Force Maraton MTB Orzesze: Lista zgłoszeń

60 km:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
PAULINA BIKSA Tak CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 312
ALEKSANDRA MALINOWSKA PREMA CYCLING TEAM 251
KAMILA SOJKA GOMOLA TRANS AIRCO 209
MARTA TUROBOŚ Tak HUROM LKK LUKS SŁAWNO KELLYS 245
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
MAŁGORZATA ADAMCZYK GOMOLA TRANS AIRCO 326
AGNIESZKA FEĆ Tak XC 80 KRAKÓW 334
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 2 (Opłaconych: 1)
K3 - Kobiety 40+ (kobiety, wiek: 40-79)
MARTA BIKSA Tak CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 313
DOROTA SERAFINOWSKA Tak OPONY-SERAFINOWSKI 283
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 2 (Opłaconych: 2)
M1 - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
BARTŁOMIEJ CHALASTRA PREMA CYCLING TEAM 253
MICHAŁ JANUS BIKE TEAM PSZCZYNA 321
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI MMBIKE TEAM 244
MICHAŁ KWIATEK HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK 289
TOMASZ TOMERA Tak 239
JAKUB ŻYTO Tak MEXLLER KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 274
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 6 (Opłaconych: 2)
M2 - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
ADRIAN BIKSA Tak CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 314
MARCIN BUDZIŃSKI Tak HUROM LKK LUKS SŁAWNO KELLYS 248
ŁUKASZ CHALASTRA PREMA CYCLING TEAM 252
JAKUB CZERNIK SCS OSOZ RACING TEAM 3 311
SZYMON DROSIK 343
TOMASZ DYGACZ TAURUS30 CYCLING TEAM 268
MICHAŁ FICEK VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
JAN FOJTÍK Tak TEAM FORCE WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 200
MARCIN HELLER Tak 242
GRZEGORZ KOGUCIUK 207
OSKAR KÜTTNER SCS OSOZ RACING TEAM 448
MACIEJ MAREK Tak 347
JACEK MARKIEL Tak 346
PAWEŁ RESPONDEK ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 297
ROBERT SKROBOL Tak TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 256
DANIEL SMOLARZ Tak GOMOLA TRANS AIRCO 294
MICHAŁ SZEWCZYK Tak SCS OSOZ RACING TEAM 282
MATEUSZ ZAJT 322
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 18 (Opłaconych: 9)
M3 - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
STEFAN LEŃCZYK ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 278
MICHAŁ ADAMCZYK 333
PAWEŁ BARON WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 202
DARIUSZ BATEK 288
PAWEŁ BEDNARZ Tak 293
PRZEMYSŁAW BONUSIAK Tak PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 206
REMIGIUSZ CIUPEK TAURUS30 CYCLING TEAM 233
DARIUSZ CZECHOWSKI 316
MARCIN DZIARSKI SPORT STUDIO RYBNIK 214
BARTOSZ FETLER Tak 231
GRZEGORZ FLIEGER 325
KRZYSZTOF GÓRNY Tak 267
WOJCIECH GRUSZCZYŃSKI Tak 266
TOMASZ HALMAN Tak 301
SZYMON HOPKOWICZ Tak
SZYMON JANUS Tak 228
MARCIN JUZEPCZUK 211
MARCIN KALITA Tak 203
TOMASZ KAMIŃSKI 237
MATEUSZ KAŹMIERCZAK EVENTYRTEAM
JACEK KOSTKA JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY
SZCZEPAN KRĘCIWILK 310
RAFAŁ KUBIAK Tak 271
MICHAŁ KUCEWICZ Tak CST MTB TEAM 287
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 279
ADAM LENCZOWSKI 306
SŁAWOMIR LIGĘZA BIKE ATELIER TEAM 217
MARCIN ŁOBODZIŃSKI Tak
PRZEMYSŁAW MAZUREK 264
PIOTR MŁOCEK Tak 272
MARIUSZ MUSIAŁEK MMBIKE TEAM 308
MICHAŁ NEUMANN ROMET FACTORY TEAM 270
ARTUR OLSZAK Tak FAN-SPORT MTB RACING TEAM 234
SEBASTIAN PAKULSKI Tak GOMOLA TRANS AIRCO 296
MARCIN PAPROCKI Tak 299
TOMASZ PARCHAŃSKI 344
PAWEŁ PIĘTA RAFAKO ORBEA MTB TEAM
PRZEMYSŁAW PIOTROWSKI Tak PGD GRUPA 240
MACIEJ PITACH DAR-BUD TEAM 349
PAWEŁ PIWOWARSKI
MATEUSZ POTACZEK Tak GOMOLA TRANS AIRCO 415
TOMASZ PROTAS 350
SZYMON PUCHALSKI Tak 222
ŁUKASZ RACHWALSKI Tak STREFA WOLNOŚCI CIESZYN 229
RYSZARD RADZISZEWSKI MIKESZ TEAM 290
MICHAŁ RANIK Tak GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 351
PIOTR ROMAŃSKI Tak JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 307
JACEK RUSZKIEWICZ HUZAR BIKE ACADEMY
GRZEGORZ SAMBORSKI PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
SZYMON SIKORA Tak TWOMARK SPECIALIZED 444
MICHAŁ SITARZ 305
WOJCIECH SPILOK Tak OPONY-SERAFINOWSKI 285
ADAM SZAFRANIEC SCS OSOZ RACING TEAM 2 309
DAWID SZCZYGIEŁ Tak 295
ADRIAN SZOSTAK Tak KRAKÓW
MICHAŁ TURSKI Tak SERWIS JURAJSKI MTB TEAM 215
PAWEŁ WIENDLOCHA ACCENT TEAM 341
JANUSZ WOJNAR Tak 318
ŁUKASZ ZAJĄC 324
MARCIN ZAJT 323
MATEUSZ ZOŃ TREK - VELONEWS.PL 235
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 61 (Opłaconych: 29)
M4 - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
ROMAN BADURA Tak ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 269
KRZYSZTOF BARTOSIEWICZ FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM
PAWEŁ BRONKOWSKI Tak 280
PIOTR CHALASTRA PREMA CYCLING TEAM 255
ANDRZEJ CUPIAŁ Tak 315
TOMASZ DANIŁOWSKI
KRZYSZTOF DUDA Tak O RETY TEAM 489
JACEK DUTKA OPONY-SERAFINOWSKI 260
MACIEJ ESNEKIER Tak O RETY TEAM 487
ONDŘEJ FOJTÍK Tak TEAM FORCE WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 201
ROMAN FRANKIEWICZ Tak 226
PIOTR GAJDZIK Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY
ADAM GALMAN Tak 281
DARIUSZ GNAT Tak BIKE ATELIER TEAM 210
LECH GONDOROWICZ Tak 302
SYLWESTER JACHNA Tak 220
MARCIN JEKEL TWOMARK CHORZÓW 348
WALDEMAR JERECZEK 224
ANDRZEJ KAMPKA
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI MMBIKE TEAM 243
PIOTR KĘDZIOR RAFAKO ORBEA MTB TEAM 236
TOMASZ KUBALA Tak PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 204
MARCIN LEŚNIAK 276
KRZYSZTOF LIGĘSKA
ADAM MAROSZEK Tak MIKESZ TEAM
RADOSŁAW MARZEC RMC BIKE TEAM
KRZYSZTOF MATULA TWOMARK ALVA 1
MARCIN MAZUR Tak PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 208
MARIUSZ MIZIOŁEK Tak 304
DARIUSZ OSTROWSKI ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 298
BOGDAN PAŁCZYK Tak KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 340
WOJCIECH PIECZYRAK 342
MARIAN PODLEŚNY Tak 238
ADAM PTAK Tak FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 205
TOMASZ PYKA Tak BIKE ATELIER TEAM 241
RAFAŁ SCHMIDT Tak 261
MAREK STALMACH 219
ANDRZEJ STEFAN 218
TOMASZ STĘPIEŃ MIKESZ TEAM
MARIUSZ STILLER ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 212
ROMAN SZWESTA Tak XC 80 KRAKÓW 335
ADAM ŚLĄZAK Tak SCS OSOZ RACING TEAM 232
TOMASZ TRELA Tak 265
SEBASTIAN WOLNY MIKESZ TEAM
DANIEL ZMYSŁOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 227
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 45 (Opłaconych: 25)
M5 - Mężczyźni 50+ (mężczyźni, wiek: 50-79)
MAREK CIASTOŃ BIKE ATELIER TEAM 292
LESZEK CYGOŃ
JAROSŁAW CZAPOROWSKI 336
ANDRZEJ KANDZIORA Tak 277
KAZIMIERZ KOWAL 230
MAREK KUBUSZOK Tak BIKE ATELIER TEAM 291
JACEK PIĄTEK Tak CHEMIK PUSTKOW 286
RYSZARD PIECHÓWKA Tak 225
TOMASZ PISAREK Tak 259
WIESŁAW RUSIN Tak UKS SOKÓŁ KĘTY 221
PIOTR SERAFINOWSKI Tak OPONY-SERAFINOWSKI 284
WITOLD WICHA Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 223
CZESŁAW WIZNER Tak 250
PIOTR ZIEMBA Tak BIKE TEAM PSZCZYNA 254
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 14 (Opłaconych: 10)

30 km:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
SANDRA ADAMCZYK MIKESZ TEAM
MAŁGORZATA CUĆKA 497
MONIKA FRYSTACKA Tak PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 119
JULIA GAJDZIK KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 443
ZUZANNA KRZYSTAŁA MIKESZ TEAM
SYLWIA ŁĄKAS 131
KATARZYNA PIETROWSKA Tak FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 94
MAGDALENA STUŻYŃSKA PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 12
KATARZYNA SZAFRON 378
AGNIESZKA SZPOCIŃSKA Tak HUROM LKK LUKS SŁAWNO KELLYS 114
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 10 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
KATARZYNA BACHNIAK Tak WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 132
JOANNA BOREK Tak YELLOBIKE 197
MAGDALENA DANIEL 11
SŁAWOMIRA GAJDZIK Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 439
GABRIELA JĄCZYK
KATARZYNA ŁAKOMSKA Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 48
MAGDALENNA ŁYTEK 407
MAGDALENA PIETRAS Tak 25
EDYTA SOBCZAK
ANNA STANIOR ACCENT TEAM 494
JOANNA TABOR Tak CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 169
KAROLINA WOŹNICA Tak 484
ALICJA ZACZYK Tak 435
EWA ZARZYCKA Tak TOMAZI BIKE TEAM 118
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 14 (Opłaconych: 9)
K3 - Kobiety 40+ (kobiety, wiek: 40-79)
BEATA BANASIEWICZ ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 107
ALICJA FUNDOWICZ
RENATA GRABIAŃSKA Tak COVERIS CYCLING TEAM 452
JOANNA KOPCIOWSKA-WĄTROBA 117
MAŁGORZATA KUSTRA-KAPOL Tak TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 32
KATARZYNA STANCLIK Tak 147
MARTA SYRYJCZYK Tak 139
LIDIA WYCISK SPORT PROFIT TEAM 59
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 8 (Opłaconych: 4)
M1 - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
STEFAN BOREK 126
BARTŁOMIEJ CICHY 416
MATEUSZ DRABIK Tak 142
TOBIASZ GROMOTKA 13
JAKUB GRYCMAN GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 70
MARCIN HUDOBA JAS-KÓŁKA
FILIP JACUŃSKI 420
ALEKSANDER KANIA 140
TYMOTEUSZ KĘDZIOR Tak RAFAKO ORBEA MTB TEAM 93
DOMINIK ŁUCKI Tak 55
WOJCIECH MĘDRZECKI GOMOLA TRANS AIRCO 463
MARIUSZ PAWLINIAK Tak MŁODZIEŻOWY KLUB PŁYWACKI \\\"WODNIK 29\\\" TYCHY 67
FILIP PĚGŘÍM TJ TŽ TŘINEC 456
PAWEŁ PIEKORZ Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 81
MIKOŁAJ PRICOP Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 381
RAFAŁ PUSSY Tak
JAN SKWARCZEŃSKI 480
WOJCIECH UCHMAN Tak AEGON CYCLING TEAM 45
MICHAŁ ZACHARIASZ Tak PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 27
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 19 (Opłaconych: 9)
M2 - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
KASJAN BALAWEJDER BRAK 163
DANIEL BIERNAT
SZYMON BORUTA Tak 189
GRZEGORZ BRODA 19
MIŁOSZ BRYCH Tak 85
TOMASZ BUDZIŃSKI HUROM LKK LUKS SŁAWNO KELLYS
REMIGIUSZ CHOMIUK Tak TOMAZI BIKE TEAM 80
PATRYK CHOMIUK Tak TOMAZI BIKE TEAM 79
SZYMON CHROMIK Tak TOMAZI BIKE TEAM 101
DAWID DOBOSIEWICZ 390
GRZEGORZ DYSZY Tak 84
DAMIAN EJSMONT Tak 161
MARCIN FUS Tak 461
SEBASTIAN GOGOL
DAMIAN GRZESICZEK Tak 397
DAWID GRZESICZEK Tak
PIOTR JANDA Tak 7
ALAN JAROS 49
DAWID JONA Tak GK BIKE ATELIER GLIWICE 385
MARCIN KALINOWSKI AZS UE KATOWICE 490
JAKUB KOL 433
MATEUSZ KÖNIG
KAMIL KULICKI Tak 394
MAREK LATUSEK 42
GRZEGORZ LATUSEK 43
KSAWERY ŁAWNICZAK 99
BARTŁOMIEJ MALINA Tak 195
MATEUSZ MARCISZ 164
PAWEŁ MARCISZ Tak 165
TOMASZ MARKUZEL 466
TOMASZ MROWIEC
WOJCIECH MURAS
MACIEJ MYTNIK MIKESZ TEAM 8
PIOTR PASTERNAK Tak 174
JAKUB PASTERNAK Tak 175
MATEUSZ POTOCZNY 455
PAWEŁ SAMEK AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA 493
PIOTR SAMOLEWSKI TOMAZI BIKE TEAM 34
PAWEŁ SAS GHOSTBIKERS
DENIS SIEWERT AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA 434
MICHAŁ SMYRAK Tak MTB PRESSING TEAM 28
ŁUKASZ SOLICH ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
RAPHAEL SOSNA 391
PAWEŁ STANISZ Tak 275
GRZEGORZ STEMPEL Tak
SZYMON STEUER 403
MATEUSZ SZKUTA FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 98
MACIEJ ŚCIERSKI Tak 187
BARTOSZ TRZASKALIK Tak 86
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 49 (Opłaconych: 22)
M3 - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
DAMIAN BACHNIAK Tak WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 134
JACEK BANDURA Tak CICHY BIKE TEAM 92
ROBERT BARCZYK 50
ADAM BARYŁA Tak 474
JACEK BĄK Tak HARD ROCK SPORT TEAM 196
MAREK BEREZA Tak 181
ALEXANDRE BIELLMANN 396
MICHAŁ LOLO BIELNIK Tak 380
TOMASZ BLUSZCZ Tak 128
ADRIAN BORUTA Tak TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 190
KRZYSZTOF CHRUST Tak 82
WOJCIECH CHUCHER Tak 5
TOMASZ CIURAJ 61
BOGDAN COPIK NIY MA GAŃBA CIŚ NA KOLE 453
DAMIAN CZEKAJ Tak 458
RAFAŁ CZUBAK Tak 388
KRYSTIAN DĘBEK Tak JAS-KÓŁKA 38
MARIUSZ DOMAŃSKI Tak 386
TADEUSZ DOMŻALSKI Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 154
KAMIL DUDEK Tak 393
ŁUKASZ DWORAK Tak 475
KRYSTIAN FILIPIAK Tak 122
MARCIN FORAJTER 476
ŁUKASZ FUNDOWICZ Tak 96
BARTŁOMIEJ GAJDZIK 438
ARTUR GAWLICZEK 382
GRZEGORZ GĄSIOR Tak NIY MA GAŃBA CIŚ NA KOLE 440
PRZEMYSŁAW GIERCZAK Tak PRZEMEKGIERCZAK.PL 111
WOJCIECH GOROL Tak LEADER FOX MTB TEAM 427
ANDRZEJ GÓRNIOCZEK 47
PIOTR GRUSZCZYK Tak 499
RAFAŁ HECZKO 24
WOJCIECH HERMA 21
KRZYSIEK JACKOWSKI Tak 423
ŁUKASZ JANIK Tak 129
PIOTR JAŚKIEWICZ Tak ZRYCIOLE MTB 406
TOMASZ JENDRZEJCZYK Tak 387
ROBERT JONDERKO Tak 469
DAMIAN KAGOŃ LEADER FOX MTB TEAM 428
ANDRZEJ KALABIS 124
JAN KARPIŃSKI Tak 172
RAFAŁ KASJANIUK 472
MARCIN KASPRZAK ŁAZISKA GÓRNE
MAREK KŁODA 398
ŁUKASZ KOCH Tak 399
SZYMON KOPIEC Tak 193
ŁUKASZ KOPISZKA Tak 459
MARCIN KOSIŃSKI 495
PIOTR KRZYSTECZKO Tak 141
GRZEGORZ KUBACZKA AG-ARCHITEKCI.PL 192
PIOTR KUBICZEK 488
KAMIL KULAWIK 51
ŁUKASZ KUPCZAK
FILIP KUPCZAK 498
PAWEŁ KURLANDT Tak 90
PIOTR KUŚ Tak 125
SŁAWOMIR KUTKA Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 383
KRYSTIAN KWIATKOWSKI Tak TEAM ŻORY 69
MICHAŁ KWIECIŃSKI Tak SUTRICON KRATKA MTB TEAM 78
ŁUKASZ KWIETNIEWSKI Tak 36
JAROSŁAW LESISZ TREK - VELONEWS.PL 91
SZYMON LEW ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 426
GRZEGORZ LEWANDOWSKI YELLOBIKE 198
RAFAŁ ŁOPATECKI POLART NUTRAXX SMP TEAM 15
MICHAŁ ŁOŚKO 22
ANDRZEJ MADEY 66
SEBASTIAN MARCHLEWSKI JAS-KÓŁKA
JAROSŁAW MROWIEC 176
MARCIN MUSIAŁ Tak YELLOBIKE 199
TOMASZ MUSIOŁ Tak GOMOLA TRANS AIRCO 138
MARCIN NIEWIADOMSKI 1
BARTŁOMIEJ NOWACKI Tak 115
MARCIN OSTAPIUK Tak 54
RADOSŁAW PAJKA Tak 168
AREK PASZENDA Tak PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 120
PIOTR PAWEŁEK Tak 483
SEBASTIAN PAŹDZIERNY 445
ŁUKASZ PIEGZA ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 65
ŁUKASZ PŁAWECKI Tak 46
KAMIL PODLEŚ Tak SUPER STAŚ 112
JACEK RAJSKI 460
MICHAŁ RUDNOW Tak RUDBIKERS 464
PIOTR RUSEK 2
MARCIN RUTKOWSKI Tak CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 171
GRZEGORZ SAŁATA Tak 462
SEBASTIAN SŁOCIŃSKI Tak SUTRICON KRATKA MTB TEAM 75
SEBASTIAN SMIATEK Tak 485
BARTŁOMIEJ SOBINA Tak TOMAZI BIKE 89
ŁUKASZ SOBOL Tak 491
MICHAŁ SONTAG 64
ADAM STERNAL Tak 3
RYSZARD STĘPNIKOWSKI Tak 113
TOMASZ STRASZAK 496
GRZEGORZ STUDNIK 450
KRZYSZTOF SUCHANEK Tak 152
KAROL SULOWSKI
KAMIL SURAWSKI Tak 137
TOMASZ SZOLC Tak NUDEL TEAM
ŁUKASZ SZOSTAK Tak 151
MICHAŁ SZYMECZKO Tak 145
MARCIN SZYMURA Tak 446
KRZYSZTOF URBANEK GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 127
MAREK WALDON TOMAZI BIKE TEAM
ŁUKASZ WALIGÓRA
MARCIN WILK
TOMASZ WILK Tak MOMNATOCAŁEŻYCIE 417
ARKADIUSZ WIŚNIEWSKI 180
ŁUKASZ WOJTYSIAK Tak 412
ADRIAN WOŹNICA Tak GRUPA NOMAX 425
TOMASZ WÓJCIK 102
MARCIN WRÓBEL Tak PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 30
ROBERT WRÓBEL Tak MTB KALEMBICE TEAM 23
ŁUKASZ ZAJĄCZKOWSKI Tak CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 170
MARCIN ZĘBIK Tak 144
MARCIN ŻURAWIK MMBIKE TEAM 437
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 115 (Opłaconych: 70)
M4 - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
TOMASZ BRYCKI Tak TOMAZI BIKE TEAM 37
TOMASZ BUCHWAK Tak 465
ADAM BUJAK
PIOTR BUŚKO 454
ROBERT CIEŚLIŃSKI Tak KIWI 500
TOMASZ CURYŁO 166
JAROSŁAW CYRAN 185
RAFAŁ CYRUS Tak 155
MICHAŁ DRABIK 143
MAREK FASTRIOK FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 100
MAREK GALOWY Tak KIWI KLUB MTB 421
MARIUSZ GANCARZ Tak 88
GRZEGORZ GŁODEK 52
JANUSZ GOMOLA Tak WKC GÓRAL - WISŁA 14
PRZEMYSŁAW GRYCMAN GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 71
RYSZARD HODURA Tak AGR VICTORIA 26
MACIEJ KEMPA Tak 148
GRZEGORZ KEMPNY 17
ZBIGNIEW KISZKA Tak PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 29
KRZYSZTOF KOCYBA 392
MARCIN KONIECZNY 449
TOMASZ KOTULIŃSKI
MIROSŁAW KOWALIK PROFI-STYL 471
MARCIN KOZAKIEWICZ 379
KRZYSZTOF KRAŚNICKI Tak MMBIKE TEAM 182
PIOTR KUBICKI Tak 384
KRZYSZTOF KUCZEK Tak 418
LESZEK KURCZOK PM BIKE 186
MIROSŁAW LISZKA Tak 173
MIROSŁAW LOREK 20
TOMASZ ŁUCKI Tak 56
SŁAWOMIR MAŁYSZ MIKESZ TEAM 409
JAROSŁAW MARTYNEK 18
MICHAŁ MOL Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 177
MAREK MORAWSKI Tak SUTRICON KRATKA MTB TEAM 424
WOJCIECH NALEPA JASTEF TEAM RUDY 4
ANDRZEJ PIOTROWSKI TOMAZI BIKE TEAM 35
ADAM PORADA Tak 167
ROBERT POŚPIECH Tak 9
ZBIGNIEW PÓŁTORAK Tak 87
JANUSZ ROBASZEWSKI 467
PAWEŁ RYBA Tak 179
PIOTR RYGLEWSKI Tak PM BIKE 41
BOGDAN SADECKI 389
RAFAŁ SKALNY Tak 136
DARIUSZ SLUSARZ Tak
ALEKSANDER SŁOMKA DBN 408
MARIUSZ SOBOTA 447
MAREK SOJKA NOL TYCHY
SYLWEK SUCHAJA Tak 194
DARIUSZ SULEJEWSKI Tak YELLOBIKE 402
PIOTR ŚCIGAŁA Tak 135
ARTUR ŚLADOWSKI Tak SUTRICON KRATKA MTB TEAM 63
WOJCIECH ŚLIWIŃSKI Tak BIKEBOARD 156
MIECZYSŁAW ŚLIWKA 157
DARIUSZ ŚLUSARZ 405
TOMASZ ŚWIERCZEK Tak 33
KRZYSZTOF TABOR Tak 121
MAREK THORZ Tak ZRYCIOLE MTB 404
WOJCIECH TOMERA Tak ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ 95
MAREK UCHMAN Tak AEGON CYCLING TEAM 44
DARIUSZ WALKIEWICZ Tak SUTRICON KRATKA MTB TEAM 422
MARCIN WĄTROBA Tak TOMAZI BIKE TEAM 116
SŁAWOMIR WOLDAŃSKI Tak 432
DARIUSZ WÓJCIK Tak 109
MARCIN WRÓBEL 72
ZBIGNIEW WYCISK SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 60
PIOTR ZABOROWICZ 473
MARIUSZ ZEMBROŃ 39
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 69 (Opłaconych: 38)
M5 - Mężczyźni 50+ (mężczyźni, wiek: 50-79)
STEFAN BLUSZCZ Tak 130
TADEUSZ BONK Tak BEER TEAM 451
BOGUSŁAW BRZEŹNY 188
ZBIGNIEW DOMŻALSKI Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 77
EUGENIUSZ GEMBALA 16
MARIUSZ GORZELANY Tak 105
JULIUSZ GROCHOWSKI Tak 479
CZESŁAW GRZEGORZEK KTK WANDRUS ŻORY 411
MAREK KAMIŃSKI TWOMARK TEAM 108
GRZEGORZ KAMPA 395
ZYGMUNT KAPALA Tak 110
KAROL KASPROWIAK Tak EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 183
ZBIGNIEW LISIAK
ADAM MALURDY Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 106
LESZEK NOWOCZEK Tak 159
ANDRZEJ SŁOMKA 442
TADEUSZ SPILOK 53
LESZEK SZLAUER Tak 74
JOACHIM ŚWIĘTY 410
MAREK TARNAWSKI 68
JANUSZ TARNOWSKI 146
JAN WYDUCH 441
RYSZARD WYSTEMP Tak 457
JAROSLAW ZAJAC BSR TEAM BYTOM 317
ZBIGNIEW ZAJĄC Tak MMBIKE TEAM 83
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 25 (Opłaconych: 12)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 461 (Opłaconych: 247)