IV Bieg nad Tanwią - Bieg 10 km_2018: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kategoria żeńska 1 (kobiety, wiek: 16-35)
JUDYTA AMROZKIEWICZ - GROMEK Tak PL 103
JUSTYNA ANTOŃCZAK Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA 59
LUCYNA BARAN-HAŁASA Tak PL SM 207
KARINA BARSZCZEWSKA PL
MAGDALENA BOGUSZEWSKA PL 254
ANNA CZERNIAK Tak PL VEGE RUNNERS 177
EWA DOMAŃSKA Tak PL 7
NATALIA FIREK PL 274
KATARZYNA KALUŹNIAK Tak PL 55
BEATA KISZKA PL KRESOWIANIE
MONIKA KOSZ Tak PL CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 144
ANNA KRÓL Tak PL 75
ELŻBIETA LASOTA Tak PL ---- 135
PATRYCJA LUDWIG Tak PL 157
BARBARA ŁUCZAK-POKÓJ Tak PL NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA 70
MARTA MAŁKA Tak PL AMATORKA 156
KATARZYNA MARYNICZ Tak PL 47
ANNA MONASTYRSKA Tak PL DRUŻYNA A 85
AGATA MURZACZ Tak PL AGROS TEAM ZAMOŚĆ 98
MAGDALENA PUKAS Tak PL 21
MONIKA SOCHAN PL 210
ROKSANA SOKALSKA-PIZUN Tak PL 3 BATALION ZMECHANIZOWANY 101
ANNA STAROŃSKA Tak PL STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA 32
NATALIA TRUŚ Tak PL 78
OLGA ZARZECZNA Tak PL LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE 178
NATALIA ZWOLAN Tak PL 139
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 26 (Opłaconych: 21)
K2 - Kategoria żeńska 2 (kobiety, wiek: 36-70)
BEATA BIELECKA Tak PL 161
MONIKA CHROMIEC Tak PL 141
AGNIESZKA ĆWIKŁA Tak PL WICHURA JAROSŁAW 114
WIOLETTA DEC Tak PL 173
BARBARA DUDEK Tak PL 190
ANNA DUDZICZ PL 261
BEATA FERENC Tak PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 152
GRAŻYNA FIREK PL 265
JOANNA FUTYMA PL 255
MAGDALENA GAJEK Tak PL WIES TAŃCZY I BIEGA 52
JOLANTA GAJEWSKA PL RUN FOR FUN
ALEKSANDRA GOŁEBIOWSKA PL 260
MAŁGORZATA GRONOWSKA PL 272
JOLANTA GRZESIK Tak PL 147
AGNIESZKA HAŁASA PL
AGATA KAPUŚNIAK Tak PL 138
ZDZISŁAWA KIEŁTYKA PL WICHURA JAROSŁAW
ALEKSANDRA KINCZKOWSKA Tak PL 143
NATALIA KOLASINSKA Tak PL 142
MARZENA KULIKOWSKA Tak PL
AGNIESZKA LOMBER Tak PL 160
RENATA ŁYSKO Tak PL 158
OLGA MADEJSKA PL
ANNA MICHAŁOWSKA Tak PL 192
ELŻBIETA MRÓZ Tak PL 200
EWA PARCZYŃSKA Tak PL 154
BEATA PARYNIAK PL RUN FOR FUN
EWA PIWKO-WITKOWSKA Tak PL 151
DAGMARA ROGOZIŃSKA- KOZAK PL RGB CYKU PYKU
ANNA RYBA Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 63
JOANNA SZCZERBATKO Tak PL SIOSTRY BIEGAJĄ 34
ANNA SZCZYGIEŁ Tak PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 164
ANETA SZNAJDROWICZ Tak PL AMATORKA 95
ANNA ŚLIWA Tak PL AMATORKA 35
ANNA ZABŁOCKA PL LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 35 (Opłaconych: 23)
M1 - Kategoria męska 1 (mężczyźni, wiek: 16-30)
KAROL ADAMCZUK PL 273
MARCIN ADAMOWSKI Tak PL ---- 136
KACPER ANTOLEC Tak PL AZS AWF KATOWICE 43
MICHAŁ ANTOŃ Tak PL LUBLIN BIEGA 20
DAMIAN ANTOŃCZAK Tak PL 57
PIOTR BURDA Tak PL 186
PIOTR BYRA Tak PL 153
WITOLD DĄBEK PL
MATEUSZ GAŁAN Tak PL
KACPER GAŁAN Tak PL 208
PRZEMYSŁAW HAŁASA PL
KAMIL KAWALERSKI Tak PL 8
PIOTR ŁYDA PL SEKCJA BIEGOWA PRZY OIRP W RZESZOWIE
GRZEGORZ MAJDAN Tak PL KRESOWIANIE 12
MATEUSZ MANDZIUK Tak PL 191
KAMIL MAZURKIEWICZ Tak PL 48
DARIUSZ MIKOŚ PL
JACEK NAKONIECZNY Tak PL SII POWER PEOPLE 37
WOJCIECH PELCZAR Tak PL AZS AWF KATOWICE 74
MACIEJ PIETRASIEWICZ Tak PL KRESOWIANIE 13
TOMASZ PUKAS PL RUN RUN OLESZYCE
KRYSTIAN RAWSKI PL ZWIEDZANIE PRZEZ BIEGANIE
IRENEUSZ WOJNARSKI Tak PL 169
PAWEŁ WYBRANOWSKI PL
WOJCIECH ZIĘBA Tak PL JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ 110
MATEUSZ ZIOMEK Tak PL 73
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 26 (Opłaconych: 18)
M2 - Kategoria męska 2 (mężczyźni, wiek: 31-50)
SEBASTIAN ADAMCZUK PL JW 3391
MAREK ANTOŃCZAK Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA 58
BOGDAN ANTOSZ Tak PL 257
KRZYSZTOF BANAŚ Tak PL
GRZEGORZ BARSZCZEWSKI PL
DANIEL BIAŁEK Tak PL 49
PIOTR BOCIAN PL 264
JACEK BRZUSZKO PL 258
GRZEGORZ BUCZKO Tak PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 165
ANTONI BYRA Tak PL 100
ARTUR BŻDŻOŁA Tak PL WICHURA JAROSŁAW 205
KRZYSZTOF CICHOSZ PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA/KPP KRASNYSTAW
GRZEGORZ CYBULSKI Tak PL NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA 61
PIOTR DEC Tak PL 275
WOJCIECH DELEŻUCH Tak PL 79
PRZEMYSŁAW DĘBIEC Tak PL KROŚNIEŃSKI KLUB BIEGACZA MOSIR KROSNO 56
MIROSŁAW DUDEK Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 206
PIOTR DWORZYCKI Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 149
GRZEGORZ GAJEK Tak PL WIEŚ TAŃCZY I BIEGA 53
PIOTR GAJEWSKI Tak PL 189
IRENEUSZ GOLEC Tak PL VEGE RUNNERS 176
ROBERT GOSPODAREK Tak PL 5
GRZEGORZ GWOZDA Tak PL 36
PIOTR HAŁASA Tak PL 108
MARIUSZ HAŁASA PL
TOMASZ HAŁUCHA PL BIEGOMANIA LUBACZÓW
TOMASZ HANDZIAK Tak PL 185
BOGUMIŁ HAPONIUK Tak PL CHEŁM BIEGA 182
MAREK HENIBORG Tak PL 201
SŁAWOMIR HERC Tak PL ROZTOCZE CYCLING TEAM 38
ŁUKASZ IWANICKI Tak PL LUBELSKI WĘGIEL "BOGDANKA" 133
DANIEL JANKOWSKI Tak PL
KRZYSZTOF JAWORSKI Tak PL VISEGRAD MARATON RYTRO 111
GRZEGORZ KAMUDA PL BIEGOMANIA LUBACZÓW
DAREK KANTOR Tak PL 64
WIESŁAW KAPEL PL RUN FOR FUN
JACEK KARDASZ Tak PL 174
TOMASZ KASPERSKI PL
DANIEL KIELAR Tak PL KRESOWIANIE 107
BOGDAN KLÓSKA Tak PL
PAWEŁ KOLASIŃSKI Tak PL 209
PRZEMEK KOŁAKOWSKI Tak PL 66
MAREK KOMORNIK PL
PIOTR KONOPKA Tak PL LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 62
JACEK KORZENIAK Tak PL 104
KRZYSZTOF KOWALCZYK Tak PL RUN_HELPERSI
SŁAWOMIR KOZAK PL RGB CYKU PYKU
MICHAŁ KRÓL Tak PL 76
MARIUSZ ŁOBACZUK Tak PL CHEŁM BIEGA 179
KRZYSZTOF ŁYSKO Tak PL 159
RAFAŁ MACIEJKO Tak PL KRESOWIANIE 11
ARTUR MADEJSKI Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 102
KRZYSZTOF MAKARSKI PL JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ
WOJCIECH MALEC Tak PL 203
ARTUR MAŁEK Tak PL 204
ŁUKASZ MARYNICZ Tak PL 46
TOMASZ MASEŁKO Tak PL 202
ARKADIUSZ MATUSZEWSKI PL 266
KRZYSZTOF MAZUREK Tak PL 199
PAWEŁ MICHAŁOWSKI Tak PL 193
ZBIGNIEW MILO PL
JANUSZ MOKRZYCKI Tak PL WICHURA JAROSŁAW 112
ANDRZEJ MONASTYRSKI Tak PL 87
JACEK MORDAK PL
KAMIL MOTYKA Tak PL 99
ROBERT MYSZKA Tak PL 171
ARTUR OBCOWSKI Tak PL RUN RUN OLESZYCE 24
PRZEMYSŁAW OLEKSY PL
BARTŁOMIEJ ORYSZCZAK Tak PL 71
JERZY OSTAFIŃSKI Tak PL WICHURA JAROSŁAW 113
TOMASZ PAKUŁA Tak PL ROZBIEGANY ZAMOŚĆ 90
JAROSŁAW PARCZYŃSKI Tak PL 155
MARCIN PAWEŁEK Tak PL 105
STANISŁAW PISZCZEK Tak PL 184
MAREK PŁOCICA Tak PL WICHURA JAROSŁAW 115
PAWEL PRZYBYLEK Tak PL 83
ANDRZEJ PYTKA Tak PL 89
MARIUSZ RACZKIEWICZ Tak PL ROZTOCZE CYCLING TEAM 39
RAFAŁ ROMANISZYN Tak PL CHEŁM BIEGA 180
MARIUSZ SIKORA Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 148
MARCIN SIWEK Tak PL STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA 33
WOJCIECH SKRZYPEK Tak PL WICHURA JAROSŁAW 116
TOMASZ SMOLINIEC Tak PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 167
SŁAWOMIR SOKALSKI Tak PL ROZBIEGANY ZAMOŚĆ 88
MICHAŁ STOPYRA Tak PL 50
DAMIAN SZACAWA Tak PL UMCS BIEGA
ŁUKASZ SZADY Tak PL 137
ROBERT SZKODA Tak PL BIŁGORAJ ULTRA TRAIL 145
ARKADIUSZ SZUBIAK PL
MIROSŁAW TURZA Tak PL 14
GRZEGORZ WEREMKO Tak PL MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY 4
PIOTR WIADEREK Tak PL PĘDZĄCE ŻÓŁWIE 69
SEBASTIAN WIERZBIŃSKI Tak PL RUN_HELPERSI
RAFAŁ WOJCIECHOWSKI Tak PL CHEŁM BIEGA 181
MARCIN WOLAŃCZUK Tak PL 150
PIOTR WOŁOSZYN Tak PL 195
MATEUSZ WÓJTOWICZ PL 267
PAWEŁ ZABORNIAK Tak PL KRESOWIANIE 106
ŁUKASZ ZABORSKI PL LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE 271
MARCIN ZAKOŚCIELNY Tak PL WIES TAŃCZY I BIEGA 51
PIOTR ZAŁUSKI PL BIEGOMANIA LUBACZÓW
MICHAŁ ZDUNEK Tak PL 146
TOMASZ ZIĘZIO Tak PL AKTYWNY DYNÓW 168
PRZEMYSŁAW ZWOLAKIEWICZ Tak PL NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA 60
DOMINIK ZWOLAN Tak PL 140
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 105 (Opłaconych: 84)
M3 - Kategoria męska 3 (mężczyźni, wiek: 51-80)
JACEK BLICHARZ Tak PL 68
PIOTR GAWDA Tak PL 196
JAN GĄSIOR Tak PL OSP SUSIEC 170
STANISŁAW HRYMAK Tak PL 172
WŁADYSŁAW IWANICKI Tak PL LUBELSKI WĘGIEL "BOGDANKA" 134
ANDRZEJ JACEK Tak PL 82
ZENON KARCZEWSKI Tak PL 92
JÓZEF KOŁODZIEJ Tak PL KLUB BIEGACZA LUBACZÓW 1
JANUSZ KORNAGA Tak PL 97
JANUSZ KOSTKA PL POSMAKUJ RUN TEAM
MARIAN KRAWIEC Tak PL 109
ADAM KULIK PL
WOJCIECH KUŁAKOWSKI Tak PL KLUB BIEGACZA LUBACZÓW 96
DARIUSZ LIS Tak PL 86
ANDRZEJ ŁUKASIK Tak PL 183
DARIUSZ MAGDZIARZ Tak PL 194
SYLWESTER ODZIEMCZYK PL LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU
JERZY PASIECZNY Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 54
STANISŁAW PASZKO PL BSK MIÓD KOZACKI KOZZAK.PL
DARIUSZ PIĄTKOWSKI Tak PL 268
TOMASZ ROIK PL
WITOLD SKIBA Tak PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 163
WIESŁAW SOPEL Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 2
JANUSZ STANISZEWSKI Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 65
DARIUSZ STEFANIEC Tak PL 40
WIESŁAW SZABAT Tak PL 162
MAREK SZUMILAK Tak PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 166
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 27 (Opłaconych: 22)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 219 (Opłaconych: 168)