Bike Atelier XC - Dąbrowa Górnicza: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
JK0 - Dziewczęta do 14 lat (kobiety, wiek: 11-14)
JULIA BISKUP Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 29
JULIA GAJDZIK Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 14
JOANNA GUZIK Tak 21
Ilość zgłoszeń w kategorii JK0: 3 (Opłaconych: 3)
JK1 - Dziewczęta 15-16 lat (kobiety, wiek: 15-16)
EWA DYMEK Tak 3
Ilość zgłoszeń w kategorii JK1: 1 (Opłaconych: 1)
JK2 - Dziewczęta 17-18 lat (kobiety, wiek: 17-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii JK2: 0
K1 - Kobiety 19-35 lat (kobiety, wiek: 19-35)
NATALIA KOŁODZIEJ Tak SILESIABIKES.PL 45
KLAUDYNA KOWALSKA AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA
KATARZYNA PIETROWSKA Tak FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 18
PAULA STASIOWSKA AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA
ANNA TACZALSKA Tak 51
ANIA WAJZER Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 52
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 4)
K2 - Kobiety 36-49 lat (kobiety, wiek: 36-49)
JOANNA BOREK Tak YELLOBIKE 47
SŁAWOMIRA GAJDZIK Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 17
AGATA GUZIK Tak 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 0
JM0 - Chłopcy do 14 lat (mężczyźni, wiek: 11-14)
JAKUB BIESZCZAD LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM
MAKSYMILIAN CISAK Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 32
JAKUB GRYCMAN Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 12
JAKUB KISZEL Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 31
OLIWIER MACHURA Tak 34
WOJCIECH MĘDRZECKI Tak GOMOLA TRANS AIRCO 37
MIKOŁAJ PRICOP Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 8
SZYMON SMOŁKA Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 33
MATEUSZ SMUDA Tak 13
FILIP WIECZOREK Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 43
WOJCIECH ZIELIŃSKI Tak 6
Ilość zgłoszeń w kategorii JM0: 11 (Opłaconych: 10)
JM1 - Chłopcy 15-16 lat (mężczyźni, wiek: 15-16)
MATEUSZ FELIŃSKI Tak 41
TOMASZ HADZIŃSKI Tak 64
FILIP KWIETNIEWSKI Tak 4
PAWEŁ PIEKORZ Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 10
TOMASZ TOMERA Tak 9
PAWEŁ URZENITZOK Tak 2
Ilość zgłoszeń w kategorii JM1: 6 (Opłaconych: 6)
JM2 - Chłopcy 17-18 lat (mężczyźni, wiek: 17-18)
TYMOTEUSZ NALBORCZYK Tak 66
WOJCIECH STOL Tak 105
MICHAŁ SZCZEPAŃCZYK Tak 65
MATEUSZ SZEWCZYK Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 67
MATEUSZ SZKUTA Tak PM BIKE 86
RADOSŁAW WISZNIEWSKI Tak 83
Ilość zgłoszeń w kategorii JM2: 6 (Opłaconych: 6)
M1 - Mężczyźni 19-35 lat (mężczyźni, wiek: 19-35)
MATEUSZ ADAMKIEWICZ Tak MEDICYCLING TEAM 75
ANDRZEJ BINKOWSKI Tak 113
MICHAŁ BOROWIECKI Tak 59
ADRIAN BORUTA Tak TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 85
DAWID CHAJEC Tak 106
BARTOSZ CHMIEL Tak
KRYSTIAN CHORZEWSKI Tak 88
JAKUB DAJMUND Tak HOBAS TEAM JELENIA GÓRA 84
TOMASZ DYGACZ Tak TAURUS KREIDLER MTB TEAM 78
ŁUKASZ GARBARZ
SEBASTIAN GLOBISZ Tak BIKE ATELIER TEAM 112
SZCZEPAN GROSEL Tak 39
KRYSTIAN HOLEWA Tak 94
ŁUKASZ JANKOWSKI TRAINING- CONNECTING PEOPLE
KAMIL KALAMARZ Tak 77
MARCIN KALINOWSKI Tak 70
MARCIN KALITA Tak 89
TOMASZ KAMIŃSKI Tak FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 19
DAMIAN KOTWICA Tak AEGON CYCLING TEAM 90
PIOTR KRAWCZYK Tak REAL 64-STO 82
MICHAŁ KUCEWICZ Tak 63
MICHAŁ LASKOWSKI Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 71
SŁAWOMIR LIGĘZA Tak BIKE ATELIER TEAM 79
PAWEŁ MAZUR Tak NUDEL TEAM 81
MARCIN MICHALEWICZ IT-TECHNOLOGIES.PL
KRZYSZTOF MULLER Tak 61
ŁUKASZ NAPORA
ROBERT OSIŃSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 49
MIŁOSZ PILCH Tak EXPO KRAKÓW BIKE TEAM 87
MACIEJ PITACH Tak BIKE ATELIER TEAM 96
JAKUB POLOK Tak 95
JAKUB POWROŹNIK Tak 100
ANDRZEJ RYNIAK Tak BIKE ATELIER TEAM 50
PAWEŁ SAMEK Tak 69
ROBERT SKROBOL Tak TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 91
ADAM SŁOWIK Tak 73
GRZEGORZ SMACZYŃSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 36
KAMIL SMOŁKA Tak 44
KLAUDIUSZ STAWSKI Tak 111
MICHAŁ STEFANEK Tak 99
WOJCIECH SZCZEGIELNIAK BIKE ATELIER TEAM
TOMASZ ŚWIĘTEK Tak 92
PRZEMEK TRELIŃSKI Tak 115
PRZEMEK WINIARSKI Tak B\\\'TWIN RACING TEAM 97
GRZEGORZ WOJNAR ULTRA-BIKE TEAM
MACIEJ WRÓBLEWSKI EXPO KRAKÓW BIKE TEAM
MATEUSZ ZOŃ Tak TAURUS KREIDLER MTB TEAM 40
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 47 (Opłaconych: 40)
M2 - Mężczyźni 36-49 lat (mężczyźni, wiek: 36-49)
WOJCIECH ANDRYSZCZAK Tak 54
ROMAN BADURA Tak ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 107
PATRYK BIESZCZAD Tak LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 109
MARCIN BISKUP Tak 30
ARTUR BORATYN Tak BIKE ATELIER TEAM 58
PAWEŁ CAŁKA Tak PANK TEAM 101
ARTUR FORYCIARZ Tak 72
PIOTR GAJDZIK Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 16
DARIUSZ GNAT Tak BIKE ATELIER TEAM 35
GRZEGORZ GOLEŃ Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 53
GRZEGORZ GUZIK Tak 25
ANDRZEJ HAPEK Tak 108
PIOTR KANIOWSKI BIEGAM BO LUBIĘ
GRZEGORZ LISZAJ Tak 98
ALEKSANDER MIESZCZAK Tak BIKEHEAD 102
TOMASZ MIKOŁAJCZYK Tak 110
DARIUSZ MYMA Tak 74
PAWEŁ PABICH Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 68
PIOTR PANASIUK Tak 28
MARCIN RASZTABIGA SENGAM SPORT RACING TEAM
MARCIN RESZKA Tak BIKEHEAD 103
ŁUKASZ RYCOMBEL Tak 57
ARKADIUSZ SAWCZUK
TOMASZ SZCZESZAK Tak 56
CZESŁAW SZELIGA
PAWEŁ SZPARA
TOMASZ SZULCZEWSKI KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
ROBERT SZYMAŃSKI Tak BIKEHEAD 93
DAWID TWARDY Tak KROSS MTB SOLO TEAM RACIBÓRZ 80
KRZYSZTOF URBANEK Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 55
SŁAWOMIR WOLDAŃSKI Tak 48
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 31 (Opłaconych: 25)
M3 - Mężczyźni 50+ (mężczyźni, wiek: 50-79)
WALDEMAR BANASIŃSKI Tak 1
MAREK CIASTOŃ Tak BIKE ATELIER TEAM 62
PRZEMYSŁAW CIESIELSKI Tak 42
ZBIGNIEW DOMŻALSKI ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
MAREK GAWRON Tak WARACH - ROWERY 7
MAREK KAMIŃSKI TWOMARK TEAM
ZYGMUNT KAPALA Tak 38
MAREK KOLACHA Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 5
MAREK KUBUSZOK Tak BIKE ATELIER TEAM 46
ANDRZEJ MARTYNOWICZ
ROMUALD MIKOŁAJCZYK Tak NUDEL TEAM 11
ADAM MUSIOŁ Tak MMBIKE TEAM 60
ZBIGNIEW ZWOLIŃSKI Tak 26
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 13 (Opłaconych: 10)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 127 (Opłaconych: 108)