Istebna - Road Trophy - wyścig etapowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
ANGELIKA GRABIEC Tak JAS-KÓŁKA 201
AGATA SOBOTA Tak FTI RACING TEAM 298
ANNA WILCZEK Tak FENIX TYCHY 290
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
KAMILA BIERNAT Tak IN MOGILANY CYCLING TEAM 352
KATARZYNA KUCZORSKA Tak VO2MAXMTBTEAM 349
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak ROGELLI TEAM 202
KRYSTYNA SABAJ Tak CYKLOOPOLE 203
LUCYNA WAGNER Tak KOLMARKA 284
MAGDALENA ZINKOWSKA Tak HUZAR BIKE ACADEMY 343
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 6)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
DOMINIKA HANKE Tak KOLMARKA 285
AGNIESZKA RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 204
MAŁGORZATA SUCHA Tak FENIX TYCHY 205
MARTA SYRYJCZYK SCS OSOZ RACING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
MARCIN BURZAWA FENIX TYCHY
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak MMBIKE TEAM 341
MICHAŁ KWIATEK Tak CST RIDERS /HARD BIKE 314
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 3 (Opłaconych: 2)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
TOMASZ BARAN
MARCIN BARTOLEWSKI Tak SCOUT CZĘSTOCHOWA 281
MIŁOSZ BIK Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 360
MAREK CZUDEK Tak AT-SPORT 303
MACIEJ ETGENS Tak ROGELLI TEAM 206
DAMIAN GŁOWNIA POLART NUTRAXX TEAM
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak 348
DAMIAN GRABOWSKI Tak 301
LECH GRADZIŃSKI Tak VARSO 280
WOJCIECH IMIELA Tak CYKLOFAN OPOLE 293
MAREK JURASZEK Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 207
PIOTR KUKLA Tak JAS-KÓŁKA 309
MATEUSZ KWIATKOWSKI DAR-BUD TEAM
TOMASZ MATOGA Tak TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 312
JOACHIM MIKLER Tak SARONI-JAGU TEAM 346
BARTŁOMIEJ PISKORZ Tak VELOPAKA RACING TEAM 354
KAMIL PUCHAŁKA ROGELLI TEAM
MICHAŁ SZEWCZYK Tak SCS OSOZ RACING TEAM 208
PIETER VAN DEN EYNDE Tak PAXX GLOBAL CYCLING 209
WOJCIECH WOJTAS Tak TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 306
PAWEŁ ZACZYK VELOPAKA RACING TEAM
TOMASZ ZIERNICKI
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 22 (Opłaconych: 16)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
EDUARD ALICKUN Tak LITPOL-TRANS KULOK MIKESZ TEAM 210
TOMASZ BŁĄDEK Tak ATOLBIKE.PL PUŁAWY 211
TOMASZ CHMIEL
JAKUB CISZAK Tak FENIX TYCHY 294
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak KOLMARKA 283
KRZYSZTOF DAWIDOWICZ Tak FREE WAY 344
MICHAŁ FONAŁ Tak XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC 212
TOMASZ GAJAK Tak CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 214
MACIEJ GŁOWACKI DRUŻYNAMOJACUKRZYCA.PL
TOMASZ GRABOWY Tak AGREGATY EPS SYSTEM 315
GODY JACOBS Tak PAXX GLOBAL CYCLING 215
RAFAŁ KACZMARCZYK Tak 296
BOLESŁAW KASPEREK Tak TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 313
ŁUKASZ KMIECIK Tak ATOLBIKE.PL PUŁAWY 217
RAFAŁ KOCOŃ Tak ROAD MARATON TEAM 355
SZYMON KORNAK Tak 310
ADAM KRET Tak 221
BARTOSZ LATAWIEC Tak 222
JAN MATUSZNY
PATRYK MAZUREK Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 223
IRENEUSZ MIKLER Tak SARONI-JAGU TEAM 347
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak MMBIKE TEAM 353
MICHAŁ NABIAŁEK Tak 282
VIKTORS NERUGALS Tak 224
DARIUSZ PELKA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 291
JAROSŁAW POKORA Tak JAS-KÓŁKA 308
MICHAŁ PRZYBYSZ Tak 225
MATEUSZ SARAPATA Tak 340
MAREK STANISŁAWSKI Tak 226
PAWEŁ STANKA Tak 227
PETER THIJS Tak PAXX GLOBAL CYCLING 228
ŁUKASZ TOMALA BIKEHEAD
PATRYCJUSZ URBANEK Tak BIKE U UP 229
PAWEŁ WAGNER Tak KOLMARKA 288
MICHAŁ WETOSZKA Tak 232
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI BODYICOACH CYCLING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 36 (Opłaconych: 31)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
DAMIAN BARTOSZEK Tak SCS OSOZ RACING TEAM 234
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak DIVERSEY TEAM 235
WOJCIECH DWORCZYK Tak TTC TORUŃ 236
MICHAŁ FABISIAK BURCAK TEAM
MICHAŁ FYDRYCH Tak RAWSKA GRUPA KOLARSKA 237
MACIEJ GIEŁZAK Tak 238
MARIUSZ GRZEGRZÓŁKA Tak K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 307
ADAM GRZYBEK Tak JAS-KÓŁKA 497
MATEUSZ HAJTO Tak 336
JAROSŁAW HERMAN Tak TFF 239
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak JAS-KÓŁKA 321
MARIUSZ JASKULSKI Tak ADIOSTRY TEAM 240
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak MMBIKE TEAM 342
RAFAŁ KLAMA Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 359
PIOTR KOPAŃCZUK Tak 350
DARIUSZ KUCZYŃSKI Tak 241
ANDRZEJ LIWIŃSKI Tak 243
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS
MAREK MARSZAŁEK Tak JAS-KÓŁKA 334
SEBASTIAN MATUSZAK Tak JAS-KÓŁKA 325
ANDRZEJ MŁYNEK Tak JAS-KÓŁKA 244
DARIUSZ MYMA Tak 356
FILIP NEESEN Tak PAXX GLOBAL CYCLING 245
DARIUSZ POTONIEC Tak JAS-KÓŁKA 318
DARIUSZ PUZOŃ Tak JAS-KÓŁKA 324
DARIUSZ RADNY Tak 4 MMOL CLINIC 251
DOMINIK RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 252
KRZYSZTOF SMOLA Tak 253
MIROSŁAW SÓLNICA Tak GATTA BIKE-RS 292
JAROSŁAW STOKŁOSA Tak 302
RAFAŁ STOLARCZYK Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 358
BARTEK SZKOP Tak PLASSON.PL GRUPA 255
MAREK SZYMAŃSKI Tak 295
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak HARDIX LUBLIN 304
JAROSŁAW TOMASZEK Tak 496
MARCIN TOMECKI
MAREK ULUDOWSKI Tak CYKLOFAN OPOLE 256
GRZEGORZ WITKOWSKI BIKEHEAD
ROBERT WRÓBLEWSKI
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 39 (Opłaconych: 34)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
LESZEK BRUNKE Tak 259
ZBIGNIEW CZACHURA TWOJA MERIDA IMIELIN
ZBIGNIEW FAL Tak SARONI-JAGU TEAM 260
ALIAKSANDR KALODZITSA TEAM HUROM
LESZEK KRZYWICKI ELMAR TEAM
RYSZARD LEŚNIAK Tak UNIMETAL RECYCLING TEAM 335
WOJCIECH MACIĄG GATTA BIKE-RS
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak JAS-KÓŁKA 326
MAREK MARZEC Tak ROGELLI TEAM 333
ANDRZEJ PIĄTEK Tak SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 261
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak ROGELLI TEAM 266
JERZY ROSA BIKE ATELIER TEAM
BOGUSŁAW ROTTE Tak ROAD MARATON TEAM 267
PIOTR SIEDLAK
JACEK SZCZYGIEŁ Tak ROAD MARATON TEAM 305
LESZEK TRACZYK Tak 317
PIOTR WRONA Tak ROAD MARATON TEAM 268
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak 269
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 18 (Opłaconych: 12)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JÓZEF BUŁKA Tak ROAD MARATON TEAM 271
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak KKZKKLASYKKLODZKI.COM 311
JAN CEGLAREK Tak FENIX TYCHY 316
JANUSZ CZAJKA Tak 297
ADAM GERMAN Tak 446
EDWARD JURZYCA
TADEUSZ KASTELIK WALECZNI GÓRALE
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 275
JANUSZ LEWANDOWSKI Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 276
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak 277
JÓZEF ROKOSZ Tak SARONI-JAGU TEAM 278
JERZY ŚWIDA
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 12 (Opłaconych: 9)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 143 (Opłaconych: 116)