I Bieg o Puchar Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K20 - Kobiety 18-29 lat (kobiety, wiek: 18-29)
PAULINA BARCZAK Tak PL BIAŁE SZAKALE 77
PATRYCJA BUNK Tak PL 304 97
HANNA GARBARCZYK Tak PL 81
ALEKSANDRA GILICKA PL GRUPA BIEGOWA "STRAŻAK" DANISZYN
WERONIKA JANAS Tak PL 25
ALEKSANDRA KRAWIEC PL
ARLETA LORENC Tak PL KB CZARNE WILKI 18
PAMELA MULTAN Tak PL 51
BEATA PRZYBYŁ Tak PL 88
KINGA ROSIAK Tak PL 69
MONIKA SZCZEPANEK Tak PL 59
MARLENA SZEWCZYK Tak PL 67
MARIKA TOŚ Tak PL 103
MICHALINA WALIGÓRA Tak PL 53
MARTYNA ZELLMER Tak PL
ASIA ZYBAŁA Tak PL LKS OGNIWO ŁĄKOCINY 5
Ilość zgłoszeń w kategorii K20: 16 (Opłaconych: 14)
K30 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
IZABELA BIERŁA Tak PL 33
ANNA BŁASZCZYK Tak PL 87
IZABELA GRZEŚKIEWICZ Tak PL 38
AGNIESZKA HURNA Tak PL 62
MAGDALENA IDZIKOWSKA Tak PL 40
MILENA KOKOT Tak PL 94
MAGDALENA KOLERA Tak PL
SYLWIA KUBICKA Tak PL 76
MAŁGORZATA MALINOWSKA Tak PL 27
MARTYNA MICHALAK Tak PL 90
JUSTYNA MINTA Tak PL 36
JOANNA ROBAKOWSKA Tak PL OSP GORZYCE WIELKIE 47
KATARZYNA SZLACHTA Tak PL LKS OGNIWO ŁĄKOCINY 111
IRENA SZYMANOWSKA Tak PL 85
JOANNA WOJTCZAK Tak PL KOŁO BIEGA 12
Ilość zgłoszeń w kategorii K30: 15 (Opłaconych: 15)
K40 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
ANETA CNOTALSKA Tak PL 10
KAROLINA MARCZAK Tak PL 31
DOROTA MIGAJ Tak PL 65
KAROLINA STACHOWIAK Tak PL 26
JOANNA SUŚ Tak PL 106
Ilość zgłoszeń w kategorii K40: 5 (Opłaconych: 5)
K50 - Kobiety 50 lat + (kobiety, wiek: 50-99)
DOROTA KOŃCZAL Tak PL 91
DONATA NENTWICH Tak PL
RENATA PŁÓCIENNIK Tak PL 44
Ilość zgłoszeń w kategorii K50: 3 (Opłaconych: 3)
M20 - Mężczyźni 18-29 lat (mężczyźni, wiek: 18-29)
NORBERT CIERPKA Tak PL 73
BŁAŻEJ DANIELEWICZ Tak PL
DAMIAN FILIPIAK PL
SZYMON FLUDER PL OSP DĘBNICA
PATRYK GRABARKIEWICZ Tak PL 99
MATEUSZ GRAJEK Tak PL KB CZARNE WILKI 19
KAROL KRUPKA Tak PL 89
ŁUKASZ KUBIAK Tak PL 95
ARTUR KUKUŁKA Tak PL 100
DAMIAN KUKUŁKA Tak PL 98
JAKUB KWIATKOWSKI PL
BARTOSZ LOSY PL
JAKUB MARCINKOWSKI PL KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI
ŁUKASZ MINTA Tak PL GRUPA BIEGOWA "STRAŻAK" DANISZYN 70
ARTUR MINTA Tak PL GRUPA BIEGOWA "STRAŻAK" DANISZYN 71
ADRIAN MŁYNARZ Tak PL 105
JAKUB MULTAN Tak PL 52
IRENEUSZ OWOC Tak PL 109
PAWEŁ PABICH PL KOŹMIN BIEGA
MATEUSZ PIOTROWSKI Tak PL 83
SZYMON PRZYBYLAK Tak PL 43
GRZEGORZ ROGALA Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 17
PATRYK ROSIAK PL GRUPA BIEGOWA "STRAŻAK" DANISZYN
PATRYK SUSKI Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 35
DAWID SZYCH Tak PL KB CZARNE WILKI 21
MATEUSZ TOMASZEWSKI Tak PL 46
Ilość zgłoszeń w kategorii M20: 26 (Opłaconych: 19)
M30 - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
DAMIAN BEZAK Tak PL 74
PRZEMYSŁAW BILSKI Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 1
DARIUSZ CEBULSKI Tak PL 39
JAROSŁAW CHMIELARCZYK Tak PL 6
KAROL CIERNIAK Tak PL BIAŁE SZAKALE 79
ADAM CNOTALSKI Tak PL 9
MACIEJ DĄBROWSKI Tak PL 92
PIOTR FRENCEL Tak PL 78
BARTOSZ GIWERSKI Tak PL 96
SZYMON GMUR Tak PL 93
WALDEMAR GRYKAŁOWSKI Tak PL 50
MARCIN GRZESZCZYK Tak PL 49
ARKADIUSZ IWANEK Tak PL 48
KRZYSZTOF KAIK Tak PL KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA 20
BARTOSZ KARKOSZKA PL
ŁUKASZ KARPIEWSKI Tak PL 54
MATEUSZ KOCIK Tak PL PRZESIĄKNIĘTY DŹWIĘKIEM 13
ADAM KOŁODZIEJ Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 101
PIOTR KOSMALA Tak PL 45
ŁUKASZ LOMBARSKI PL
PRZEMYSŁAW MARCZAK Tak PL 64
ŁUKASZ MIELCAREK PL
PIOTR NIŚKIEWICZ Tak PL GRUPA BIEGOWA "STRAŻAK" DANISZYN 108
ADAM PLUTA Tak PL 55
MATEUSZ PŁÓCIENNIK Tak PL 42
MICHAŁ POPRAWA Tak PL 14
MICHAŁ PRZERWA Tak PL 8
ŁUKASZ PRZYBYŁ Tak PL 60
ARON PRZYBYŁ PL PKB KALISZ
TOMASZZ SAMBORSKI Tak PL SSW TEAM KROŚNICE 22
KAMIL SITARZ Tak PL 104
WALDEMAR SITEK Tak PL 41
BARTŁOMIEJ SZCZERBICKI Tak PL 11
PAWEŁ SZYMANOWSKI Tak PL 86
DANIEL ŚWIĄTEK Tak PL 24
KRZYSZTOF TOKARZ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M30: 36 (Opłaconych: 32)
M40 - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
SŁAWOMIR ADAMCZAK Tak PL 63
ALA BARON Tak PL 75
TOMASZ BŁASZCZYK Tak PL 61
FILIP BOROWICZ Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 58
RAFAŁ DOLATA PL
KRZYSZTOF DUDA Tak PL 34
JERZY HNATYK PL
JAKUB JAŚKIEWICZ Tak PL 80
KRZYSZTOF MARCZAK Tak PL OSP CZEKANÓW 30
MAREK MICHALSKI Tak PL 82
PAWEŁ MOŁODECKI Tak PL 29
KRZYSZTOF PANOWICZ PL
PIOTR RUDOWICZ Tak PL KB CZARNE WILKI 66
PAWEŁ SIKORA PL KS MARATON OSTRÓW WLKP
MARIAN SKOWRONEK Tak PL OSP GORZYCE MAŁE 32
DARIUSZ SUŚ Tak PL 107
RAFAŁ SZUBERT Tak PL LKS OGNIWO ŁĄKOCINY 28
RAFAŁ WARSZAWSKI Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 37
TOMASZ WILCZAK Tak PL 16
HIERONIM WINIARSKI Tak PL 68
ROBERT ZBOROWSKI Tak PL 84
Ilość zgłoszeń w kategorii M40: 21 (Opłaconych: 17)
M50 - Mężczyźni 50 lat + (mężczyźni, wiek: 50-99)
ANDRZEJ DUDEK Tak PL 56
ANTONI HADRYŚ Tak PL 102
ANDRZEJ HELICKI Tak PL 57
JAN JAWORSKI Tak PL 110
ALOJZY LORENC Tak PL 15
PIOTR MARASZEK Tak PL 72
STANISŁAW MIELCZAREK Tak PL SENIOR61 3
WITOLD OLEJNICZAK Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 7
RAFAŁ OLEJNIK Tak PL 2
HIERONIM SZCZYPKOWSKI Tak PL 4
Ilość zgłoszeń w kategorii M50: 10 (Opłaconych: 10)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 132 (Opłaconych: 115)