Istebna Road Trophy - wyścig etapowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
DENISA BARTOSOVA Tak CZ CK HOBBY BOHUMIN 638
SYLWIA ŁĄKAS PL ROAD MARATON TEAM
AGATA SOBOTA Tak PL FTI RACING TEAM 631
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
KAMILA BIERNAT PL ROMET MTB TEAM
VIKTORIA BOLSHAKOVA RU
RENATA GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 622
MAGDALENA KOWALCZYK Tak PL FTI RACING TEAM 639
KRYSTYNA SABAJ PL
MAGDALENA ZINKOWSKA PL HUZAR BIKE ACADEMY 697
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 2)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 640
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 635
KIM SAENEN Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 609
MAŁGORZATA SUCHA PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM
IZABELA WŁOSEK Tak PL JAS-KÓŁKA 634
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 4)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
JAKUB BASZCZYŃSKI Tak PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 641
ADAM FUDALI Tak PL KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 642
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 643
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 3 (Opłaconych: 3)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
TOMASZ BARAN PL DOTSPORT
MICHAŁ BŁAŻEJEWSKI PL FTI RACING TEAM
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL 629
PIOTR CEBULA PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 694
JAKUB CHYLIŃSKI Tak PL 615
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM
MATEUSZ GRABARSKI PL VELOGD
KRZYSZTOF KRYCZKA PL
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 645
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 646
JEROEN MAES Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 610
TOMASZ MATOGA PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
SZYMON OPYD PL RGK RACING TEAM
ADRIAN SEKUŁA PL RGK RACING TEAM
PAWEŁ UCHAŃSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 647
PIETER VAN DEN EYNDE Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 614
WOJCIECH WOJTAS PL
DAWID ZAPADKA Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 648
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 18 (Opłaconych: 8)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
FILIP ASZENDORF PL
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 649
KAMIL BEREZA PL
TOMASZ BŁĄDEK Tak PL PUŁAVELO 618
ŁUKASZ BOROWSKI Tak PL 650
MACIEJ BYDLIŃSKI PL 695
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 651
MATEUSZ DAŁEK PL FUJITSU ŁÓDŹ TEAM
PAWEŁ DĘBIŃSKI Tak PL 616
JAROSŁAW DUDA Tak PL 621
TOMASZ GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 623
MICHAŁ GOLUS PL
LECH GRADZIŃSKI Tak PL VARSO 626
SZYMON GRZEGORZEK GB
ANDRZEJ GUŻ Tak PL UNBOUNDED 653
GODY JACOBS Tak NL PAXX GLOBAL CYCLING 611
PAVEL JARYGIN RU
GRZEGORZ JAZUREK Tak PL VARSO 654
MAREK JURASZEK PL
ŁUKASZ KMIECIK Tak PL PUŁAVELO 617
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 723
SZYMON KORNAK Tak PL 655
WŁADYSŁAW KWAŚNICKI Tak PL 657
PATRYK MAZUREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 633
ANDRZEJ NIZIOLEK Tak PL THULE - JMP 603
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 658
MICHAŁ PRZYBYSZ Tak PL VARSO 604
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL BIKE U UP 628
MICHAŁ WETOSZKA PL 696
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 29 (Opłaconych: 20)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak PL DIVERSEY TEAM 659
ARTUR CAPUTA PL SPORTS CAMP
JAN CHUDÝ Tak CZ CK FESO PETŘVALD 660
MICHAŁ FABISIAK Tak PL BURCAK TEAM 636
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 555
ADAM GALMAN Tak PL 663
MACIEJ GIEŁZAK PL JAS-KÓŁKA
TOMASZ GLAJCAR PL 707
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 665
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 667
MARIUSZ GRZEGRZÓŁKA Tak PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 668
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 670
SVEN HAYEN Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 612
JAROSŁAW HERMAN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 632
ANDRZEJ JAGIEŁŁO PL JAS-KÓŁKA
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI PL BIKE ATELIER TEAM
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 671
DARIUSZ KUCZYŃSKI Tak PL 627
ZBIGNIEW KUPC Tak PL FTI RACING TEAM 672
BARTOSZ LATAWIEC Tak PL VARSO 673
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 674
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 675
ANDRZEJ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA
FILIP NEESEN Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 613
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 676
PIOTR PIECHNIK PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE
KRYSTIAN PIRÓG Tak PL THULE - JMP 602
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 677
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 678
SZYMON SAPETA Tak PL GO4ADVENTURE 680
PIOTR SŁOWIK Tak PL 630
KRZYSZTOF SMOLA Tak IT SZMYD COACHING TEAM 624
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 681
BŁAŻEJ STACHOWIAK Tak PL BURCAK TEAM 637
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 682
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 683
MARCIN WÓJCIK PL
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak PL 684
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 39 (Opłaconych: 30)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
ZBIGNIEW FAL Tak PL NIEZRZESZONY 619
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 686
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 688
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 600
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 721
STANISLAW SZCZESNY PL
LESZEK TRACZYK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 689
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 720
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 606
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 10 (Opłaconych: 8)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 725
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 690
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 444
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 691
ADAM GERMAN PL
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak PL CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 607
JANUSZ LEWANDOWSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 724
JÓZEF ROKOSZ Tak PL SARONI-JAGU TEAM 692
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 9 (Opłaconych: 7)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 122 (Opłaconych: 84)