BOGUSŁAW FABIAN PL LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 1586
ROMAN FRANKIEWICZ Tak PL 1692
MARIUSZ GAJAK PL 5299
PIOTR GAJDZIK PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 1611
PIOTR GAJEWSKI Tak PL CYKLOMANIACY.PL 1875
MARCIN GEMBICZ Tak PL 1603
DARIUSZ GNAT Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1108
GRZEGORZ GRONDZIEL Tak PL GOORANGE.PL 1109
MARIUSZ HAJZLER Tak PL JASTRZĘBIE ŁASK 1533
TOMASZ HEJDUK Tak PL 1758
JAROSŁAW HERMAN Tak PL TFF 1186
SYLWESTER JACHNA Tak PL 1681
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 1607
RAFAŁ KLAMA Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 1530
MAREK KLIMAS Tak PL 1933
DARIUSZ KONDEJA Tak PL 1417
MAREK KONOPKA Tak PL 1115
DAMIAN KOTARSKI Tak PL 1534
KRZYSZTOF KRAŚNICKI Tak PL 1906
GRZEGORZ KRZEWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1066
LESZEK KUDZIA PL
ADAM KULA Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1695
ROBERT KUPIEC Tak PL BIKEHEAD 1063
LESZEK KURCZOK Tak PL 1119
ROBERT LENIART Tak PL BIKEHEAD 1065
MAREK LUBAS Tak PL A D V E N T U R E KELLYS TEAM 1706
ARTUR MACHOWSKI PL 1395
SŁAWOMIR MAŁYSZ Tak PL MIKESZ TEAM 1656
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK TEAM
GRZEGORZ MZYK Tak PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 1671
JACEK NALEPA Tak PL MY WAY 1125
JERZY OCHOŃSKI Tak PL 1127
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1075
ADAM PACZUSKI Tak PL BIKEHEAD 1057
WOJCIECH PIECZYRAK Tak PL 1369
RAFAŁ PŁATEK PL 1592
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak PL MTB TEAM RMF FM 1717
ADAM PTAK Tak PL 1131
MARCIN RASZTABIGA Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1145
MARCIN RÓŻAŃSKI Tak PL 1884
ANDRZEJ RUDNER Tak PL 1387
TOMASZ RYTWIŃSKI Tak PL PGD GRUPA 1350
IRENEUSZ SŁAWSKI Tak PL 1398
PAWEŁ SŁONIEC Tak PL GREGOR TEAM 1903
PIOTR SŁONIEC Tak PL GREGOR TEAM 1910
TOMASZ SOLECKI Tak PL SILESIA TECHNIKA 1419
TOMASZ STĘPIEŃ Tak PL 1184
IRENEUSZ STILLER Tak PL 1720
DARIUSZ SZCZEŚNIAK Tak PL AMATOR 1847
CZESŁAW SZELIGA PL 1133
TOMASZ SZULCZEWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 1162
ROBERT SZYMAŃSKI Tak PL BIKEHEAD 1056
ARTUR ŚLADOWSKI Tak PL 1684
MAREK THORZ Tak PL ZRYCIOLE MTB 1508
MARCIN TOMECKI PL
MAREK UCHMAN Tak PL AEGON CYCLING TEAM 1628
TOMEK WIERNEK Tak PL 1762
DOMINIK WIKTOROWICZ Tak PL ESTILE RACING TEAM 1167
GRZEGORZ WITKOWSKI PL
DANIEL ZMYSŁOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1915
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M40: 70 (Opłaconych: 59)
P-M50 - Mężczyźni 50 - 59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
DARIUSZ BEDNARCZYK Tak PL 1563
JERZY BERGER Tak PL 1557
KRZYSZTOF BROEKERE Tak PL 1775
MAREK CIASTOŃ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1562
MAREK GAWRON Tak PL WARACH - ROWERY 1932
CZESŁAW GRZEGORZEK Tak PL 1505
ZBIGNIEW KACZMARCZYK Tak PL 1765
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL TWOMARK TEAM 1823
MAREK KOLACHA Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1139
GRZEGORZ KONIECZNY Tak PL 1641
JACEK KOTARSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1560
MAREK KUBUSZOK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1559
MIROSŁAW LEWIŃSKI PL
ZBIGNIEW MARCHEWKA Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1595
ROMUALD MIKOŁAJCZYK Tak PL NUDEL TEAM 1635
BOGUSŁAW OSTROWSKI Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1597
DARIUSZ PIEKARSKI Tak PL ESTILE RACING TEAM 1166
JAROSŁAW RYCHLICKI Tak PL 1776
MARIUSZ SIERADZKI Tak PL 1922
TADEUSZ SPILOK Tak PL 1637
MAREK STECIUK Tak PL ESTILE RACING TEAM 1171
ARMAND SURWIŁO Tak PL 1677
ARTUR SZCZEPANIK Tak PL 1669
KRZYSZTOF SZCZEPINA Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1596
JERZY ŚWIDA Tak PL 1135
GRZEGORZ WALECZEK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1077
ZBIGNIEW ZACIEWSKI Tak PL 1522
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M50: 27 (Opłaconych: 26)
P-M60 - Mężczyźni powyżej 60 lat (mężczyźni, wiek: 60-99)
BOGDAN ANTONIK Tak PL AMATOR 1680
STEFAN BLUSZCZ Tak PL SZAFRATA BOHUMIN 1848
KRZYSZTOF GRZYBOWSKI Tak PL ESTILE RACING TEAM 1170
ANDRZEJ KANDZIORA Tak PL 1648
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC Tak PL EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 1540
JÓZEF LEPPICH Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 1159
ADAM MALURDY Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1072
JANUSZ MZYK Tak PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 1670
MAREK NOWAK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1074
WALDEMAR STRASZAK Tak PL 1029
WITOLD WICHA Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1078
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M60: 11 (Opłaconych: 11)
P-K0 - Kobiety 16 - 18 lat (kobiety, wiek: 16-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K0: 0
P-K20 - Kobiety 19 - 29 lat (kobiety, wiek: 19-29)
PAULINA BIKSA Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 1612
EMILIA CZAJKA Tak PL BIKEHEAD 1050
NATALIA KOŁODZIEJ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 1379
KLAUDYNA KOWALSKA Tak PL AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA 1413
ANIA WAJZER Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1148
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K20: 5 (Opłaconych: 5)
P-K30 - Kobiety 30 - 39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
AGATA BANDURA Tak PL VELONEWS.PL 1678
EWELINA BASIAK Tak PL 1415
MARTA GRACZYK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 1709
MAGDALENA PIOTROWICZ Tak PL DOTR KRAKÓW 1363
ALINA SERAFIN Tak PL THP PŁOSZEK TEAM 1755
ANNA TACZALSKA Tak PL 1190
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K30: 6 (Opłaconych: 6)
P-K40 - Kobiety 40 - 49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
BEATA BANASIEWICZ Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1067
MARTA BIKSA Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 1158
RENATA GRABIAŃSKA Tak PL COVERIS CYCLING TEAM 1416
DOROTA SERAFINOWSKA Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 1593
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K40: 4 (Opłaconych: 4)
P-K50 - Kobiety powyżej 50 lat (kobiety, wiek: 50-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K50: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 258 (Opłaconych: 235)