I Nocny Armagedon w Wojkowie: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - OPEN (kobiety, wiek: 18-90)
MARTYNA BŁASIAK PL
MALWINA DYBKA PL
EDYTA DYBKA PL
ELŻBIETA GŁAZ PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
KATARZYNA HOŁUB PL
BEATA KAPUŚCIK PL
JOWITA KOZANA PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
SYLWIA KURZAWA PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
MARTA ŁYSZCZARZ PL
ANNA MATUSIAK PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
DOMINIKA PAŚ PL
JOANNA PEREK PL
KAROLINA ROCHOWIEC PL
NADIA RUSEWA PL
SANDRA STEFANIAK PL
DARIA SZUBSKA PL
MAGDALENA ŚLIPEK PL
KLAUDIA TYLUŚ PL BIEGING TEAM ZELOW
AGNIESZKA ZAGŁOBA PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 19 (Opłaconych: 0)
M - OPEN (mężczyźni, wiek: 18-90)
TOMASZ ADAMSKI PL
DAWID ANTCZAK PL ACTIVE RUN-BŁASZKI
PRZEMYSLAW BALCERZAK PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
FILIP BEJMERT PL OSP JANISZEWICE
TOMASZ BŁASZCZYK PL
PAWEŁ CZYŻEWSKI PL KB GEOTERMIA UNIEJÓW
MICHAŁ DUDEK PL NADWARCIAŃSKIE WOPR SIERADZ
MATEUSZ FRĄTCZAK PL
MICHAŁ JAKUBOWSKI PL
KACPER JASIŃSKI PL
ARTUR KANTY PL OSP JANISZEWICE
ARTUR KOZŁOWSKI PL
ADRIAN KUBICKI PL
DAMIAN KUCHARSKI PL
MATEUSZ KUCZYŃSKI PL ACTIVE RUN-BŁASZKI
ARTUR KURZAWA PL OSP JANISZEWICE
TOMASZ LEWANDOWSKI PL
RADOSŁAW MATUSIAK PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
DAMIAN MIKOŁAJCZYK PL OSP JANISZEWICE
KRYSTIAN MISZTAL PL
ROMAN MODRZEJEWSKI PL KINGS OF METAL
MARIUSZ MODRZEJEWSKI PL KINGS OF METAL
JAKUB OTLEWSKI PL
DOMINIK PAŚ PL
KACPER PAWEŁCZYK PL
MAREK PAWLAK PL KORONA PABIANICE
MARCIN PERDEK PL
PATRYK PĘCZEK PL
DAMIAN PIĄTEK PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
MATEUSZ PIECYK PL ANTON TEAM RAJSPORT SIEARADZ ACTIVE TEAM KS DŁUGOD
ALAN PIWOWAR PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
MATEUSZ PLACEK PL OSP JANISZEWICE
ARTUR PLICHTA PL
SEBASTIAN PODOLSKI PL
DAWID PRAŁAT PL BIEGING TEAM ZELOW
DAMIAN PSYK PL
ARTUR RAJSKI PL NADWARCIAŃSKIE WOPR SIERADZ
DAMIAN SŁUPIŃSKI PL
BARTŁOMIEJ STASZEWSKI PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
DARIUSZ SULWIŃSKI PL
MARIUSZ SZAFLIK PL ŁÓDŹ RUNNING TEAM
ROMAN SZMYT PL OSP JANISZEWICE
ŁUKASZ SZULETA PL
MICHAŁ SZUMICKI PL
JAROSŁAW SZWAJDA PL OSP JANISZEWICE
ŁUKASZ SZYMCZAK PL
TOMASZ TOKARCZYK PL
ŁUKASZ TOMASZEWSKI PL
WOJCIECH URBANIAK PL
ANDRZEJ WACHOWSKI PL
ADRIAN WALCZAK PL NADWARCIAŃSKIE WOPR SIERADZ
JAKUB WIERUCKI PL
JAKUB WŁODARCZYK PL OSP JANISZEWICE
FILIP WOJTCZAK PL
DAWID WOŹNIAK PL ACTIVE RUN-BŁASZKI
BARTOSZ WRÓBEL PL OSW TRI TEAM
KAMIL ZAKRZEWSKI PL
MATEUSZ ZATORSKI PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
DAMIAN ZIELINSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 59 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 78 (Opłaconych: 0)