Enduro Trails ( 22.04 - Prolog, 23.04 - Zawody): Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K - Kobiety (kobiety, wiek: 13-100)
KATARZYNA BUREK Tak AZS AWF WARSZAWA
DOROTA BUŻ Tak BABSKIE KRĘCENIE
IWONA CZYSZCZOŃ Tak ESKIMOO RACING TEAM
ELŻBIETA FIGURA Tak GIANT ENDURO ACADEMY
DOROTA JURANEK Tak MAMBA ON BIKE
SYLWIA KATANA Tak GIANT ENDURO ACADEMY
KLAUDIA KOJRO Tak 2B ENDURO TEAM
ANNA KULPA Tak GIANT ENDURO ACADEMY
MAJA MICHERDA Tak WATAHA ENDURO TEAM
EWELINA MIODOŃSKA Tak 2B ENDURO TEAM
KINGA MORAWSKA Tak
MARTYNA PUDA Tak WOLVES ENDURO TEAM
SONIA SKRZYPNIK Tak
ANNA SOJKA Tak GIANT ENDURO ACADEMY
AGATA STAMM Tak GIANT ENDURO ACADEMY
JOANNA ŚWIATŁOŃ Tak ESKIMOO RACING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 16 (Opłaconych: 16)
MJ - Mężczyzna Junior (mężczyźni, wiek: 13-21)
ALEKSANDER ANTKIEWICZ Tak
BARTOSZ BERNAT Tak
JAN BRONCZEK Tak
ANDRZEJ BUŃDA
MATEUSZ GASIDŁO
JAKUB GĄSIENICA Tak KROSS ROWEROWE PODHALE SKŁAD
SZYMON GLAPIŃSKI Tak
ARKADIUSZ HOLEWIK Tak KELLYS OSHEE RACING
IGOR JASKE
MARCIN KARPĘCKI Tak KROSS ROWEROWE PODHALE SKŁAD
ŁUKASZ KOJRO Tak 2B ENDURO TEAM
MAURYCY KRZYŻAK Tak
KONRAD KUBICA Tak 2B ENDURO TEAM
MICHAL KULPA Tak GIANT ENDURO ACADEMY
PAWEŁ PALUCH Tak WATAHA ENDURO TEAM
JAKUB RATAJCZAK Tak WICHUWORKSHOP/BORN2BIKE
WOJTEK SANDER TOTALBIKES
ROBERT SEMIK Tak IMPOSSIBLEMTB
KRZYSZTOF SIUDA Tak
MAX SUROWIEC
CYPRIAN ŚWIDERSKI Tak TREZADO BIKETIRES.PL
DAWID TYRKO Tak
MATEUSZ WANDZEL Tak WOLVES ENDURO TEAM
MARCIN WRUCHA Tak
JAKUB ZAJCHOWSKI Tak SHINY GARAGE RACING TEAM
JAN ŻOŁDAK Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii MJ: 26 (Opłaconych: 21)
MS - Mężczyzna Senior (mężczyźni, wiek: 22-39)
DAWID JASTRZĘBSKI
MICHAŁ BABIJ Tak WATAHA ENDURO TEAM
PIOTR BACHTA Tak SHARKIE DIVISION
KASJAN BALAWEJDER Tak BRAK
MATEUSZ BALIŃSKI Tak KELLYS OSHEE RACING
DAWID BALONEK Tak DZIDA TEAM
ANDRZEJ BEDNARZ Tak 2B ENDURO TEAM
KRYSTIAN BIAŁKA 2B ENDURO TEAM
KRZYSZTOF BIELA Tak SHARKIE DIVISION
MICHAŁ LOLO BIELNIK Tak
WOJCIECH BŁUŚ Tak
MARCIN BOGDAŃSKI Tak
TOMASZ BRZEWSKI Tak 72D WINDSPORT TEAM
TOMASZ BUSZEWSKI Tak BIKEHEAD
KAMIL BYRTEK Tak WWW.EKOIDEA.SKLEP.PL
JAKUB CHODYRA Tak
MARIUSZ CHOIŃSKI Tak SHARKIE DIVISION
MARCIN CHWALBA Tak SINGLETRACK TRIPS
DAMIAN CZOPEK
MIKOŁAJ CZOPIK Tak
MARCIN DEBSKI
DMYTRO DENYSOV Tak
GRZEGORZ DZIADOWIEC Tak SINGLETRACK TRIPS
ANDRZEJ DZIĘCIOŁ TTT
JAKUB DZIUBIŃSKI Tak
JAKUB FRONTCZAK Tak FREAKY RIPPERS
SŁAWOMIR GACZOŁ Tak
MICHAŁ GAŃCZARCZYK Tak VENTOLIN ENDURO TEAM
STANISŁAW GARPIEL Tak
KAJETAN GAWLE Tak
ŁUKASZ GDOWSKI Tak
BARTOSZ GIEMZA Tak KELLYS OSHEE RACING
MIŁOSZ GLAJCAR Tak
TOMASZ GRABOŃ Tak
DARIUSZ GRUDNIEWSKI Tak FUTURE VISION OPTYK
SZYMON HAMERLAK Tak WOLVES ENDURO TEAM
WOJCIECH HAŃDEREK Tak WOLVES ENDURO TEAM
KRZYSZTOF HERMAN Tak EPO RIDERS
PAWEŁ HERNIK DZIDA TEAM
LUBOS HLADKY Tak
ALEŠ HOLOUBEK Tak
JEREMIASZ JAKIELASZEK Tak SHARKIE DIVISION
SZYMON JANIK Tak BIKEBOARD
WOJCIECH JAROSZ Tak
RAFAŁ JAROSZ Tak
MARCIN JOŃCZYK Tak
ALEKSANDER JÓZKOWICZ Tak
ZIEMOWIT JUROSZEK Tak
MARCIN KAMIŃSKI Tak
MARTIN KASMAN Tak
ŁUKASZ KATANA Tak KASZTAN ON BIKE
TOMASZ KĄDZIOŁKA Tak
BARTLOMIEJ KISZALA Tak
JAROSLAW KNAPEK Tak EC TEST SYSTEMS
JAKUB KOCJAN Tak HIGH FIVE RACING TEAM
FILIP KOŁODZIEJ Tak BIP FAMILY
ROBERT KONIOR Tak
PIOTR KOPACZ Tak A DOLLA MAKES ME HOLLA
RAFAŁ KUBIESA Tak
PIOTR KUŹMIŃSKI Tak
TOMASZ LACHOWSKI
MARCIN LASZCZAK Tak WOLVES ENDURO TEAM
MARCIN LIGĘZIEWICZ Tak
MARIUSZ LUKS
REMIGIUSZ ŁADZIAK Tak
ŁUKASZ ŁOSOŃ Tak FAMILIA ŁOSOŃ RACING TEAM
MICHAŁ MADEJ Tak
MATEUSZ MADZIA Tak KELLYS OSHEE RACING
DARIUSZ MAJ Tak SHARKIE DIVISION
DAMIAN MAJCHRZYK Tak
JERZY MAKARA Tak 2B ENDURO TEAM
MARCIN MAŁASIEWICZ Tak T-BIKE.PL
MICHAŁ MARTYKA Tak KELLYS OSHEE RACING
ADAM MIŁEK Tak
GRZEGORZ MLEKODAJ Tak ESKIMOO RACING TEAM
KAMIL MŁYNARKIEWICZ Tak TOTALBIKES
MARCIN MOCZEK Tak WOLVES ENDURO TEAM
MARCIN MOTYKA Tak ENDURO24
PAWEŁ MRÓZ Tak
MACIEJ NOWICKI
MARIUSZ OCHMANSKI Tak SINGLETRACK TRIPS
OLAF ODZIOMEK Tak AZS KATOWICE
MARCIN OZIĘBŁO Tak
BARTOSZ PAŁKA Tak PUCHAŁKA BIKE
MARCIN PAŁKA Tak BIKEBOARD
KRZYSZTOF PAWLUSIAK Tak WATAHA ENDURO TEAM
KRZYSZTOF PAWLUSIAK WOLVES ENDURO TEAM
MICHAŁ PAŹDZIOREK Tak EPO RIDERS
ARKADIUSZ PERIN Tak WATAHA ENDURO TEAM
ROBERT PIEKARA Tak KROSS ROWEROWE PODHALE SKŁAD
MAREK PINTA Tak
JAKUB PINTA Tak 2B ENDURO TEAM
MATEUSZ PŁONKA Tak TREK FABRYKAROWERÓW.COM
MATEUSZ PŁONKA Tak ED-MAT ENDURO
DANIEL POKORNÝ Tak
SŁAWOMIR POLOK Tak
PAWEL RACULT Tak HTC HUSSARIA
JAN RADZKI Tak
ŁUKASZ RAK Tak
MATEUSZ RĄCZKA Tak WOLVES ENDURO TEAM
PAWEŁ RECZEK Tak ESKIMOO RACING TEAM
ŁUKASZ ROMIK Tak ENDURO BESSSPINY
KONRAD ROŻKIEWICZ Tak ESKIMOO RACING TEAM
RAFAŁ RYBACKI Tak ENDURO FAMILY
TOMASZ RYCAK WATAHA ENDURO TEAM
SEBASTIAN SAFERNA Tak
TOMASZ SALACHNA Tak WOLVES ENDURO TEAM
KRZYSZTOF SARGA Tak
PIOTR SAWERA Tak ENDURO BESSSPINY
DAWID SAWERA Tak ENDURO BESSSPINY
KONRAD SIATA Tak
GRZEGORZ SIDZINA Tak HTC HUSSARIA
JIŘÍ ŠIMARA Tak GIANT-PROGRESSCYCLE
WOJCIECH SOWA Tak
MACIEJ SOWIŃSKI
LESZEK STĘCZNIEWSKI Tak
MICHAŁ STĘCZNIEWSKI Tak ENDURO FAMILY
SEBASTIAN STRZĘBUSZEWSKI Tak ESKIMOO RACING TEAM
MAREK SUCHOCKI SUSHI ENDURO BESSSPINY
VOJTĚCH ŠVÁN Tak
WOJCIECH SZLACHTA Tak
BARTOSZ SZWED Tak BARTBASS.COM
WOJTEK SZYLLER Tak
MICHAŁ ŚLIWKA Tak OTR KRAKÓW
PATRYK TALAGA Tak ENDURO24
MARIUSZ TARNAWA Tak WATAHA ENDURO TEAM
HUBERT TATAR Tak
ADRIAN TOMASZKIEWICZ Tak SINGLETRACK TRIPS
KAROL TRZCIŃSKI Tak
MATEUSZ UFNIARZ Tak ERKADO RT KRAŚNIK
JURAJ UHLARIK
MICHAŁ WĄSALA Tak SINGLETRACK TRIPS
JAROSŁAW WĘC Tak
ARTUR WIECHEĆ Tak
ŁUKASZ WIŚNIEWSKI Tak
TOMASZ WIŚNIEWSKI Tak
MACIEJ WOJTOWICZ Tak ENDURA-BIKE DOCTOR
BARTEK WOLIŃSKI Tak
LUKASZ WRONA Tak KRW LIMANOWA
DARIUSZ WYDERA Tak
KAROL ZACZYŃSKI Tak GRAVITY REVOLT
KRZYSZTOF ZALEWSKI Tak
PIOTR ZEGARMISTRZ Tak TEAM SJS
ARKADIUSZ ZIAJA Tak
SZYMON ZIARNIK Tak
MACIEJ ZIELIŃSKI Tak
MARCIN ZIELIŃSKI Tak
DOMINIK ŻUREK Tak COLLAB STUDIO
Ilość zgłoszeń w kategorii MS: 148 (Opłaconych: 134)
MM - Mężczyzna Masters (mężczyźni, wiek: 40-100)
KONRAD ALABRUDZIŃSKI Tak TEAM SŁABEUSZ
JÓZEF BOROWIEC Tak 2B ENDURO TEAM
GRZEGORZ BRODA Tak SCS OSOZ RACING TEAM
JANUSZ CZAJKA
PIOTR DOBRZAŃSKI Tak 2B ENDURO TEAM
ZBIGNIEW FAL SARONI-JAGU TEAM
RAFAL FARYŃSKI FATBIKE PRZYGODA
ANDRZEJ FILAS Tak ESKIMOO RACING TEAM
ŁUKASZ FRYDEL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA
KRZYSZTOF GRZEBIEŃ Tak ESKIMOO RACING TEAM
TOMASZ HEFCZYC Tak
BOGDAN JAKUBIEC
PAWEŁ JAKUBIEC Tak WOLVES ENDURO TEAM
PIOTR JARMUŁOWICZ Tak
JAKUB JONKISZ GIANT ENDURO ACADEMY
PIOTR JURCZAK Tak
TOMASZ KASPRZAK Tak ALUMEX ALD MTB TEAM
MIŁOSZ KĘDRACKI Tak BIKEBOARD
WOJTEK KONIUSZEWSKI Tak TOTALBIKES
BARTEK KOZŁOWSKI
ROMEK KWAŚNY Tak 2B ENDURO TEAM
WOJCIECH LISZKA
MARIUSZ MOCZEK WOLVES ENDURO TEAM
DAWID MÓL Tak KRW LIMANOWA
ARTUR NOWAK Tak WUCHTA WIARY TEJ TEAM
TOMASZ PAWŁUSIEWICZ Tak
JACEK PIOTROWSKI Tak WOLVES ENDURO TEAM
PIOTR POLAK Tak GIANT ENDURO ACADEMY
DARIUSZ PUDA Tak WOLVES ENDURO TEAM
ŁUKASZ RAUER Tak
PIOTR RECZEK Tak ESKIMOO RACING TEAM
KRZYSZTOF SEWERYN Tak
MICHAŁ SIUTA Tak 2B ENDURO TEAM
MIREK SKWIERAWSKI Tak
RAFAŁ SOŁTYSIK Tak BIKEHEAD
ROBERT STASIK Tak 2B ENDURO TEAM
AREK TRZCIŃSKI Tak KROSS FACTORY TEAM
KRZYSZTOF ŻUŁAWIŃSKI Tak BORN2BIKE
GRZEGORZ ŻYTKA Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii MM: 39 (Opłaconych: 30)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 229 (Opłaconych: 201)