Enduro Trails: prolog - 01.06, OS - 02.06: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K15+ - Kobiety 15 lat + (kobiety, wiek: 15-65)
KATARZYNA BUREK Tak PL ABC AREK BIKE CENTER 126
DANIELA CHLÍBKOVÁ Tak CZ REDPOINT 71
KAROLINA CHRAPEK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 149
IWONA CZYSZCZOŃ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM
SYLWIA DĄBROWSKA Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 104
ANDREA DRENGUBAKOVA Tak CZ 100
DOMINIKA DURČÁKOVÁ Tak CZ KROSS ENDURO TEAM 89
SYLWIA JASZCZAK Tak PL NORDBIKE RYBNIK 46
DOROTA JURANEK Tak PL MAMBA ON BIKE
KLAUDIA KOJRO Tak PL 2B ENDURO TEAM 91
KATARZYNA KOPACZ Tak PL 37
ANNA KULPA Tak PL GIANT&LIV ENDURO ACADEMY 69
IWONA KURCZAB Tak PL TRASY ENDURO SREBRNA GÓRA BY KELLYS 94
EWELINA MIODOŃSKA PL 2B ENDURO TEAM
MAJA MŚCIWUJEWSKA Tak PL 44
MARTYNA PUDA Tak PL TREK BIELSKO RACING 115
ANNA SOJKA Tak PL GIANT&LIV ENDURO ACADEMY
JOANNA ŚWIATŁOŃ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 166
ANIA ŚWIRKOWICZ Tak PL 156
KALINA TOMASZUK Tak PL 101
NIKOLA VARÁČKOVÁ Tak SK KZC BYTČA 41
MARTA WESOŁOWSKA Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K15+: 22 (Opłaconych: 21)
M15-20 - Mężczyźni 15-20 lat (mężczyźni, wiek: 15-20)
MAXIM ADAMI Tak CZ NORCO BICYCLES CZ
TOMAS ADAMI Tak PL NORCO BICYCLES CZ
PAWEŁ ARCHACKI Tak PL
VOJTĚCH BLÁHA Tak CZ 172
PIOTR BOGDAŁ Tak PL 145
JAKUB CIUS Tak PL 1 DYWIZJON LOTNICZY 47
MICHAL DENDYS Tak PL 83
KAJETAN DZIEMBOWSKI Tak PL 54
MATEUSZ FELIŃSKI PL
JAKUB GĄSIENICA Tak PL DARTMOOR ENDURO TEAM
STEFAN HLAWICZKA Tak CZ 65
ANTONI KABZIŃSKI Tak PL HORIZON BIKES 139
MARCIN KARPĘCKI Tak PL DARTMOOR ENDURO TEAM 117
ŁUKASZ KOJRO Tak PL 2B ENDURO TEAM 1
MARCEL KOZIŃSKI Tak PL
KONRAD KUBICA Tak PL 2B ENDURO TEAM 87
SIMON LUNDBLAD Tak SE GÖTEBROGS STIGSCYKLISTER 36
SEBASTIAN MACURA Tak PL ABC AREK BIKE CENTER 125
MAKSYMILIAN MARUSA Tak PL
EMIL MELKERSSON Tak SE HUNNEBERGS SPORT OCH MOTIONSKLUBB 26
MACIEJ MIŁEK Tak PL ROWEROWE PODHALE 111
KRZYSZTOF MROŻEK PL
WIKTOR MUSIALIK Tak PL 11
PATRYK PAWLUSIAK Tak PL 80
MACIEK PINDEL Tak PL TREK BIELSKO RACING 112
WIKTOR SAWICZ Tak PL
JAKUB SEIDEL Tak PL 128
ANDRZEJ SMERECZYŃSKI Tak PL ROWEROWE PODHALE
JAKUB STASZEK PL
MAX SUROWIEC PL
PAWEL SYMULA Tak PL
JAKUB SZOREK PL
CYPRIAN ŚWIDERSKI Tak PL TREZADO 79
DAWID TYRKO Tak PL 6
MARCIN WRUCHA Tak PL WATAHA ENDURO TEAM
KUBA ŻBIKOWSKI Tak PL 52
JAN ŻOŁDAK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M15-20: 37 (Opłaconych: 31)
M21-39 - Mężczyźni 21-39 lat (mężczyźni, wiek: 21-39)
ALAN ALTDORF Tak PL
ROLANDS ATVARS Tak LV 8
MICHAŁ BABIJ Tak PL WATAHA ENDURO TEAM 150
MATEUSZ BALIŃSKI Tak PL KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH 98
LAURITZ BÄRENFÄNGER Tak PL 118
PAWEŁ BARON PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL
ANDRZEJ BEDNARZ Tak PL 2B ENDURO TEAM 135
GRZEGORZ BEM Tak PL
EMILS BERGS Tak LV 27
KRYSTIAN BIAŁKA Tak PL 2B ENDURO TEAM
MARCIN BOGDAŃSKI Tak PL 113
MICHAŁ BRODOWSKI Tak PL 43
MICHAEL BRULZ Tak AT 31
ŁUKASZ BURY Tak PL 137
ARTUR BYSZKO PL
JAKUB CHODYRA Tak PL
JAN CZAUDERNA Tak PL 39
MIKOŁAJ CZOPIK Tak PL 170
KRZYSZTOF DOMINIK Tak PL 123
SZCZEPAN DONIEC Tak PL 107
ACHILLES DROZDEK Tak PL MINISTERSTWO KLAWEGO ŻYCIA
JAN DUDA Tak PL 110
KAMIL DZIADOSZ Tak PL JEDZIE KSIĄDZ NA KARUZELI 143
TOMASZ DZIECHCIARZ PL SHARKIE DIVISION
TOMASZ DZIUBAN Tak PL BIKESHOP ENDURO MTB TEAM 73
ANDRIS FLUGRĀTS Tak LV 9
CSABA FODOR Tak HU HYPNO RACING TEAM 14
MICHAŁ FOGELMAN PL NIEDZIELNI JEŹDŹCY
JAKUB FRONTCZAK PL FREAKY RIPPERS
MICHAŁ GAŃCZARCZYK Tak PL VENTOLIN ENDURO TEAM
PRZEMYSŁAW GŁĄBEK Tak PL 162
TOMASZ GRABOŃ Tak PL 74
GRZEGORZ GRABOŃ Tak PL GIANT&LIV ENDURO ACADEMY 171
ŁUKASZ GRADEK PL
DARIUSZ GRUDNIEWSKI Tak PL FUTURE VISION OPTYK 85
SZYMON HAMERLAK Tak PL 144
WOJCIECH HAŃDEREK Tak PL 2B ENDURO TEAM 122
LESZEK HOFFMANN Tak PL 62
BARTŁOMIEJ HOŁUJ Tak PL NIEDZIELNI JEŹDŹCY 50
JAKUB HOŁYSZ PL
SZYMON JANIK Tak PL BIKEBOARD
MARIUSZ JAREK Tak PL TREK BIELSKO RACING
DAMIAN JAROMIN PL
ROBERT JARZYNKA Tak PL ROWEREM 155
BARTEK JASKIERNIA Tak PL 147
PRZEMYSŁAW JASKOT PL MSPORT WILDRIDERS
MARCIN JATKOWSKI Tak PL OGIEN Z DUPY 131
MARCIN JOŃCZYK Tak PL
ANDRZEJ JURECZKA PL
ADAM KABATA Tak PL 151
PRZEMYSŁAW KANIK Tak PL MUD & ROOTS 159
MARTIN KASMAN SK MTBIKER.SK
PAWEŁ KASPRZYK Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 105
JAN KILIŃSKI Tak PL 157
BARTLOMIEJ KISZALA Tak PL
JAKUB KŁOPOCKI Tak PL POZNAŃ FREERIDE CREW
KRZYSZTOF KŁOS Tak PL NIEDZIELNI JEŹDŹCY 51
MARTIN KNAPEC SK
JAROSLAW KNAPEK Tak PL EC TEST SYSTEMS 121
JAKUB KOŃCZAK Tak PL 38
PIOTR KOPACZ Tak PL PIWO TO MOJE PALIWO
PRZEMYSŁAW KOSINSKI Tak PL 92
BARTEK KOWALSKI Tak PL JIMISPORT.PL 57
BARTOSZ KRENCIK Tak PL HCFR 78
RAFAŁ KRUCZKOWSKI PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM
SEBASTIAN KUBSKI Tak PL
JUUSO KUJANPÄÄ Tak PL
TOMASZ LACHOWSKI PL
PETR LETÁK Tak CZ WHYTE TEAM
KAMIL LISICKI PL NIEDZIELNI JEŹDŹCY
ADAM ŁOJEWSKI Tak PL 136
SZYMON ŁUDZIK Tak PL JEDZIE KSIĄDZ NA KARUZELI 142
SEWERYN MACURA Tak PL JEDZIEMY SWOJE RACING TEAM 119
MAREK MACURA Tak PL 120
DARIUSZ MAJ Tak PL SHARKIE DIVISION 97
JERZY MAKARA Tak PL 2B ENDURO TEAM 88
MICHAŁ MALINOWSKI Tak PL 146
PETR MALÝ Tak CZ MALOCH RACING TEAM 5
JACEK MAŁASZKIEWICZ Tak PL BORN2BIKE 68
MICHAŁ MARTYKA Tak PL KELLYS BIKE 61
AGNIS MATISANS Tak LV 16
MARCIN MAZIARZ Tak PL
JAKUB MIGURSKI Tak PL 173
KRZYSZTOF MITKA Tak PL 109
MATEUSZ MOCEK Tak PL 174
MARCIN MOCZEK Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 134
ADAM MOSKAL Tak PL IBIS CYCLES BEASTIE RACE TEAM 77
MARCIN MOTYKA PL MARIN BIKES POLSKA 81
PAWEŁ MRÓZ Tak PL 20
MILAN MYSIK Tak CZ 21
TOMÁŠ NOVOSÁD Tak CZ MALOCH RACING TEAM 4
SERGIUSZ NOWAK Tak PL 108
MARIUSZ OCHMANSKI Tak PL 56
OLAF ODZIOMEK Tak PL HORIZON BIKES 28
GUSTS OSMUCNIEKS Tak LV 15
IMRE OSTORHAZI Tak HU 22
KRZYSZTOF PACHOWICZ Tak PL KRW LIMANOWA 33
PAWEŁ PALUCH Tak PL WATAHA ENDURO TEAM 153
BARTOSZ PAŁKA Tak PL PUCHAŁKA BIKE 127
MARCIN PAŁKA Tak PL BIKEBOARD 164
DAWID PAŁKA Tak PL KRW LIMANOWA 34
KAROL PAŚ Tak PL 2
JAKUB PEKAŘ Tak CZ KROSS ENDURO TEAM 90
ARKADIUSZ PERIN Tak PL ABC AREK BIKE CENTER 152
ROBERT PIEKARA Tak PL KROSS ENDURO TEAM 86
WALDEMAR PIELA PL
MARIUSZ PIETRUSA Tak PL
MICHAŁ PIETRZYK PL
JAKUB PINTA Tak PL TREK BIELSKO RACING
MACIEJ PŁOCKI Tak PL NIEDZIELNI JEŹDŹCY 67
MATEUSZ PŁONKA Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 102
MATEUSZ PŁONKA Tak PL ----
DOMINIK PŁONKA Tak PL
DANIEL POKORNÝ Tak SK 63
MICHAŁ POPOWSKI Tak PL DUUST RACING 76
KAMIL PRUCIA Tak PL 160
MATEUSZ PTASZKIS PL VENTOLIN ENDURO TEAM
KRZYSZTOF PUDA Tak PL
PAWEL RACULT Tak PL HTC HUSSARIA
JAN RADZKI Tak PL 19
MATEUSZ RĄCZKA Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 99
PAWEŁ RECZEK Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 165
LUKAS REINER Tak AT 32
ŁUKASZ ROSTKOWSKI Tak PL 114
PAWEŁ RYNKIEWICZ Tak PL 2B ENDURO TEAM 53
PRZEMYSŁAW RYŚ PL
WOJTEK SANDER Tak PL CITYZEN POZNAŃ 59
KRZYSZTOF SARGA PL 96
MATEUSZ SETKOWICZ Tak PL FLATLANDERS
GRZEGORZ SIDZINA PL HTC HUSSARIA
SZYMON SKOWRONSKI Tak PL 45
DIDZIS SLAIDINS Tak LV 25
SEBASTIAN STRZĘBUSZEWSKI Tak PL ŃETYPOWY TEAM 161
VOJTĚCH ŠVÁN CZ
ANDRII SVYRYDOVSKYI Tak UA
ZBYNĚK SYPTÁK CZ
JIRI SZABO Tak PL SPOKE.CZ 3
WOJCIECH SZLACHTA PL ROWEROWY TATA
ŁUKASZ SZYMCZUK Tak PL KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH 163
PIOTR ŚMIECHOWICZ Tak PL 70
JAN ŚWIĘCH Tak PL KROSS STAFF TEAM 55
PATRYK TALAGA Tak PL MARIN BIKES POLSKA 82
ŁUKASZ TALAR Tak PL KRW LIMANOWA 30
HUBERT TATAR Tak PL 49
PŘEMEK TEJCHMAN Tak CZ 18
KAROL TOMCZAK Tak PL 17
KAROL TRZCIŃSKI Tak PL KROSS STAFF TEAM 40
MARCIN ULASIUK Tak GB MUD & ROOTS 158
HENRIJS VIMBA Tak LV 24
IVARS VOLODKO Tak LV 10
MARCIN WALCZYK Tak PL 148
MARCIN WARDZICHOWSKI Tak PL 2B ENDURO TEAM 106
JAKUB WICHER Tak PL ELEMELEDUDKI RACING TEAM
JAKUB WOJNAR Tak PL
MACIEJ WOJTOWICZ Tak PL 2B ENDURO TEAM 75
JAN WOŹNICKI Tak PL 48
PAWEŁ WOŹNICZKA Tak PL 12
MACIEJ WÓJCIAK Tak PL ESKIMOO RACING TEAM
ŁUKASZ WRONA Tak PL KRW LIMANOWA 13
MATEUSZ WYPYCH Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 103
WOJCIECH WYWIAŁ Tak PL 93
KAROL ZACZYŃSKI Tak PL GRAVITY REVOLT 29
JAKUB ZAJCHOWSKI Tak PL SHINY GARAGE RACING TEAM 60
PETER ZAKOVSKY CZ
KRZYSZTOF ZALEWSKI Tak PL
MATEUSZ ZATOR Tak PL BIKESHOP ENDURO MTB TEAM
MACIEJ ZEMBAL Tak PL 154
SZYMON ZIARNIK Tak PL
BŁAŻEJ ZIOBROWSKI PL
MICHAŁ ZWONEK Tak PL 133
ŁUKASZ ZWONEK Tak PL 132
JAKUB ŻAK Tak PL
DOMINIK ŻUREK Tak PL KRAKOWSKIE SINGLE 66
Ilość zgłoszeń w kategorii M21-39: 173 (Opłaconych: 146)
M40+ - Mężczyźni 40 lat + (mężczyźni, wiek: 40-65)
ROMAN ADAMI CZ NORCO BICYCLES CZ 175
JÓZEF BOROWIEC Tak PL 2B ENDURO TEAM 138
BIRGIT BRAUMANN Tak AT 116
GRZEGORZ BRODA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM
VÁCLAV CHLÍBEK Tak CZ REDPOINT 72
MARIUSZ CHOIŃSKI PL SHARKIE DIVISION
PIOTR DOBRZAŃSKI Tak PL 2B ENDURO TEAM
PETER DRABIK SK
ANDRZEJ FILAS PL ESKIMOO RACING TEAM
KRZYSZTOF GRZEBIEŃ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 168
NIKODEM ISKRA Tak PL MUD & ROOTS
TOMASZ IWACHÓW PL BIKE ATELIER TEAM
BOGDAN JAKUBIEC Tak PL
MICHAŁ JOZKOWICZ PL DIVERSEY TEAM
KRYSTIAN KALICKI Tak PL 84
RAFAŁ KANICZEK Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
GÁBOR KOLLÁR Tak HU 23
TOMASZ KORCZYK Tak PL
BARTEK KOZŁOWSKI Tak PL 64
ROMAN KWAŚNY Tak PL TREK BIELSKO RACING
REMIGIUSZ ŁADZIAK Tak PL 35
IRENEUSZ MIŚKOWIEC PL ZVL KREIDLER SPORTIVA
GRZEGORZ MLEKODAJ Tak PL OGIEN Z DUPY 130
DAWID MÓL PL KRW LIMANOWA
JAROSŁAW NETTER Tak PL
DARIUSZ NOWACKI Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
RAFAŁ OLSZEWSKI PL
JACEK PIOTROWSKI Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
PIOTR POLAK PL GIANT&LIV ENDURO ACADEMY
CHRISTIAN PROKOP Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM
DARIUSZ PUDA Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 58
PIOTR RECZEK Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 167
KONRAD ROŻKIEWICZ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM
ADAM SEIDEL Tak PL 129
KRZYSZTOF SEWERYN PL
MICHAŁ SIUTA Tak PL 2B ENDURO TEAM 140
ROBERT STASIK Tak PL 2B ENDURO TEAM 141
BARTOSZ SZWED Tak PL BARTBASS.COM
AREK TRZCIŃSKI Tak PL KROSS STAFF TEAM 42
ROMĀNS VOIČENKO Tak LV VORO RACING TEAM 7
RAFAŁ WISZNIEWSKI PL
RAFAŁ WYPIÓR Tak PL TOTALBIKES 169
KRZYSZTOF ŻUŁAWIŃSKI Tak PL BORN2BIKE
Ilość zgłoszeń w kategorii M40+: 43 (Opłaconych: 31)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 275 (Opłaconych: 229)