Finał Sezonu HBA - Runda Spadających Liści: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
M2 - Kategoria M2 (mężczyźni, wiek: 15-29)
FILIP BAGIŃSKI SCT BIKE ON WAX 177
RAFAŁ BERG WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 203
MAREK BEŚKA Tak 484
MATEUSZ BIRECKI NASZ BASKET TEAM 204
KRYSTEK BUBULA Tak 205
MATEUSZ CIAPAŁA Tak CYCLISMO 462
MARCIN FIOŁKA Tak FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 206
PATRYK GIERACKI Tak HBA 46
DAWID GIERACKI Tak 487
JAKUB GIERLIK GKR GOSTYŃ 207
ANDRZEJ GIL 208
KAROL GRUBIAK Tak 446
ADAM GRZESZCZAK WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 209
DOMINIK JANECZKO Tak OŚ RACING TEAM 405
ŁUKASZ JANIC Tak STC STARGARD 473
MATEUSZ KOWALEWSKI BRT WROCŁAW 201
TOMASZ LAHUS Tak 211
JAKUB LITWINOWICZ OŚ RACING TEAM 212
JAKUB MARCZEWSKI KROSS EURO-ROWER.PL 214
DAMIAN MICHALSKI OTR INTERKOL 215
DAMIAN MIELA Tak 453
MAREK MIŚKIEWICZ Tak STC STARGARD 464
RICHARD NIKOLAIENKO WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 217
TOMASZ OPALIŃSKI 218
PAWEŁ PAC Tak 485
JAKUB PASEK Tak OŚ RACING TEAM 451
BARTŁOMIEJ PASEK Tak OŚ RACING TEAM 450
KACPER PÓŁTORAK KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
MICHAŁ PUSTUŁA Tak HBA 47
MATEUSZ RÓŻYCKI Tak CYKLOMANIACY 220
ŁUKASZ SWATOWSKI 221
PAWEŁ SZÓSTKA Tak HBA 45
TOMASZ SZRAJBER FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 222
ROBERT SZTUR Tak 223
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak 448
BARTOSZ ZAJĄC Tak QUEST ACT 224
JAN ZALEWSKI Tak HBA 48
WOJTEK ZIELIŃSKI Tak 225
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 38 (Opłaconych: 23)
M3 - Kategoria M3 (mężczyźni, wiek: 30-39)
MICHAŁ ANTOSZ MTB VOTUM ORBEA TEAM WROCŁAW 226
TOMASZ ARMUŁA 227
MATEUSZ BARAŃSKI Tak OTR INTERKOL 228
PRZEMYSLAW BLOCH LCT PROJEKT 229
KRYSTIAN BŁASZCZAK ZGRUPKA TEAM 230
PAWEŁ BUGANIUK 231
DOMINIK BUKOWSKI OSTRE KOŁO 232
PAWEŁ BURY Tak SZOSANAOKRAGLO.WORDPRESS.COM 233
BARTLOMIEJ CIEPAJ 234
MACIEJ CIEPŁY Tak 486
JAROSŁAW CZARNECKI SHIMANO POLSKA 235
RADOSŁAW DUDAJEK Tak HBA 472
MICHAŁ FONAŁ Tak LKK WULKAN LEGNICA 236
PRZEMYSŁAW GÓRAK Tak PM RIDER TEAM 237
PAWEŁ HEŚ Tak CYCLISMO 461
BARTLOMIEJ HODYL STC STARGARD 238
ŁUKASZ HUZARSKI Tak HUZARCOM.PL HBA SOBÓTKA 239
DAWID IDZIK Tak 460
MICHAŁ IWAN BRT WROCŁAW 240
MARCIN JURUSZ Tak 241
IGOR KAŹMIERCZAK Tak PM RIDER TEAM 242
TOMASZ KEGEL 243
JAN KŁOS Tak 244
MARCIN KOWALEWSKI 245
PIOTR KOWALEWSKI BRT WROCŁAW 248
RAFAŁ KRÓL Tak 476
MICHAŁ KUCHARSKI 250
GRZEGORZ KUREK Tak 253
DAWID LADYCA Tak 1P RACING TEAM 259
JAKUB LASOTA Tak 467
MARCIN LATOSZEK 289
ARTUR LAZAR CICLISMO WROCLAW 298
PAWEŁ LEWAŃSKI 309
MICHAŁ LEWOWICKI Tak 358
KAROL LIGĘZA Tak VERGE 359
MAREK LORENOWICZ Tak BRANDOVO STUDIO REKLAMY 360
JACEK MARCINIAK Tak HBA 361
BARTŁOMIEJ MARCZEWSKI METABO TORA BIKE 362
ADAM MARKIEWICZ Tak RAWEX ENERGY SAVING 364
OLEKSII MIKHANCHUK CICLISMO WROCLAW 365
OLEKSII MIKHANCHUK Tak 469
SEBASTIAN MITRĘGA Tak UKS MOTO JELCZ-LASKOWICE 366
HENRYK MSZYCA Tak 367
MICHAL NIEMCZUK 368
TOMASZ PASTERNAK Tak HBA 25
KONRAD PAWLAK Tak 369
PIOTR PAWŁOWSKI HBA 370
PAWEŁ PERKOWSKI MTB VOTUM ORBEA TEAM WROCŁAW 371
PAWEŁ PIRÓG Tak HUZAR BIKE ACADEMY 372
JACEK RUSZKIEWICZ Tak 373
MAREK SKRZYPCZYŃSKI Tak WAVEAMIGOS 375
KRZYSZTOF STEFANIAK ZGRUPKA TEAM 376
WOJCIECH STRZEMIŁOWSKI Tak STC STARGARD 475
BARTOSZ SZYNAL 377
ROBERT TACIAK WROCŁAW TRIATHLON TEAM / NOKIA 378
ŁUKASZ TREPKA Tak 466
DOMINIK WALIGÓRA Tak CRANBERRY TEAM 415
ŁUKASZ WARŻAŁA Tak PM RIDER TEAM 379
KRZYSZTOF WAWRZYNIAK Tak 380
GRZEGORZ WŁODARCZYK Tak FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 381
EMIL ZIELIŃSKI Tak 382
ŁUKASZ ZIENKIEWICZ Tak 383
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 62 (Opłaconych: 37)
M4 - Kategoria M4 (mężczyźni, wiek: 40-49)
WIT BENSARI HUZAR BIKE ACADEMY 384
SLAWOMIR BOGUSZ ELOVELO RIDERS 385
MACIEJ BYCH Tak 386
WOJCIECH CARYK Tak 387
MACIEJ CHMIELEWSKI Tak 388
ARTUR CIOCH Tak HUZAR BIKE ACADEMY 389
ADAM CUCH Tak 390
ADAM DRZAS CICLISMO WROCLAW 391
TOMASZ FILIPIAK Tak 465
MACIEJ GIEŁZAK 392
JERZY GROBELNY Tak 26
PIOTR JUSKOWIAK Tak 471
TOMASZ KOWALSKI Tak BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 394
RAFAŁ KOWALSKI 393
MAREK KOZŁOWSKI Tak 474
ANDRZEJ KOZOŁUB Tak 395
DARIUSZ KUCZYŃSKI Tak SOBÓTKA 444
TOMASZ LAUNER RUN TOLA RUN 396
KRZYSZTOF LECH Tak 454
DANIEL LINDNER Tak KTNSZ HELLENA 397
GRZEGORZ MARCINIAK Tak 398
MICHAŁ MIAZGA 399
JAKUB MROZIEWSKI Tak 402
DANIEL OSZCZĘDA HUZAR BIKE ACADEMY 403
RAFAŁ PAŃCZYK Tak 443
MARCO PISONI 404
LEONARDO POLI Tak CICLISMO WROCŁAW 406
WOJTEK POTOCZAK Tak HUZAR BIKE ACADEMY 407
PIOTR PÓŁTORAK 408
ROBERT REGNER 409
ROBERT SOKÓŁ Tak 479
JAROSŁAW SZABLA KLEIB -- BRZEG 410
WOJCIECH SZKLARCZYK BRT WROCŁAW 411
IRENEUSZ TARASZKIEWICZ Tak TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 455
TOMASZ TOMCZAK 412
ANDRZEJ TUPIK Tak 445
SŁAWOMIR WĄGROWSKI Tak 456
DAREK WEŁESZCZUK Tak 416
JERZY ZAKLUKIEWICZ Tak HUZAR BIKE ACADEMY 417
JAN ZUGAJ Tak 480
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 40 (Opłaconych: 26)
M5 - Kategoria M5 (mężczyźni, wiek: 50-59)
BOGDAN BOCIEK Tak 483
MAREK GREGOROWICZ GK GLIWICE 418
ANDRZEJ KOMINEK 420
LESZEK KRZYWICKI ELMAR TEAM 421
MAREK LECHOWSKI ESKA TEAM 422
JACEK MIKULSKI Tak 210
PIOTR PAWŁOWSKI Tak HBA 27
GRZEGORZ ROGOZIŃSKI DIVERSEY TEAM 423
MARIUSZ SZYC Tak 457
MAREK WRONA Tak HBA 30
PIOTR ZAJĄC Tak QUEST ACT 424
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 11 (Opłaconych: 6)
M6 - Kategoria M6 (mężczyźni, wiek: 60-69)
CZESŁAW ANKUDOWICZ Tak STC STARGARD 219
ALEKSANDER CUPIAŁ Tak 459
JAN CZAPLINSKI RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 425
MACIEJ JĘDRZEJCZAK 426
ZBIGNIEW KAJSER Tak 452
JAN KAPUŚCIK Tak 427
ANDRZEJ KUKUŁKA SOKÓŁ TARNÓW 428
KRZYSZTOF LORENOWICZ BRANDOVO STUDIO REKLAMY 432
KRZYSZTOF ŁAŃCUCKI KKS TRZEBNICA 433
CZESLAW MOTYL Tak 458
ZBIGNIEW SZCZĘSNY Tak RAWEX ENERGY SAVING 28
RYSZARD WIĄCEK Tak 434
RYSZARD WRONA Tak 29
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 13 (Opłaconych: 8)
M7 - Kategoria M7 (mężczyźni, wiek: 70-99)
TYTUS CZARTORYSKI Tak SZERSZENIE TRZEBNICA 447
FRANCISZEK GUSTOWSKI Tak 449
BOGDAN ŚCIBISZ 435
Ilość zgłoszeń w kategorii M7: 3 (Opłaconych: 2)
K2 - Kategoria K2 (kobiety, wiek: 15-39)
KATARZYNA BARAN Tak FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 437
KORNELIA CELER Tak CELER NARTY ROWERY LESZNO 438
NATALIA GIERAWSKA Tak HBA 44
MARTA GIERLIK GKR GOSTYŃ 439
KATARZYNA KĘPA-LORENOWICZ Tak BRANDOVO STUDIO REKLAMY 440
KAROLINA MACIEJEWSKA HUZAR BIKE ACADEMY 441
DARIA SKRZYPEK ZGRUPKA LUBOŃ 442
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 4)
K4 - Kategoria K4 (kobiety, wiek: 40-99)
MAŁGORZATA HOWIS Tak STC STARGARD 463
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
Mł M - Młodzik (mężczyźni, wiek: 13-14)
WIKTOR ADAMCZYK Tak HBA
KACPER BOJNAROWICZ Tak 53
GRZEGORZ FOLTYN Tak HBA 40
BARTOSZ GANDZIAROWSKI Tak HBA 41
MATEUSZ KLUBA Tak HBA 50
WIKTOR ULATOWSKI Tak HBA 42
Ilość zgłoszeń w kategorii Mł M: 6 (Opłaconych: 6)
Żak M - Żak (mężczyźni, wiek: 11-12)
MICHAŁ BOROWSKI Tak HBA 33
HUBERT DYDNA Tak HBA 37
MARCIN MARCINIAK Tak 49
LEON NEUBERT Tak HBA 35
MARCIN ROGOWSKI Tak HBA 34
KACPER SYPOSZ Tak 54
MATEUSZ URYGA Tak HBA 36
KONRAD WALINIAK Tak 32
PATRYK WAWRZYNIAK Tak 31
Ilość zgłoszeń w kategorii Żak M: 9 (Opłaconych: 9)
Mł K - Młodziczka (kobiety, wiek: 13-14)
Ilość zgłoszeń w kategorii Mł K: 0
Żak K - Żakini (kobiety, wiek: 11-12)
IGA CIOCH Tak HBA 39
JUDYTA TONDER Tak 52
ZUZANNA WYSZYŃSKA Tak HBA 38
Ilość zgłoszeń w kategorii Żak K: 3 (Opłaconych: 3)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 193 (Opłaconych: 125)