IV Bieg na Grochowiska: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
M-16 - Mężczyźni 16-29 (mężczyźni, wiek: 16-29)
MATEUSZ BĄK Tak BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 12
KONRAD BĄK Tak 222
TOMASZ BEDNARZ Tak 3
MACIEJ BIELACHA Tak MECHANIK KIELCE 156
MICHAŁ BIELAT ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
KAROL BŁACH Tak 4RUNPIŃCZÓW 154
DAMIAN DŁUGOSZ Tak ZSP NR 1 BODZENTYN 120
ŁUKASZ DUDA Tak 33
MARCIN DULĘBA Tak 79
OSKAR DYLAWERSKI
KRYSTIAN DYLAWERSKI Tak 10
TOMASZ FIJAŁKOWSKI Tak 4RUNPIŃCZÓW 6
SYLWESTER FIUK Tak 4RUNPIŃCZÓW 1
TOMASZ FRYDRYCH Tak 165
MARIUSZ GACEK Tak 178
TOMASZ GAWROŃSKI Tak 134
ŁUKASZ GEMBARZEWSKI
NORBERT GRUDZIEŃ Tak ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 99
ŁUKASZ HOFLER Tak SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE 109
DANIEL JACKOWSKI Tak 53
PIOTR JAŚTAL Tak 20
MIKOŁAJ KĘPIŃSKI Tak ZSP NR 1 BODZENTYN 122
DOMINIK KŁYS Tak 4RUNPIŃCZÓW 68
DANIEL KRAWCZYK Tak AZS UJK KIELCE 164
DAMIAN KUCYBAŁA Tak 152
SZYMON KULAS Tak DKK GRYF DEBICA 137
PAWEŁ KULESZA Tak 27
MARCIN LATAŁA Tak 147
SYLWESTER LEPIARZ Tak MUKS THM OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 21
SEBASTIAN ŁUKASIEWICZ Tak 158
RAFAŁ MACHERA Tak 163
MATEUSZ MARCHEWKA Tak 207
BARTOSZ MICHALSKI Tak 170
KRYSTIAN MOŻDŻEŃ Tak 151
TOMASZ MUSIAŁ Tak 155
ERNEST NIEMASZEWSKI Tak ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 119
DANIEL NOWACKI Tak 153
MARIUSZ PANKOWSKI Tak ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 112
MATEUSZ PIĄTEK Tak ZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAM 95
ADAM POCHEĆ Tak 123
MICHAŁ POKUSA
MATEUSZ RAK
KONRAD RDZANEK ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
SEBASTIAN ROGALSKI Tak STS SKARŻYSKO-KAMIENNA 65
DOMINIK RUBINKIEWICZ Tak ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 121
KONRAD SIUTKA Tak SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE 130
PIOTR SOBCZYK Tak 182
MARCEL STAROŚCIAK
PAWEŁ STELMACH Tak KIELECKI KLUB BIEGACZA WYPOSAŻONEGO W PAS NEOPRENO 177
DOMINIK STERNAK
ANDRZEJ STOŻYŃSKI Tak 131
ADAM SZKADŁUBOWICZ Tak 198
MATEUSZ ŚWIETLIK ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
KAMIL TUREK Tak 72
EMANUEL WOJTACHA Tak 17
MACIEK WÓJCIK
PATRYK WYPYCH Tak 200
DAMIAN WYSOCKI BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
Ilość zgłoszeń w kategorii M-16: 58 (Opłaconych: 47)
M-30 - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
ROBERT BIELECKI
WOJCIECH BŁASIAK SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
ARTUR BOCHEN Tak BIEGNE ALE DOKAD??\"BAD\" 40
MICHAŁ BURAS Tak 220
GRZEGORZ CHOCHOROWSKI Tak 29
PRZEMYSŁAW CICHY Tak 25
PIOTR CZERW 4RUNPIŃCZÓW
PAWEŁ CZERWIAK
PAWEŁ DALKA Tak BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 77
JACEK DŁUGOSZ
MARCIN DOMAGAŁA Tak 48
ZBIGNIEW DULEMBA Tak STS SKARŻYSKO-KAMIENNA 64
DARIUSZ FIJAŁKOWSKI Tak 4RUNPIŃCZÓW
PAWEŁ FRĄCKIEWICZ Tak SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE 98
PAWEŁ FURMANEK
MARCIN GAŁCZYŃSKI Tak 5
DAMIAN GOLIAT Tak CKBABCIE 60
KAMIL GÓRSKI Tak K2 FITNESS CLUB 186
MICHAŁ GRUDZIEŃ
TOMASZ GRZYB Tak 196
JAKUB JABŁOŃSKI Tak 189
PAWEŁ JAKUBCZYK Tak CKBABCIE 57
PIOTR JĘDROCHA Tak 51
PAWEŁ KACPRZAK
ŁUKASZ KALETA Tak 76
ŁUKASZ KARPIŃSKI Tak 193
KONRAD KISIELEWSKI Tak 129
MICHAŁ KOŁOMAŃSKI Tak MECHANIK KIELCE 86
MARCIN KOPCIARA Tak KIELECKIBIEGACZ.PL 91
WOJCIECH KORDOWSKI Tak BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 62
MATEUSZ KOT Tak JW 3411 88
ROBERT KOZIEŁ Tak 46
ARKADIUSZ KRAUS Tak 45
MICHAŁ KRZEMIEŃ
ŁUKASZ KUKLA Tak 208
KAROL LEŚNIAK Tak 217
TOMASZ LIPIEC Tak WATAHA 203
GRZEGORZ MARCHEWKA Tak 213
JAKUB MARCHEWKA Tak WATAHA 206
JERZY MISCH Tak 194
PIOTR MŁYŃCZAK Tak
SŁAWOMIR PASIEKA Tak
DANIEL PRAŻMOWSKI Tak 138
PAWEŁ RACZEK Tak 8
NORBERT RĄCZKA Tak NAKUXXXAMY KIELCE 219
REMIGIUSZ RÓŻALSKI Tak 202
PRZEMYSŁAW SIERADZAN Tak 140
TOMASZ SIKORA Tak SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE 66
DARIUSZ SOBCZYK Tak 181
DAWID STANEK Tak BIEGNE ALE DOKAD??\"BAD\" 36
ANDRZEJ ŚWIRSZCZ
PIOTR TAMBORSKI BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
MATEUSZ TARKA Tak BIEGNE ALE DOKAD??\"BAD\" 38
DAWID TARNOWSKI
TOMASZ WĄDEK Tak 96
TOMASZ WOJTYŚ BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
DARIUSZ WOTLIŃSKI Tak JWK SUPPORT 87
PRZEMYSŁAW WÓJCIK Tak 192
MACIEJ ZACZEK CKBABCIE
JAKUB ZIĘTEK Tak SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE 106
ŁUKASZ ZYGAROWICZ Tak
PIOTR ŻŁOBECKI Tak 180
Ilość zgłoszeń w kategorii M-30: 62 (Opłaconych: 48)
M-40 - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
WALDEMAR KOPEĆ Tak BRAK 161
MACIEJ BIELECKI Tak 93
PAWEŁ DZIOPA Tak 89
MARIUSZ FURMANEK Tak
RAFAŁ HANDZELEWICZ BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
RENATA HOJDA
GRZEGORZ IWAŃSKI Tak ECHO RUN TEAM 188
TOMASZ JABŁOŃSKI Tak 190
GRZEGORZ KOSMALA Tak 78
GRZEGORZ KOWAL Tak 92
MAREK KULAS Tak DKK GRYF DEBICA 136
ANDRZEJ KULAS Tak DKK GRYF DEBICA 139
KRZYSZTOF LEŚNIAK Tak
ŁUKASZ ŁACH Tak 197
ADAM MAJ Tak 4
WIESŁAW MARTOWICZ Tak 13
TOMASZ MICHAŁEK Tak 18
KRZYSZTOF MIERNIK Tak 209
PAWEŁ MISZCZYK Tak 63
SŁAWOMIR MŁYNARCZYK Tak 82
BOGDAN PIĘTA Tak ZABIEGANI MIELEC 61
IGOR PIĘTAK ROVESE RUNNING TEAM
JACEK PIOTROWSKI Tak BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
WOJCIECH PODSIADŁO Tak 215
ROBERT PRASEŁEK Tak KS.OLKUSZ 15
ROMAN PRZYBOREK Tak
JACEK RĘBAK Tak 216
ROBERT RÓZGA Tak
PIOTR SOBCZYK Tak
MARIUSZ STAROŚCIAK Tak 4RUNPIŃCZÓW 11
MAREK SZCZECIŃSKI Tak 14
MARIUSZ SZCZERBA Tak 157
MARCIN SZPLIT Tak BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 212
ROBERT ŚLĘZAK Tak FAMILO-TEAM 41
JACEK WIATROWSKI Tak BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI 143
PIOTR WIECZOREK Tak BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 126
GRZEGORZ WILK Tak 162
ROBERT ZAJĄC Tak 185
Ilość zgłoszeń w kategorii M-40: 38 (Opłaconych: 35)
M-50 - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
JAROSŁAW BUCZAK Tak 127
ANDRZEJ CHARCHUT Tak 35
KRZYSZTOF FIUK Tak 71
ZBIGNIEW JACKOWSKI Tak 47
JACEK JACKOWSKI Tak 52
ZBIGNIEW KILAN Tak 42
BOGUSLAW KISIEL
MIROSŁAW KOSTECKI Tak 81
PIOTR KUSIAK Tak KKL SPRAWNI-RAZEM 179
JAROSŁAW LEŚNIEWSKI Tak ROVESE RUNNING TEAM 85
WALDEMAR MAZUR Tak FPL TEAM 80
BOGDAN MYSTEK
PIOTR OPARA
ANDRZEJ OSZMIANA Tak 19
PAWEŁ PIĄTEK Tak 55
JERZY PIÓRO
BOGUSŁAW PLACEK Tak 210
RAFAŁ RADEK Tak ECHO RUN TEAM 84
WIESŁAW RUCHOMSKI Tak 75
JAROSŁAW STANEK Tak SINIAT PONIDZIE MTB 141
JACEK STARZYK Tak 184
SŁAWOMIR WIEWIÓRA Tak BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI 144
PRZEMTYSŁAW WITASIK Tak 160
Ilość zgłoszeń w kategorii M-50: 23 (Opłaconych: 19)
M-60 - Mężczyźni 60-69 (mężczyźni, wiek: 60-69)
CZESŁAW IWAN Tak 146
MARIAN LEŚNIAK Tak AZS AWF KRAKÓW MASTERS 39
ZBIGNIEW MAJEWSKI Tak 159
MIECZYSŁAW NAPORA Tak 23
MIECZYSŁAW SEWERZYŃSKI Tak 24
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak 54
PAWEŁ WÓJCICKI Tak 22
IRENEUSZ ZAJĄC Tak 73
Ilość zgłoszeń w kategorii M-60: 8 (Opłaconych: 8)
M-70+ - Mężczyźni 70+ (mężczyźni, wiek: 70-85)
STANISŁAW GRABKA Tak 69
LEOPOLD JAMRO Tak 74
MIECZYSŁAW PIKULSKI Tak 44
TADEUSZ ZAJĄC Tak 43
Ilość zgłoszeń w kategorii M-70+: 4 (Opłaconych: 4)
K-16 - Kobiety 16-29 (kobiety, wiek: 16-29)
ALICJA CHRZĄSTEK Tak 218
NATALIA GNIADY Tak 31
EMILIA GRABA Tak 100
AGNIESZKA GUZY Tak BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 90
PAULINA KALETA ZSP NR 1 BODZENTYN
SANDRA KASZARSKA Tak 116
DOROTA KĘDZIOR Tak 176
ANNA KŁUSAK Tak 115
KLAUDIA KUROPATWA Tak 101
KAROLINA KWAPISZ Tak KS.OLKUSZ 16
KLAUDIA LASOCKA Tak
BEATA ŁAKOMIEC Tak ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 104
AGNIESZKA ŁAPKA Tak ZSP NR 1 BODZENTYN 128
WERONIKA ŁAPKA Tak 113
ELŻBIETA MALEC Tak 70
ALEKSANDRA MISZTAL Tak 32
MAŁGORZATA MIŚKIEWICZ Tak ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 105
EDYTA NIEWCZAS Tak 114
ANNA PANKOWSKA Tak 117
KAJA PASEK Tak 34
OLGA PIERZAK Tak 199
DOMINIKA PRZYWARA Tak ZABIEGANI MIELEC 59
JOANNA SADRAK ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
EWA SKRZYNIARZ
KLAUDIA SNOPEK Tak ZSP NR 1 BODZENTYN 107
KASIA SOBCZYK Tak ZAGNAŃSK BIEGA 171
WERONIKA STANEK Tak 142
ANNA STEFAŃSKA Tak 148
KATARZYNA SUMIEC Tak ZABIEGANI MIELEC 58
WIKTORIA ŚWIERCZYŃSKA Tak 118
DAGMARA ŚWIĘCICKA BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
PAULINA WITES Tak 4RUNPIŃCZÓW 2
MARTA WÓJCIK Tak 195
EWA WZOREK Tak 103
ANNA ŻÓŁTAK OPOCZNO SPORT TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K-16: 35 (Opłaconych: 30)
K-30 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
ANNA BLACHA Tak 50
BEATA BŁACH Tak 9
KAROLINA CHOMCZYŃSKA Tak BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 145
MONIKA GAŁĘZIOWSKA Tak 7
KAROLINA GŁOGOWSKA Tak 191
AGNIESZKA JEDLINSKA Tak 94
ELWIRA KATANOWSKA Tak SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE 110
KATARZYNA KORPUS-MIELCZARSKA Tak SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE 108
JAGODA KOWALSKA Tak BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 169
AGNIESZKA LISOWSKA-WOŚ Tak NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ 124
BARBARA ŁACH Tak
ANETA PIETRZYK-SLIWA Tak 204
DOROTA PIRÓG Tak 172
ELŻBIETA PODRAZA Tak 49
DOROTA RÓŻALSKA Tak 201
MONIKA RŻANY Tak ZABIEGANI MIELEC 56
ADRIANNA SADZA
SYLWIA SOKÓŁ
KAROLINA STANEK Tak BIEGNE ALE DOKAD??\"BAD\" 37
SYLWIA STĘPIEŃ Tak 167
MARTA SZRETER Tak SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE 111
IZABELA SZUBA Tak 150
JUSTYNA SZWAJNOCH Tak BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 149
JOANNA TOPORKIEWICZ-MICHALSKA Tak 102
MAGDALENA TUSIEŃ-KUZKA Tak BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI 97
KATARZYNA WIECZOREK Tak BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 125
KATARZYNA WÓJCIK Tak 133
Ilość zgłoszeń w kategorii K-30: 27 (Opłaconych: 25)
K-40 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK-OPOKA Tak BBL STRAWCZYN 173
JOANNA DUDA Tak BIEGAM BO LUBIĘ
ANETA GRUDZIŃSKA Tak 214
DIANA IWAŃSKA Tak ROVESE RUNNING TEAM 187
AGNIESZKA JASZCZYK Tak 132
WIOLETTA KIERCZYŃSKA Tak BIEGAM BO LUBIĘ 135
KATARZYNA MISZTAL Tak 83
JUSTYNA PIĘTAK
RENATA PRZEPIÓRA Tak 166
MAGDA PRZYBYSLAWSKA Tak 205
JULITA SKRZYNIARZ Tak 168
BOŻENA STARZYK Tak 183
RENATA WOJTAŚ Tak 30
Ilość zgłoszeń w kategorii K-40: 13 (Opłaconych: 12)
K-50 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-85)
MARTA FALISZEWSKA Tak 174
MAŁGORZATA FIJAŁKOWSKA Tak 28
ANITA KARCZ Tak 175
GRAŻYNA KULESZA Tak 26
MARIA ORNATOWSKA Tak 221
RENATA TOMCZAK Tak 211
Ilość zgłoszeń w kategorii K-50: 6 (Opłaconych: 6)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 274 (Opłaconych: 234)