Bike Atelier XC Sosnowiec: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
JK0 - Dziewczęta do 14 lat (kobiety, wiek: 11-14)
INEZ DURLAK
Ilość zgłoszeń w kategorii JK0: 1 (Opłaconych: 0)
JK1 - Dziewczęta 15-16 lat (kobiety, wiek: 15-16)
Ilość zgłoszeń w kategorii JK1: 0
JK2 - Dziewczęta 17-18 lat (kobiety, wiek: 17-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii JK2: 0
K2 - Kobiety 19-29 lat (kobiety, wiek: 19-29)
NATALIA KOŁODZIEJ Tak GOMOLA TRANS AIRCO 61
SYLWIA ŁĄKAS Tak SARONI-JAGU TEAM 24
ANIA WAJZER Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 91
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
ANNA FIALKIEWICZ
MARTA SZCZĘSNA Tak HARPAGAN SOSNOWIEC 22
MARIA WYSZYŃSKA-TYNIEC Tak UKS ZAWOJAK ZAWOJA 16
DAGMARA ŻERO Tak GHOSTBIKERS 18
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
IZABELA DUDEK Tak 55
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
K5 - Kobiety 50 lat + (kobiety, wiek: 50-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 0
JM0 - Chłopcy do 14 lat (mężczyźni, wiek: 11-14)
KAMIL BERNAŚ Tak 74
MICHAŁ KWIETNIEWSKI Tak 59
OLIWIER MACHURA Tak EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 80
WIKTOR PRUŚ Tak 41
ARTUR SKÓRKA Tak 54
DOMINIK SODO Tak 67
WOJCIECH ZENNEG Tak 19
Ilość zgłoszeń w kategorii JM0: 7 (Opłaconych: 7)
JM1 - Chłopcy 15-16 lat (mężczyźni, wiek: 15-16)
STEFAN BOREK Tak 44
MATEUSZ DRABIK Tak AEGON CYCLING TEAM 3
JAN KARASEK Tak 52
MICHAŁ KWIATEK Tak CST RIDERS /HARD BIKE 26
WOJCIECH MĘDRZECKI Tak GOMOLA TRANS AIRCO 85
JAKUB MIZERA Tak 50
PAWEŁ PIEKORZ Tak CHOMA SPORT TRENER 79
TOMASZ TOMERA Tak 2
WOJCIECH UCHMAN Tak AEGON CYCLING TEAM 5
Ilość zgłoszeń w kategorii JM1: 9 (Opłaconych: 9)
JM2 - Chłopcy 17-18 lat (mężczyźni, wiek: 17-18)
BARTEK BOŁDOWSKI Tak MK BIKE TREK TEAM 69
MICHAŁ BRYŁA Tak 84
MATEUSZ FELIŃSKI Tak 51
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak MMBIKE TEAM 8
KRZYSZTOF KŁYS
FILIP KWIETNIEWSKI Tak 56
PIOTR OSTALSKI Tak 30
KAROL PAWEŁCZYK Tak 45
Ilość zgłoszeń w kategorii JM2: 8 (Opłaconych: 7)
M2 - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
FILIP ATŁAS Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 115
KRYSTIAN CHORZEWSKI Tak 107
TOMASZ DYGACZ Tak TAURUS30 CYCLING TEAM 109
BARTOSZ ENGELKING
MICHAŁ FICEK VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 113
DAMIAN GRZESICZEK Tak 46
DAWID JONA Tak GK BIKE ATELIER GLIWICE 100
FILIP KONIECZNY Tak BIKE ATELIER TEAM 75
MATEUSZ KWIATKOWSKI DAR-BUD TEAM
MICHAŁ MANDALA Tak KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 66
MATEUSZ SZEWCZYK Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 88
MATEUSZ SZKUTA Tak FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 95
PRZEMEK WINIARSKI Tak B\\\'TWIN RACING TEAM 39
RADOSŁAW WISZNIEWSKI Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 14 (Opłaconych: 11)
M3 - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
PAWEŁ BEDNARZ
PATRYK BIESZCZAD LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM
ANDRZEJ BINKOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 90
MICHAŁ BŁASZKIEWICZ
ADRIAN BORUTA Tak TOMAZI BIKE TEAM 106
TOMASZ BRZOZOWSKI Tak 110
TOMASZ BUSZEWSKI Tak BIKEHEAD 37
DARIUSZ CZECHOWSKI
SZYMON DRABAS
ŁUKASZ FUNDOWICZ Tak 49
MIKOŁAJ JAWORSKI Tak 118
BARTŁOMIEJ KOCH Tak 119
TADEUSZ KOMENDER Tak
MICHAŁ KUCEWICZ Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 105
SŁAWOMIR KUTKA KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY
MICHAŁ KWIECIŃSKI Tak SUTRICON KRATKA MTB TEAM 72
SŁAWOMIR LIGĘZA Tak BIKE ATELIER TEAM 108
MARCIN MICHALEWICZ Tak 60
PAWEŁ MIESZCZAK Tak BIKEHEAD 34
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak MMBIKE TEAM 98
SEBASTIAN PAKULSKI Tak GOMOLA TRANS AIRCO 111
ADAM PAWLAK Tak 25
ŁUKASZ PIOTROWICZ Tak 116
KAMIL PRUCIA Tak 122
TOMASZ PYTKA Tak 29
MICHAŁ RACZYŃSKI Tak 38
MARCIN RESZKA Tak BIKEHEAD 36
MICHAŁ SAMBOR Tak 12
SEBASTIAN SIWIAK Tak 102
ŁUKASZ STRZELEC
MAREK TYNIEC Tak UKS ZAWOJAK ZAWOJA 17
MARCEL URGACZ Tak 68
MARCIN WILK
MICHAŁ WOJTASIK Tak 121
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 34 (Opłaconych: 26)
M4 - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
PIOTR ANTOSZ Tak 64
MARRIUSZ BERNAŚ Tak 101
ARTUR BORATYN Tak BIKE ATELIER TEAM 96
PAWEŁ BRONKOWSKI Tak 11
PAWEŁ CAŁKA Tak PANK TEAM 14
JAKUB DUDEK Tak 53
BOGUSŁAW FABIAN LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM
MACIEJ FIALKIEWICZ
ANDRZEJ HAPEK Tak 120
RYSZARD HODURA AGR VICTORIA
MARCIN JEKEL Tak TWOMARK CHORZÓW 124
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak MMBIKE TEAM 9
KRZYSZTOF KOLKA Tak 32
LESZEK KUDZIA Tak 83
PRZEMYSŁAW MICHALEC Tak 94
WALDEMAR MIKA Tak 20
JAROSŁAW MIODOŃSKI Tak 23
ŁUKASZ MOŻDŻENIUK Tak 15
ADRIAN NAWROCKI 114
PAWEŁ NAWROT Tak 43
BOGDAN PAŁCZYK Tak KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 99
MARCIN RASZTABIGA Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 92
MARCIN RÓŻAŃSKI Tak 42
ŁUKASZ RYCOMBEL Tak 112
ARKADIUSZ SAWCZUK Tak 47
PIOTR STANISZEWSKI Tak BIKEHEAD 35
TOMASZ SZULCZEWSKI Tak KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 65
ROBERT SZYMAŃSKI Tak BIKEHEAD 93
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 28 (Opłaconych: 24)
M5 - Mężczyźni 50+ (mężczyźni, wiek: 50-99)
ANDRZEJ DZIUROWICZ Tak 48
MAREK KAMIŃSKI TWOMARK TEAM
GRZEGORZ KAMPA 2B3SPORT RUDA SLĄSKA
ZYGMUNT KAPALA Tak 63
MAREK KOLACHA Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 86
MAREK KUBUSZOK Tak BIKE ATELIER TEAM 87
MIROSŁAW LEWIŃSKI Tak 7
ROMUALD MIKOŁAJCZYK Tak NUDEL TEAM 77
MAREK REPELOWICZ Tak PGD GRUPA 21
JANUSZ ROGOZIŃSKI Tak 78
JANUSZ TARNOWSKI Tak 33
WITOLD WIĘCEK Tak NUDEL TEAM 1
ZBIGNIEW ZWOLIŃSKI Tak 13
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 13 (Opłaconych: 11)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 122 (Opłaconych: 102)