IV. Tour de Cracovia Amatorów: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Mężczyźni 18-30 lat (mężczyźni, wiek: 18-30)
DAMIAN ADAMCZYK PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 741
KONRAD BEDNAREK PL
MICHAŁ BIELSKI PL ZAWSZE TAM GDZIE TY CYCLING TEAM
JAKUB BŁONIARCZYK PL
GRZEGORZ BODZENTA PL
MICHAŁ BRAULIŃSKI PL POWER OF SCIENCE TRAINING CENTRE 351
MATEUSZ BRYŁA PL
JAROSŁAW BUDNIK PL
LEON BUGAJ PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 614
WOJCIECH BULDA PL 791
MATEUSZ BURDA PL STS JORDAN WOLA MAŁA
ADRIAN BURMER PL
MATEUSZ BYLICA PL
MACIEJ CHRZANOWSKI PL 636
MICHAŁ CHRZANOWSKI PL 632
TOMASZ CICHOREK PL
MICHAŁ CZAPLA PL AGROCHESTTEAM 767
KONRAD DOBOSZ PL 327
PATRYK DOMAGAŁA PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 26
JACEK DONIEC PL MOTOROLA BIKE TEAM 659
JAKUB DZIADOŃ PL 355
KAMIL FILIPEK PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 739
NITAJ FUŚNIK PL GORANGA TEAM 782
JAKUB GAJEWSKI PL
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM
SZYMON GODEK PL
MICHAŁ GÓRNIAK PL 274
MAREK GRZEGORCZYK PL
MATEUSZ GURDAK PL
KRYSTIAN GWIZDAŁA PL PELUCZA
KRZYSZTOF HAUS PL 267
PAWEŁ HERICHT PL
MICHAŁ JASIŃSKI PL 645
DAWID JOB PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 670
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI PL BIKE ATELIER TEAM 70
MATEUSZ KARKULA PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 31
PATRYK KASJANIUK PL
MATEUSZ KĄDZIELA PL SII CYCLING TEAM
MIŁOSZ KLUBA PL
ŁUKASZ KOGUTOWICZ PL BODYICOACH CYCLING TEAM
DANIEL KOŁECKI PL 745
TOMASZ KOŁODZIEJCZYK PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
KONRAD KOŁODZIEJSKI PL 18
MICHAŁ KOPACZ PL 37
KRZYSZTOF KOWALCZYK PL NOKIA CRACOW CYCLING TEAM
ANDRZEJ KUROWSKI PL 769
ADRIAN KUSZ PL SII CYCLING TEAM
DAWID KWAPISZ PL SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL EC TEST SYSTEMS 627
ARTUR ŁABĘDŹ PL ITMBW KRAKÓW
KRZYSZTOF ŁABNO PL RYSIANKA TEAM 766
JAN ŁĘTKA PL
PIOTR MALINOWSKI PL GORANGA TEAM 392
FILIP MAMOT PL SII CYCLING TEAM
BARTŁOMIEJ MAŃKOWSKI PL SPRINT GORZYCE
PATRYK MARSZAŁEK PL - 98
TOMASZ MATOGA PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
ARKADIUSZ MAZGAJ PL OSP NOWA WIEŚ
DOMINIK MAZUREK PL 667
ALAN MICHALSKI PL JĘDRZEJOWSKI KLUB KOLARSKI
JAKUB MICZOŁEK PL 331
MICHAŁ MIŁOBĘDZKI PL
MATEUSZ MOTYKA PL K2K.CYCLING
MICHAŁ NOWAKOWSKI PL
PIOTR OPIŁKA Tak PL 502
PAWEŁ PAJDAK PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 780
MICHAŁ PAŁYS PL NSB-MAXISPORT TEAM RZESZÓW
BARTŁOMIEJ PAMUŁA PL CUBE SZOK LION MOTORS TEAM 621
DAWID PATYŃSKI PL 763
BARTOSZ POPARDOWSKI PL 768
MACIEJ POPIOŁEK PL 740
MATEUSZ PORĘBA PL BIKE-RS 358
HARIDAS PORĘBA PL GORANGA TEAM 783
JAKUB RADZKI PL 750
PAWEŁ RAJTAR PL 266
KAROL RĄPAŁA PL CUD MASZYNA
ŁUKASZ RÓŻYCKI PL FREESPORT TEAM KRAKÓW
JAKUB RUSIN Tak PL 698
RAFAŁ RYBKA PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 638
MICHAŁ SAMEK PL OTR KRAKÓW
KRZYSZTOF SIKORA PL GATTA BIKE-RS 674
MATEUSZ SKARŻYŃSKI PL BIKEBOARD 41
MICHAŁ SKORUPA PL
ARTUR SOSNAL PL NIEPOKRĘCĘ 326
ALBERT SOSNAL PL NIEPOKRĘCĘ 319
MACIEJ STAŚKIEWICZ PL 45
JAKUB SZKLORZ PL SII CYCLING TEAM
MACIEJ SZNERCH PL
ANDRZEJ SZYMOCHA PL 289
NIKODEM TOKARSKI PL AGH CYCLING
DOMINIK TOMANA PL 30
MAREK URBAN PL 299
JOSE VILLALBA PL
AMADEUSZ WEBERBAUER PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 335
PAWEŁ WIECZOREK PL 635
MICHAL WODZIANSKI PL ADIMET 748
PIOTR WOSIK PL 310
MATEUSZ WÓJCIK PL
ŁUKASZ ZAJĄC PL
DOMINIK ZAJĄC PL
KAMIL ZAKRZEWSKI PL 79
PIOTR ZARZYCKI PL
MARCIN ZDEBSKI PL
BARTOSZ ZIOMEK PL
MICHAŁ ŹRÓBEK PL
PIOTR ŻYDZIK PL 268
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 106 (Opłaconych: 2)
M2 - Mężczyźni 31-44 lat (mężczyźni, wiek: 31-44)
KRZYSIEK AMBROZIK PL BIKEBOARD 80
MIQUEL AMER-MONTSERRAT PL 313
MAREK ANTUSIAK PL OSP NOWA WIEŚ 46
TOMASZ BAJAK PL ISPORT TEAM 634
MARCIN BARTOSIEWICZ PL
KAROL BARZYK PL
MIROSŁAW BĄK PL TOP-SERVIS CHORZELÓW
PIOTR BĄK PL JLL CYCLING TEAM 288
ARKADIUSZ BICZEWSKI PL KSPO DENTINEA 1A
MARCIN BINIEK PL 72D WINDSPORT TEAM 773
ADAM BOHUSŁAW PODHORECKI PL
GRZEGORZ BUŁA PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
SŁAWEK BYLICA PL
MICHAŁ CHYŻEWSKI PL
JANUSZ CZAPNIK PL KM PSP KRAKÓW 333
ADAM CZEKAJ PL 29
KRZYSZTOF CZERNER PL 758
PIOTR CZMYR PL 751
RAFAŁ CZYŻ PL NIEPOKRĘCĘ
PAWEŁ DARAŻ PL
ŁUKASZ DELA PL OMEGA MIECHÓW 639
ADAM DOLEŻEK PL
MARCIN DOMIN PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
PIOTR DRONSZCZYK PL CROSS HEROES-OGIEŃ!
ARTUR DUDA PL
MATEUSZ DYBEK PL 291
MIROSŁAW DŻUŁA PL 761
BARTOSZ FETLER PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 336
KRZYSZTOF FIGIEL PL 294
KRZYSZTOF FILIPKOWSKI PL
PIOTR FINDURA PL 391
MICHAŁ FRANCZYK PL AZS AWF KRAKÓW MASTERS
JACEK GAJLIKOWSKI PL 764
ARTUR GARBOWICZ PL 382
KRZYSIEK GAWRON PL BIKEBOARD 654
MARCIN GEMZA PL 33
SŁAWOMIR GĘDOŚ PL 334
JACEK GIL PL QRIER.KRAKOW.PL 746
GABRIEL GIRAU PL CIECHANOWSKI KLUB SPORTOWE JURAND 93
MARCIN GŁOWACKI Tak PL 683
MATEUSZ GOMBARCZYK PL
ROBERT GORA PL
PRZEMYSŁAW GORCZYCA Tak PL 688
MICHAŁ GÓRNIAK PL
TOMASZ GRABOWY PL AGREGATY EPS SYSTEM 40
KRZYSZTOF GRUDNIK PL
MACIEEK HABRAT PL 72D OSHEE WINDSPORT TEAM 353
JAROSŁAW HAŁAS PL
KAMIL HERCHEL PL TOMAR
KONRAD HOSAJA PL
GRZEGORZ HUCZEK PL
ROBERT JANECZEK PL 83
GABRIEL JANOWSKI PL NIEPOKRĘCĘ 349
MARCIN JEKEL PL
JAN JURASZCZYK PL ATAKSPORT RACING TEAM
PIOTR JURCZYK PL 790
PAWEŁ JURCZYK PL
PAWEL JURKIEWICZ PL NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY
MICHAL KACZURA PL 94
TOMASZ KAIM PL 309
PIOTR KALBARCZYK PL 701
WIKTOR KALBARCZYK PL
DOBROMIR KALETA PL 290
MATEUSZ KANIECKI PL
DANIEL KARAŚ PL SII CYCLING TEAM
IGOR KARLIŃSKI PL LKS BEŁCHATÓW 736
ADRIAN KARPIUK PL
BOLESŁAW KASPEREK PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 304
BOGDAN KAWALER PL 631
TOMASZ KIEŁBASA PL 53
PIOTR KIEŁKOWSKI PL JAFI SPORT BIKE TEAM 51
ANDRZEJ KLIMCZYK PL IN MOGILANY CYCLING TEAM
MARIUSZ KLOZA PL
GRZEGORZ KŁĘBEK PL 91
MARCIN KNAPCZYK PL
ŁUKASZ KOFIN PL
MICHAŁ KOKORYK PL
MICHAL KOLODZIEJSKI PL
KAROL KONECZNY PL RAJDYDLAFRAJDY.PL 317
MARCIN KOPYTKO PL SII CYCLING TEAM
ANDRZEJ KORNAŚ PL KUKUCZSPORT.PL
TOMASZ KORZAŃSKI PL
MARCIN KORZENIOWSKI PL AGROCHESTTEAM 642
TOMASZ KOSZAREK PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 771
KONRAD KOŚCIÓŁEK PL 651
BARTOSZ KOTULIŃSKI PL MUSLI4U
PAWEŁ KOWALCZYK PL 301
ARTUR KOZAK PL BSK MIÓD KOZACKI
KAROL KRAWIEC PL KM PSP KRAKÓW 296
GRZEGORZ KRUPA PL 286
ANDRZEJ KRUSZEC PL 786
ROMAN KRYSA PL
MACIEJ KRZAK PL
MARCIN KRZAK PL MPEC S.A. W KRAKOWIE 295
BARTŁOMIEJ KRZYWONOS PL 49
PAWEŁ KRZYWORĄCZKA PL TABLETOID.PL
JAKUB KUBUSZEK PL
MAREK KURLETO PL DAMECH KURLETO 709
DANIEL KURPIELA PL JLL CYCLING TEAM 280
MARCIN KURUC PL 744
STANISŁAW LASOTA PL DOTSPORT RACING TEAM
ŁUKASZ LECHOWICZ PL LECH-POL 4X4 TEAM 88
PAWEŁ LEMPART PL 62
KRZYSZTOF LIGĘSKA PL
MAREK ŁABĘDŹ PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE
WOJCIECH ŁABĘDŹ PL 755
TOMASZ MACIEJEWSKI PL
MATEUSZ MADEJSKI PL 774
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI
SZYMON MAJEWSKI PL
ADAM MAŁEK PL VELOART CYCLING CLUB 789
MARCIN MENDELEWSKI PL ZGRUPKA TEAM
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL 672
TOMASZ MIKOŁAJCZYK PL 281
SEWERYN MISA Tak PL JGS TEAM 696
GRZEGORZ MUSIAŁ PL 57
SEBASTIAN NANEK PL
RAFAŁ NĘCEK PL KÄRCHER TEAM 306
MARCIN NĘDZKA PL 272
TOMASZ NIEDOJADŁO PL TALENTHOUSE.PL
KRZYSZTOF NIEDZIELSKI PL OSP NOWA WIEŚ 792
KRZYSZTOF NIEDZIELSKI PL 263
ROBERT NIEMIEC PL
BARTOSZ NIEPSUJ PL OTR KRAKÓW
KRZYSZTOF NOSAL PL 653
PAWEL NOWICKI PL 775
ROMAN OBRAL PL 390
DOMINIK OGLĘDZIŃSKI PL 39
WOJCIECH OLESZEK PL
KORNEL OLSZEWSKI PL SII CYCLING TEAM 626
MICHAŁ ORLICKI PL
ŁUKASZ OSTROWIECKI PL 43
KAMIL OZIMKOWSKI PL 315
WITOLD PALETA PL
MICHAŁ PAWŁOWSKI PL OSP SKAŁA 302
GRZEGORZ PAWŁOWSKI PL EWODD TEAM 47
DARIUSZ PELKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 601
TOMASZ PIECHOWICZ PL EWODD TEAM 607
WALDEMAR PIECZARA PL
ROBERT PIEGZA PL
SZCZEPAN PIETRUSZKA PL 58
MARIUSZ PIETRZYK PL 308
ŁUKASZ PILCH PL
TOMASZ PODCZASZY PL
DARIUSZ POL PL BANDA PUCHATKA
MARCIN PORĘBA PL BIKE-RS 357
MARCIN RACZYŃSKI PL #TOUROFTWITTER
PAWEŁ RACZYŃSKI PL BIKEHEAD
MICHAŁ RADECKI PL
JAN RADZKI PL 648
KRZYSZTOF RAJTAR PL WAY2CHAMP 762
MARCIN RESZKA PL CUBE SZOK LION MOTORS TEAM 55
MATEUSZ ROMANEK Tak PL 686
MATEUSZ ROMASZKO PL
BARTŁOMIEJ ROSIEK PL M 300
MARCIN ROSIEK PL OTR KRAKÓW
GRZEGORZ ROSIEK PL 72
ANDRZEJ RÓŻAŃSKI PL 328
GRZEGORZ RUSIN Tak PL JGS TREK BIKE TEAM 699
KUBA SAGAN PL
MARCEL SALAWA PL MAR CELI 73
ANDRZEJ SALWIŃSKI PL
SZYMON SARAPATA PL 95
MATEUSZ SARAPATA PL
PIOTR SEŃKÓW PL 646
TOMASZ SIEPIELA PL
BARTOSZ SIKORA PL SUPREME STYLE MATES
JAKUB SIKORSKI PL
DANIEL SILVA PL
PAWEŁ SITKO PL SCS OSOZ RACING TEAM
RYSZARD SIWAK PL 623
ŁUKASZ SIWKO PL
TOMASZ SŁUPIK PL 663
ALEKSANDER SOBOŃ PL 71
SŁAWOMIR SOBULA PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE
KONRAD SOŁTYS PL
PIOTR STANISZEWSKI PL BIKEHEAD
TOMASZ SUDOL PL
GRZEGORZ SUDOŁ PL 298
SEBASTIAN SURMACZ PL BIKE ATELIER TEAM 282
KONRAD SUSZCZYŃSKI-RODRIGUEZ PL 738
KRZYSZTOF SZARY PL BIKE ATELIER TEAM
MARCIN SZARZYŃSKI PL 604
ŁUKASZ SZŁAPA PL 72D WINDSPORT TEAM 787
MICHAŁ SZMIGA PL BSK MIÓD KOZACKI KOZZAK.PL
ADRIAN SZOSTAK PL NECTOR FAN SPORT
ŁUKASZ SZPAKOWICZ PL
JAKUB SZYMCZYK PL
MARCIN ŚWIREK PL
JAKUB TOBIASZ PL
PIOTR TOMANA PL MAJKA DAYS 160
RAFAŁ TOMASZEWSKI PL 60
MARCIN TRZASKA PL 337
MICHAŁ TURSKI PL BIKE ATELIER TEAM
MAREK TYLEK PL 72D WINDSPORT TEAM 661
TOMASZ TYRAWA PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
ZBIGNIEW ULMANIEC PL PL 19
MICHAŁ URBANKOWSKI PL BIKEBOARD
TOMASZ WALCZYK PL 676
WOJCIECH WARZYŃSKI PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 657
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL SUPREME STYLE MATES 322
MICHAŁ WĘC PL
MARCIN WĘGIER PL 284
KRZYSZTOF WIDUR PL 612
ŁUKASZ WIECZOREK PL PENTEL
PAWEŁ WILANOWSKI PL 90
PAWEŁ WINIARCZYK PL LUBIE PLACKI 756
MICHAŁ WLAZŁO PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 82
MAREK WOJNAROWSKI PL 72D WINDSPORT TEAM 35
FILIP WONIAKOWSKI PL
TOMASZ WOŹNIAK PL
MICHAŁ WOŹNIAK PL ZWIFT.PL
MIROSŁAW WÓJCIAK PL JAFI SPORT BIKE TEAM
GRZEGORZ WÓJCIK PL
MIECZU WÓJTOWICZ PL 279
MARCIN WRÓBEL PL JAS-KÓŁKA 99
IRENEUSZ ZABOROWSKI PL 86
ŁUKASZ ZAKIELARZ PL IN MOGILANY CYCLING TEAM
MARIUSZ ZEMBROŃ PL
GRZEGORZ ZIĄBEK PL
KAROL ZIELNIAK PL 52
JAKUB ZIMOWSKI Tak PL GKC GORLICE 694
ŁUKASZ ZUGAJ PL BIKE TEAM ŁĄKTA GÓRNA 276
DAMIAN ŻMIGRODZKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 224 (Opłaconych: 7)
M3 - Mężczyźni 45 lat i starsi (mężczyźni, wiek: 45-99)
MARIUSZ ALBERTUSIAK PL
WOJCIECH ANDRYSZCZAK PL ZETRA TAPE 759
MARCIN APOSTOŁ PL
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL 637
SEBASTIAN BASAŁYGA PL
MIETEK BEREZIK PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
ANDRZEJ BILEWICZ PL GORANGA TEAM 785
ARTUR BORATYN PL BIKE ATELIER TEAM 78
BARTŁOMIEJ BRYŁA PL 54
ADAM BUJAK Tak PL 691
ROBERT CHRZĄSTEK PL
ROBERT CIĘKOSZ PL LA BICICLETTA CAFE 48
ZBIGNIEW CZACHURA PL TWOJA MERIDA IMIELIN 356
ZDZISŁAW DROBISZ PL 25
JANUSZ DURAN PL GKC GORLICE
MAREK DYLAG PL
PAWEŁ DYNDA PL GKC GORLICE 96
PIOTR DZIAŁOWY PL LA BICICLETTA CAFE 779
MAREK DZIAŁOWY PL LA BICICLETTA CAFE 778
GRZEGORZ DZIARKOWSKI PL
GRZEGORZ DZIURSKI PL 772
WOJCIECH FRAŚ PL 788
WIESŁAW FÜRST PL 747
RYSZARD GACZOŁ PL
PIOTR GAWEDA PL
LUCJAN GAWĘDA PL 40+ 765
ADAM GERMAN PL
PAWEŁ GODULA PL ---- 622
WOJCIECH GORZKOWICZ Tak PL GKC GORLICE 689
TADEUSZ GÓRSKI PL
ZBIGNIEW GRELIAK PL MPEC S.A. W KRAKOWIE 318
ZBYSZEK GROSICKI PL
RYSZARD GRUCA PL
JACEK JAWOR PL
HENRYK JAWOREK PL 754
GRZEGORZ JEZIOREK PL
MACIEJ JURUSIK PL GORLICKI KLUB CYKLISTÓW 321
JAN KACZMARCZYK PL 784
KORDIAN KALTBACH PL JLL CYCLING TEAM 292
GRZEGORZ KAMPA PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI PL BIKE ATELIER TEAM 647
ANDRZEJ KASPRZYK PL BLACK HORSE TEAM 675
ADRIAN KLESYK PL 72D WINDSPORT TEAM 21
WIESŁAW KOŁODZIEJCZYK PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
ANDRZEJ KOŁODZIEJSKI PL SZOSA KUJAWY 15
STANISŁAW KONIECZNY PL 66
LESZEK KOZIOŁ PL 359
GRZEGORZ KRAMEK PL 262
ANDRZEJ KRAWCZYK PL BIKE TEAM ŁĄKTA GÓRNA 770
PIOTR KRZYWORĄCZKA PL
ROBERT KUCZMAŃSKI PL HIENDTECH TEAM 729
MACIEJ KURBIEL PL TEAM SATEL
DARIUSZ KURZYNSKI PL 285
DARIUSZ LECHOWICZ PL LECH-POL 4X4 TEAM
MARIUSZ LINERT PL 297
MIROSŁAW MAJ PL
PIOTR MAJCZAK PL GKC GORLICE 320
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS
ARTUR MICHAŁEK PL UJ_FAIS
ZBIGNIEW MILER PL
JERZY MISZTAL PL
STANISŁAW NIEWIADOMY PL 776
KRZYSZTOF OKRZESIK PL
GRZEGORZ OLENDER PL REAL 64-STO 69
DARIUSZ OPALSKI PL 742
MARIAN OPYRCHAŁ PL 59
PIOTR ORIAN PL LUKS ROSPONDEK ŻYROWA
DARIUSZ OSTROWSKI PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
RAFAŁ PAJĄK PL 316
ADAM PAMUŁA PL ADIMET 749
ROBERT PAZDRO PL 34
STANISŁAW PIĄTEK PL ITMBW KRAKÓW
JERZY PIĄTKOWSKI PL
PIOTR PIECHOTA PL 77
KAZIMIERZ PIECHÓWKA PL 681
JAN PILCH PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE
KRZYSZTOF PILCH PL 704
JANUSZ POTERA PL 56
KRZYSZTOF PROŚNIAK PL 660
HENRYK PUCHAŁA PUCHALA Tak PL 692
WALDEMAR PYTLIK PL
STANISŁAW RADZIK PL 74
IRENEUSZ RAŚ PL 11
JERZY ROSA PL BIKE ATELIER TEAM 628
JERZY ROSIŃSKI Tak PL 677
KRZYSZTOF RÓŻYCKI PL FREESPORT TEAM KRAKÓW
KONRAD RYKAŁA PL 72D WIND SPORT OSHEE TEAM 633
ARTUR SADZIK PL
TOMASZ SALACHNA PL 314
ROBERT SKALNY PL 311
JERZY SKAŁKA PL 735
ALEKSANDER SŁOMKA PL KIWI KLUB MTB
PIOTR SOBULA PL 665
JACEK SOŁTYSIAK PL BIKEBOARD 332
MIROSŁAW SÓLNICA PL GATTA BIKE-RS 671
JERZY STAŁCHA PL
ROBERT STELMACH PL 275
JACEK STERNAL PL 617
KAZIMIERZ SUDER Tak PL 693
PIOTR SZAFRANIEC PL EKOI POLSKA
JACEK SZARY PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 658
MAREK SZCZUPAŁ PL 330
JANUSZ SZOŁTYSIK PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE
MAREK SZYMAŃSKI PL 352
IRENEUSZ SZYMOCHA Tak PL KLUB ROWEROWY GRYFLAND 684
WITOLD ŚMIAŁEK PL 329
TOMASZ ŚMIETANA PL POC DIVISION POLAND
KRZYSZTOF ŚMIETANA PL 44
MIROSŁAW TYRPA PL
JAROSŁAW UCHEREK PL
PAWEL ULMANIEC PL
ROBERT WAJDA PL
MARIUSZ WALAS PL 324
ANDRZEJ WAŻNY PL 673
MAREK WŁODARCZYK PL 278
ADAM WOLAŃSKI PL 67
MARCIN WOŁEK PL 7BIKES.PL 303
JERZY WOŹNICKI PL
ROBERT WRÓBLEWSKI PL 97
MAREK WRZECIONEK PL 323
ANDRZEJ WYGRZYWALSKI PL
SŁAWOMIR WYRZYCKI PL BUSKO-ZDRÓJ 36
ADAM ZAŁUCKI PL
ADAM ZGUD PL 9
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 124 (Opłaconych: 6)
K1 - Kobiety 18-30 lat (kobiety, wiek: 18-30)
SANDRA CZMYR PL 753
AGATA FLIS PL
ANGELIKA GRABIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 690
ŻANETA JUSZKIEWICZ PL 273
KINGA KARAŚ PL
MAŁGORZATA KASZUBA PL 61
KAROLINA KUKUŁA PL PROFIDEA S-WORKS
MAGDALENA LORENS PL G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE 325
SYLWIA ŁĄKAS PL ROAD MARATON TEAM
MAGDALENA NOCOŃ PL 655
PAULINA OPAS PL
IZABELA SIKORA PL HIGH5 POLSKA 84
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 12 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 31 lat i starsze (kobiety, wiek: 31-99)
KAMILA BIERNAT PL IN MOGILANY CYCLING TEAM
MAŁGORZATA CZEKAJ PL OMEGA MIECHÓW 28
ALEKSANDRA CZMYR PL 752
EWELINA DŻUŁA PL
AGNIESZKA GURBIEL PL 350
MARTA KRYPEL PL 715
MAŁGORZATA KURKOWSKA PL OTR KRAKÓW 781
AGNIESZKA KURTYKA PL
JOANNA MAZUREK PL
HANNA MENDELEWSKA PL ZGRUPKA TEAM
AGATA MIĘKINIA PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 81
MAGDALENA MIKA-HOFFMANN PL MPEC S.A. W KRAKOWIE
MAGDALENA NIEDUZIAK PL 63
PAULINA NIZIOŁEK-PULCHNY PL 743
JUSTYNA OBRAL PL 710
ANNA ORIAN PL LUKS ROSPONDEK
ALDONA OSTROWSKA PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 22
JANINA PIECHOTA PL 76
RENATA PIECHÓWKA PL 678
KATARZYNA POLAKOWSKA PL RYSTOR PENTEL 20
MAGDALENA RUSINF Tak PL JGS TREK BIKE TEAM 697
MATYLDA SEŃKÓW PL 68
EWA SIKORA PL SUPREME STYLE MATES
DOROTA SIWIEC PL 64
KLAUDIA SŁOWIK-MACIEJEWSKA PL
JOLANTA SOSNAL PL 649
MAŁGORZATA SUCHA PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM
MONIKA SZAFRANIEC PL 204
MILENA SZYMOCHA Tak PL 682
KATARZYNA TARKO PL
BERNADETA TOMASZEK-KOSOŃ PL AZS AWF KRAKÓW MASTERS
JOANNA TOMASZEWSKA PL 271
OLA ZIMNY PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 33 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 499 (Opłaconych: 18)