III Bieg Na Grochowiska: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Mężczyźni 16-29 (mężczyźni, wiek: 16-29)
MARIUSZ BĘBENEK Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 97
MICHAŁ BIELAT Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 155
TOMASZ BISKUPSKI Tak PL 161
KAROL BŁACH PL 4RUNPIŃCZÓW 119
KAMIL BŁASZCZYK Tak PL 56
JAKUB CABAN PL
PAWEŁ CZERWIAK PL RUN4FUN 172
DOMINIK DZIWOŃ Tak PL 163
TOMASZ FIJAŁKOWSKI Tak PL 5
SYLWESTER FIUK Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 72
TOMASZ FRYDRYCH PL ZAGNAŃSK BIEGA 179
MARIUSZ GACEK Tak PL 110
JAKUB GARDULSKI Tak PL 40
EWA GARSTKA PL
TOMASZ GAWROŃSKI Tak PL 103
JAKUB GÓRECKI Tak PL 147
WOJCIECH GRABOWSKI Tak PL
MICHAŁ GRUDZIEŃ PL ZAGNAŃSK BIEGA 35
MATEUSZ GUZY PL RUN4FUN
MATEUSZ HERBUŚ PL LZS MAKOSZYN / BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
MICHAŁ JAGIEŁO PL ZSP NR 1 BODZENTYN
BARTOSZ KAROŃ Tak PL IKS OLKUSZ 22
MIKOŁAJ KĘPIŃSKI Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 156
ADAM KLAMIŃSKI Tak PL
DOMINIK KŁYS Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 145
BARTOSZ KOCHANOWSKI Tak PL 38
KAMIL KOŁODZIEJSKI Tak PL BBM KIELCE 189
PAWEŁ KORUBA Tak PL 48
ADAM KOSMALA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 175
SZYMON KOWAL Tak PL
MATEUSZ KOWALCZYK Tak PL 41
MACIEJ KRAJEWSKI Tak PL 93
DANIEL KRAWCZYK Tak PL 88
DAMIAN KUCYBAŁA Tak PL GIMNAZJUM NR1 PIŃCZÓW 10
MAREK KULCZYKOWSKI PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
PAWEŁ KULESZA Tak PL KIELCE 49
ROBERT KUŹDUB Tak PL 176
ALBERT KWIATEK Tak PL LZS MAKOSZYN / BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 136
SYLWESTER LEPIARZ Tak PL CENTRUM SPORT OSTROWIEC ŚW. 18
ŁUKASZ LESIOWSKI Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 162
DAWID ŁEBEK Tak PL LZS MAKOSZYN / BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 133
RAFAŁ MACHERA Tak PL 178
KRZYSZTOF MACIEJSKI Tak PL LZS MAKOSZYN / BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 137
MICHAŁ MACIEJSKI Tak PL 31
MATEUSZ MARCHEWKA Tak PL 120
ŁUKASZ MICHNO Tak PL
WOJCIECH MLEKODAJ Tak PL SPAREN TEAM 28
MARCIN MOŁDAWA Tak PL
KRYSTIAN MOŻDŻEŃ Tak PL GIMNAZJUM NR1 PIŃCZÓW 12
TOMASZ MUSIAŁ Tak PL UMKS GROT 24
ERNEST NIEMASZEWSKI Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 160
DAMIAN NOGA PL UKS ŻACZEK POŁANIEC
DANIEL NOWACKI Tak PL GIMNAZJUM NR1 PIŃCZÓW 11
DAMIAN NOWAK Tak PL 79
BARTŁOMIEJ NOWALSKI Tak PL 30
MARIUSZ PANKOWSKI Tak PL 158
MATEUSZ PIĄTEK Tak PL 94
PIOTR PIOTROWSKI PL KIELCE
ADAM POCHEĆ Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 150
MICHAŁ POKUSA PL
MICHAŁ POKUSA PL
JAROSŁAW POLAK Tak PL 180
PATRYK PTAK Tak PL
ADRIAN PUCHAŁA Tak PL 37
KRZYSZTOF PYCZEK PL WIARA PIASTA
SZYMON PYTEL Tak PL 13
KONRAD RDZANEK Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 154
DOMINIK RUBINKIEWICZ Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN
SERGII RYBAK UA LKB RUDNIK 78
PIOTR SOBCZYK Tak PL 84
ADRIAN SOBORA Tak PL 39
MACIEJ SOCZUMSKI Tak PL 135
ANDRZEJ STARZYNSKI UA CHEMIK NOXY PULAWY 74
PAWEŁ STELMACH Tak PL 109
ŁUKASZ STERNAK Tak PL 45
MATEUSZ ŚWIETLIK Tak PL 153
ANDRZEJ ŚWIRSZCZ PL UNIA MAŁOGOSZCZ
MATEUSZ VESELY Tak PL 105
EMANUEL WOJTACHA Tak PL IKS OLKUSZ 23
PAWEŁ WÓJCIAK Tak PL 181
MATEUSZ WÓJCIK Tak PL 146
ADRIAN ZIENTAL Tak PL 80
TOMASZ ZIMNICKI Tak PL 128
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 83 (Opłaconych: 65)
M2 - Mężczyźni 30-44 (mężczyźni, wiek: 30-44)
ŁUKASZ ADAMCZYK Tak PL AMBASADOR PROGRAMU KARIERA 106
PAWEŁ BARDZYŃSKI PL 4RUNPIŃCZÓW
ROBERT BIELECKI Tak PL WIARA PIASTA 83
MARCIN BŁACH Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 96
ADRIAN BOROWIECKI Tak PL 123
MICHAŁ BURAS Tak PL 99
PRZEMEK CHRUŚCIEL Tak PL PRZEMOCNY.BLOG.PL 77
MICHAŁ CICHOŃSKI Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 131
PIOTR CZERW Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 152
PAWEŁ DALKA Tak PL 65
JACEK DŁUGOSZ Tak PL 19
ZBIGNIEW DULEMBA Tak PL STS SKARŻYSKO-KAMIENNA 60
PRZEMYSŁAW DZIEWIERZ Tak PL
DARIUSZ FIJAŁKOWSKI Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 9
MARIUSZ FURMANEK Tak PL 166
ARTUR GADECKI Tak PL FITNESS CLUB TAO KIELCE 127
MARCIN GAŁCZYŃSKI Tak PL 194
DAMIAN GOLIAT Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 101
MARIUSZ GÓRA PL
TOMASZ GRZYB Tak PL 187
SEBASTIAN HAJDUK Tak PL 193
MARIUSZ HARABIN Tak PL 190
DANIEL JAGODZKI Tak PL RUN4FUN 173
DARIUSZ JAKUBCZY Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 50
PAWEŁ JAKUBCZYK Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 73
WALDEMAR JANCZAK Tak PL
KAROL JANUS Tak PL 42
ARTUR JARMOŁOWICZ PL
MATEUSZ JĘDRZEJCZYK Tak PL 67
ŁUKASZ KALETA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 169
RAFAŁ KAWIORSKI Tak PL 7
KONRAD KISIELEWSKI PL
WOJCIECH KORDOWSKI Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 75
MARCIN KOSIBA PL
MICHAŁ KOSMALA PL
GRZEGORZ KOWAL Tak PL 174
BARTŁOMIEJ KOZŁOWSKI PL BBM/KKL KIELCE
ADAM KRÓL Tak PL ŚWIĘTOKRZYSKIE STOWARZYSZENIE PSZCZELARZY 184
TOMASZ KRUK Tak PL 66
KRZYSZTOF KULIG Tak PL
ARKADIUSZ KUREK Tak PL 114
ROBERT KWIECIEŃ PL
PIOTR LATOSZEWSKI Tak PL 26
KAROL LEŚNIAK PL
KRZYSZTOF LEŚNIAK PL
TOMASZ LIPIEC Tak PL WATAHA 122
SEBASTIAN LOTKO Tak PL 121
ŁUKASZ ŁACH Tak PL 188
HUBERT MACIĄG Tak PL 8
GRZEGORZ MARCHEWKA Tak PL 165
DAMIAN MARKOWKSI PL
WIESŁAW MARTOWICZ Tak PL
ALEKSANDER MAZURKIEWICZ PL UMKS GROT
KRZYSZTOF MIERNIK Tak PL
PIOTR MŁYŃCZAK Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 71
GRZEGORZ NAKONIECZNY Tak PL 142
MICHAŁ OBARA PL
PIOTR PAZERA Tak PL KP.PSP JĘDRZEJÓW 104
ARKADIUSZ PIETRAS Tak PL RYSIOTEAM 107
PAWEŁ PYCZEK PL WIARA PIASTA
STANISŁAW PYTEL Tak PL 68
PAWEŁ RAJKOWSKI Tak PL
GRZEGORZ RAKOCZY PL
NORBERT RĄCZKA Tak PL NAKUXXXAMY KIELCE 100
TOMASZ RÓWNIAK Tak PL 126
MICHAŁ SALAMAGA Tak PL 82
MAREK SĘK Tak PL 25
RAFAŁ SOBOLEWSKI Tak PL 6
TOMASZ SOKOŁOWSKI Tak PL SINIAT PONIDZIE MTB 117
DAWID STANEK Tak PL 44
MARIUSZ STAROŚCIAK Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 182
RADOSŁAW STĄPOR Tak PL 102
PIOTR STYCZEŃ Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 51
TOMASZ SZALENIEC Tak PL 149
RAFAŁ ŚLIWIŃSKI PL AQUA-MED
JAKUB TAKOSOGLU Tak PL POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA 183
MATEUSZ TARKA Tak PL 2
TOMASZ WĄDEK PL
RAFAŁ WĄSIK Tak PL SPAREN TEAM 27
JACEK WIATROWSKI Tak PL 115
PIOTR WIĘCKOWSKI Tak PL 85
ŁUKASZ WŁODARCZYK PL WIARA PIASTA
MARCIN WOJNIAK Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 177
MARCELI ZABOREK Tak PL BBM KIELCE / ZABIEGANI 141
MACIEJ ZACZEK Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 185
ZBYSZEK ZALEWSKI PL
MICHAŁ ZWOLSKI Tak PL 43
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 87 (Opłaconych: 68)
M3 - Mężczyźni 45-60 (mężczyźni, wiek: 45-60)
MARIUSZ AUGUŚCIK Tak PL SINIAT PONIDZIE MTB 138
LESZEK BEHOUNEK Tak PL FLOW ZAKOPANE 192
JAROSŁAW BUCZAK Tak PL KL PONIDZIE 92
JAN CEDZYŃSKI Tak PL 113
RYSZARD CEDZYŃSKI Tak PL 134
ANDRZEJ CHARCHUT Tak PL 89
KRZYSZTOF FIUK Tak PL 63
ZBIGNIEW JACKOWSKI Tak PL 118
ARTUR KAPA Tak PL 151
MIROSŁAW KOSTECKI PL
JACEK KOWAL Tak PL 54
ROBERT KUMAŃSKI Tak PL 125
PIOTR KUSIAK PL KKL SPRAWNI-RAZEM
KONRAD LUŚCIŃSKI Tak PL 124
GRZEGORZ MALICKI Tak PL
JAROSŁAW MARMUR Tak PL 29
ARTUR MIZDRAK PL
TOMASZ OLEKSAK Tak PL
PAWEŁ PIĄTEK Tak PL 95
JERZY PIÓRO Tak PL 86
BOGUSŁAW PLACEK Tak PL 69
WOJCIECH PODSIADŁO Tak PL 167
ROBERT PRASEŁEK Tak PL MOSIR OLKUSZ 21
WŁODZIMIERZ PUCHAŁA Tak PL 36
ANDRZEJ SOCHACKI Tak PL PTTK STASZÓ
MAREK SOKOŁOWSKI Tak PL SKOK WESOŁA 47
JAROSŁAW STANEK Tak PL SINIAT PONIDZIE MTB 116
MAREK SZCZECIŃSKI PL 4RUNPIŃCZÓW 20
MAREK SZCZEPANIUK Tak PL 98
PIOTR TURCZA PL KOLEGIUM SĘDZIÓW KRAKÓW
KRZYSZTOF WIĄCEK Tak PL 87
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 31 (Opłaconych: 26)
M4 - Mężczyźni 61+ (mężczyźni, wiek: 61-85)
MARIAN BUKOWSKI Tak PL
MAREK KOZYRA Tak PL BBM KIELCE 58
MIECZYSŁAW NAPORA Tak PL KL PONIDZIE 90
MAREK PILCH Tak PL 112
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL 46
WIESLAW WĘGRZYCKI Tak PL 91
STANISŁAW WIATR Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 7 (Opłaconych: 7)
K1 - Kobiety 16-30 (kobiety, wiek: 16-30)
WIOLETA BORKOWSKA PL
NATALIA GNIADA Tak PL GIMNAZJUM NR1 PIŃCZÓW 16
MAGDALENA GOŁUCH Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 168
PATRYCJA JAŚKOWSKA PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 170
PAULINA JEZIERSKA PL AQUA-MED
ANNA KACZMAREK Tak PL 62
KATARZYNA KOSOWSKA Tak PL
KATARZYNA KOWALSKA PL
KLAUDIA KUROPATWA Tak PL
IWONA LISTWAN Tak PL 140
ALEKSANDRA MISZTAL Tak PL GIMNAZJUM NR1 PIŃCZÓW 15
NITALIA NAGIRNJAK Tak UA 1
KATARZYNA OSZMIANA Tak PL 53
ANNA PANKOWSKA Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 157
ANNA PIOTROWSKA Tak PL 52
JOANNA SADRAK Tak PL 159
KASIA SOBCZYK Tak PL 130
KLAUDIA SOKÓŁ Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 143
KAROLINA SWAJDA Tak PL 76
KATARZYNA WIERZBA Tak PL GIMNAZJUM NR1 PIŃCZÓW 14
PAULINA WITES Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 32
MAŁGORZATA WŁODARSKA Tak PL 3
ANNA ŻÓŁTAK Tak PL 164
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 23 (Opłaconych: 19)
K2 - Kobiety 31-49 (kobiety, wiek: 31-49)
JOANNA ADAMCZYK PL
KATARZYNA BEDNARSKA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 81
MARZENA CZERW Tak PL 139
JOANNA CZERWIAK Tak PL RUN4FUN 171
KATARZYNA DOMAŃSKA Tak PL 61
AGNIESZKA GAŁUCHA Tak PL 64
IWONA GRYMBOSZ Tak PL
ANNA GUŚCIORA Tak PL
ELWIRA KATANOWSKA Tak PL 33
MARIOLA KOTARZEWSKA PL
AGNIESZKA KOZŁOWSKA Tak PL BBM/KKL KIELCE 57
MALGORZATA KRUK Tak PL
ANNA LATKOWSKA PL BBM KIELCE
AGNIESZKA MAREK PL
JOANNA OLCHAWA Tak PL 111
DOROTA PIRÓG Tak PL ZAGNAŃSK BIEGA 129
MARGARETA PLACEK Tak PL 70
RENATA PRZEPIÓRA PL
EWELINA SĘDEK PL
ANNA SŁOTA Tak PL 4RUNPIŃCZÓW
KATARZYNA STANIEK Tak PL TOROSPORT
JOANNA SZALENIEC Tak PL 148
MAGDALENA TUSIEŃ-KUZKA Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 144
ANNA TYSZEWICZ-OBARA PL
RENATA WOJTAŚ Tak PL GIMNAZJUM NR1 PIŃCZÓW 17
EMILIA ZAPAŁA-MÓL PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 26 (Opłaconych: 18)
K3 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-85)
MAŁGORZATA BEHOUNEK Tak PL FLOW ZAKOPANE 191
MAŁGORZATA FIJAŁKOWSKA Tak PL 4
ALINA KAZIO Tak PL
IWONA KOWAL Tak PL 55
ANNA SITEK Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN
RENATA TOMCZAK Tak PL 108
IRENA WIATR Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 7 (Opłaconych: 7)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 264 (Opłaconych: 210)