Enduro Trails ( 06.10 Prolog, 07.10 4 x OS-y: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K - Kobiety (kobiety, wiek: 13-100)
KATARZYNA BUREK TREK FABRYKAROWERÓW.COM
SYLWIA KATANA GIANT ENDURO ACADEMY
ANNA KULPA GIANT ENDURO ACADEMY
IWONA KURCZAB SGR SREBRNA GÓRA
MARTYNA PUDA WOLVES ENDURO TEAM
ANNA SOJKA GIANT ENDURO ACADEMY
ANIA ŚWIRKOWICZ TEAM.ASE.COM.PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 7 (Opłaconych: 0)
MJ - Mężczyzna Junior (mężczyźni, wiek: 13-21)
MAREK .
JAN BRONCZEK GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
DOMINIK DAŃKOWSKI #DDRACER
MICHAL DENDYS ABC AREK BIKE CENTER
KAJETAN DZIEMBOWSKI
IGOR JASKE
KRZYSZTOF KRISS KACZMARCZYK GORIDE RACING TEAM
MATEUSZ KASPEREK KELLYS OSHEE RACING
WIKTOR MUSIALIK KSW START
PAWEŁ PALUCH Tak WATAHA ENDURO TEAM
PATRYK PAWLUSIAK
KRZYSZTOF PUDA
JAKUB RATAJCZAK Tak WICHUWORKSHOP/MOSSO BIKES
JAKUB SEIDEL
JAKUB STASZEK
MAX SUROWIEC
DAWID TYRKO Tak
MARCIN WRUCHA WATAHA ENDURO TEAM
JAKUB ZAJCHOWSKI SHINY GARAGE RACING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii MJ: 19 (Opłaconych: 3)
MS - Mężczyzna Senior (mężczyźni, wiek: 22-39)
MICHAŁ BABIJ WATAHA ENDURO TEAM
ARTUR BYSZKO
JAKUB CHODYRA
MARIUSZ CHOIŃSKI FLOW \' N \' ROLL
MIKOŁAJ CZOPIK BORN2BIKE
MACIEJ DOBROWOLSKI
KRZYSZTOF DOMINIK
TOMASZ DZIECHCIARZ SHARKIE DIVISION
JAKUB FRONTCZAK FREAKY RIPPERS
JAKUB GAŁASZEK
MICHAŁ GAŃCZARCZYK VENTOLIN ENDURO TEAM
PAWEŁ GAWRONEK
JANUSZ GRUDA GRUDA.COM.PL
DARIUSZ GRUDNIEWSKI FUTURE VISION OPTYK
MICHAL GUZY
WOJCIECH HAŃDEREK HORIZON BIKES
JAN HAVELKA
WOJCIECH JAROSZ Tak 2J ENDURO TEAM
RAFAŁ JAROSZ Tak 2J ENDURO TEAM
ROBERT JARZYNKA ASE TEAM
PIOTR JAŚKIEWICZ ZRYCIOLE MTB
MARCIN JOŃCZYK
ADAM KABATA
MARTIN KASMAN
BARTŁOMIEJ KASZYŃSKI
TOMASZ KĄDZIOŁKA
BERNARD KLIMCZAK CIKLO TEAM
ADAM KLIŚ
JAROSLAW KNAPEK Tak EC TEST SYSTEMS
BARTEK KOWALSKI JIMISPORT.PL
PIOTR KUŹMIŃSKI
MARCIN LASZCZAK WOLVES ENDURO TEAM
REMIGIUSZ ŁADZIAK
ŁUKASZ ŁOSOŃ FAMILIA ŁOSOŃ RACING TEAM
JAKUB ŁUKASZEWSKI
DARIUSZ MAJ FLOW \' N \' ROLL
JERZY MAKARA 2B ENDURO TEAM
JACEK MAŁASZKIEWICZ ROWEROWYBAZAR.COM.PL
PAWEŁ MAREK CIKLO TEAM
MICHAŁ MARTYKA KELLYS OSHEE RACING
MICHAŁ MICHNOWICZ TWR
GRZEGORZ MLEKODAJ ESKIMOO RACING TEAM
MATEUSZ MOCEK
PIOTR NIEDBAŁ
MARCIN PAŁKA BIKEBOARD
KAROL PAŚ
MICHAŁ PAWELSKI
MICHAŁ PAŹDZIOREK EPO RIDERS
WALDEMAR PIELA
MICHAŁ PIETRZYK
MATEUSZ PŁONKA TREK FABRYKAROWERÓW.COM
DANIEL POKORNÝ
SŁAWOMIR POLOK
MICHAŁ POPOWSKI HORIZON BIKES
PAWEŁ RECZEK ESKIMOO RACING TEAM
KONRAD ROŻKIEWICZ ESKIMOO RACING TEAM
STANISŁAW RUSNAK KROSS ROWEROWE PODHALE SKŁAD
MATEUSZ RYDZKOWSKI
MAREK RYŁKO AQUILA WADOWICE
KRZYSZTOF SARGA
BARTOSZ SATOŁA
PIOTR SAWERA ENDURO BESSSPINY
MATEUSZ SETKOWICZ FLATLANDERS
GRZEGORZ SIDZINA HTC HUSSARIA
PAWEŁ SOJKA
SEBASTIAN STRZĘBUSZEWSKI
MAREK SUCHOCKI ENDURO BESSSPINY
JAKUB SUCHOCKI SWR SANOK
RYSZARD SYRYCZYNSKI
MICHAŁ SZADE
WOJCIECH SZLACHTA
MACIEJ WOJTOWICZ ENDURA-BIKE DOCTOR
BARTEK WOLIŃSKI
MAREK WOLSKI AMK GLIWICE
KAMIL WÓJCIK
DARIUSZ WYDERA
KRZYSZTOF ZALEWSKI Tak
MACIEJ ZAPIÓR
SZYMON ZIARNIK
ROBERT ZIOŁO
MARCIN ZWOLIŃSKI
DOMINIK ŻUREK COLLAB STUDIO
Ilość zgłoszeń w kategorii MS: 82 (Opłaconych: 4)
MM - Mężczyzna Masters (mężczyźni, wiek: 40-100)
MAREK ADAMSKI KITEGURU.PL
JANUSZ CZAJKA
PIOTR DOBRZAŃSKI 2B ENDURO TEAM
ŁUKASZ GRADEK
JAKUB JONKISZ GIANT ENDURO ACADEMY
BARTEK KOZŁOWSKI MAXXIS
PAWEŁ KRYSZAK ZRYCIOLE MTB
WOJCIECH LISZKA ZRYCIOLE MTB
DAWID MÓL KRW LIMANOWA
DARIUSZ NOWACKI
RAFAŁ OLSZEWSKI
PAWEŁ ONUSZKANICZ FAMILY BIKE TEAM
JACEK PIOTROWSKI WOLVES ENDURO TEAM
DARIUSZ PUDA WOLVES ENDURO TEAM
PIOTR RECZEK ESKIMOO RACING TEAM
KRZYSZTOF SEWERYN
DAMIAN TAUT
GRZEGORZ ŻYTKA
Ilość zgłoszeń w kategorii MM: 18 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 126 (Opłaconych: 7)