Dolina Opatówki - Jazda indywidualna na czas_2018: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
NIKOLA JANIK Tak PL 179
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
AGATA MADEJ PL
MALWINA PILARSKA PL LUKS DIESEL TRUCK STRYKÓW
EWA SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 161
MONIKA SZOTOWICZ Tak PL 177
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 143
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
AGNIESZKA KERTH Tak PL BIKE ATELIER TEAM 195
IZABELA WŁOSEK Tak PL JAS-KÓŁKA 144
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 2 (Opłaconych: 2)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
JOANNA POLANIN- HUK Tak PL 139
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 722
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 2)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
MARCIN HUDOBA PL JAS-KÓŁKA
JAKUB OBITKO Tak PL SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM 170
MICHAŁ RĘBIŚ Tak PL 154
MATEUSZ TRELA Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 175
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 4 (Opłaconych: 3)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
MARIUSZ KONDRAT Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 133
MAREK KRAUT Tak PL 160
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 145
DAWID KWAPISZ Tak PL SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM 188
BARTOSZ ŁUCZAK PL TSA SANDOMIERZ
WOJCIECH MATLAK PL
MATEUSZ PÓŁROLA Tak PL KOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO 302
PAWEŁ SZCZĘSNY PL
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 8 (Opłaconych: 5)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
NIKITA BOLDIN Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 187
TOMASZ CZECHOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS
PIOTR DĘBICKI PL
ANDRZEJ JAROSZ Tak PL ---- 182
PIOTR KOSYL Tak PL 178
MICHAŁ ŁADOSZ Tak PL 168
BARTŁOMIEJ ROSIEK PL KM PSP KRAKÓW
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak PL SUPREME STYLE MATES 162
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 8 (Opłaconych: 6)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
MIROSŁAW BORTEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 135
ROBERT DĘBICKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 153
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 152
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 151
PAWEŁ KAŁUSZKA Tak PL GATTA BIKE-RS 136
MARCIN MAKOWSKI PL MAYDAY TEAM LUBLIN
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 148
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 163
GRZEGORZ MORTKA Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 155
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 149
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 150
PRZEMEK ZAWADA Tak PL QUEST ROAD 176
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 13 (Opłaconych: 11)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
ALIAKSANDR KALODZITSA Tak PL TEAM HUROM 158
JACEK ŁUCZKIEWICZ Tak PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 173
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS
STANISŁAW OKOŃSKI PL JASTRZĘBIE ŁASKIE
JERZY PIERZCHALSKI PL PIERZCHALSKI CYCLING TEAM
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 721
GRZEGORZ STOLAREK PL JASTRZĘBIE ŁASKIE
LESZEK TRACZYK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 180
CZESŁAW WÓJTOWICZ Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 134
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 720
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 11 (Opłaconych: 6)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 131
ANDRZEJ DYMOWSKI Tak PL SAN BANK 169
JACEK DZIEWIELA Tak PL 167
SZYMON KOGUT PL
STANISŁAW KOŁODZIEJ Tak PL 171
JERZY LACHOWSKI Tak PL 138
ZYGMUNT ŁÓJ Tak PL 159
ROMAN PĄCZKA PL
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 724
RYSZARD RAWSKI Tak PL RAWEX ENERGY SAVING 140
MAREK SORBIAN Tak PL TM HURON 183
WACŁAW SUŁOWSKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 185
ZBIGNIEW SZCZĘSNY Tak PL RAWEX ENERGY SAVING 141
RYSZARD ŚCIERKA Tak PL TEAM HUROM 184
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 14 (Opłaconych: 12)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 68 (Opłaconych: 51)