Bike Park Kasina 2018 - Dorośli: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
Masters - Masters (mężczyźni, wiek: 30-99)
JAN DZBAN PL CHEŁMSKA GRUPA ROWEROWA
MICHAŁ GRODZIŃSKI PL
MATEUSZ JASIŃSKI PL GORIDE RACING TEAM 65
SEBASTIAN KOS PL 51
PRZEMYSŁAW KOSINSKI PL
PAWEŁ MARCZYŃSKI PL
DAWID MÓL PL KRW LIMANOWA
PIOTR NOWAK PL 62
DAWID PAŁKA PL KRW LIMANOWA 28
GRZEGORZ SIDZINA PL 9
DARIUSZ SOBORAK PL
ŁUKASZ TALAR PL KRW LIMANOWA 35
MICHAŁ WRZOSEK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii Masters: 13 (Opłaconych: 0)
Elita - Elita (mężczyźni, wiek: 19-29)
PAWEŁ ARCHACKI PL 103
WOJCIECH BAJOR PL HIGH FIVE RACING TEAM 77
TOMASZ GRUCZYŃSKI PL 11
MICHAŁ KAPAŁKA PL 104
SEBASTIAN KARBOWIAK PL DZBK DZIABANKO
PIOTREK KOPACZ PL
BARTŁOMIEJ KOWALSKI PL ROMET FACTORY TEAM
LEONARD KUCIEL PL 67
SEBASTIAN MACURA PL ABC AREK BIKE CENTER 33
KACPER MIĘTKA PL
KRZYSZTOF NAGODZIŃSKI PL 36
DOMINIK PADUCH PL FLOWRIDERS
TOMASZ PŁAWECKI PL 55
ADRIAN POMANIEC PL BIKEPARK KAZOORA 76
MATEUSZ RUDZEWICZ PL 53
MATEUSZ SMĘTEK PL 101
BARTŁOMIEJ TROSZOK PL 31
PAWEŁ WILUSZ PL ADDBIKES
MARIUSZ ZAGULAK PL 79
MICHAŁ ZIOBRO PL 108
Ilość zgłoszeń w kategorii Elita: 20 (Opłaconych: 0)
Junor - Junior (mężczyźni, wiek: 15-18)
JAKUB BARAN PL 75
KRYSTIAN BIJATOWSKI PL 107
ALEKSANDER BOGUSZ PL 59
KACPER BRZECZEK PL GRAVITY REVOLT 42
DOMINIK CHMURKA PL RAMPAGE CREW 92
KUBA CIUŁKOWSKI PL 15
PIOTR CZEKAŃSKI PL 39
MIŁOSZ DRYJA PL
ANTONI FASZCZEWSKI PL 47
FILIP GORĄCZKA PL 23
OLEK JEZIERSKI PL 97
JAKUB KOMOROWSKI PL
KAMIL KOWAL PL 68
KRYSTIAN KRUK PL 83
MARIUSZ KURZEJA PL 3
OLIVIER LICHOTA PL 25
JAKUB LIPKA PL 64
DAWID MALAWSKI PL
MIKOŁAJ MARCHWIANY PL 99
KUBA MARCZYK PL 102
KAMIL NOWAK PL 82
DAMIAN PASIERBEK PL 84
JAROSŁAW PIESAK PL 96
SEBASTIAN PODGÓRSKI PL GRAVITY REVOLT 41
RYSZARD PRZYBYSZ PL 16
DOMINIK PULIT PL 50
DAWID RAŚ PL 54
WIKTOR ROCZNIAK PL 98
RADOSŁAW RUCKI PL 13
WIKTOR RYDZY PL 91
MARCEL RZEŻNICZAK PL 12
TOMASZ SAWICKI PL 106
MATEUSZ SMACIARZ PL 45
MICHAŁ STOLARCZYK PL 38
PIOTR STRZĘPEK PL 86
DOMINIK STUDNICKI PL 93
ERYK SUDER PL PROGRESS CREW 56
GRZESIEK TOKARSKI PL
PATRYK TUREK PL 43
MATEUSZ WIECZOREK PL 71
DAMIAN WŁODARCZYK PL 5
DAMIAN WOJTOWICZ PL 78
ADRIAN WRONA PL 19
MICHAŁ ZADĘCKI PL 20
Ilość zgłoszeń w kategorii Junor: 44 (Opłaconych: 0)
Kobiety - Kobiety (kobiety, wiek: 15-99)
PATRYCJA BUDA PL 73
MAŁGORZATA DĘBSKA PL 27
DOMINIKA DURČÁKOVÁ CZ KROSS ENDURO TEAM 66
AGATA SKALIK PL
PAULINA WŁODARSKA-GRODZIŃSKA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii Kobiety: 5 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 82 (Opłaconych: 0)