Enduro Trails ( 06.10 Prolog, 07.10 4 x OS-y: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K - Kobiety (kobiety, wiek: 13-100)
KATARZYNA BUREK Tak TREK FABRYKAROWERÓW.COM
SYLWIA KATANA GIANT ENDURO ACADEMY
ANNA KULPA GIANT ENDURO ACADEMY
IWONA KURCZAB SGR SREBRNA GÓRA
MARTYNA PUDA WOLVES ENDURO TEAM
ANNA SOJKA GIANT ENDURO ACADEMY
ANIA ŚWIRKOWICZ TEAM.ASE.COM.PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 7 (Opłaconych: 1)
MJ - Mężczyzna Junior (mężczyźni, wiek: 13-21)
MAREK .
JAN BRONCZEK GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
JAKUB CIUS
DOMINIK DAŃKOWSKI #DDRACER
MICHAL DENDYS ABC AREK BIKE CENTER
KAJETAN DZIEMBOWSKI Tak
MATEUSZ FELIŃSKI Tak
SEBASTIAN FLORYSIAK
MICHAŁ GRACJASZ
IGOR JASKE
ANTONI KABZIŃSKI
KRZYSZTOF KRISS KACZMARCZYK GORIDE RACING TEAM
MARCIN KARPĘCKI KROSS ROWEROWE PODHALE SKŁAD
MATEUSZ KASPEREK KELLYS OSHEE RACING
ŁUKASZ KOJRO Tak 2B ENDURO TEAM
MIKOŁAJ KOWALSKI
MICHAŁ KRZYWICKI
MAURYCY KRZYŻAK
KONRAD KUBICA 2B ENDURO TEAM
WIKTOR MUSIALIK KSW START
PAWEŁ PALUCH Tak WATAHA ENDURO TEAM
PATRYK PAWLUSIAK Tak
MACIEK PINDEL 2B ENDURO TEAM
KRZYSZTOF PUDA
JAKUB RATAJCZAK Tak WICHUWORKSHOP/MOSSO BIKES
JAKUB SEIDEL Tak
JAKUB SIDZINA HORIZON BIKES
KRZYSZTOF SIUDA Tak
JAKUB STASZEK
MAX SUROWIEC Tak
JAKUB SZOREK Tak
KAMIL SZUMNY
CYPRIAN ŚWIDERSKI TREZADO BIKETIRES.PL
DAWID TYRKO Tak
MARCIN WRUCHA WATAHA ENDURO TEAM
JAKUB ZAJCHOWSKI Tak SHINY GARAGE RACING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii MJ: 36 (Opłaconych: 12)
MS - Mężczyzna Senior (mężczyźni, wiek: 22-39)
MICHAŁ BABIJ WATAHA ENDURO TEAM
KASJAN BALAWEJDER HORIZON BIKES
MATEUSZ BALIŃSKI KELLYS OSHEE RACING 17
MACIEK BARAN HORIZON BIKES
KRZYSZTOF BIERNACKI
ARTUR BYSZKO
JAKUB CHODYRA
MARIUSZ CHOIŃSKI FLOW \' N \' ROLL
MICHAŁ CICHY
MIKOŁAJ CZOPIK Tak BORN2BIKE
MACIEJ DOBROWOLSKI
KRZYSZTOF DOMINIK
TOMASZ DZIECHCIARZ SHARKIE DIVISION
JAKUB FRONTCZAK FREAKY RIPPERS
JAKUB GAŁASZEK
MICHAŁ GAŃCZARCZYK Tak VENTOLIN ENDURO TEAM
PAWEŁ GAWRONEK
BARTOSZ GIEMZA KELLYS OSHEE RACING 15
TOMASZ GRABOŃ Tak
GRZEGORZ GRABOŃ GIANT ENDURO ACADEMY
JANUSZ GRUDA GRUDA.COM.PL
DARIUSZ GRUDNIEWSKI Tak FUTURE VISION OPTYK
MICHAL GUZY
SZYMON HAMERLAK Tak WOLVES ENDURO TEAM
WOJCIECH HAŃDEREK Tak
JAN HAVELKA
KRZYSZTOF HERMAN EPO RIDERS
JAKUB HOŁYSZ
WOJCIECH JAROSZ Tak 2J ENDURO TEAM
RAFAŁ JAROSZ Tak 2J ENDURO TEAM
ROBERT JARZYNKA ASE TEAM
PIOTR JAŚKIEWICZ ZRYCIOLE MTB
MARCIN JOŃCZYK Tak
ADAM KABATA Tak
MARTIN KASMAN
BARTŁOMIEJ KASZYŃSKI
TOMASZ KĄDZIOŁKA
BARTLOMIEJ KISZALA Tak
BERNARD KLIMCZAK Tak CIKLO TEAM
ADAM KLIŚ
JAROSLAW KNAPEK Tak EC TEST SYSTEMS
BARTEK KOWALSKI Tak JIMISPORT.PL
DAMIAN KUJAWA
PIOTR KUŹMIŃSKI
MARCIN LASZCZAK WOLVES ENDURO TEAM
REMIGIUSZ ŁADZIAK Tak
ŁUKASZ ŁOSOŃ FAMILIA ŁOSOŃ RACING TEAM
JAKUB ŁUKASZEWSKI
JACEK MAGIERA GIANT ENDURO ACADEMY
DARIUSZ MAJ FLOW \' N \' ROLL
JERZY MAKARA Tak 2B ENDURO TEAM
JACEK MAŁASZKIEWICZ ROWEROWYBAZAR.COM.PL
PAWEŁ MAREK Tak CIKLO TEAM
MICHAŁ MARTYKA Tak KELLYS OSHEE RACING
MICHAŁ MICHNOWICZ TWR
GRZEGORZ MLEKODAJ ESKIMOO RACING TEAM
MATEUSZ MOCEK Tak
MARCIN MOTYKA ENDURO24
PIOTR NIEDBAŁ
OLAF ODZIOMEK Tak HORIZON BIKES
KRZYSZTOF PACHOWICZ Tak KRW LIMANOWA
MARCIN PAŁKA BIKEBOARD
KAROL PAŚ
MICHAŁ PAWELSKI Tak
MICHAŁ PAŹDZIOREK EPO RIDERS
ROBERT PIEKARA Tak KROSS ROWEROWE PODHALE SKŁAD
WALDEMAR PIELA
MICHAŁ PIETRZYK
MAREK PINTA Tak
MATEUSZ PŁONKA TREK FABRYKAROWERÓW.COM
DANIEL POKORNÝ
SŁAWOMIR POLOK
MICHAŁ POPOWSKI HORIZON BIKES
PAWEŁ RECZEK Tak ESKIMOO RACING TEAM
MARCIN ROT KELLYS OSHEE RACING 16
KONRAD ROŻKIEWICZ ESKIMOO RACING TEAM
STANISŁAW RUSNAK Tak KROSS ROWEROWE PODHALE SKŁAD
MATEUSZ RYDZKOWSKI
MAREK RYŁKO AQUILA WADOWICE
KRZYSZTOF SARGA
BARTOSZ SATOŁA Tak
PIOTR SAWERA ENDURO BESSSPINY
MATEUSZ SETKOWICZ FLATLANDERS
GRZEGORZ SIDZINA HTC HUSSARIA
PAWEŁ SOJKA
SEBASTIAN STRZĘBUSZEWSKI
MAREK SUCHOCKI ENDURO BESSSPINY
JAKUB SUCHOCKI SWR SANOK
RYSZARD SYRYCZYNSKI
MICHAŁ SZADE
WOJCIECH SZLACHTA
BARTOSZ SZWED Tak BARTBASS.COM
ŁUKASZ SZYMCZUK WHYTE TEAM
SZYMON TWARDAK THE TRAIL
MACIEJ WOJTOWICZ ENDURA-BIKE DOCTOR
BARTEK WOLIŃSKI
MAREK WOLSKI AMK GLIWICE
KAMIL WÓJCIK
LUKASZ WRONA Tak KRW LIMANOWA
DARIUSZ WYDERA
KAROL ZACZYŃSKI Tak GRAVITY REVOLT
KRZYSZTOF ZALEWSKI Tak
MACIEJ ZAPIÓR
SZYMON ZIARNIK Tak
ROBERT ZIOŁO
MARCIN ZWOLIŃSKI
DOMINIK ŻUREK Tak COLLAB STUDIO
Ilość zgłoszeń w kategorii MS: 107 (Opłaconych: 33)
MM - Mężczyzna Masters (mężczyźni, wiek: 40-100)
MAREK ADAMSKI KITEGURU.PL
BARTOSZ BARON Tak
JANUSZ CZAJKA
PIOTR DOBRZAŃSKI 2B ENDURO TEAM
WITEK DREXLER
ANDRZEJ FILAS Tak ESKIMOO RACING TEAM
ŁUKASZ GRADEK
JAKUB JONKISZ GIANT ENDURO ACADEMY
TOMASZ KASPRZAK Tak AKADEMIA ROWEROWA ENDURO
BARTEK KOZŁOWSKI Tak MAXXIS
PAWEŁ KRYSZAK ZRYCIOLE MTB
JERZY KWAŚNY MGM
WOJCIECH LISZKA ZRYCIOLE MTB
ARTUR MATYAS
DAWID MÓL Tak KRW LIMANOWA
DARIUSZ NOWACKI Tak
RAFAŁ OLSZEWSKI
PAWEŁ ONUSZKANICZ FAMILY BIKE TEAM
JACEK PIOTROWSKI WOLVES ENDURO TEAM
PIOTR POLAK GIANT ENDURO ACADEMY
DARIUSZ PUDA WOLVES ENDURO TEAM
PIOTR RECZEK ESKIMOO RACING TEAM
KRZYSZTOF SEWERYN
DAMIAN TAUT
GRZEGORZ ŻYTKA
Ilość zgłoszeń w kategorii MM: 25 (Opłaconych: 6)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 175 (Opłaconych: 52)