Force Maraton MTB Orzesze_2018: Lista zgłoszeń

Mini: 30 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 18-29 lat (kobiety, wiek: 16-29)
SANDRA ADAMCZYK Tak PL SUP-LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE 732
KAROLINA BIENER Tak PL 781
JULIA GAJDZIK Tak PL KIWI KLUB MTB 431
MONIKA GALOWY Tak PL KIWI KLUB MTB 731
ALEKSANDRA LACH Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 730
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL 460
IZABELA MALIKOWSKA Tak PL ADIENT TEAM 404
NATALIA SEIFRIED Tak PL 322
MARTA TUROBOŚ Tak PL HUROM SŁAWNO ACCENT TEAM 729
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 9 (Opłaconych: 9)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
KATARZYNA BACHNIAK Tak PL JURA BIKE MTB TEAM 728
MAGDALENA DANIEL Tak PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 727
MONIKA DAWIDOWICZ Tak PL FREE WAY 726
ANNA FIALKIEWICZ Tak PL 725
MONIKA FRYSTACKA PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
SŁAWOMIRA GAJDZIK Tak PL KIWI KLUB MTB 436
HALINA GIEMZA Tak PL 515
NATALIA JANICA Tak PL 449
BEATA JANIK Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 769
SONIA KLICH Tak PL BIKE ATELIER TEAM 701
ANNA KRZYSTECZKO Tak PL PROSERVICE RACING TEAM 789
DOROTA MICHALIK Tak PL 724
AGNIESZKA MIKOŚ Tak PL 748
ANNA MŁOCEK Tak PL PROSERVICE RACING TEAM 411
ANNA PARUZEL Tak PL 723
MARIOLA PIETRAS Tak PL 777
KATARZYNA SKRZYPIEC Tak PL 722
ROKSANA SOBINA Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 721
AGATA STRĄCZKIEWICZ Tak PL 720
KATARZYNA SUCHAJA Tak PL 719
JOANNA TABOR Tak PL CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 718
PATRYCJA WOŹNICA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 567
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 22 (Opłaconych: 21)
K3 - Kobiety 40 + (kobiety, wiek: 40-99)
BEATA BANASIEWICZ Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 523
JOANNA BOREK Tak PL YELLOBIKE 717
EWA DŁUGOSZ Tak PL KIWI KLUB MTB 716
VIOLETTA GEMBALA Tak PL 715
EWA GORZELANY Tak PL HOTEL*** PODIUM WISŁA & DIAGNOSTIX 714
ELA HUZIOR Tak PL MORSY BARONA 713
JULITA KAROLIŃSKA Tak PL 712
JOANNA KOPCIOWSKA-WĄTROBA Tak PL 784
MAŁGORZATA KUSTRA-KAPOL Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 754
KATARZYNA ŁAKOMSKA PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
KATARZYNA MARTYNOWICZ Tak PL 750
MAGDALENA SILKA Tak PL 518
MARTA SYRYJCZYK PL SCS OSOZ RACING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 13 (Opłaconych: 11)
M1 - Mężczyźni 16-29 lat (mężczyźni, wiek: 16-29)
MAREK BINCZAK Tak PL PROSERVICE RACING TEAM 700
DAWID BLUSZCZ PL 798
STEFAN BOREK Tak PL 711
GRZEGORZ BRODA Tak PL 758
PIOTR BUDZIŃSKI Tak PL LKK LUKS SŁAWNO 710
BARTŁOMIEJ CICHY Tak PL 709
PIOTR CIEŚLA PL
DAWID CZEMBOR Tak PL 708
DAWID DŁUGAJ Tak PL 707
MATEUSZ DRABIK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 706
GRZEGORZ DYSZY PL BIKE ATELIER TEAM
ALEKSANDER FIDO Tak PL KIWI KLUB MTB 771
MARCIN FUS Tak PL 705
MICHAŁ GARUS PL
MATEUSZ GŁOMBIK Tak PL ...BEER BIKER KRAPKOWICE 704
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM
TOBIASZ GROMOTKA Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 503
DOMINIK GRZEGORZYCA PL
DAMIAN GRZESICZEK Tak PL KIWI KLUB MTB 703
DAWID GRZESICZEK Tak PL KIWI KLUB MTB 702
MARCIN HALASZ Tak PL 699
ARKADIUSZ HAZUKA Tak PL 279
MARCIN JANECZEK Tak PL 504
SEBASTIAN JASIULEK Tak PL 698
DAWID JONA PL GK BIKE ATELIER GLIWICE 328
JAN KAFEL Tak PL 747
PAWEŁ KOKOT Tak PL 697
BARTOSZ KRASIŃSKI Tak PL 492
ŁUKASZ KUŚ Tak PL 696
KSAWERY ŁAWNICZAK Tak PL 695
DOMINIK ŁUCKI Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 694
SZYMON MAKOWSKI Tak PL ELZAB ACTIVE TEAM 482
BARTŁOMIEJ MALINA Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 693
JACEK MARKIEL Tak PL 692
KAMIL MASNICA PL
MAŁKOWSKI MATEUSZ Tak PL 508
DAWID MIŚKIEWICZ Tak PL LKK LUKS SŁAWNO 351
JAKUB MIZERA Tak PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 364
TOMASZ MROWIEC PL
GRZEGORZ NIEDZIELKO Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 691
KEVIN PANIC Tak PL 740
PIOTR PASTERNAK Tak PL JURA BIKE MTB TEAM 689
JAKUB PASTERNAK Tak PL 690
FILIP PĚGŘÍM Tak CZ TJ TŽ TŘINEC 429
MATEUSZ PIECHA Tak PL 688
RAFAŁ PIONTEK Tak PL 766
ADAM PISZCZEK Tak PL 768
DANIEL PORWOLIK PL YELLOBIKE
MIKOŁAJ PRICOP Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 519
ARTUR RZESZUTKO Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 687
DENIS SIEWERT Tak PL DECATHLON GLIWICE 686
GRZEGORZ SOWA Tak PL ŻORY 685
PAWEŁ STANISZ Tak PL 684
WOJCIECH STOL Tak PL 299
KONRAD STROJECKI Tak PL 683
KAROL STUDENT Tak PL 767
DAWID SUKIENNIK Tak PL 682
WOJCIECH SZCZEGIELNIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 796
MATEUSZ SZKUTA Tak PL ODKRYWCY TAURUS 681
MACIEJ ŚCIERSKI Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 680
PAWEŁ ŚCIERSKI Tak PL 679
TOMASZ TOMERA Tak PL 743
DAMIAN TWARDZIK Tak PL XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC 419
MATEUSZ WŁODARCZYK Tak PL 678
MACIĄŻKA WOJCIECH Tak PL 291
MICHAŁ ZACHARIASZ Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 677
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 66 (Opłaconych: 56)
M2 - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
DAMIAN BACHNIAK Tak PL JURA BIKE MTB TEAM 676
JACEK BANDURA Tak PL CICHY BIKE TEAM 675
PAWEŁ BARON Tak PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 674
PAWEŁ BEDNARZ Tak PL 673
MAREK BEREZA Tak PL 410
MICHAŁ LOLO BIELNIK Tak PL 672
PIOTR BIENER Tak PL LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 780
JAROSLAW BLUSZCZ Tak PL MIKESZ TEAM 797
DAWID BOCHAT Tak PL NORDBIKE RYBNIK 468
SZYMON BORUTA Tak PL SPORTS COACHING MTB TEAM 671
SZYMON CHROMIK Tak PL SPORTS COACHING MTB TEAM 670
TOMASZ CIURAJ Tak PL 765
PIOTR CYROŃ Tak PL MTB JASTRZĘBIE ZDROJ 669
DAMIAN CZEKAJ Tak PL 668
ŁUKASZ CZEPIEL Tak PL ...BEER BIKER KRAPKOWICE 667
RAFAŁ CZUBAK Tak PL CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 665
RAFAŁ CZYRWIK Tak PL 664
RDEREDIC DE LEPELEIRE Tak PL 330
JAROSŁAW DOBOSZ Tak PL JURA BIKE MTB TEAM 663
DOMINIK DURAJ Tak PL 662
KRYSTIAN FILIPIAK Tak PL 661
MARCIN FORAJTER Tak PL 414
MICHAŁ GAŁĄSKA Tak PL NIESTOWARZYSZONY 660
PAWEŁ GAŁUCH Tak PL 659
WOJCIECH GAMZA Tak PL 658
JANUSZ GAWINKOWSKI Tak PL JA_MA_GA 345
GRZEGORZ GĄSIOR Tak PL NIY MA GAŃBA CIŚ NA KOLE 656
SZYMON GEMBALA Tak PL 655
WOJCIECH GOROL Tak PL LEADER FOX MTB TEAM 654
ANDRZEJ GÓRNIOCZEK Tak PL 653
PIOTR GRUSZCZYK PL
TOMASZ GRZEGORSKI Tak PL 477
GRZEGORZ GUZIK Tak PL 652
MARCIN GWÓŹDŹ Tak PL 651
WOJCIECH HERMA Tak PL 760
KRYSTIAN HOLEWA Tak PL 400
ŁUKASZ JABŁOŃSKI Tak PL 650
GRZEGORZ JAGIEŁA Tak PL 649
EMIL JAKUBCZYK Tak PL 537
BŁAŻEJ JANY Tak PL 648
TOMASZ JASIULEK Tak PL 647
ANDRZEJ JURECZKA Tak PL 646
MARCIN JUZEPCZUK Tak PL 785
ARTUR KALINOWSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 645
MAREK KAPICA Tak PL 644
MARCIN KASPRZAK PL ŁAZISKA GÓRNE
PAWEŁ KASZA Tak PL 643
ROBERT KLIMAS PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
ŁUKASZ KOPISZKA Tak PL 642
JACEK KOSTKA PL ADIENT TEAM
MARCIN KOZACZUK Tak PL 761
ŁUKASZ KOZUBEK Tak PL PROSERVICE RACING TEAM 764
KORNEL KOŹLICKI Tak PL BIKEHUNTER.PL 413
KOZACZUK KRYSTIAN Tak PL 763
PRZEMYSŁAW KRZYCZMONIK Tak PL 641
ŁUKASZ KRZYSTAŁA Tak PL SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE 640
PIOTR KRZYSTECZKO Tak PL PROSERVICE RACING TEAM 788
REMPEGA KRZYSZTOF Tak PL 755
MIKOŁAJ KUKURBA PL OMNISQUARE ATAKSPORT GLIWICE
RAFAŁ KURZOK Tak PL KIWI KLUB MTB 639
KRYSTIAN KWIATKOWSKI Tak PL ŻORSKIEBIKEWARIATY 638
MICHAŁ KWIECIŃSKI Tak PL SUTRISEPT MTB TEAM 637
ŁUKASZ KWIETNIEWSKI Tak PL 362
PAWEŁ LASKA Tak PL 799
ŁUKASZ LASOTA Tak PL 636
KRZYSZTOF LESZKIEWICZ Tak PL ELZAB ACTIVE TEAM 339
SZYMON LEW Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 634
DANIEL LIPINSKI PL RUNTEAM PAWŁOWICE
RAFAŁ ŁOPATECKI Tak PL SPORTS COACHING MTB TEAM 633
MICHAŁ ŁOŚKO Tak PL 632
KOLORZ ŁUKASZ Tak PL 327
ANDRZEJ MADEY Tak PL 631
PAWEŁ MAZUR PL NUDEL TEAM 774
JAROSŁAW MROWIEC Tak PL CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 630
MAREK MROWIEC Tak PL 331
MARCIN MUSIAŁ Tak PL YELLOBIKE 629
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 628
TOMASZ MUSIOŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 759
MARCIN MYSZOR PL
GRZEGORZ NIESLER Tak PL KIWI KLUB MTB 627
MARCIN NIEWIADOMSKI PL
BARTŁOMIEJ NOWACKI Tak PL 626
ŁUKASZ NOWAK Tak PL 286
MARCIN NYCZ Tak PL 625
MARIUSZ OKRUTA PL
MICHAŁ OSMAŁEK PL
MARCIN OSTAPIUK Tak PL 623
MARCIN PALIŃSKI Tak PL SUP LIFTING TEAM 332
SEBASTIAN PAŹDZIERNY Tak PL 622
SZYMON PERNAL Tak PL 621
PAWEŁ PIĄTEK Tak PL 374
ŁUKASZ PIEGZA Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 620
PAWEŁ PIEJAK Tak PL WATAHA SZAJBAJKA 619
JERZY PIEKAR Tak PL 618
PAWEŁ PIĘTA Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 617
KAMIL PODLEŚ PL
GRZEGORZ PODSIADŁY Tak PL 470
PAWEŁ POŁOMSKI Tak PL 752
WOJCIECH PUCHAŁKA Tak PL 616
TOMASZ PYTKA Tak PL 615
MARCIN RIM PL
PAWEL ROSINSKI Tak PL ADIENT TEAM 614
PIOTR RUSEK PL MIKESZ TEAM 734
MARCIN RUTKOWSKI Tak PL CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 613
PAWEŁ RZEPKA Tak PL 329
ADRIAN RZESZUTKO Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 511
KRZYSZTOF SALAMON Tak PL 357
PAWEŁ SAS Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 612
MARCEL SEIFRIED Tak PL 405
TOMASZ SIKORA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 762
PIOTR SKUBISZ Tak PL 756
MARIUSZ SKWARK Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 611
SEBASTIAN SŁOCIŃSKI Tak PL SUTRISEPT MTB TEAM 610
ADAM SŁOWIK Tak PL BIKE STORE BIELSKO 525
PAWEŁ STARZYCKI Tak PL CHOMA SPORT TRENER 609
SZYMON STEUER Tak PL 786
GRZEGORZ STUDNIK PL
MARCIN SYNAK Tak PL 608
MATEUSZ SZAREK Tak PL 323
DAWID SZCZUCKI PL
DAWID SZCZUCKI Tak PL 607
PIOTR SZKOLNY PL ...BEER BIKER KRAPKOWICE 737
ŁUKASZ SZOSTAK Tak PL 606
MARCIN SZYMURA Tak PL 605
MIROSŁAW TABOR Tak PL CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 604
PAWEŁ TOCZKOWSKI Tak PL 603
DAWID WAGNER Tak PL 602
ŁUKASZ WALIGÓRA Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 601
MARCIN WILKOŁEK Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 512
ARKADIUSZ WIŚNIEWSKI Tak PL 600
DAWID WITA PL ŚWIERKLANY
JACEK WOJTAS Tak PL 599
ŁUKASZ WOJTYSIAK PL
ANDRZEJ WOŹNICA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 297
ZBIGNIEW WÓJCIK PL
ŁUKASZ ZAJĄCZKOWSKI Tak PL CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 598
SEBASTIAN ŻERO Tak PL GHOSTBIKERS 597
GRZEGORZ ŻOŁNA Tak PL 513
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 138 (Opłaconych: 118)
M3 - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
ARTUR ADAMCZYK Tak PL 749
MARCIN ADAMKIEWICZ Tak PL CHOMA SPORT TRENER 596
ADAM BANERT PL
JACEK BARGLIK Tak PL 595
STANISŁAW BASZCZYŃSKI Tak PL 501
RAFAŁ BIES Tak PL 594
MARCIN BISKUP Tak PL SUP-LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE 481
BOGDAN BLACHA Tak PL 593
MARCIN BLUSZCZ PL MIKESZ TEAM 795
RAFAŁ BOGACKI Tak PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 592
GRZEGORZ BROŻEK Tak PL 591
JAROSŁAW CYRAN Tak PL 337
RAFAŁ CYRUS Tak PL 590
GRZEGORZ CZERNER Tak PL 589
KRYSTIAN DĘBEK Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 588
JAKUB DUDEK Tak PL 778
JANUSZ FARYŚ Tak PL 587
MACIEJ FIALKIEWICZ Tak PL 586
ŁUKASZ FUNDOWICZ Tak PL 793
MAREK GALOWY Tak PL KIWI KLUB MTB 585
JANUSZ GOMOLA Tak PL HOTEL PODIUM DIAGNOSTIX TEAM 584
SŁAWOMIR GRACA Tak PL HCC COMPONENTS 583
TOMASZ JABCZYŃSKI Tak PL 744
ROBERT JANECZEK Tak PL 582
BARTOSZ JANIK Tak PL 794
GRZEGORZ JODŁOWSKI Tak PL 510
DAMIAN JUSZCZUK PL
DAMIAN KAGOŃ Tak PL LEADER FOX MTB TEAM 67
DAMIAN KAJFASZ Tak PL A BERGER PL 581
ROBERT KARASEK Tak PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 367
MACIEJ KEMPA Tak PL CONTROL-MAX PILCHOWICE 580
GRZEGORZ KEMPNY Tak PL MTB CESAROKI 579
TOMASZ KERCZ Tak PL 578
ZBIGNIEW KISZKA Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 577
MAREK KLIMCZAK Tak PL 779
MARCIN KLIMOSZ Tak PL 624
KRZYSZTOF KOLKA PL
MARCIN KONIECZNY Tak PL 757
JANUSZ KORNES PL 776
MARCIN KOZAKIEWICZ Tak PL 576
PIOTR KUBICKI Tak PL KIWI KLUB MTB 575
KRZYSZTOF KUCZEK Tak PL MOMNATOCAŁEŻYCIE 574
LESZEK KURCZOK Tak PL PM BIKE 486
ADAM KURZEJA PL
TOMASZ KUTARASINSKI PL HOŁDA TEAM
MIROSŁAW LISZKA Tak PL 772
MIROSŁAW LOREK Tak PL MTB CESAROKI 573
MAREK ŁATKA Tak PL 572
TOMASZ ŁUCKI Tak PL 571
TOMASZ MACURA Tak PL 502
WOJCIECH MALEŃSKI Tak PL 509
SŁAWOMIR MAŁYSZ Tak PL MIKESZ TEAM 514
ADAM MAROSZEK Tak PL SUP LIFTING TEAM 570
MARCIN MAZUR Tak PL 787
PAWEŁ MIESZCZANEK PL KIWI KLUB MTB
TOMASZ MIZERA Tak PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 363
MICHAŁ MOL Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 430
ŁUKASZ MOŻDŻEŃ Tak PL 478
WOJCIECH NALEPA PL
ADRIAN NAWROCKI Tak PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 569
ARKADIUSZ NAWROCKI Tak PL 568
KRZYSZTOF NIEMIEC PL
MARIUSZ NOWOGRODZKI Tak PL 566
ROBERT OBUCHOWSKI Tak PL LEADER FOX MTB TEAM 565
ADAM OPIEKULSKI Tak PL TOMAZI BIKE TEAM JASTRZĘBIE 249
KRZYSZTOF PANIC Tak PL 739
GRZEGORZ PAWLUSIAK Tak PL 791
ADAM PEŁKA Tak PL JURA BIKE MTB TEAM 563
MARIUSZ PIETRAS Tak PL JURA BIKE MTB TEAM 562
ROBERT PIETRAS Tak PL 561
ADAM PILCH Tak PL HOTEL PODIUM DIAGNOSTIX TEAM 560
ANDRZEJ PIOTROWSKI Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 753
TOMASZ PIÓRKOWSKI Tak PL 559
RAFAŁ PLESZEWSKI Tak PL 742
KRZYSZTOF POPŁAWSKI Tak PL 800
ADAM PORADA Tak PL 738
TOMASZ PYKA Tak PL PROSERVICE RACING TEAM 783
JACEK RAJSKI PL
MARIUSZ ROWIŃSKI PL
MARCIN RÓŻAŃSKI Tak PL 558
TOMASZ RUSZKOWSKI Tak PL CYCLO TRENER TEAM 557
PIOTR RYGLEWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 745
BOGDAN SADECKI PL
DANIEL SADOWSKI Tak PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 556
GRZEGORZ SAŁATA PL
MICHAŁ SERAFIN PL AMBITNI AMATORZY
DARIUSZ SLUSARZ Tak PL 733
ALEKSANDER SŁOMKA Tak PL KIWI KLUB MTB 773
GRZEGORZ SOBIECKI PL
TOMASZ SOBÓTKA Tak PL 555
KYONGJAE SON Tak PL KIWI KLUB MTB 554
ANDRZEJ SOWA PL
MAREK STALMACH PL
GRZEGORZ STANOWSKI PL
ANDRZEJ STEFAN PL ŻORY
SYLWEK SUCHAJA Tak PL 553
DARIUSZ SULEJEWSKI Tak PL YELLOBIKE 552
MICHAL SZAJTER Tak PL ZAM-MET TEAM 551
PIOTR ŚCIGAŁA PL JURA BIKE MTB TEAM
ARTUR ŚLIWAKOWSKI Tak PL JURA BIKE MTB TEAM 550
MIECZYSŁAW ŚLIWKA Tak PL BESKIDY BIKE CLUB 549
DARIUSZ ŚWIERCZYŃSKI PL
KRZYSZTOF URBANEK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 521
DARIUSZ WALKIEWICZ Tak PL SUTRISEPT MTB TEAM 548
JANUSZ WIADERNY Tak PL 547
TOMASZ WILK Tak PL MOMNATOCAŁEŻYCIE 546
SŁAWOMIR WOLDAŃSKI Tak PL 545
DARIUSZ WÓJCIK Tak PL ŻORY 544
KRYSTIAN WÓJCIK PL
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak PL 506
LESZEK ŻABIŃSKI PL 770
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 111 (Opłaconych: 87)
M4 - Mężczyźni 50 + (mężczyźni, wiek: 50-99)
ZBIGNIEW ABSALON Tak PL GRUPA MARAT 507
PRZEMYSŁAW BOGUŚ Tak PL 543
TADEUSZ BONK Tak PL BEER TEAM 542
KRZYSZTOF BROEKERE Tak PL 319
BOGUSŁAW BRZEŹNY Tak PL 792
DARIUSZ DŁUGOSZ Tak PL KIWI KLUB MTB 541
ZBIGNIEW DOMŻALSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
OSKAR FILIPOWICZ Tak PL 540
EUGENIUSZ GEMBALA Tak PL 539
GRZEGORZ GŁODEK PL
MARIUSZ GORZELANY Tak PL 782
CZESŁAW GRZEGORZEK Tak PL KTK WANDRUS ŻORY 741
ZYGMUNT KAPALA Tak PL 790
KAROL KASPROWIAK Tak PL EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 538
SŁAWOMIR KRUZIŃSKI PL
MARIUSZ KUDŁA PL 735
JAN MALIKOWSKI Tak PL 657
ADAM MALURDY Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 524
ANDRZEJ MARTYNOWICZ Tak PL 751
JERZY MAZUR Tak PL 775
KRZYSZTOF MAZUR Tak PL 401
WOJCIECH MUŚ Tak PL GK VIKTORIA RYBNIK 520
LESZEK NOWOCZEK Tak PL 338
JAROSŁAW ORCZYK Tak PL 536
ZBIGNIEW PACAN Tak PL 535
GRZEGORZ PIEGZA Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 534
TOMASZ PISAREK Tak PL 533
JAROSŁAW RYCHLICKI Tak PL 320
MARIUSZ SKOWRON Tak PL BIKEHEAD 532
TADEUSZ SPILOK Tak PL 530
LESZEK SZYMCZYK Tak PL 529
ARTUR ŚLADOWSKI Tak PL SUTRISEPT MTB TEAM 528
JANUSZ TARNOWSKI Tak PL KIWI KLUB MTB 527
ADAM WIECZOREK PL
RYSZARD WYSTEMP Tak PL 526
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 35 (Opłaconych: 30)

Mega: 60 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 18-29 lat (kobiety, wiek: 16-29)
EWA KARCHNIWY Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 175
NATALIA KOŁODZIEJ Tak PL SILESIABIKES.PL 134
ZUZANNA KRZYSTAŁA-STĘPIEŃ Tak PL SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE 18
KATARZYNA PIETROWSKA Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 154
JULIA POŚPIECH Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 12
KAMILA SOJKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 10
MAGDALENA ZIELIŃSKA Tak PL 168
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 7 (Opłaconych: 7)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
AGNIESZKA FEĆ Tak PL XC 80 KRAKÓW 14
RENATA OPIEKULSKA Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 9
KATARZYNA PUŹNIAK Tak PL 26
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40 + (kobiety, wiek: 40-99)
MARTA BIKSA Tak PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 25
DOROTA SERAFINOWSKA Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 30
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 2 (Opłaconych: 2)
M1 - Mężczyźni 16-29 lat (mężczyźni, wiek: 16-29)
MACIEJ ABSALON Tak PL 180
FILIP ATŁAS Tak PL 72D WINDSPORT TEAM 35
KRZYSZTOF BADURA Tak PL 183
ANDRZEJ BARYLUK PL TOMAZI BIKE TEAM
ADRIAN BIERZA Tak PL 148
ADRIAN BIKSA Tak PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 34
PIOTR BRZÓZKA PL JBG-2 CRYOSPACE
MARCIN BUDZIŃSKI Tak PL HUROM SŁAWNO ACCENT TEAM 101
TOMASZ BUDZIŃSKI Tak PL HUROM SŁAWNO ACCENT TEAM 104
DAVID BULAWA Tak CZ TJ TŽ TŘINEC 169
PATRYK CHOMIUK Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 33
JAKUB CICHY Tak PL 140
KRZYSZTOF ELWART Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 193
MARCEL FABIAN Tak PL CST 7R MTB TEAM 103
PIOTR JANDA Tak PL BIKE STORE BIELSKO ŚLĄSK KOLARSKO 24
TOMASZ JANOTA Tak PL 22
PATRYK JAROSZ Tak PL 20
JAN KARASEK Tak PL 177
MATEUSZ KĄDZIELA Tak PL SII CYCLING TEAM 182
GRZEGORZ KOGUCIUK Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 6
KAROL KOGUCIUK Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 5
TOMASZ KOŹLIK Tak PL 149
PIOTR KRAWCZYK PL REAL 64-STO
MICHAŁ KWIATEK Tak PL CST 7R MTB TEAM 31
TOMASZ MROWIEC PL FUNDACJA - AKTYWNI
MACIEJ MYTNIK Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 3
ŁUKASZ TEST PROKSA TEST PL 100% WITAMINY C
JAN RYGLEWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 746
ROBERT SKROBOL Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 21
DANIEL SMOLARZ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 8
SZYMON STAWOWY PL
PIOTR ŚLIWIŃSKI Tak PL BIKEBOARD 198
ROBERT TROSZOK Tak PL DAR-BUD TEAM 141
PRZEMEK WINIARSKI Tak PL SCOTTDEALER.COM 170
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 34 (Opłaconych: 28)
M2 - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
STEFAN LEŃCZYK PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 127
ADRIAN BORUTA Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 28
TOMASZ BRZOZOWSKI Tak PL 150
MARCIN CHMIELEWSKI PL MIKESZ TEAM 188
DARIUSZ CISOWSKI Tak PL 161
REMIGIUSZ CIUPEK Tak PL ODKRYWCY TAURUS 100
JAKUB CZERNIK Tak PL ELZAB ACTIVE TEAM 19
MARCIN DZIARSKI Tak PL 62
BARTOSZ FETLER Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 197
JAKUB GŁUSZAK PL HYDROQUATIC
TOMASZ HALMAN Tak PL 61
MICHAŁ HOŃKA Tak PL 196
PRZEMYSŁAW JANIK Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 159
PIOTR JAŚKIEWICZ Tak PL 144
ROMAN KACZMARCZYK PL ŚLĄSK KOLARSKO
MARCIN KALITA Tak PL SUTRISEPT MTB TEAM 60
TOMASZ KAMIŃSKI Tak PL 155
MARCIN KLIK Tak PL 58
ADRIAN KOSTAREK Tak PL 57
SZCZEPAN KRĘCIWILK Tak PL 56
MICHAŁ KUCEWICZ Tak PL CST 7R MTB TEAM 55
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI PL BIKE ATELIER TEAM
ROBERT KURIATA Tak PL 54
SŁAWOMIR KUTKA Tak PL QUEST TEAM 53
MICHAŁ LIBISZEWSKI Tak PL 153
MICHAŁ MARKIEL Tak PL 52
ŁUKASZ MIKULSKI Tak PL 51
MATEUSZ NIEDZIELA Tak PL 49
TOMASZ OZIMEK Tak PL 167
ŁUKASZ PABIŚ PL
SEBASTIAN PAKULSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 151
MARCIN PAROT Tak PL 47
MACIEJ PITACH Tak PL CST 7R MTB TEAM 46
MATEUSZ POTACZEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 45
PIOTR PROCHOWNIK Tak PL 138
MARCIN PROCHOWNIK Tak PL TREKMONDO 122
PAWEŁ PRZELIORZ PL
RYSZARD RADZISZEWSKI Tak PL MIKESZ TEAM 44
MARCIN SARKOWICZ Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 173
ŁUKASZ SEIFRIED Tak PL 128
ŁUKASZ SOBOL Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 43
KRYSTIAN STEC Tak PL 158
PAWEŁ SZOŁDRUK Tak PL MIKESZ TEAM 179
DAWID TWARDY Tak PL 41
RAFAŁ WARZECHA PL
ŁUKASZ WIĄCKIEWICZ Tak PL 40
JANUSZ WOJNAR Tak PL SGS POLAND TEAM BIKE SECTION 39
TOMASZ WOJTASZEWSKI Tak PL ODKRYWCY TAURUS 160
ŁUKASZ ZAJĄC Tak PL 38
DOMINIK ZIELAWSKI Tak PL RGK RACING TEAM 185
BŁAŻEJ ZIOBROWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 51 (Opłaconych: 42)
M3 - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
WOJCIECH ANDRYSZCZAK Tak PL 135
ROMAN BADURA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 37
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL 152
MARCIN BOŃCZYK Tak PL 36
PAWEŁ BRONKOWSKI PL
TOMASZ BRYCKI Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 174
PAWEŁ CAŁKA Tak PL PANK TEAM 142
JACEK DUTKA Tak PL 136
BOGUSŁAW FABIAN Tak PL LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 194
ROMAN FRANKIEWICZ Tak PL 123
PIOTR GAJDZIK Tak PL KIWI KLUB MTB 131
ADAM GALMAN Tak PL HARO DESIGN 63
DARIUSZ GĄGAŁKA Tak PL 64
TOMASZ HEJDUK Tak PL 66
MARCIN IRACH Tak PL 145
SYLWESTER JACHNA Tak PL 65
MARCIN JEKEL Tak PL 171
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 68
MARCIN KOPYTKO Tak PL SII CYCLING TEAM 184
ARKADIUSZ KOTŁOWSKI Tak PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 69
GRZEGORZ KRAMEK Tak PL 70
TOMASZ KUBALA Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 71
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM
WOJCIECH LISZKA Tak PL ZRYCIOLE MTB 143
MATEUSZ LUTYŃSKI Tak PL 163
TOMASZ MAJCHER Tak PL HPE SPORTS 72
KRZYSZTOF MATULA Tak PL BLACK HORSE TEAM 73
PRZEMYSŁAW MAZUREK Tak PL RYSIANKA TEAM 74
ADAM PAJĄK Tak PL SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE 76
ADAM PAŁYGA Tak PL 77
TOMASZ PIERWOCHA Tak PL 176
ROBERT POŚPIECH Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 78
DAWID PSZCZOŁA Tak PL 130
ADAM PTAK Tak PL WKK WIERUSZÓW 79
GRZEGORZ SAMBORSKI Tak PL 146
MAREK SOJKA Tak PL 80
ALEKSANDER SOKOLIŃSKI Tak PL WKK WIERUSZÓW 191
TOMASZ STĘPIEŃ Tak PL SUP LIFTING TEAM 81
MARIUSZ STILLER Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 82
IRENEUSZ STILLER Tak PL OPEL ACTIVE TEAM 178
GRZEGORZ STRZĄDAŁA Tak PL 147
TADEUSZ SZAFRAŃSKI Tak PL 162
MIROSŁAW SZKODA PL 124
TOMASZ SZULCZEWSKI Tak PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 83
WOJCIECH ŚLIWIŃSKI Tak PL BIKEBOARD 195
MAREK THORZ Tak PL 84
TOMASZ TRELA Tak PL RYSIANKA TEAM 86
JACEK WOLNY PL
KAROL WOŁYŃSKI Tak PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 87
MAREK WYLĘŻEK Tak PL 88
SEBASTIAN ŻOK Tak PL 90
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 52 (Opłaconych: 47)
M4 - Mężczyźni 50 + (mężczyźni, wiek: 50-99)
JACEK BRZÓZKA PL JBG-2 CRYOSPACE
STANISŁAW GAWRON Tak PL 91
PIOTR GLITA Tak PL 129
ANDRZEJ KANDZIORA Tak PL 139
ANDRZEJ KASPRZYK PL 126
WALDEMAR KONEFAŁ PL
MAREK KUBUSZOK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 93
MAREK MARSZAŁEK PL JAS-KÓŁKA
ADAM MUSIOŁ Tak PL MMBIKE TEAM 98
PIOTR PALA Tak PL 133
MARIAN PODLEŚNY Tak PL 189
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak PL MTB TEAM RMF FM 199
WIESŁAW RUSIN Tak PL UKS SOKÓŁ KĘTY 94
PIOTR SERAFINOWSKI Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 95
STANISŁAW SITKO Tak PL AMATOR 96
ARMAND SURWIŁO Tak PL 187
ROMAN SZWESTA Tak PL XC 80 KRAKÓW 97
GRZEGORZ WALECZEK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 99
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 18 (Opłaconych: 14)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 561 (Opłaconych: 475)