Dolina Opatówki - Wilczyce - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
NIKOLA JANIK Tak PL 179
ANNA KAPUSTA Tak PL TSA SANDOMIERZ 211
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
MARTA BALCERZAK Tak PL MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI 222
KATARZYNA JONIO Tak PL KUŹNIA TRIATHLONU 193
MONIKA SZOTOWICZ Tak PL 177
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 143
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
AGNIESZKA KERTH Tak PL BIKE ATELIER TEAM 195
JUSTYNA KORZENIEWSKA Tak PL PSP LUBUSKIE 348
IZABELA WŁOSEK Tak PL JAS-KÓŁKA 144
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
JOANNA POLANIN- HUK Tak PL
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 722
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 2)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
JAKUB OBITKO Tak PL SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM 170
MICHAŁ RĘBIŚ Tak PL 154
MATEUSZ TRELA Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 175
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 3 (Opłaconych: 3)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
JAKUB ADAMUS Tak PL DB-TRANS STARACHOWICE 178
ADRIAN BRALEWSKI Tak PL SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJ W WARSZAWIE 337
PAWEŁ HOLOPA Tak PL KW PSP KATOWICE 327
MATEUSZ JEGIER Tak PL KM PSP OPOLE 301
PRZEMYSŁAW KANIA Tak PL DB-TRANS STARACHOWICE 201
MARIUSZ KONDRAT Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 133
MAREK KRAUT Tak PL 160
ADAM KRĄŻYŃSKI Tak PL KW PSP KATOWICE 326
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 145
ADRIAN KUSZ Tak PL SII CYCLING TEAM 233
DAWID KWAPISZ Tak PL SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM 188
BARTŁOMIEJ ŁABUDZKI Tak PL KP PSP SANDOMIERZ 339
BARTOSZ ŁUCZAK PL TSA SANDOMIERZ
PAWEŁ MRÓZEK Tak PL KW PSP KATOWICE 315
MATEUSZ PÓŁROLA Tak PL KOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO/ KP PSP RA 302
KACPER ROMANOWSKI Tak PL 231
KRYSTIAN TOCZEK Tak PL 224
KONRAD TOMASZEWSKI Tak PL KP PSP OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 325
TOMASZ WILCZAK Tak PL KP PSP STARACHOWICE 316
SERGIUSZ ZIEWIEC Tak PL KP PSP STARACHOWICE 317
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 20 (Opłaconych: 19)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
PIOTR BARCZYK Tak PL 221
MARCIN BARTOLEWSKI Tak PL 217
MATEUSZ BLUKACZ Tak PL PSP PAJĘCZNO 308
TOMASZ BŁĄDEK Tak PL PUŁAVELO 208
NIKITA BOLDIN Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 187
RAFAŁ CICHOŃ Tak PL KW PSP KATOWICE 328
PIOTR CIESIELSKI Tak PL PUŁAVELO 209
KONRAD CZARNECKI Tak PL KW PSP KIELCE 350
PIOTR DĘBICKI PL
KRZYSZTOF FIEDOR PL MAYDAY TEAM LUBLIN
TOMASZ GAJAK Tak PL CYKLO CZĘSTOCHOWA - DOBRE SKLEPY ROWEROWE 228
GRZEGORZ GARBACIK Tak PL KP PSP JASŁO 333
PIOTR GRZYB Tak PL 205
MACIEJ IWKO Tak PL PSP LUBUSKIE 344
TOMASZ JONIO Tak PL KM PSP M.ST. WARSZAWY/KUŹNIA TRIATHLONU 303
MARCIN KASPRZYK Tak PL KP PSP BOCHNIA / MARLIN USŁUGI WYSOKOŚCIOWE 305
SZYMON KOSZYKOWSKI Tak PL DOLNOŚLĄSKIE / KP PSP OŁAWA 321
KAROL KRAWIEC Tak PL KM PSP KRAKÓW 304
PIOTR KUBACKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 191
LESZEK KUSIOWSKI Tak PL KW PSP TORUŃ 335
MARIUSZ LESZCZYNSKI Tak PL SII CYCLING TEAM
MICHAŁ ŁADOSZ Tak PL 168
MAREK MURZYN Tak PL PSP KRAKOW 329
MICHAŁ NABIAŁEK Tak PL 229
ŁUKASZ NEUBAUER Tak PL KP PSP TCZEW 323
KAROL NOWAK Tak PL KP PSP STARACHOWICE 318
DOMINIK OMIOTEK Tak PL GATTA BIKE-RS 194
MICHAŁ PAWLYTA Tak PL KM PSP ELBLĄG JRG 2 340
ŁUKASZ PELKA Tak PL SII CYCLING TEAM 235
BARTŁOMIEJ ROSIEK Tak PL KM PSP KRAKÓW
BOGUSŁAW SKRZYPCZYK Tak PL KW PSP KIELCE 349
JAKUB SOBIEŃ Tak PL KP PSP PRZEWORSK 320
MARCIN SZLACHTA Tak PL KP PSP PROSZOWICE 312
MARCIN SZUTKOWSKI PL KM PSP M. ST. WARSZAWY
ŁUKASZ SZYSZKA PL STARACHOWICE BIKE TEAM
PAWEŁ TETER Tak PL KM PSP LUBLIN 310
ARKADIUSZ TRACIAK Tak PL PATNET TEAM 210
GRZEGORZ TRZOPEK Tak PL KW PSP TORUŃ 336
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak PL SUPREME STYLE MATES 162
KAROL WOJTCZAK Tak PL PSP LUBUSKIE 341
FILIP ZAJĄC Tak PL 204
PIOTR ZIELIŃSKI Tak PL 203
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 42 (Opłaconych: 38)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
MICHAŁ BIŃCZAK PL
MIROSŁAW BORTEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 135
RYSZARD BOSZCZYK Tak PL SAP SERWIS TEAM 226
MACIEJ CHMIELEWSKI Tak PL KM PSP SZCZECIN / STC STARGARD 300
PIOTR CHMIELEWSKI Tak PL KM PSP SZCZECIN / STC STARGARD 324
ROBERT CHRZĄSTEK PL
JAROSŁAW CHYRZYŃSKI Tak PL KM PSP WROCŁAW 322
ZBIGNIEW CICHOWLAS Tak PL PSP PAJĘCZNO 306
JANUSZ CZAPNIK Tak PL KM PSP KRAKÓW 330
ROBERT DĘBICKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 153
ROBERT DOLEŻEK Tak PL KW PSP KIELCE 351
JAROSŁAW GACEK Tak PL KP PSP STAROGARD GDAŃSKI 338
MARCIN GEMBICZ Tak PL JKS KALAS HELMAN SPORT 196
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 152
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 151
PAWEŁ KAŁUSZKA Tak PL GATTA BIKE-RS 136
ARKADIUSZ KANIAK Tak PL
DANIEL KARAŚ Tak PL SII CYCLING TEAM 234
JANUSZ KĘDZIERSKI Tak PL KM PSP LUBLIN 311
PAWEŁ KIELISZEK Tak PL KM PSP M.ST. WARSZAWY/VELMAR TEAM 313
RAFAŁ KLAMA Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 198
VOLODYMYR KLEKOTSYUK Tak UA MAYDAY TEAM LUBLIN 215
ROBERT KOJ Tak PL PSP PAJĘCZNO 309
KRZYSZTOF KOMINEK Tak PL PSP LUBUSKIE 342
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI
MARCIN MAKOWSKI PL MAYDAY TEAM LUBLIN
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 148
ARTUR MAZUR Tak PL KM PSP SZCZECIN/KP PSP STARGARD 346
ANDRZEJ MISZCZUK Tak PL 214
GRZEGORZ MORTKA Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 155
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 149
WŁODZIMIERZ POWĘSKI Tak PL KP PSP PIŃCZÓW 319
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 150
ARKADIUSZ SPERA Tak PL KW PSP KATOWICE 314
RAFAŁ STOLARCZYK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 199
DARIUSZ STRĄCZYŃSKI Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 197
ROBERT SUSZCZYŃSKI Tak PL PSP LUBUSKIE 345
PIOTR SZAFRANIEC Tak PL EKOI POLSKA 202
MAREK SZYMAŃSKI PL
GRZEGORZ TOMASIAK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 213
GRZEGORZ URBANIAK Tak PL ZORZA TARNOBRZEG 236
MAREK WALENDZIK Tak PL PSP LUBUSKIE 343
WOJCIECH WARZYŃSKI PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE
JACEK ZAGÓRSKI Tak PL KP PSP JASŁO 332
PRZEMEK ZAWADA Tak PL QUEST ROAD 176
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 46 (Opłaconych: 39)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL 216
GRZEGORZ KALENKO Tak PL KW PSP SZCZECIN 347
ALIAKSANDR KALODZITSA Tak PL TEAM HUROM 158
JACEK ŁUCZKIEWICZ Tak PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 173
STANISŁAW OKOŃSKI Tak PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 206
JERZY PIERZCHALSKI PL PIERZCHALSKI CYCLING TEAM
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM
JERZY ROSA PL BIKE ATELIER TEAM
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 721
GRZEGORZ STOLAREK PL JASTRZĘBIE ŁASKIE
LESZEK TRACZYK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 180
CZESŁAW WÓJTOWICZ Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 134
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 720
BOGDAN ZIEMBA Tak PL KP PSP JASŁO 331
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 14 (Opłaconych: 10)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JAN CEGLAREK PL SZMYD COACHING TEAM
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 131
ANDRZEJ DYMOWSKI Tak PL SAN BANK 169
JACEK DZIEWIELA Tak PL 167
ADAM GERMAN Tak PL 189
LESZEK HINCZA Tak PL KTC KIELCE 227
SZYMON KOGUT PL
STANISŁAW KOŁODZIEJ PL
LONGIN KUSAL Tak PL 207
JERZY LACHOWSKI Tak PL 138
ZYGMUNT ŁÓJ Tak PL 159
ROMAN PĄCZKA Tak PL
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 724
RYSZARD RAWSKI Tak PL RAWEX ENERGY SAVING 140
MAREK ROSIŃSKI Tak PL 212
MAREK SORBIAN Tak PL TM HURON 183
WACŁAW SUŁOWSKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 185
ZBIGNIEW SZCZĘSNY Tak PL RAWEX ENERGY SAVING 141
RYSZARD ŚCIERKA Tak PL TEAM HUROM 184
ADAM URBAN Tak PL OSP TOPOLA MAŁA 334
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 20 (Opłaconych: 17)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 156 (Opłaconych: 137)