Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans PRO - Żarki: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
P-M0 - Mężczyźni 16 - 18 lat (mężczyźni, wiek: 16-18)
REMIGIUSZ CHOMIUK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1069
PIOTR KAROŃ Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1736
ŁUKASZ LATUSIK Tak PL 1360
KRYSTIAN RYNKAR PL 1739
MARCIN SIERADZKI PL MITUTOYO AZS WRATISLAVIA 5645
MACIEJ ŚCIERSKI Tak PL 1663
WOJCIECH UCHMAN Tak PL AEGON CYCLING TEAM 1629
MAREK ZYCH Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1589
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M0: 8 (Opłaconych: 6)
P-M20 - Mężczyźni 19 - 29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BARCZYŃSKI Tak PL 1902
MARCIN BARTOLEWSKI Tak PL 1883
ADRIAN BIKSA Tak PL 1160
ARKADIUSZ BORATYN Tak PL ABB BIKE TEAM 1942
MICHAŁ BRYŚ Tak PL 1888
MATEUSZ CAŁEK Tak PL SP-BIKE SPORTOWY PORAJ 1348
BARTOSZ CAŁEK Tak PL SP-BIKE SPORTOWY PORAJ 1005
JAKUB CHOJNACKI Tak PL CHOJNACKI MTB TEAM 1497
PATRYK CHOMIUK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1068
KRYSTIAN DRATWA Tak PL 1887
TOMASZ DYGACZ Tak PL TAURUS KREIDLER MTB TEAM 1358
KRZYSZTOF ELWART Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1594
MICHAŁ FICEK Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 1001
DANIEL GOLA Tak PL MMBIKE TEAM 1493
DOMINIK GOS PL KKS SOKÓŁ KĘTY
BARTŁOMIEJ GRANEK Tak PL 1944
MATEUSZ JAKUBOWSKI Tak PL DO CELU MASZ 1008
ADRIAN JAKUBOWSKI Tak PL 1007
MACIEJ JAWORSKI Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1137
MIKOŁAJ KISTOWSKI Tak PL PĄCZEK TEAM 1825
FILIP KONIECZNY Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1640
DAWID KOPRYNA Tak PL 1929
ROBERT KOTAS Tak PL 1009
PIOTR KRAWCZYK Tak PL REAL 64-STO 1529
MACIEJ KRYSTOFEK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1495
MICHAŁ KUCEWICZ Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1003
PAWEŁ KURZYCA Tak PL RAFAKO MTB TEAM 1121
DAMIAN LANGNER Tak PL 1391
MICHAŁ LASKOWSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1544
MATEUSZ LATEK Tak PL 1833
KAMIL LUBERDA PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1856
FILIP MATOSZKO Tak PL TWOMARK TEAM 1947
TOMASZ NOWAK Tak PL BIKEHEAD 1064
MATEUSZ PALA PL
KRZYSZTOF PAŁĘGA Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1144
MACIEJ PITACH Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1581
MIKOLAJ PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1831
MARCIN SARKOWICZ Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1650
ROBERT SKROBOL PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1620
DANIEL SMOLARZ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 1768
WOJCIECH SZCZEGIELNIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1746
PAWEŁ SZOŁDRUK PL MIKESZ TEAM 1803
MICHAŁ SZOSTEK Tak PL 1851
MICHAŁ TURSKI Tak PL SERWIS JURAJSKI MTB TEAM 1767
MATEUSZ UŁAMEK Tak PL MITUTOYO AZS WRATISLAVIA 1727
PRZEMEK WINIARSKI Tak PL B\'TWIN RACING TEAM 1649
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M20: 46 (Opłaconych: 41)
P-M30 - Mężczyźni 30 - 39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
PIOTR ANTOSZ Tak PL 1604
ADAM BAKALARCZYK Tak PL 1832
WOJCIECH BANASIAK Tak PL 1904
EMIL BARAŃSKI Tak PL ESTILE RACING TEAM 1168
ADAM BARON Tak PL 1885
TOMASZ BEDNARCZYK Tak PL 1925
MARIUSZ BĘDKOWSKI PL
PIOTR BIENER Tak PL LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 1738
MARCIN BLUSZCZ Tak PL MIKESZ TEAM 1622
RAFAŁ BUKOWSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 1161
ARTUR BURDASZ Tak PL WWW.CORRADO.INFO.PL 1494
ŁUKASZ BURNECKI Tak PL 1021
MARIUSZ BZDUCHA Tak PL CYKLO TEAM CZĘSTOCHOWA 1014
ŁUKASZ CZUBRYT Tak PL 1432
PAWEŁ DĄBROWSKI PL
ADAM DRZYMAŁA Tak PL ULTRA-BIKE TEAM 1691
MICHAŁ DUDA Tak PL KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 1862
ADAM DZIUK Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1136
BARTOSZ FETLER Tak PL AB-MICRO TEAM 1613
JAN GĄSKA PL
SEBASTIAN GLOBISZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1578
GRZEGORZ GOLEŃ Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1660
KAMIL GOŁĘBIEWSKI Tak PL CYKLO TEAM CZĘSTOCHOWA 1013
PIOTR GÓRKA PL
KRZYSZTOF GÓRNY Tak PL 1004
WOJCIECH GRUSZCZYŃSKI Tak PL 1766
TOMASZ GRUZLA PL
PRZEMYSŁAW HAJDAS Tak PL WHONDERFUL CHILDRENS OF TWO PEDALS 1110
TOMASZ HALMAN Tak PL 1546
ADAM HANTULIK Tak PL 1356
ANDRZEJ HAPEK Tak PL 1111
KAMIL JAGUSIAK Tak PL ASR BIKE TEAM 1826
SŁAWOMIR JAKUBOWSKI Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 1418
ŁUKASZ JANKOWSKI PL
PRZEMYSŁAW JANOWICZ Tak PL STIVPOL MTB TEAM 1907
SZYMON JANUS Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1576
SEBASTIAN JANUS Tak PL 1699
ŁUKASZ JANUS Tak PL 1879
SEBASTIAN JANUS Tak PL 1890
ARTUR JUSZCZAK Tak PL TOMAZIBIKE JASTRZĘBIE 1853
ARTUR KAJDEWICZ Tak PL 1336
MARCIN KALITA Tak PL 1112
MARIUSZ KAPELA PL CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
ŁUKASZ KIERUZEL Tak PL NUDEL TEAM 1636
RADOSŁAW KLEKOCIŃSKI PL
MARCIN KLIK Tak PL 1400
ADAM KNOP Tak PL AEGON CYCLING TEAM 1806
MARCIN KONIECZNY Tak PL 1114
TOMASZ KOPEĆ Tak PL 1881
DANIEL KORCZ Tak PL TRIATHLON X-TEAM 1891
JACEK KOSTKA Tak PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY
BARTOSZ KOSZOREK Tak PL 1371
PAWEŁ KOZIOŁ PL 1632
PIOTR KRAMARZYK Tak PL 1846
PRZEMYSŁAW KRZYCZMONIK Tak PL 1655
MICHAŁ KUBAS Tak PL 1945
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI Tak PL 1685
SZYMON KURCZOK Tak PL PM BIKE RYBNIK 1120
ŁUKASZ LASOTA Tak PL 1829
PAWEŁ LECH Tak PL 1427
JAROSŁAW LESISZ Tak PL VELONEWS.PL 1679
MICHAŁ LIBISZEWSKI Tak PL 1901
SŁAWOMIR LIGĘZA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1575
PRZEMYSŁAW LIPIECKI Tak PL 1579
WOJCIECH ŁUNIEWSKI Tak PL 1715
MARCIN MAJCHRZYK Tak PL 1015
KRZYSZTOF MAJOR Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1500
KRZYSZTOF MAŃSKI Tak PL EVENTYRTEAM 1930
PAWEŁ MAZUR Tak PL NUDEL TEAM 1668
ŁUKASZ MĘDRZECKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 1525
PAWEŁ MIESZCZAK Tak PL BIKEHEAD 1054
ALEKSANDER MIESZCZAK Tak PL BIKEHEAD 1055
JACEK MIĘTKIEWICZ Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1537
ROBERT MIKULSKI PL
MAREK MORAWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1357
PIOTR MOSUR Tak PL NUDEL TEAM 1017
CEZARY MULLER Tak PL 1016
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 1526
MICHAŁ NEMŚ Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1142
ROBERT NEUMANN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1572
SEWERYN NIESLER Tak PL LEŚNE ŁOSOSIE 1344
ROBERT NOWOSIAD Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1889
MARCIN OSTAPIUK Tak PL 1630
PAWEŁ PABICH Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1143
PAWEŁ PIASECKI Tak PL BBRIDERZ.PL 1403
PRZEMYSŁAW PIASEK Tak PL 1365
MARCIN PILARSKI Tak PL 1011
PRZEMYSŁAW PIOTROWSKI Tak PL PGD GRUPA 1337
JAN PISARZOWSKI Tak PL 1926
DANIEL PŁATEK Tak PL 1747
TOMASZ POKRYWKA Tak PL AEGON CYCLING TEAM 1850
MARCIN PRONCZUK Tak PL 1130
MARIUSZ PTAK Tak PL 1927
RAFAŁ RAKOCZY Tak PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 1372
MICHAŁ RANIK Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 1631
SEBASTIAN RUMNIAK Tak PL 1548
ŁUKASZ RYBARZ PL MIKESZ TEAM 1624
MARCIN SIWY PL ESTILE RACING TEAM
DANIEL SKAŁA Tak PL 1877
RAFAŁ SOŁTYSIK Tak PL BIKEHEAD 1053
WOJCIECH SPILOK PL 1638
DARIUSZ STAŃCZYK Tak PL 1411
DARIUSZ STASIAK Tak PL 1834
PIOTR STOLARZ PL
MARCIN STYPKA Tak PL 1827
SANDRO SURWIŁO Tak PL 1380
ANDRZEJ SZCZYGIEŁ Tak PL 1843
RAFAŁ SZEWCZYK Tak PL PĄCZEK TEAM 1821
JAROSŁAW SZKUĆ PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5498
ŁUKASZ SZLACHTA Tak PL 1943
TOMASZ SZOLC Tak PL NUDEL TEAM 1634
ŁUKASZ SZOSTAK Tak PL 1343
JACEK SZYMAŃSKI Tak PL BRUDNE POŁUDNIE 1487
BLAŻEJ ŚWIERDZA Tak PL 1886
ARTUR TATAR Tak PL 1878
KRZYSZTOF TORCZYŃSKI Tak PL SZWAGROWER 1928
MACIEJ TUSKI Tak PL AEGON CYCLING TEAM 1874
SEBASTIAN WACHECKI Tak PL BIKEHEAD 1059
TOMASZ WARTACZ Tak PL 1619
ANDRZEJ WOŹNICA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1570
TOMASZ WOŹNY Tak PL BIKEHEAD 1058
BŁAŻEJ ZIOBROWSKI Tak PL 1332
MATEUSZ ZOŃ Tak PL TAURUS KREIDLER MTB TEAM 1002
MARCIN ŻURAWIK Tak PL MMBIKE TEAM 1773
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M30: 124 (Opłaconych: 109)
P-M40 - Mężczyźni 40 - 49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
WOJCIECH ANDRYSZCZAK Tak PL 1868
ANDRZEJ ARENDARCZYK Tak PL 1547
WOJCIECH AUGUSTYN Tak PL 1828
ROMAN BADURA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 1718
PIOTR BERNACKI Tak PL 1899
GRZEGORZ BRACKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1909
PAWEŁ BRONKOWSKI Tak PL 1726
TOMASZ BRYCKI Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1568
ADAM CHWAŁOWSKI Tak PL ESTILE RACING TEAM 1164
DANIEL CIEŚLA Tak PL 1819
KRZYSZTOF CZEKAJ Tak PL TEAM CZEKAJ MTB 1104
TOMASZ CZERWIK Tak PL ESTILE RACING TEAM 1172
TOMASZ CZERWIŃSKI Tak PL 1673
MAREK DRÓŻDŻ Tak PL 1830
JAKUB DUDEK Tak PL 1950
MARCIN FELSKI PL M1NT TEAM
ROMAN FRANKIEWICZ Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 1692
PIOTR GAJDZIK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 1611
MARIUSZ GAJĘCKI Tak PL AMATOR 1018
RADOSŁAW GARBACIAK Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1661
MICHAŁ GAWLIK Tak PL 1020
MARCIN GEMBICZ Tak PL 1603
MARCIN GEMBICZ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA
MACIEJ GIEŁZAK PL
PIOTR GLITA Tak PL 1107
DARIUSZ GNAT Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1108
GRZEGORZ GRONDZIEL Tak PL GOORANGE.PL 1109
TOMASZ HEJDUK Tak PL IKS OLKUSZ 1758
SYLWESTER JACHNA Tak PL 1681
MARCIN JEKEL Tak PL 1390
PIOTR JURCZYK Tak PL 1900
TOMASZ KĘPCZYŃSKI PL
RAFAŁ KLAMA Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 1530
PIOTR KNAPIK Tak PL 1625
ARKADIUSZ KOTŁOWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 1155
WOJCIECH KOWALEWSKI PL TOSZECKA GRUPA KOLARSKA 5437
KRZYSZTOF KRAŚNICKI Tak PL 1906
GRZEGORZ KRZEWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1066
LESZEK KUDZIA Tak PL 1941
ADAM KULA Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1695
LESZEK KURCZOK Tak PL 1119
WIKTOR LACHOWSKI Tak PL 1010
ROBERT LENIART Tak PL BIKEHEAD 1065
MAREK LUBAS Tak PL A D V E N T U R E KELLYS TEAM 1706
SŁAWOMIR MAŁYSZ Tak PL MIKESZ TEAM 1656
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK ALVA 1
MARCIN MAZUR Tak PL 1946
GRZEGORZ MZYK Tak PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 1671
JACEK NALEPA PL MY WAY 1125
JERZY OCHOŃSKI Tak PL 1127
ADAM PACZUSKI Tak PL BIKEHEAD 1057
MICHAŁ PIECH Tak PL 1940
WOJCIECH PIECZYRAK Tak PL 1369
RAFAŁ PŁATEK Tak PL 1592
JAREK PŁOSZEK Tak PL THP TEAM 1894
MARIAN PODLEŚNY Tak PL 1012
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak PL MTB TEAM RMF FM 1717
JACEK POPIOLEK PL
MARCIN PÓŁTORAK Tak PL GRUPA JURA`PL 1845
ADAM PTAK Tak PL 1131
MARCIN RASZTABIGA Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1145
MARCIN RÓŻAŃSKI Tak PL 1884
ANDRZEJ RUDNER PL 1387
PAWEŁ SŁONIEC Tak PL GREGOR TEAM 1903
PIOTR SŁONIEC Tak PL 1910
TOMASZ SOLECKI Tak PL SILESIA TECHNIKA 1419
MARIUSZ STILLER Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1076
PAWEŁ STRYCHARSKI Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1725
TOMASZ SZAFRON Tak PL 1389
DARIUSZ SZCZEŚNIAK Tak PL AMATOR 1847
CZESŁAW SZELIGA Tak PL 1133
MARIUSZ SZRODZIŃSKI Tak PL 1719
TOMASZ SZULCZEWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 1162
ROBERT SZYMAŃSKI Tak PL BIKEHEAD 1056
ARTUR ŚLADOWSKI Tak PL 1684
MICHAŁ ŚLIŻ Tak PL MYK MYK SIEWIERZ 1134
MAREK THORZ Tak PL ZRYCIOLE MTB 1508
MARCIN TOMECKI PL
MAREK UCHMAN Tak PL AEGON CYCLING TEAM 1628
WŁODZIMIERZ WASIELEWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 1614
RAFAŁ WAWRZYNEK Tak PL 1854
TOMEK WIERNEK Tak PL 1762
DOMINIK WIKTOROWICZ Tak PL ESTILE RACING TEAM 1167
TOMASZ WILCZEWSKI Tak PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 1480
MICHAŁ WOŹNIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1849
DARIUSZ WÓJCIK Tak PL AMATOR 1852
DANIEL ZMYSŁOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1564
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M40: 87 (Opłaconych: 78)
P-M50 - Mężczyźni 50 - 59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
DARIUSZ BEDNARCZYK Tak PL 1563
JERZY BERGER Tak PL 1557
MAREK CIASTOŃ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1562
OSKAR FILIPOWICZ Tak PL 1105
CZESŁAW GRZEGORZEK Tak PL KTK WANDRUS ŻORY 1505
ZBIGNIEW KACZMARCZYK Tak PL 1765
KAROL KASPROWIAK Tak PL EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 1723
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL TWOMARK TEAM 1823
GRZEGORZ KONIECZNY Tak PL 1641
JACEK KOTARSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1560
MAREK KUBUSZOK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1559
MIROSŁAW LEWIŃSKI Tak PL 1716
ZBIGNIEW MARCHEWKA Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1595
KRZYSZTOF MAZUR Tak PL 1812
ROMUALD MIKOŁAJCZYK Tak PL NUDEL TEAM 1635
ADAM MUSIOŁ Tak PL MMBIKE TEAM 1545
PIOTR PIECHOTA Tak PL
DARIUSZ PIEKARSKI Tak PL ESTILE RACING TEAM 1166
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1617
DARIUSZ SKŁODOWSKI Tak PL 1132
MAREK STECIUK Tak PL ESTILE RACING TEAM 1171
ARMAND SURWIŁO Tak PL 1677
ARTUR SZCZEPANIK Tak PL 1669
KRZYSZTOF SZCZEPINA Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1596
JERZY ŚWIDA Tak PL 1135
ZBIGNIEW ZACIEWSKI Tak PL 1522
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M50: 26 (Opłaconych: 26)
P-M60 - Mężczyźni powyżej 60 lat (mężczyźni, wiek: 60-99)
BOGDAN ANTONIK Tak PL ADMIN 1680
STEFAN BLUSZCZ Tak PL SZAFRATA BOHUMIN 1848
KRZYSZTOF GRZYBOWSKI Tak PL ESTILE RACING TEAM 1170
ANDRZEJ KANDZIORA Tak PL 1648
JÓZEF LEPPICH Tak PL 1159
JANUSZ LEWANDOWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1844
ADAM MALURDY Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1072
JANUSZ MZYK Tak PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 1670
MAREK NOWAK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1074
JAN PASEK Tak PL AMATOR 1019
STANISŁAW SITKO Tak PL AMATOR 1905
WITOLD WICHA Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1078
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M60: 12 (Opłaconych: 12)
P-K0 - Kobiety 16 - 18 lat (kobiety, wiek: 16-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K0: 0
P-K20 - Kobiety 19 - 29 lat (kobiety, wiek: 19-29)
PAULINA BIKSA Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 1612
EMILIA CZAJKA Tak PL BIKEHEAD 1050
SYLWIA DĄBROWSKA Tak PL 1882
KAROLINA GRZYBOWSKA Tak PL ESTILE RACING TEAM 1169
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1006
NATALIA KOŁODZIEJ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 1379
ANIA WAJZER Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1148
KATARZYNA ZARĘBA Tak PL PĄCZEK TEAM 1822
BARBARA ŻOŁNIEROWICZ Tak PL PĄCZEK TEAM 1824
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K20: 9 (Opłaconych: 9)
P-K30 - Kobiety 30 - 39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
AGATA BANDURA Tak PL VELONEWS.PL 1678
EWELINA BASIAK Tak PL 1415
MARTA GRACZYK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 1709
ANNA MARCINIAK PL CKP PIRANIA CZĘSTOCHOWA
EWA REBANE - SODOWSKA Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 1892
AGNIESZKA URODA-HAMPELSKA PL ORBEA POLSPORT GROUP
PATRYCJA WOŹNICA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1615
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K30: 7 (Opłaconych: 5)
P-K40 - Kobiety 40 - 49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
BEATA BANASIEWICZ Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1067
MARTA BIKSA Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 1158
IZABELA DUDEK Tak PL 1908
RENATA GRABIAŃSKA Tak PL COVERIS CYCLING TEAM 1416
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K40: 4 (Opłaconych: 4)
P-K50 - Kobiety powyżej 50 lat (kobiety, wiek: 50-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K50: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 323 (Opłaconych: 290)