Bike Atelier XC - Sosnowiec: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
JK0 - Dziewczęta do 14 lat (kobiety, wiek: 11-14)
MILENA JAMRÓZ Tak PL 12
Ilość zgłoszeń w kategorii JK0: 1 (Opłaconych: 1)
JK1 - Dziewczęta 15-16 lat (kobiety, wiek: 15-16)
Ilość zgłoszeń w kategorii JK1: 0
JK2 - Dziewczęta 17-18 lat (kobiety, wiek: 17-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii JK2: 0
K1 - Kobiety 19-35 lat (kobiety, wiek: 19-35)
MONIKA GRZEBINOGA PL
PATRYCJA WOŹNICA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 9
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 36-49 lat (kobiety, wiek: 36-49)
JOANNA BOREK PL
SŁAWOMIRA GAJDZIK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 24
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 2 (Opłaconych: 1)
K3 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 0
JM0 - Chłopcy do 14 lat (mężczyźni, wiek: 11-14)
JAKUB FOJCIK Tak PL 15
JAKUB GRYCMAN Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 5
MICHAŁ KWIETNIEWSKI Tak PL 7
MATEUSZ SMUDA Tak PL 4
DOMINIK SODO Tak PL 1
DOMINIK WIĘCKOWSKI Tak PL 26
Ilość zgłoszeń w kategorii JM0: 6 (Opłaconych: 6)
JM1 - Chłopcy 15-16 lat (mężczyźni, wiek: 15-16)
JAKUB BASZCZYŃSKI Tak PL 21
TOBIASZ GROMOTKA Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 3
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 19
PAWEŁ KRAŚNICKI Tak PL MMBIKE TEAM 22
MICHAŁ KWIATEK Tak PL HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK
FILIP KWIETNIEWSKI Tak PL 8
MARIUSZ RAPACZ Tak PL 14
ALEKSANDER SZAŁKOWSKI Tak PL 23
TOMASZ TOMERA Tak PL 6
Ilość zgłoszeń w kategorii JM1: 9 (Opłaconych: 9)
JM2 - Chłopcy 17-18 lat (mężczyźni, wiek: 17-18)
PAWEŁ CIERESZKO Tak PL 11
MICHAŁ FOJCIK Tak PL 16
PIOTR KAROŃ Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 35
MIKOŁAJ RYNCARZ Tak PL 20
TOMASZ SKLORZ PL
WOJCIECH STOL Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA 36
MATEUSZ SZKUTA PL PM BIKE
Ilość zgłoszeń w kategorii JM2: 7 (Opłaconych: 5)
M1 - Mężczyźni 19-35 lat (mężczyźni, wiek: 19-35)
ADRIAN BORUTA Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 52
DANIEL BRANDYS Tak PL ELEGANCKIE CHŁOPAKI MTB TEAM 40
MATEUSZ CAŁEK Tak PL SP-BIKE SPORTOWY PORAJ 49
KRYSTIAN CHORZEWSKI Tak PL 39
SZYMON CHROMIK PL POLART NUTRAXX SMP TEAM
JAKUB DAJMUND Tak PL HOBAS TEAM JELENIA GÓRA 29
TOMASZ DYGACZ Tak PL TAURUS KREIDLER MTB TEAM 59
DANIEL GOLA Tak PL MMBIKE TEAM 61
RADOSŁAW JACHNA Tak PL 47
MARCIN KALITA Tak PL 32
PIOTR KRAWCZYK Tak PL REAL 64-STO 42
MICHAŁ KUCEWICZ Tak PL CORRATEC TEAM 37
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM
MICHAŁ LASKOWSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 50
MICHAŁ MANDALA PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
DORIAN MAZUR Tak PL 17
ROBERT NEUMANN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 48
DAMIAN PIESZKO Tak PL 2
MIŁOSZ PILCH PL EXPO KRAKÓW BIKE TEAM
MACIEJ PITACH Tak PL BIKE ATELIER TEAM 55
BARTŁOMIEJ PUŁCZYŃSKI Tak PL BIKESTUDIO KRAKÓW 70
ROBERT SKROBOL Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 60
GRZEGORZ SMACZYŃSKI PL BIKE ATELIER TEAM
MICHAŁ SZYNKIEWICZ Tak PL 68
TOMASZ ŚWIĘTEK Tak PL 65
ANDRZEJ WOŹNICA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 10
MACIEJ WRÓBLEWSKI Tak PL EXPO KRAKÓW BIKE TEAM 43
MARCIN ŻURAWIK PL MMBIKE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 28 (Opłaconych: 23)
M2 - Mężczyźni 36-49 lat (mężczyźni, wiek: 36-49)
PIOTR ANTOSZ Tak PL 46
PAWEŁ CAŁKA Tak PL PANK TEAM 66
ADAM DZIUK Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 57
PIOTR GAJDZIK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 25
DARIUSZ GNAT Tak PL BIKE ATELIER TEAM 31
GRZEGORZ GRONDZIEL Tak PL GOORANGE.PL 41
BARTOSZ JANIK Tak PL 62
ARTUR KALINOWSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 69
TOMASZ KUBALA Tak PL MTB PRESSING TEAM 56
ALEKSANDER MIESZCZAK PL BIKEHEAD
PAWEŁ MIĘSIAK Tak PL 63
IRENEUSZ MIŚKOWIEC Tak PL KREIDLER FAN-SPORT MTB RACING TEAM 54
DANIEL NOBIS Tak PL 67
TOMASZ OZIMEK PL
BOGDAN PAŁCZYK Tak PL KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 51
ŁUKASZ RYCOMBEL Tak PL 38
ARKADIUSZ SAWCZUK PL
PIOTR STANISZEWSKI PL BIKEHEAD
TOMASZ SZCZESZAK Tak PL 33
CZESŁAW SZELIGA PL
TOMASZ SZULCZEWSKI PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
MARCIN TOMECKI PL
DAWID TWARDY Tak PL KROSS MTB SOLO TEAM RACIBÓRZ 53
KRZYSZTOF URBANEK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 45
PIOTR WESOŁY Tak PL 64
ŁUKASZ ZAJĄC Tak PL 58
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 26 (Opłaconych: 19)
M3 - Mężczyźni 50+ (mężczyźni, wiek: 50-79)
MAREK CIASTOŃ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 34
ZBIGNIEW DOMŻALSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 27
MAREK KAMIŃSKI PL TWOMARK TEAM
MAREK KOLACHA Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 13
MAREK KUBUSZOK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 28
ANDRZEJ MARTYNOWICZ Tak PL 18
ROMUALD MIKOŁAJCZYK PL NUDEL TEAM
RYSZARD WYSTEMP Tak PL 30
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 8 (Opłaconych: 6)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 89 (Opłaconych: 71)