I Nocny Armagedon w Wojkowie: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K - OPEN (kobiety, wiek: 18-90)
MARTYNA BŁASIAK
MALWINA DYBKA
EDYTA DYBKA
ELŻBIETA GŁAZ RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
KATARZYNA HOŁUB
BEATA KAPUŚCIK
JOWITA KOZANA RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
SYLWIA KURZAWA RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
MARTA ŁYSZCZARZ
ANNA MATUSIAK RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
DOMINIKA PAŚ
JOANNA PEREK
KAROLINA ROCHOWIEC
NADIA RUSEWA
SANDRA STEFANIAK
DARIA SZUBSKA
MAGDALENA ŚLIPEK
KLAUDIA TYLUŚ BIEGING TEAM ZELOW
AGNIESZKA ZAGŁOBA RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 19 (Opłaconych: 0)
M - OPEN (mężczyźni, wiek: 18-90)
TOMASZ ADAMSKI
DAWID ANTCZAK ACTIVE RUN-BŁASZKI
PRZEMYSLAW BALCERZAK RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
FILIP BEJMERT OSP JANISZEWICE
TOMASZ BŁASZCZYK
PAWEŁ CZYŻEWSKI KB GEOTERMIA UNIEJÓW
MICHAŁ DUDEK NADWARCIAŃSKIE WOPR SIERADZ
MATEUSZ FRĄTCZAK
MICHAŁ JAKUBOWSKI
KACPER JASIŃSKI
ARTUR KANTY OSP JANISZEWICE
ARTUR KOZŁOWSKI
ADRIAN KUBICKI
DAMIAN KUCHARSKI
MATEUSZ KUCZYŃSKI ACTIVE RUN-BŁASZKI
ARTUR KURZAWA OSP JANISZEWICE
TOMASZ LEWANDOWSKI
RADOSŁAW MATUSIAK RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
DAMIAN MIKOŁAJCZYK OSP JANISZEWICE
KRYSTIAN MISZTAL
ROMAN MODRZEJEWSKI KINGS OF METAL
MARIUSZ MODRZEJEWSKI KINGS OF METAL
JAKUB OTLEWSKI
DOMINIK PAŚ
KACPER PAWEŁCZYK
MAREK PAWLAK KORONA PABIANICE
MARCIN PERDEK
PATRYK PĘCZEK
DAMIAN PIĄTEK RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
MATEUSZ PIECYK ANTON TEAM RAJSPORT SIEARADZ ACTIVE TEAM KS DŁUGOD
ALAN PIWOWAR RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
MATEUSZ PLACEK OSP JANISZEWICE
ARTUR PLICHTA
SEBASTIAN PODOLSKI
DAWID PRAŁAT BIEGING TEAM ZELOW
DAMIAN PSYK
ARTUR RAJSKI NADWARCIAŃSKIE WOPR SIERADZ
DAMIAN SŁUPIŃSKI
BARTŁOMIEJ STASZEWSKI RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
DARIUSZ SULWIŃSKI
MARIUSZ SZAFLIK ŁÓDŹ RUNNING TEAM
ROMAN SZMYT OSP JANISZEWICE
ŁUKASZ SZULETA
MICHAŁ SZUMICKI
JAROSŁAW SZWAJDA OSP JANISZEWICE
ŁUKASZ SZYMCZAK
TOMASZ TOKARCZYK
ŁUKASZ TOMASZEWSKI
WOJCIECH URBANIAK
ANDRZEJ WACHOWSKI
ADRIAN WALCZAK NADWARCIAŃSKIE WOPR SIERADZ
JAKUB WIERUCKI
JAKUB WŁODARCZYK OSP JANISZEWICE
FILIP WOJTCZAK
DAWID WOŹNIAK ACTIVE RUN-BŁASZKI
BARTOSZ WRÓBEL OSW TRI TEAM
KAMIL ZAKRZEWSKI
MATEUSZ ZATORSKI RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
DAMIAN ZIELINSKI
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 59 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 78 (Opłaconych: 0)