Bike Atelier Road - PRO - Psary: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
CM20 - Mężczyźni 16-29 (mężczyźni, wiek: 18-29)
EDUARD ALICKUN MIKESZ TEAM
KRZYSZTOF BADURA Tak
MICHAŁ BESTWINA ROGELLI TEAM II
PRZEMYSŁAW BUBIAK
PATRYK CHOMIUK Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
MARCIN CUPRYŚ Tak
MACIEJ ETGENS ROGELLI TEAM
ARTUR GOLDMANN
DAWID JAŁOWIECKI Tak GTT CYCLING TEAM
MATEUSZ JEGIER FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM
KAROL JURASZCZYK Tak GTT CYCLING TEAM
MAREK JURASZEK Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
MATEUSZ KĄDZIELA Tak
DARIUSZ KRAUS Tak DAR-BUD TEAM
MICHAŁ KUCEWICZ Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
MARIUSZ KUSIDŁO Tak DAR-BUD TEAM
ADRIAN KUSZ Tak MMBIKE TEAM
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM
WOJCIECH MATLAK
DOMINIK OMIOTEK Tak GATTA BIKE-RS
DOMINIK ORZEŁ Tak MIKESZ TEAM
ADAM OSTOJSKI Tak GATTA BIKE-RS
MATEUSZ PORĘBA WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS
WOJCIECH SZCZEGIELNIAK Tak BIKE ATELIER TEAM
IGOR ŻABA Tak BIKE ATELIER TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii CM20: 25 (Opłaconych: 17)
M30 - Mężczyźni 30 - 39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
KRZYSZTOF BARCZYK Tak
PAWEŁ BUŁECZKA Tak GATTA BIKE-RS
GRZEGORZ CHOCHÓŁ Tak
ŁUKASZ CISZEK Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
KRZYSZTOF DĘBSKI Tak SOKÓŁ KĘTY
MATEUSZ DUDWAŁ Tak
MATEUSZ DUDWAŁ
ADAM DZIUK Tak SENGAM SPORT RACING TEAM
MARIAN GADZIMORA Tak OCR BG FIT OPOLE
MAKSYMILIAN GIERACH BIENIASZ BIKE TEAM
WOJCIECH GRUSZCZYŃSKI Tak
ANDRZEJ GULBA Tak PENTEL
KAMIL HAJDA Tak
ANDRZEJ HAPEK Tak
SZYMON KORNAK Tak
MARCIN KWIECIEŃ Tak
MIŁOSZ KWIECIEŃ Tak OCR BG FIT OPOLE
SŁAWOMIR LIGĘZA Tak BIKE ATELIER TEAM
PAWEŁ MAJEWSKI
PATRYK MAZUREK Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
PIOTR MŁYNARSKI Tak BIKERHERO@TLEN.PL
MAREK MORAWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak MMBIKE TEAM
ALEKSANDR NOSATENKO Tak
KORNEL OLSZEWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM
PAWEŁ PABICH Tak SENGAM SPORT RACING TEAM
PRZEMYSŁAW PAWLIK OŚWIĘCIM PASSIONBIKE
DARIUSZ PELKA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM
PRZEMYSŁAW RUSIN Tak UKS SOKÓŁ KĘTY
DANIEL SADOWSKI Tak AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE
RAFAŁ SEKTA JAFI SPORT BIKE TEAM
KRZYSZTOF SKIBA PRO-KAN SUSZEC
PIOTR STANISZEWSKI Tak BIKEHEAD
PIOTR STOLARZ
TOMASZ STRZELCZYK Tak
PIOTR SURMA PRO-KAN SUSZEC
KRZYSZTOF SZARY Tak BIKE ATELIER TEAM
PIOTR TOMANA WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS
WOJCIECH WARZYŃSKI Tak
TOMASZ WOJTACHA
TOMASZ WOŹNY Tak BIKEHEAD
SEBASTIAN WÓJCIK Tak
ALEKSANDER ZAJĄC Tak BIKE ATELIER TEAM
RAFAŁ ZAPAŚNIK
MARCIN ŻURAWIK Tak MMBIKE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii M30: 45 (Opłaconych: 34)
M40 - Mężczyźni 40 - 49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak
MARCIN ADAMCZYK Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
ROMAN BADURA Tak ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
RAFAŁ BOGACKI Tak BIKE ATELIER TEAM
ARTUR BORATYN Tak BIKE ATELIER TEAM
ARTUR BUCKI ZVL KREIDLER SPORTIVA
PAWEŁ CAŁKA Tak PANK TEAM
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak
PIOTR CZOPEK Tak CFO-WELTOUR
DANIEL DUŚKO Tak
BOGUSŁAW FABIAN LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM
MACIEJ GIEŁZAK
DARIUSZ GNAT Tak BIKE ATELIER TEAM
ADAM GÓRNIAK Tak
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA
KRZYSZTOF GULBA Tak PENTEL
TOMASZ HEJDUK \"TECHNIKI LAKIERNICZE\" TYCHY
JAROSŁAW HERMAN Tak TFF
MARCIN JEKEL TWOMARK TEAM
RAFAŁ KLAMA FALCON CZĘSTOCHOWA
DARIUSZ KONDEJA
KRZYSZTOF KRAŚNICKI Tak
KRZYSZTOF MATULA TWOMARK ALVA 1
BOGDAN PAŁCZYK KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak MTB TEAM RMF FM
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak BIKE ATELIER TEAM
PAWEŁ PYZIK Tak ZIEMIA OPOLSKA
JAROSŁAW RĘBIŚ FALCON CZĘSTOCHOWA
IRENEUSZ SŁAWSKI Tak
MARIUSZ SOKOŁOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM
RAFAŁ STOLARCZYK FALCON CZĘSTOCHOWA
PIOTR SZAFRANIEC Tak BIKE ATELIER TEAM
ROBERT SZYMAŃSKI Tak BIKEHEAD
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak GATTA BIKE-RS
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak BIKE ATELIER TEAM
DANIEL ZMYSŁOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii M40: 36 (Opłaconych: 24)
M50 - Mężczyźni 50 - 59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
MAREK CIASTOŃ Tak BIKE ATELIER TEAM
ZBIGNIEW CZACHURA TWOJA MERIDA IMIELIN
PIOTR CZECH Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
ZBIGNIEW DOMŻALSKI ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
STANISŁAW GAWRON ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
ANDRZEJ KASPRZYK Tak TWOMARK TEAM
JACEK KOTARSKI Tak BIKE ATELIER TEAM
BOGDAN KOZIOL
BOGUSŁAW KRAMARCZYK ROGELLI TEAM
ANDRZEJ KRAWCZYK
MAREK KUBUSZOK Tak BIKE ATELIER TEAM
SŁAWOMIR KUCIĘBA Tak BIKE ATELIER TEAM
DARIUSZ ŁAWICKI CZERNICA MASTERS
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM
JERZY ROSA
JERZY ROSIK Tak
WIESŁAW RUSIN Tak UKS SOKÓŁ KĘTY
MAREK SMOŁKA JAFI SPORT BIKE TEAM
STANISLAW SZCZESNY
Ilość zgłoszeń w kategorii M50: 20 (Opłaconych: 10)
M60 - Mężczyźni 60 - 69 (mężczyźni, wiek: 60-69)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI
HENDRYK HRYNOWIECKI
ZENON MIKOŁAJCZYK
CZESŁAW RUSIN Tak SOKÓŁ KĘTY
HENRYK ZAPAŚNIK
MAREK ZDANOWICZ Tak CZERNICA MATERS
Ilość zgłoszeń w kategorii M60: 6 (Opłaconych: 2)
M70 - Mężczyźni 70 - 79 (mężczyźni, wiek: 70-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii M70: 0
M80 - Mężczyźni 80 - (mężczyźni, wiek: 80-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii M80: 0
CK20 - Kobiety 18 - 29 (kobiety, wiek: 18-29)
IZABELA BLOK
NATALIA KOŁODZIEJ Tak GOMOLA TRANS AIRCO
MARIUSZ OLESEK CCC
Ilość zgłoszeń w kategorii CK20: 3 (Opłaconych: 1)
K30 - Kobiety 30 - 39 (kobiety, wiek: 30-39)
EWELINA BASIAK Tak
JUSTYNA KOGUT PENTEL
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak ROMET RACING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K30: 3 (Opłaconych: 2)
K40 - Kobiety 40 - (kobiety, wiek: 40-99)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak
ANNA MADEJ ROAD MARATON TEAM
MARIA ORNATOWSKA
MAŁGORZATA SUCHA Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii K40: 4 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 142 (Opłaconych: 92)