Bike Atelier Road - PRO - Psary: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
CM20 - Mężczyźni 16-29 (mężczyźni, wiek: 18-29)
EDUARD ALICKUN LT MIKESZ TEAM
KRZYSZTOF BADURA Tak PL
MICHAŁ BESTWINA PL ROGELLI TEAM II
PRZEMYSŁAW BUBIAK PL
PATRYK CHOMIUK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
MARCIN CUPRYŚ Tak PL
MACIEJ ETGENS PL ROGELLI TEAM
ARTUR GOLDMANN PL
DAWID JAŁOWIECKI Tak PL GTT CYCLING TEAM
MATEUSZ JEGIER PL FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM
KAROL JURASZCZYK Tak PL GTT CYCLING TEAM
MAREK JURASZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
MATEUSZ KĄDZIELA Tak PL
DARIUSZ KRAUS Tak PL DAR-BUD TEAM
MICHAŁ KUCEWICZ Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
MARIUSZ KUSIDŁO Tak PL DAR-BUD TEAM
ADRIAN KUSZ Tak PL MMBIKE TEAM
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM
WOJCIECH MATLAK PL
DOMINIK OMIOTEK Tak PL GATTA BIKE-RS
DOMINIK ORZEŁ Tak PL MIKESZ TEAM
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS
MATEUSZ PORĘBA PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS
WOJCIECH SZCZEGIELNIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM
IGOR ŻABA Tak PL BIKE ATELIER TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii CM20: 25 (Opłaconych: 17)
M30 - Mężczyźni 30 - 39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
KRZYSZTOF BARCZYK Tak PL
PAWEŁ BUŁECZKA Tak PL GATTA BIKE-RS
GRZEGORZ CHOCHÓŁ Tak PL
ŁUKASZ CISZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
KRZYSZTOF DĘBSKI Tak PL SOKÓŁ KĘTY
MATEUSZ DUDWAŁ Tak PL
MATEUSZ DUDWAŁ PL
ADAM DZIUK Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM
MARIAN GADZIMORA Tak PL OCR BG FIT OPOLE
MAKSYMILIAN GIERACH PL BIENIASZ BIKE TEAM
WOJCIECH GRUSZCZYŃSKI Tak PL
ANDRZEJ GULBA Tak PL PENTEL
KAMIL HAJDA Tak PL
ANDRZEJ HAPEK Tak PL
SZYMON KORNAK Tak PL
MARCIN KWIECIEŃ Tak PL
MIŁOSZ KWIECIEŃ Tak PL OCR BG FIT OPOLE
SŁAWOMIR LIGĘZA Tak PL BIKE ATELIER TEAM
PAWEŁ MAJEWSKI PL
PATRYK MAZUREK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
PIOTR MŁYNARSKI Tak PL BIKERHERO@TLEN.PL
MAREK MORAWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM
ALEKSANDR NOSATENKO Tak PL
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM
PAWEŁ PABICH Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM
PRZEMYSŁAW PAWLIK PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM
PRZEMYSŁAW RUSIN Tak PL UKS SOKÓŁ KĘTY
DANIEL SADOWSKI Tak PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE
RAFAŁ SEKTA PL JAFI SPORT BIKE TEAM
KRZYSZTOF SKIBA PL PRO-KAN SUSZEC
PIOTR STANISZEWSKI Tak PL BIKEHEAD
PIOTR STOLARZ PL
TOMASZ STRZELCZYK Tak PL
PIOTR SURMA PL PRO-KAN SUSZEC
KRZYSZTOF SZARY Tak PL BIKE ATELIER TEAM
PIOTR TOMANA PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS
WOJCIECH WARZYŃSKI Tak PL
TOMASZ WOJTACHA PL
TOMASZ WOŹNY Tak PL BIKEHEAD
SEBASTIAN WÓJCIK Tak PL
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL
MARCIN ŻURAWIK Tak PL MMBIKE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii M30: 45 (Opłaconych: 34)
M40 - Mężczyźni 40 - 49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak PL
MARCIN ADAMCZYK Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
ROMAN BADURA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
RAFAŁ BOGACKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM
ARTUR BUCKI PL ZVL KREIDLER SPORTIVA
PAWEŁ CAŁKA Tak PL PANK TEAM
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL
PIOTR CZOPEK Tak PL CFO-WELTOUR
DANIEL DUŚKO Tak PL
MACIEJ GIEŁZAK PL
DARIUSZ GNAT Tak PL BIKE ATELIER TEAM
ADAM GÓRNIAK Tak PL
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA PL
KRZYSZTOF GULBA Tak PL PENTEL
TOMASZ HEJDUK PL \"TECHNIKI LAKIERNICZE\" TYCHY
JAROSŁAW HERMAN Tak PL TFF
MARCIN JEKEL PL TWOMARK TEAM
RAFAŁ KLAMA PL FALCON CZĘSTOCHOWA
DARIUSZ KONDEJA PL
KRZYSZTOF KRAŚNICKI Tak PL
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK ALVA 1
BOGDAN PAŁCZYK PL KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak PL MTB TEAM RMF FM
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL BIKE ATELIER TEAM
PAWEŁ PYZIK Tak PL ZIEMIA OPOLSKA
JAROSŁAW RĘBIŚ PL FALCON CZĘSTOCHOWA
IRENEUSZ SŁAWSKI Tak PL
MARIUSZ SOKOŁOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM
RAFAŁ STOLARCZYK PL FALCON CZĘSTOCHOWA
PIOTR SZAFRANIEC Tak PL BIKE ATELIER TEAM
ROBERT SZYMAŃSKI Tak PL BIKEHEAD
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM
DANIEL ZMYSŁOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii M40: 35 (Opłaconych: 24)
M50 - Mężczyźni 50 - 59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
MAREK CIASTOŃ Tak PL BIKE ATELIER TEAM
ZBIGNIEW CZACHURA PL TWOJA MERIDA IMIELIN
PIOTR CZECH Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
ZBIGNIEW DOMŻALSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
STANISŁAW GAWRON PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL TWOMARK TEAM
JACEK KOTARSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM
BOGDAN KOZIOŁ PL
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL ROGELLI TEAM
ANDRZEJ KRAWCZYK PL
MAREK KUBUSZOK Tak PL BIKE ATELIER TEAM
SŁAWOMIR KUCIĘBA Tak PL BIKE ATELIER TEAM
DARIUSZ ŁAWICKI PL CZERNICA MASTERS
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM
JERZY ROSA PL
JERZY ROSIK Tak PL
WIESŁAW RUSIN Tak PL UKS SOKÓŁ KĘTY
MAREK SMOŁKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM
STANISLAW SZCZESNY PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M50: 20 (Opłaconych: 10)
M60 - Mężczyźni 60 - 69 (mężczyźni, wiek: 60-69)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL
HENDRYK HRYNOWIECKI PL
ZENON MIKOŁAJCZYK PL
CZESŁAW RUSIN Tak PL SOKÓŁ KĘTY
HENRYK ZAPAŚNIK PL
MAREK ZDANOWICZ Tak PL CZERNICA MATERS
Ilość zgłoszeń w kategorii M60: 6 (Opłaconych: 2)
M70 - Mężczyźni 70 - 79 (mężczyźni, wiek: 70-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii M70: 0
M80 - Mężczyźni 80 - (mężczyźni, wiek: 80-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii M80: 0
CK20 - Kobiety 18 - 29 (kobiety, wiek: 18-29)
IZABELA BLOK PL
NATALIA KOŁODZIEJ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO
MARIUSZ OLESEK PL CCC
Ilość zgłoszeń w kategorii CK20: 3 (Opłaconych: 1)
K30 - Kobiety 30 - 39 (kobiety, wiek: 30-39)
EWELINA BASIAK Tak PL
JUSTYNA KOGUT PL PENTEL
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL ROMET RACING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K30: 3 (Opłaconych: 2)
K40 - Kobiety 40 - (kobiety, wiek: 40-99)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL
ANNA MADEJ PL ROAD MARATON TEAM
MARIA ORNATOWSKA PL
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K40: 4 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 141 (Opłaconych: 92)