Enduro Trails: prolog - 01.06, OS - 02.06: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K15+ - Kobiety 15 lat + (kobiety, wiek: 15-65)
KATARZYNA BUREK Tak ABC AREK BIKE CENTER
SYLWIA DĄBROWSKA TREK FABRYKAROWERÓW.COM
DOMINIKA DURČÁKOVÁ Tak KROSS BIKES
KLAUDIA KOJRO Tak 2B ENDURO TEAM
KATARZYNA KOPACZ
IWONA KURCZAB TRASY ENDURO SREBRNA GÓRA BY KELLYS
ANNA SOJKA GIANT&LIV ENDURO ACADEMY
ANIA ŚWIRKOWICZ Tak
KALINA TOMASZUK Tak
NIKOLA VARÁČKOVÁ KZC BYTČA
Ilość zgłoszeń w kategorii K15+: 10 (Opłaconych: 5)
M15-20 - Mężczyźni 15-20 lat (mężczyźni, wiek: 15-20)
MAXIM ADAMI NORCO BICYCLES CZ
TOMAS ADAMI NORCO BICYCLES CZ
PIOTR BOGDAŁ Tak
MICHAL DENDYS
KAJETAN DZIEMBOWSKI Tak
JAKUB GĄSIENICA Tak DARTMOOR ENDURO TEAM
STEFAN HLAWICZKA Tak
ANTONI KABZIŃSKI HORIZON BIKES
MARCIN KARPĘCKI Tak DARTMOOR ENDURO TEAM
ŁUKASZ KOJRO Tak 2B ENDURO TEAM
MARCEL KOZIŃSKI
KONRAD KUBICA Tak 2B ENDURO TEAM
SEBASTIAN MACURA Tak ABC AREK BIKE CENTER
MAKSYMILIAN MARUSA Tak
MACIEJ MIŁEK Tak ROWEROWE PODHALE
KRZYSZTOF MROŻEK
WIKTOR MUSIALIK
PATRYK PAWLUSIAK Tak
WIKTOR SAWICZ
JAKUB SEIDEL
ANDRZEJ SMERECZYŃSKI Tak ROWEROWE PODHALE
JAKUB STASZEK
MAX SUROWIEC
PAWEL SYMULA
JAKUB SZOREK
CYPRIAN ŚWIDERSKI TREZADO
DAWID TYRKO Tak
MARCIN WRUCHA Tak WATAHA ENDURO TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii M15-20: 28 (Opłaconych: 14)
M21-39 - Mężczyźni 21-39 lat (mężczyźni, wiek: 21-39)
ROLANDS ATVARS Tak
MICHAŁ BABIJ WATAHA ENDURO TEAM
LAURITZ BÄRENFÄNGER
ANDRZEJ BEDNARZ Tak 2B ENDURO TEAM
EMILS BERGS Tak
KRYSTIAN BIAŁKA Tak 2B ENDURO TEAM
MARCIN BOGDAŃSKI Tak
MICHAŁ BRODOWSKI Tak
MICHAEL BRULZ Tak
ARTUR BYSZKO
JAN CZAUDERNA
KRZYSZTOF DOMINIK Tak
SZCZEPAN DONIEC
ACHILLES DROZDEK MINISTERSTWO KLAWEGO ŻYCIA
JAN DUDA
KAMIL DZIADOSZ Tak JEDZIE KSIĄDZ NA KARUZELI
TOMASZ DZIECHCIARZ SHARKIE DIVISION
TOMASZ DZIUBAN Tak BIKESHOP ENDURO MTB TEAM
ANDRIS FLUGRĀTS
CSABA FODOR HYPNO RACING TEAM
MICHAŁ FOGELMAN NIEDZIELNI JEŹDŹCY
JAKUB FRONTCZAK FREAKY RIPPERS
MICHAŁ GAŃCZARCZYK Tak VENTOLIN ENDURO TEAM
PRZEMYSŁAW GŁĄBEK Tak
ŁUKASZ GRADEK
DARIUSZ GRUDNIEWSKI FUTURE VISION OPTYK
SZYMON HAMERLAK
LESZEK HOFFMANN Tak
BARTŁOMIEJ HOŁUJ Tak NIEDZIELNI JEŹDŹCY
SZYMON JANIK BIKEBOARD
DAMIAN JAROMIN
ROBERT JARZYNKA Tak ROWEREM
BARTEK JASKIERNIA Tak
PRZEMYSŁAW JASKOT MSPORT WILDRIDERS
MARCIN JATKOWSKI OGIEN Z DUPY
MARCIN JOŃCZYK Tak
ANDRZEJ JURECZKA
ADAM KABATA Tak
MARTIN KASMAN MTBIKER.SK
PAWEŁ KASPRZYK Tak TREK FABRYKAROWERÓW.COM
BARTLOMIEJ KISZALA Tak
JAKUB KŁOPOCKI Tak POZNAŃ FREERIDE CREW
KRZYSZTOF KŁOS Tak NIEDZIELNI JEŹDŹCY
JAROSLAW KNAPEK Tak EC TEST SYSTEMS
JAKUB KOŃCZAK
PIOTR KOPACZ Tak PIWO TO MOJE PALIWO
BARTOSZ KRENCIK HCFR
RAFAŁ KRUCZKOWSKI TREK FABRYKAROWERÓW.COM
SEBASTIAN KUBSKI Tak
JUUSO KUJANPÄÄ Tak
TOMASZ LACHOWSKI
PETR LETÁK WHYTE TEAM
SZYMON ŁUDZIK Tak JEDZIE KSIĄDZ NA KARUZELI
SEWERYN MACURA Tak JEDZIEMY SWOJE RACING TEAM
MAREK MACURA Tak
JERZY MAKARA Tak 2B ENDURO TEAM
MICHAŁ MALINOWSKI Tak
JACEK MAŁASZKIEWICZ BORN2BIKE
MICHAŁ MARTYKA Tak KELLYS BIKE
AGNIS MATISANS Tak
MARCIN MAZIARZ Tak
JAKUB MIGURSKI
KRZYSZTOF MITKA Tak
MATEUSZ MOCEK
MARCIN MOCZEK Tak WOLVES ENDURO TEAM
PAWEŁ MRÓZ Tak
MILAN MYSIK
SERGIUSZ NOWAK
OLAF ODZIOMEK Tak HORIZON BIKES
GUSTS OSMUCNIEKS
KRZYSZTOF PACHOWICZ Tak KRW LIMANOWA
PAWEŁ PALUCH Tak WATAHA ENDURO TEAM
BARTOSZ PAŁKA Tak PUCHAŁKA BIKE
MARCIN PAŁKA BIKEBOARD
DAWID PAŁKA Tak KRW LIMANOWA
KAROL PAŚ Tak
JAKUB PEKAŘ KROSS BIKES
ARKADIUSZ PERIN Tak ABC AREK BIKE CENTER
MARIUSZ PIETRUSA Tak
MICHAŁ PIETRZYK
MACIEJ PŁOCKI NIEDZIELNI JEŹDŹCY
MATEUSZ PŁONKA Tak TREK FABRYKAROWERÓW.COM
DANIEL POKORNÝ Tak
KAMIL PRUCIA Tak
MATEUSZ PTASZKIS VENTOLIN ENDURO TEAM
KRZYSZTOF PUDA
JAN RADZKI Tak
MATEUSZ RĄCZKA Tak WOLVES ENDURO TEAM
PAWEŁ RECZEK Tak ESKIMOO RACING TEAM
LUKAS REINER
ŁUKASZ ROSTKOWSKI
PRZEMYSŁAW RYŚ
KRZYSZTOF SARGA
MATEUSZ SETKOWICZ Tak FLATLANDERS
GRZEGORZ SIDZINA HTC HUSSARIA
SZYMON SKOWRONSKI Tak
DIDZIS SLAIDINS
SEBASTIAN STRZĘBUSZEWSKI ŃETYPOWY TEAM
ANDRII SVYRYDOVSKYI Tak
ZBYNĚK SYPTÁK
JIRI SZABO SPOKE.CZ
WOJCIECH SZLACHTA ROWEROWY TATA
PIOTR ŚMIECHOWICZ
ŁUKASZ TALAR Tak KRW LIMANOWA
PŘEMEK TEJCHMAN
KAROL TOMCZAK Tak
KAROL TRZCIŃSKI Tak KROSS STAFF TEAM
MARCIN ULASIUK MUD & ROOTS
HENRIJS VIMBA
IVARS VOLODKO Tak
MARCIN WALCZYK
MARCIN WARDZICHOWSKI Tak 2B ENDURO TEAM
JAKUB WOJNAR Tak
MACIEJ WOJTOWICZ Tak 2B ENDURO TEAM
JAN WOŹNICKI
PAWEŁ WOŹNICZKA Tak
ŁUKASZ WRONA Tak KRW LIMANOWA
MATEUSZ WYPYCH Tak TREK FABRYKAROWERÓW.COM
WOJCIECH WYWIAŁ Tak
KAROL ZACZYŃSKI Tak GRAVITY REVOLT
JAKUB ZAJCHOWSKI Tak SHINY GARAGE RACING TEAM
PETER ZAKOVSKY
KRZYSZTOF ZALEWSKI Tak
MATEUSZ ZATOR Tak BIKESHOP ENDURO MTB TEAM
SZYMON ZIARNIK Tak
BŁAŻEJ ZIOBROWSKI
JAKUB ŻAK
DOMINIK ŻUREK Tak KRAKOWSKIE SINGLE
Ilość zgłoszeń w kategorii M21-39: 128 (Opłaconych: 71)
M40+ - Mężczyźni 40 lat + (mężczyźni, wiek: 40-65)
ROMAN ADAMI NORCO BICYCLES CZ
JÓZEF BOROWIEC Tak 2B ENDURO TEAM
BIRGIT BRAUMANN
GRZEGORZ BRODA SCS OSOZ RACING TEAM
MARIUSZ CHOIŃSKI SHARKIE DIVISION
PIOTR DOBRZAŃSKI Tak 2B ENDURO TEAM
PETER DRABIK
ANDRZEJ FILAS ESKIMOO RACING TEAM
KRZYSZTOF GRZEBIEŃ Tak ESKIMOO RACING TEAM
KRYSTIAN KALICKI
TOMASZ KORCZYK
BARTEK KOZŁOWSKI Tak
REMIGIUSZ ŁADZIAK Tak
GRZEGORZ MLEKODAJ Tak OGIEN Z DUPY
DAWID MÓL KRW LIMANOWA
DARIUSZ NOWACKI Tak WOLVES ENDURO TEAM
JACEK PIOTROWSKI Tak WOLVES ENDURO TEAM
PIOTR POLAK GIANT ENDURO ACADEMY
CHRISTIAN PROKOP Tak TREK FABRYKAROWERÓW.COM
DARIUSZ PUDA Tak WOLVES ENDURO TEAM
PIOTR RECZEK Tak ESKIMOO RACING TEAM
KONRAD ROŻKIEWICZ Tak ESKIMOO RACING TEAM
ADAM SEIDEL
KRZYSZTOF SEWERYN
MICHAŁ SIUTA Tak 2B ENDURO TEAM
ROBERT STASIK Tak 2B ENDURO TEAM
BARTOSZ SZWED BARTBASS.COM
AREK TRZCIŃSKI KROSS STAFF TEAM
ROMĀNS VOIČENKO Tak VORO RACING TEAM
RAFAŁ WISZNIEWSKI
KRZYSZTOF ŻUŁAWIŃSKI BORN2BIKE
Ilość zgłoszeń w kategorii M40+: 31 (Opłaconych: 15)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 197 (Opłaconych: 105)