I ZDUŃSKOWOLSKA DYCHA: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K16 - Kobiety 16-19 (kobiety, wiek: 16-19)
Ilość zgłoszeń w kategorii K16: 0
K20 - Kobiety 20-29 (kobiety, wiek: 20-29)
MARTYNA BALCERZAK Tak PL 185
AGNIESZKA CIOŁKIEWICZ PL
MALWINA DYBKA Tak PL 75
EDYTA DYBKA Tak PL 76
ELŻBIETA GŁAZ PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
JUSTYNA JAKUBOWSKA Tak PL 101
AGATA JAKUBOWSKA Tak PL 100
KAROLINA JANKOWSKA Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 148
KATARZYNA JEZIORNA Tak PL 80
MONIKA KACZMAREK Tak PL SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ
PATRYCJA KAŁUŻA Tak PL 95
BEATA KAPUŚCIK Tak PL 1
KATARZYNA KAŹMIERCZAK Tak PL PODDĘBICKI KB ZDYSZANI.PL 161
KLAUDIA KOBUS Tak PL SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 229
DARIA MISIAK Tak PL
HONORATA OLSZEWSKA Tak PL
KATARZYNA OSTOJSKA PL BIEGING TEAM ZELOW
ILONA OZIMEK Tak PL 212
ANNA PŁUCIENNIK PL
AGATA SOCHACKA Tak PL 97
LILIANA SZLAGOWSKA Tak PL 227
ALEKSANDRA TKACZYK Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 96
Ilość zgłoszeń w kategorii K20: 22 (Opłaconych: 18)
K30 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
MARIOLA CHAŁADYN Tak PL 106
WIOLETTA DUBIEL-SALAMON PL ANTON TEAM RAJSPORT SIEARADZ ACTIVE TEAM KS DŁUGOD
KAROLINA DYONIZIAK Tak PL 19
AGNIESZKA FORYŚ Tak PL 67
JUSTYNA JEZIERSKA Tak PL 214
JOWITA KORAW Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 230
SYLWIA KURZAWA Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 189
JUSTYNA MALINOWSKA PL
ELŻBIETA MART Tak PL 206
ANNA MATUSIAK Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 193
KAROLINA OWIĘCKA Tak PL 107
DOMINIKA PAŚ Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 54
KAROLINA SIEMKOWICZ-KLIMCZAK Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 191
DOROTA STEFAŃSKA Tak PL 37
EWELINA SZAFRAŃSKA Tak PL 217
MAŁGORZATA ŚWIATOWA Tak PL BIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA 197
ALEKSANDRA TASARZ-SPĘTANA Tak PL 225
ALEKSANDRA WRÓBLEWSKA Tak PL 140
AGNIESZKA ZAGŁOBA Tak PL 4
ANNA ZALEWSKA Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 11
Ilość zgłoszeń w kategorii K30: 20 (Opłaconych: 18)
K40 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
JOANNA BALCERAK- KOLASA Tak PL FIZJO PLUS RUNNING 178
ANNA BUGAJAK Tak PL KB GEOTERMIA UNIEJÓW 169
ANETA DAWIDUK Tak PL 226
RENATA FIJAŁKOWSKA Tak PL PODDĘBICKI KB ZDYSZANI.PL 162
BEATA GABRYSIAK Tak PL 154
MARTA IDCZAK Tak PL 52
KRYSTYNA KRÓL Tak PL 94
MALGORZATA LIDER Tak PL HEAVY METAL 153
BEATA NIEŁACNA Tak PL 205
BOGUSIA NIEWIADOMSKA Tak PL 170
MARLENA PŁÓCIENNIK Tak PL BIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA 40
MONIKA RADZISZEWSKA PL SIERADZBIEGA.PL
ANNA RĘBACZ Tak PL 204
DOROTA WRÓBLEWSKA Tak PL 53
JOLANTA ZIĘBA-GZIK Tak PL 104
Ilość zgłoszeń w kategorii K40: 15 (Opłaconych: 14)
K50 - Kobiety 50-59 (kobiety, wiek: 50-59)
MONIKA PAWLAK Tak PL 152
IWONA WALESIAK Tak PL 194
JOLANTA WĄGROWSKA Tak PL 17
Ilość zgłoszeń w kategorii K50: 3 (Opłaconych: 3)
K60 - Kobiety 60-69 (kobiety, wiek: 60-69)
Ilość zgłoszeń w kategorii K60: 0
K70 - Kobiety 70 i starsze (kobiety, wiek: 70-99)
JANINA ROSIŃSKA Tak PL 167
Ilość zgłoszeń w kategorii K70: 1 (Opłaconych: 1)
M16 - Mężczyźni 16-19 (mężczyźni, wiek: 16-19)
JAKUB ANTOSIK Tak PL SIERADZBIEGA.PL 55
KAMIL BARON Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 91
PAWEŁ HALAMUS PL
DAWID JERZYK Tak PL 220
HUBERT KOŁODZIEJCZYK PL
MICHAŁ KRZYWICKI PL
ARTUR KURZAWA PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
KAROL LESIAK Tak PL 39
JAKUB MANIKOWSKI Tak PL MKS ZDUNSKA-WOLA 5
MICHAŁ MIELESZKIEWICZ Tak PL MUKS PARK ZDUŃSKA WOLA 171
WIKTOR ROSIAK PL PARK ZDUŃSKA WOLA
SZYMON SZMYT Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 45
JAKUB SZRAM Tak PL 188
MATEUSZ ŚLIWAKOWSKI Tak PL 132
KRZYSZTOF WILAMOWSKI Tak PL DZIKI Z GALAPAGOS 116
KACPER ŻÓRAWSKI PL SIERADZBIEGA.PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M16: 16 (Opłaconych: 10)
M20 - Mężczyźni 20-29 (mężczyźni, wiek: 20-29)
JĘDRZEJ BARTNICKI Tak PL SIERADZBIEGA.PL 56
MARCIN BOROWSKI Tak PL 228
ARTUR BORUCH Tak PL BIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA 60
MICHAŁ CHLEBICZ PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
ARTUR CHMIELEWSKI Tak PL 92
MATEUSZ CIOŁEK Tak PL 183
TOBIASZ CZERNIAK Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 88
SZYMON DRAB Tak PL SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 172
KONRAD FILIPCZAK Tak PL KP PSP ZDUŃSKA WOLA 10
SZYMON HALCZAK Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 143
TOMASZ HALISZ PL BIEGING TEAM ZELOW
KACPER KOMINIAREK Tak PL 207
SZYMON KOMOREK Tak PL 27
TOMASZ KONIECZNY Tak PL 133
MARCIN KOPKA Tak PL BIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA 199
MATEUSZ KRAJDA PL BIEGING TEAM ZELOW
ŁUKASZ KRZEMIŃSKI Tak PL BIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA 46
DAMIAN KUCHARSKI Tak PL 2
MATEUSZ KUCZYŃSKI Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 48
MARIUSZ MANN Tak PL BIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA 34
DAMIAN NAJDER Tak PL 186
DARIUSZ NIEWIADOMSKI Tak PL 114
KRZYSZTOF OLEJNICZAK Tak PL SIERADZBIEGA.PL 117
DAMIAN PIĄTEK PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
DAMIAN PUCZYŃSKI Tak PL 32
JAKUB RESTERNY Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 16
DANIEL ROMANOWICZ PL ŁÓDŹ RUNNING TEAM
JANUSZ ROMANOWICZ Tak PL MKS ZDUNSKA-WOLA 98
KAMIL RUSZKOWSKI Tak PL 12
DAWID SMOLARKIEWICZ PL BIEGAM W WIELUNIU
ROMAN SZMYT Tak PL KP PSP ZDUŃSKA WOLA 150
ŁUKASZ SZYBKA Tak PL 181
BARTOSZ ŚWINIARSKI PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
MARIUSZ UBYCH Tak PL FIZJO PLUS RUNNING 160
MICHAŁ URBANOWICZ Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 144
PIOTR WĄGROWSKI Tak PL BIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA 18
DOMINIK WIEWIÓRSKI Tak PL 202
MATEUSZ ZATORSKI Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 142
Ilość zgłoszeń w kategorii M20: 38 (Opłaconych: 31)
M30 - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
KRZYSZTOF BARTOSIK Tak PL 26
ŁUKASZ BATRUCH Tak PL
ROBERT BŁASZCZYK Tak PL KB GEOTERMIA UNIEJÓW 123
ADAM BOGACKI Tak PL 136
TOMASZ BUDZISZEWSKI Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 139
DANIEL BUL Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 174
GRZEGORZ CHUDZIK Tak PL WWW.CHUDZIK.EU 232
DAWID CIEŚLA Tak PL 233
SEBASTIAN CISZEWSKI Tak PL 112
SEBASTIAN CŁAPA Tak PL 113
DOMINIK DAMAS Tak PL 35
MARIUSZ DORUCH Tak PL 125
DOMINIK DYONIZIAK Tak PL 20
ROBERT FELCENLOBEN Tak PL 141
ADRIAN FILIPCZAK Tak PL 61
PIOTR GABARA Tak PL 43
MARCIN GABRYSIAK Tak PL 77
MARIUSZ GĄSIOR PL
JANUSZ GODLEWSKI Tak PL 23
MICHAŁ GOŚCIMSKI Tak PL 99
MICHAŁ GROCHOLSKI Tak PL 129
PIOTR IDZIASZCZYK Tak PL 33
WOJCIECH JANKOWSKI Tak PL 149
DANIEL JASIŃSKI Tak PL 36
RYSZARD KACPERSKI Tak PL 187
ADAM KARBOWIAK Tak PL 195
ANDRZEJ KĄKOLEWSKI Tak PL 211
SYLWESTER KIEDROWSKI Tak PL 173
HIERONIM KLIMCZAK PL
LUKASZ KOCIOLEK PL
ŁUKASZ KOPKA Tak PL 30
SEBASTIAN KOSĘDA Tak PL 73
ARTUR KOZŁOWSKI Tak PL ASCLEPIOS - POLTRAF 234
JACEK KOŻUCH Tak PL PODDĘBICKI KB ZDYSZANI.PL 166
MARIUSZ KRÓL Tak PL 100% WITAMINY C 28
AREK KRÓLEWIAK Tak PL 85
MARCIN KRYSZTOF Tak PL 84
PIOTR KUBIAK Tak PL OSP PABIANICE 83
TOMASZ KUŹNIK Tak PL 158
OLEKSANDR LABZIUK UA ACHILLES LESZNO
WIESŁAW LEGIERSKI PL
KRZYSZTOF LEWANDOWSKI PL RYSIOTEAM
ARKADIUSZ MACHURA Tak PL KLUB BIEGACZA WARTA 134
RADOSŁAW MATUSIAK Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 190
MACIEJ MAZEK Tak PL 124
JAKUB MENCEL Tak PL 215
MARCIN MOKRACKI Tak PL TOMPLAST 82
BOGUSŁAW NOWALSKI Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 62
JAROSŁAW OCHMAŃSKI Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 24
TOMASZ OWCZAREK Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 147
MARIUSZ OWIĘCKI Tak PL 108
MACIEJ PABISIAK Tak PL 201
MICHAŁ POŁAWSKI PL
BOGUSZ RACZYŃSKI Tak PL AMBINE TYGRYSY 111
ZBIGNIEW REDKIEWICZ PL
ŁUKASZ REMBIELAK Tak PL 79
ŁUKASZ RUDZKI PL
ARTUR RYCHLIŃSKI Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 198
MICHAŁ SADOWSKI Tak PL BIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA 65
PAWEŁ SADZIŃSKI PL
DANIEL SAŁAGACKI PL
TOMASZ SIUDMAK Tak PL BIEGAM W WIELUNIU 208
DAMIAN SŁOMSKI Tak PL 192
ROBERT SOBCZAK Tak PL RYSIOTEAM 131
MARIUSZ SOWIŃSKI Tak PL 93
TOMASZ STEFANIAK Tak PL 216
MICHAŁ SWARZYŃSKI Tak PL 137
DARIUSZ SZAFRAŃSKI Tak PL 219
PIOTR SZCZEPANIAK PL SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ
ŁUKASZ SZYMCZAK Tak PL 200
ZBIGNIEW TABAKA Tak PL AMATOR 126
MICHAŁ TERKA Tak PL KOCHAMSIERADZ.PL 236
TOMASZ TOKARCZYK Tak PL 118
MARCIN UBYCH PL FIZJO PLUS RUNNING
MARIUSZ WIEŁA Tak PL SIERADZBIEGA.PL 57
MACIEJ WOJNAR Tak PL KP PSP ZDUŃSKA WOLA 8
DAREK WÓJCICKI Tak PL 74
JAN ZADWORSKI Tak PL JW 4391 165
PAWEL ZIEBA Tak PL 105
DARIUSZ ZIELIŃSKI Tak PL 69
PIOTR ŻEBROWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M30: 81 (Opłaconych: 67)
M40 - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
WALDEMAR KOPEĆ Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 25
JACEK BIENIAS Tak PL 164
MARCIN BUCZKOWSKI Tak PL 180
KRZYSZTOF CIEKAŃSKI PL 1 DYWIZJON LOTNICZY
ARTUR CIEPŁUCHA Tak PL SIERADZBIEGA.PL 58
TOMASZ CIOŁEK Tak PL 184
JAROSŁAW DUBIŃSKI Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 63
DARIUSZ FILIPIAK Tak PL PROMIL ZDUŃSKA WOLA 44
JANUSZ GRZEBSKI Tak PL 66
ZBIGNIEW HESSE Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 41
RADOSŁAW JANIAK Tak PL 47
MICHAŁ KOWALCZYKOWSKI Tak PL RYSIOTEAM 127
PAWEŁ KOZŁOWSKI Tak PL 81
LESZEK KRAWCZYK Tak PL 235
GRZEGORZ KUBICKI Tak PL ŁÓDŹ RUNNING TEAM 177
PIOTR KUCHARSKI Tak PL BIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA 3
DARIUSZ KUDRA Tak PL 157
PAWEŁ KWIATKOWSKI Tak PL 135
TADEUSZ KWIECIEŃ Tak PL 121
GRZEGORZ LEWANDOWSKI Tak PL WCKMED 13
ARKADIUSZ MAKOWSKI PL
ARTUR MIŁEK Tak PL 38
MARIUSZ MURAWIAK Tak PL PODDĘBICKI KB ZDYSZANI.PL 163
PIOTR PAWLIK Tak PL 31
JAROSŁAW PIECHOTA Tak PL RYSIOTEAM 128
MICHAŁ PODGÓRSKI Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 42
GRZEGORZ PODGRODZKI Tak PL NIESTOWARZYSZONY 78
ROBERT POPIEL PL
MACIEJ RAKOWSKI Tak PL SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 231
PIOTR RAPTA Tak PL 155
SYLWESTER RĘBACZ Tak PL 203
TOMASZ SERKIS Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 86
WŁODZIMIERZ SMUS Tak PL 145
TOMASZ STASZEWSKI Tak PL BIEGACZ NOWOSOLNA 70
ANDRZEJ STEFANIAK Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 51
ARTUR STRZELECKI Tak PL 72
MARIUSZ SZAFLIK Tak PL ŁÓDŹ RUNNING TEAM 159
PIOTR TONDYS Tak PL AMBINE TYGRYSY 109
GRZEGORZ WDOWIŃSKI Tak PL 210
KAMIL WEINBERG Tak PL 122
DARIUSZ WICHER Tak PL 9
JACEK WILAMOWSKI Tak PL DZIKI Z GALAPAGOS 115
MARIUSZ WOJTCZAK Tak PL 102
ROBERT WÓJCIK Tak PL RYSIOTEAM 87
PAWEŁ WYGLĄDACZ Tak PL 89
ADAM ZŁOMAŃCZUK Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 196
Ilość zgłoszeń w kategorii M40: 46 (Opłaconych: 43)
M50 - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
JACEK BALICKI Tak PL BIEGACZ NOWOSOLNA 71
KRZYSZTOF BANACHOWSKI Tak PL 64
TOMASZ BŁASIAK PL
MAREK CYGANEK Tak PL 138
TOMASZ DENUSZEK Tak PL 103
ZBIGNIEW GUZIAK Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 29
ADAM JABŁOŃSKI Tak PL 50
WIESŁAW JANECZEK Tak PL KLUB BIEGACZA WARTA 209
STANISŁAW KĄKOLEWSKI Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA
PAWEŁ KRZYMIANOWSKI Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 22
STANISŁAW LASZCZAK Tak PL ŁÓDŹ RUNNING TEAM 21
KRZYSZTOF ŁASKI Tak PL 120
DARIUSZ MAJ Tak PL 68
STANISŁAW OSIŃSKI Tak PL 179
MIROSŁAW PALMA Tak PL 237
IGOR POLAK Tak PL KORONA PABIANICE 7
SŁAWOMIR PONIŃSKI Tak PL 14
ANDRZEJ PUTYŃSKI Tak PL 224
IRENEUSZ RACZYŃSKI Tak PL 110
MACIEJ ROGALA Tak PL 221
WOJCIECH SZYBKA Tak PL KRWINKA 182
ANDRZEJ WĄGROWSKI Tak PL 15
Ilość zgłoszeń w kategorii M50: 22 (Opłaconych: 21)
M60 - Mężczyźni 60-69 (mężczyźni, wiek: 60-69)
MARIAN BŁASZCZYK Tak PL 146
WIESŁAW FLORCZAK Tak PL SIERADZBIEGA.PL 90
ZBIGNIEW FRET Tak PL RYSIOTEAM 130
WOJCIECH PIEKARCZYK PL SIERADZBIEGA.PL
MAREK WRÓBEL Tak PL NIESTOWARZYSZONY 168
Ilość zgłoszeń w kategorii M60: 5 (Opłaconych: 4)
M70 - Mężczyźni 70 i starsi (mężczyźni, wiek: 70-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii M70: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 269 (Opłaconych: 230)