IV. Tour de Cracovia Amatorów: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Mężczyźni 18-30 lat (mężczyźni, wiek: 18-30)
DAMIAN ADAMCZYK PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW
ADRIAN BURMER PL
TOMASZ CICHOREK PL
KONRAD DOBOSZ PL
MICHAŁ GÓRNIAK PL
KRYSTIAN GWIZDAŁA PL PELUCZA
PATRYK KASJANIUK PL
ŁUKASZ KOGUTOWICZ PL BODYICOACH CYCLING TEAM
KONRAD KOŁODZIEJSKI PL
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL EC TEST SYSTEMS
ARTUR ŁABĘDŹ PL ITMBW KRAKÓW
TOMASZ MATOGA PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
ALAN MICHALSKI PL JĘDRZEJOWSKI KLUB KOLARSKI
MICHAŁ MIŁOBĘDZKI PL
MICHAŁ PAŁYS PL NSB-MAXISPORT TEAM RZESZÓW
BARTŁOMIEJ PAMUŁA PL CUBE SZOK LION MOTORS TEAM
KAROL RĄPAŁA PL CUD MASZYNA
MICHAŁ SAMEK PL OTR KRAKÓW
MATEUSZ SKARŻYŃSKI PL BIKEBOARD
MICHAŁ SKORUPA PL
MACIEJ SZNERCH PL
NIKODEM TOKARSKI PL AGH CYCLING
MATEUSZ WÓJCIK PL
MARCIN ZDEBSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 24 (Opłaconych: 0)
M2 - Mężczyźni 31-44 lat (mężczyźni, wiek: 31-44)
MARCIN BARTOSIEWICZ PL
MIROSŁAW BĄK PL TOP-SERVIS CHORZELÓW
MARCIN BINIEK PL 72D WINDSPORT TEAM
GRZEGORZ BUŁA PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
SŁAWEK BYLICA PL
ADAM DOLEŻEK PL
MARCIN DOMIN PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
JACEK GIL PL QRIER.KRAKOW.PL
KRZYSZTOF GRUDNIK PL
KAMIL HERCHEL PL TOMAR
PIOTR JURCZYK PL
PAWEŁ JURCZYK PL
PAWEL JURKIEWICZ PL NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY
PIOTR KALBARCZYK PL
ANDRZEJ KLIMCZYK PL IN MOGILANY CYCLING TEAM
MARCIN KNAPCZYK PL
GRZEGORZ KRUPA PL
ANDRZEJ KRUSZEC PL
ROMAN KRYSA PL
MARCIN KRZAK PL MPEC S.A. W KRAKOWIE
BARTŁOMIEJ KRZYWONOS PL
STANISŁAW LASOTA PL DOTSPORT RACING TEAM
GRZEGORZ MUSIAŁ PL
TOMASZ NIEDOJADŁO PL TALENTHOUSE.PL
ROBERT NIEMIEC PL
KRZYSZTOF NOSAL PL
DOMINIK OGLĘDZIŃSKI PL
KAMIL OZIMKOWSKI PL
WITOLD PALETA PL
DARIUSZ PELKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM
WALDEMAR PIECZARA PL
ROBERT PIEGZA PL
DARIUSZ POL PL BANDA PUCHATKA
MARCIN RACZYŃSKI PL #TOUROFTWITTER
MATEUSZ ROMASZKO PL
BARTŁOMIEJ ROSIEK PL M
MARCIN ROSIEK PL OTR KRAKÓW
PAWEŁ SITKO PL SCS OSOZ RACING TEAM
ŁUKASZ SIWKO PL
TOMASZ SŁUPIK PL
ALEKSANDER SOBOŃ PL
ADRIAN SZOSTAK PL NECTOR FAN SPORT
JAKUB SZYMCZYK PL
JAKUB TOBIASZ PL
MICHAŁ TURSKI PL BIKE ATELIER TEAM
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL SUPREME STYLE MATES
MIECZU WÓJTOWICZ PL
ŁUKASZ ZUGAJ PL BIKE TEAM ŁĄKTA GÓRNA
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 48 (Opłaconych: 0)
M3 - Mężczyźni 45 lat i starsi (mężczyźni, wiek: 45-99)
MARCIN APOSTOŁ PL
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL
ADAM BUJAK PL
ROBERT CHRZĄSTEK PL
PIOTR GAWEDA PL
KORDIAN KALTBACH PL JLL CYCLING TEAM
ROBERT KUCZMAŃSKI PL HIENDTECH TEAM
ZBIGNIEW MILER PL
ADAM PAMUŁA PL ADIMET
ROBERT PAZDRO PL
JERZY PIĄTKOWSKI PL
KAZIMIERZ PIECHÓWKA PL
KRZYSZTOF PILCH PL
TOMASZ SALACHNA PL
ROBERT SKALNY PL
JACEK STERNAL PL
KAZIMIERZ SUDER PL
MIROSŁAW TYRPA PL
MARCIN WOŁEK PL 7BIKES.PL
MAREK WRZECIONEK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 20 (Opłaconych: 0)
K1 - Kobiety 18-30 lat (kobiety, wiek: 18-30)
KINGA KARAŚ PL
MAŁGORZATA KASZUBA PL
MAGDALENA LORENS PL G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 31 lat i starsze (kobiety, wiek: 31-99)
KAMILA BIERNAT PL IN MOGILANY CYCLING TEAM
AGNIESZKA GURBIEL PL
KATARZYNA TARKO PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 98 (Opłaconych: 0)