Góra Świętej Anny - wyścig kolarski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
ANGELIKA GRABIEC Tak JAS-KÓŁKA 124
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 45
ALEKSANDRA KUBICA Tak 476
SYLWIA ŁĄKAS Tak 140
ANNA WILCZEK Tak FENIX TYCHY 12
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 5)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
KATARZYNA BARAN ACTIVRUNNAMYSŁÓW
ANNA LUBOCH Tak CYKLOFAN OPOLE 102
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak 493
AGNIESZKA ROLA Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 240
KRYSTYNA SABAJ Tak CYKLOOPOLE 223
JOANNA SYGUŁA Tak ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM 242
LUCYNA WAGNER Tak KOLMARKA 20
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 6)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak KOLMARKA 490
DOMINIKA HANKE Tak KOLMARKA 21
ANNA MADEJ Tak ROAD MARATON TEAM 479
AGNIESZKA RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 122
MAŁGORZATA SUCHA Tak 8
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 5)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
ANNA WRONA Tak ROAD MARATON TEAM 87
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
DAMIAN ADAMCZYK Tak OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 3
MARCIN BURZAWA Tak FENIX TYCHY 226
MATEUSZ CHOJNICKI
ADRIAN DUSZKA Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 44
MARCIN HUDOBA Tak JAS-KÓŁKA 125
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak MMBIKE TEAM 46
MARCIN KASIŃSKI Tak 85
PAWEŁ PAJDAK Tak WLKS KRAKUS BBC CZAJA 26
WOJCIECH PIEKŁO ŁAŃCUT
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 9 (Opłaconych: 7)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
KRZYSZTOF BADURA Tak SII CYCLING TEAM 16
FILIP BAGIŃSKI Tak SCT WROCŁAW 88
ADAM BALDY Tak GRUPETTO KLUCZBORK 252
MARCIN BARTOLEWSKI SCOUT CZĘSTOCHOWA 32
ADAM BESUCH
PRZEMYSŁAW BUBIAK Tak 183
JAROSŁAW BUDNIK Tak 84
PIOTR CEBULA Tak BIKERSHOP RACING TEAM 232
TOMASZ DEMBOWSKI Tak BSK MIÓD KOZACKI 7
PATRYK DOMAGAŁA Tak BIKE ATELIER TEAM 111
PAWEŁ DZIENDZIEL ADIOSTRY TEAM
MACIEJ ETGENS Tak ROGELLI TEAM 78
WOJCIECH GIBAS-NAKATANI Tak KKS SOKÓŁ KĘTY 255
ARKADIUSZ GLENSK Tak CYKLOFAN OPOLE 472
DAWID GOLA Tak 471
ARTUR GOLDMANN Tak 289
MACIEJ GÓRAJ Tak RAWSKA GRUPA KOLARSKA 39
DAMIAN GRABOWSKI Tak 272
BARTOSZ GRUBKA Tak 173
KUBA HALIGOWSKI Tak VELOPAKA RACING TEAM 464
WOJCIECH IMIELA Tak CYKLOFAN OPOLE 11
KRZYSZTOF JANAS BIKE2B.PL 24
MATEUSZ JEGIER Tak CYKLOOPOLE 80
MAREK JURASZEK Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 175
MATEUSZ KARKULA Tak KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 462
MATEUSZ KĄDZIELA Tak SII CYCLING TEAM 17
GRZEGORZ KOWALSKI Tak CYKLOOPOLE 497
KRZYSZTOF KUBIK Tak OTR INTERKOL 293
PIOTR KUKLA Tak JAS-KÓŁKA 206
JAROSŁAW KULMA Tak KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY 200
DAWID KUNDZIK Tak 144
ADRIAN KUSZ Tak SII CYCLING TEAM 211
MATEUSZ KWIATKOWSKI DAR-BUD TEAM
JACEK KWIECIEŃ
MATEUSZ MAŃKA Tak GRUPETTO 107
JOACHIM MIKLER Tak SARONI-JAGU TEAM 121
PRZEMYSŁAW MOCEK Tak BIKE SERWIS SCOTT TEAM 143
BARTOSZ MOL Tak 131
ŁUKASZ MONETA
MATEUSZ MUZYK Tak DAR-BUD TEAM 74
DANIEL NAPIERAŁA Tak DEICHMANN CYCLING GROUP 92
PAWEŁ OBORSKI CYKLOOPOLE
SZYMON OSTRYSZ DEICHMANN CYCLING GROUP
DAWID PASTUSZKA
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 473
JAN PIĄTKIEWICZ DOBREROWERY.PL
BARTŁOMIEJ PISKORZ Tak VELOPAKA RACING TEAM 463
MATEUSZ PORĘBA Tak GATTA BIKE-RS 164
MACIEJ PROFICZ Tak 244
KAMIL PUCHAŁKA Tak TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 297
KAMIL RAFA TRI TEAM PRACUJ.PL
PAWEŁ SKORUPA Tak 114
MATEUSZ SOLGA Tak AZS AWF KATOWICE 291
KONRAD STEFANIAK Tak LMGKK ZIEMIA BRZESKA 18
KRZYSZTOF STELMACH Tak OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 260
PAWEŁ SZYKTANC Tak PTC ALPINA PABIANICE 280
MICHAŁ TOBOR Tak 90
PAWEŁ WIECZOREK
WOJCIECH WOJTAS TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM
PATRYK WÓJCIK Tak IN MOGILANY CYCLING TEAM 110
JAN ŻYREK Tak 496
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 61 (Opłaconych: 47)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
JAROSŁAW BAJ Tak CROSSANT.PL 145
SZYMON BANACH Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 195
MICHAŁ BARTOS Tak ERGOKANTOR.PL 166
TOMASZ BIAŁEK CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 50
FILIP BRODZIŃSKI Tak JWK LUBLINIEC
TOMASZ BRZYCHCZY
TOMASZ CHMIEL Tak 23
JAROSŁAW CHOLEWA Tak 475
SEBASTIAN CIENIECKI Tak OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 30
MICHAŁ CIERPIK Tak CART-PACK TEAM 96
ŁUKASZ CISZEK Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 212
MICHAŁ CWYNAR Tak IN MOGILANY CYCLING TEAM 298
TOMASZ CZECHOWSKI GATTA BIKE-RS
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak KOLMARKA 466
PAWEŁ DOMAGALSKI Tak 474
SEBASTIAN DRUSZKIEWICZ Tak IN MOGILANY CYCLING TEAM 108
JAROSŁAW DUDA Tak 146
TOMASZ GAJAK Tak CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 100
ADAM GLIŃSKI Tak CYKLOFAN OPOLE 95
PAWEŁ GNITECKI Tak CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 230
PRZEMYSŁAW GÓRAK PM RIDER TEAM
TOMASZ GRABOWY Tak AGREGATY EPS SYSTEM 60
TOMASZ GRUBKA Tak
JAN GRZEMPA Tak TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 93
KAMIL HAJDA Tak SII CYCLING TEAM 210
RAFAŁ JAGIELNICKI CYKLOOPOLE
PIOTR JARZĄBEK
PIOTR JENDRZEJ
MARCIN JURUSZ
MARIUSZ KALKOWSKI BIKERSHOP RACING TEAM
JÓZEF KANSY Tak 177
JULIAN KAPŁON Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 202
FILIP KASIŃSKI Tak 109
MARIUSZ KASTELIK Tak WALECZNI GÓRALE 243
PAWEŁ KILIAN Tak CYKLOFAN OPOLE 295
KRZYSZTOF KŁODNICKI CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN
RAFAŁ KOCOŃ ROAD MARATON TEAM
MARCIN KOPYTKO Tak SII CYCLING TEAM 14
MARCIN KORZENIOWSKI Tak MAX-FLIZ KRAKÓW 193
MACIEJ KRZAK Tak TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 292
JACEK KUDAŚ Tak SCT BIKE ON WAX 94
MICHAŁ LEWALD Tak CYKLOOPOLE 186
MAREK LORENOWICZ Tak BRANDOVO STUDIO REKLAMY 129
PAWEŁ MAŁY Tak CYKLOFAN OPOLE 101
PATRYK MAZUREK Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 66
PAWEŁ MICHALEWSKI Tak 77
ADAM MIJAKOWSKI Tak MIJAKOWSKI TEAM 198
IRENEUSZ MIKLER Tak SARONI-JAGU TEAM 120
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak MMBIKE TEAM 48
MICHAŁ NABIAŁEK Tak 33
DAREK NOGA Tak INSERT TEAM 38
ALEKSANDR NOSATENKO Tak 275
MICHAŁ NOWOK Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 267
SŁAWOMIR PABIAN Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 188
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 259
ŁUKASZ PELKA SII CYCLING TEAM
DARIUSZ PELKA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 287
TOMASZ PIERWOCHA BIKE STORE BIELSKO
TOMASZ PIKUS GRUPETTO KLUCZBORK
TOMASZ PODCZASZY
JAROSŁAW POKORA Tak JAS-KÓŁKA 207
LUKAS POLACZEK Tak 9
MARCIN PORĘBA Tak GATTA BIKE-RS 165
MARCIN RESZKA Tak BIKEHEAD 241
JACEK RUSZKIEWICZ Tak HUZAR BIKE ACADEMY 203
LESŁAW RZADKOWSKI Tak 139
MATEUSZ SARAPATA Tak 467
MARIUSZ SCHNELLA Tak CYKLOOPOLE 224
RAFAŁ SEKTA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 264
SEBASTIAN SIWIAK HAGER BIKE TEAM
PRZEMEK SKOWRON Tak CYKLOOPOLE 222
ADRIAN SOBCZAK Tak 215
ŁUKASZ SOKÓŁ Tak FENIX TYCHY 231
PAWEŁ SOMERLIK Tak 197
KACPER SOWIŃSKI
PIOTR STĘPNIK Tak GATTA BIKE-RS 155
SEBASTIAN SURMACZ Tak BIKE ATELIER TEAM 112
ADAM SZABLEWSKI
LESZEK SZCZĘSNY Tak 205
MARCIN SZENDERSKI Tak CYKLO OPOLE 152
JAROSŁAW SZKUĆ Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 161
TOMASZ SZULC
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak ROGELLI TEAM 181
DARIUSZ ŚPIEWAK
ŁUKASZ TOMALA Tak BIKEHEAD 199
PIOTR TOMANA Tak WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 5
ARKADIUSZ TRACIAK Tak 253
JAKUB WACH Tak 251
PAWEŁ WAGNER Tak KOLMARKA 19
WOJCIECH WARZYŃSKI Tak 225
MICHAŁ WATOŁA Tak 456
ADAM WAWOCZNY BIKERSHOP RACING TEAM
PAWEŁ WIENDLOCHA Tak ACCENT TEAM 250
MICHAŁ WINIARCZYK Tak UNIMETAL RECYCLING TEAM 235
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI Tak
RAFAŁ WROŻYNA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 290
PRZEMYSŁAW WRÓBLEWSKI Tak SII CYCLING TEAM 15
GRZEGORZ ZIEBRO Tak BIKEHEAD 236
IGOR ŻABA Tak BIKE ATELIER TEAM 113
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 99 (Opłaconych: 78)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak KOLMARKA 489
KAROL ANDERKO JAFI SPORT BIKE TEAM
ARKADIUSZ ANDRZEJEWSKI Tak JAS-KÓŁKA 126
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak DIVERSEY TEAM 49
GRZEGORZ BEDNARCZYK Tak 52
ZBIGNIEW BIERYT Tak JAS-KÓŁKA 128
MICHAŁ BIŃCZAK Tak
JANUSZ BITOWT Tak 79
RAFAŁ BOGACKI BIKE ATELIER TEAM
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak OTR INTERKOL 294
WOJCIECH BORAL FALCON CZĘSTOCHOWA
ARTUR BORATYN Tak BIKE ATELIER TEAM 174
JAKUB BOŻEK Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 115
BARTŁOMIEJ BRYŁA Tak 461
ARTUR BUCKI ZVL KREIDLER SPORTIVA
ADAM BUJAK
GRZEGORZ BURZAWA Tak FENIX TYCHY 208
ROBERT BYRSKI Tak 494
MAREK CHLIPAŁA Tak 495
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 214
MAREK CIEŚLAK
KRZYSZTOF DĘBSKI Tak PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 245
DANIEL DUŚKO Tak BIKEHEAD 134
KRZYSZTOF DZIEMBA Tak 116
JAROSŁAW FILUS
ŁUKASZ FRYDEL Tak SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 68
MICHAŁ FYDRYCH Tak RAWSKA GRUPA KOLARSKA 41
MACIEJ GIEŁZAK Tak 229
ROMAN GODLEWSKI Tak 204
ADAM GÓRNIAK Tak TAURON TEAM 465
PIOTR GÓRNIAK Tak K2WIN MAGAZYN ROWEROWY ESKA TEAM 484
ADAM GRZYBEK Tak JAS-KÓŁKA 284
MATEUSZ HAJTO Tak 469
JAROSŁAW HERMAN Tak TFF 237
MARCIN HUBCZAK WÓZKI WIDŁOWE ARTECH
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak JAS-KÓŁKA 148
WOJCIECH JAWOREK Tak JAS-KÓŁKA 179
MARCIN JEKEL Tak TWOMARK CHORZÓW 459
WALDEMAR JERECZEK Tak 182
DAMIAN KAJFASZ Tak 168
MAREK KALITA LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
PAWEŁ KAŁUSZKA GATTA BIKE-RS
RAFAŁ KAMPKA Tak TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 170
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak MMBIKE TEAM 47
KRZYSZTOF KĘPA NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 221
ROBERT KIERZEK Tak OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 142
MAREK KŁAPTOCZ Tak ERGOKANTOR.PL 167
ARTUR KOŁECKI
ARKADIUSZ KOTŁOWSKI Tak KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 457
ROBERT KOWALSKI GTC GRACZE
GRZEGORZ KRĘŻEL
ROBERT KUPIEC BIKEHEAD
MAREK KURLETO Tak DAMECH KURLETO 282
JAKUB LATAJKA Tak OTR INTERKOL 141
ADAM LEBIODA Tak 314
KRZYSZTOF LENIEC Tak 268
MAREK LENIEC GRUPETTO KLUCZBORK
TOMASZ LESIECKI Tak SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 75
TOMASZ MACIAŚ Tak K2WIN MAGAZYN ROWEROWY ESKA TEAM 483
TOMASZ MAJCHER Tak FENIX TYCHY 187
DARIUSZ MALINOWSKI Tak GATTA BIKE-RS 154
MAREK MATHEJA Tak 63
KRZYSZTOF MATULA Tak TWOMARK TEAM 151
SEBASTIAN MATUSZAK Tak JAS-KÓŁKA 130
MACIEJ MILEWSKI
ROBERT MIZIA Tak 72
BARTŁOMIEJ MULIK 172
ADRIAN NAWROCKI Tak 491
DARIUSZ OSTROWSKI ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 278
MATEUSZ PAJĄK
PAWEŁ PESZ Tak INSERT TEAM 37
MARIUSZ PIASECKI Tak GATTA BIKE-RS 119
MAREK PIERÓG Tak 59
MIROSŁAW PODSIADŁO Tak 69
ARKADIUSZ POSMYK Tak DIVERSEY TEAM 55
DARIUSZ POTONIEC Tak JAS-KÓŁKA 271
TOMASZ PRUBAN Tak DARIO TEAM RADOMSKO 4
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak 51
ANDRZEJ PRZYSIĘŻNIUK
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak BIKE ATELIER TEAM 137
DARIUSZ PUZOŃ Tak JAS-KÓŁKA 147
PAWEŁ PYZIK Tak SCOUT CZĘSTOCHOWA 43
DOMINIK RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 127
DANIEL SADOWSKI Tak AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 29
ALEKSANDER SŁOMKA Tak DBN 91
MIROSŁAW SÓLNICA Tak GATTA BIKE-RS 171
PIOTR STANISZEWSKI Tak BIKEHEAD 238
RAFAŁ STOLARCZYK FALCON CZĘSTOCHOWA
JAROSŁAW SZABLA KLEIB -- BRZEG
WOJCIECH SZELIGA Tak IRONMAN IMIEIN
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak 89
MIROSŁAW SZRAUCNER Tak GRUPETTO 25
TOMASZ SZULCZEWSKI Tak KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 455
MAREK SZULCZEWSKI KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
MAREK SZYMAŃSKI Tak 485
ROBERT TOMASZEWSKI Tak 22
MAREK ULUDOWSKI Tak CYKLOFAN OPOLE 159
SEBASTIAN WALCZYŃSKI Tak 488
SŁAWOMIR WĄGROWSKI Tak KTNSZ HELLENA 261
SEBASTIAN WINNICKI Tak 2
GRZEGORZ WITKOWSKI BIKEHEAD
ANDRZEJ WYWROT Tak 86
TOMASZ ZABAWCZUK Tak CYKLOFAN OPOLE 458
ŁUKASZ ZAGAŁA Tak WAY2CHAMP 288
ALEKSANDER ZAJĄC Tak BIKE ATELIER TEAM 138
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak 156
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 106 (Opłaconych: 81)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK Tak JAS-KÓŁKA 105
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak 67
DARIUSZ BORUCZKOWSKI
TADEUSZ BYCZKOWSKI GVT
ZBIGNIEW CZACHURA Tak TWOJA MERIDA IMIELIN 42
PIOTR CZECH Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 217
EDWARD DANIEC
ZBIGNIEW FAL Tak SARONI-JAGU TEAM 185
WITOLD GLONEK Tak 98
PIOTR GRODZINSKI
JAROSŁAW JĘDRZEJEWSKI Tak JWK LUBLINIEC
ZBIGNIEW KACZMARCZYK Tak TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 190
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 163
MAREK KAMIŃSKI TWOMARK TEAM
ANDRZEJ KASPRZYK TWOMARK TEAM 35
CZESŁAW KĘDROŃ Tak 194
ANDRZEJ KOMINEK
ADAM KOWALÓW Tak DIVERSEY TEAM 54
LESZEK KRZYWICKI Tak ELMAR TEAM 64
MAREK KUBUSZOK BIKE ATELIER TEAM
JANUSZ KUHNEL TEAM DUVENBECK WĄS SPORT
RYSZARD LEŚNIAK Tak AGREGATY EPS SYSTEM 61
DANIEL LINDNER Tak KTNSZ HELLENA 265
DARIUSZ ŁUKOWSKI Tak 276
WOJCIECH MACIĄG Tak GATTA BIKE-RS 118
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak JAS-KÓŁKA 269
ANDRZEJ MAŁYSA Tak IN MOGILANY CYCLING TEAM 106
MAREK MARZEC Tak ROGELLI TEAM 132
ADAM PAMUŁA 239
ANDRZEJ PIĄTEK Tak SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 65
JACEK PIĄTEK TANIEODZYWKI CYCLING TEAM
JANUSZ PIECHACZEK Tak MMBIKE TEAM 135
JAN PILCH Tak TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 281
ADAM POSTULKA Tak 296
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak ROGELLI TEAM 180
PIOTR RADOŃ Tak 209
TOMASZ RADZKI DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 285
GRZEGORZ ROGOZIŃSKI DIVERSEY TEAM
JERZY ROSA Tak BIKE ATELIER TEAM 192
JERZY ROSIK 36
BOGUSŁAW ROTTE ROAD MARATON TEAM
STANISLAW RUMINSKI
TOMASZ SACIUK
PIOTR SIEDLAK Tak 13
JERZY SIKORA TRIATHLON CLUB GM ROADS
MAREK SMOŁKA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 256
LUDWIK STANOSSEK
JACEK SZARY UKKS IMIELIN TEAM
STANISLAW SZCZESNY
JACEK SZCZYGIEŁ Tak ROAD MARATON TEAM 34
MARIUSZ SZYC Tak KTNSZ HELLENA 266
TADEUSZ SZYMKO Tak 83
PIOTR WRONA Tak ROAD MARATON TEAM 82
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak 1
KRZYSZTOF ZAGOŻDŻON Tak 220
TOMASZ ZAWISLANSKI Tak CERAMA2OPOLE 56
DAREK ZIETEK Tak 454
TADEUSZ ŻARNOWIEC Tak 117
EMIL ŻYSZKOWSKI
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 60 (Opłaconych: 37)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI
JANUSZ BERDZIK Tak 277
JÓZEF BUŁKA Tak ROAD MARATON TEAM 189
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak KKZKKLASYKKLODZKI.COM 169
JAN CEGLAREK Tak FENIX TYCHY
JANUSZ CZAJKA Tak 201
ADAM GERMAN
RYSZARD GRYGONIS Tak KK XTRABIKE BOLESŁAWIEC 53
EDWARD JURZYCA Tak 487
JAN KAPUŚCIK
TADEUSZ KASTELIK Tak WALECZNI GÓRALE 196
JÓZEF KOSIEC Tak KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY 136
ZDZISŁAW KRAWIEC GTC GRACZE
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC
GRZEGORZ LUBOCH Tak CYKLOFAN OPOLE 234
ZYGMUNT PFEIFER Tak 228
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak 176
ZDZISŁAW REJZA Tak 227
KAZIMIERZ ROJEK Tak ESKA TEAM 480
JÓZEF ROKOSZ Tak SARONI-JAGU TEAM 99
ROMAN SZYPUŁA Tak
RYSZARD ŚMIGLEWICZ Tak NYSA CYCLING TEAM 283
JERZY ŚWIDA
ANDRZEJ WAPIŃSKI TEAM TOSZEK
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 24 (Opłaconych: 17)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 377 (Opłaconych: 284)