IV Bieg nad Tanwią - Nordic Walking 10 km_2018: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kategoria żeńska 1 (kobiety, wiek: 12-35)
JOLANTA BIAŁY Tak PL 23
MAŁGORZATA DELEŻUCH Tak PL 81
EDYTA HAJZER-TES Tak PL 175
MAŁGORZATA KUBISZYN Tak PL 17
MAGDALENA MANDZIUK PL TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA/NW WSCHÓD
ALEKSANDRA OLESZKIEWICZ Tak PL 253
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 5)
K2 - Kategoria żeńska 2 (kobiety, wiek: 36-70)
HANNA ADAMCZYK Tak PL 41
MONIKA ANTOSZ PL 259
KATARZYNA BACZEWSKA Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 119
ANETA BALAWENDER PL
MARIA BARBACHOWSKA Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 125
URSZULA BARTOSIK Tak PL 80
DARIA BIAŁASIEWICZ Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 120
KRYSTYNA BOBKO Tak PL 28
AGNIESZKA BRANIA PL
JANINA BRYL PL
WANDA BUDZIŁO Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 127
KATARZYNA CZARNECKA-PRAŻMO PL
KATARZYNA CZARNECKA-PRAŻMO PL
BOŻENA DANIEL Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 126
ZOFIA DEJNEK Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 128
ELŻBIETA DZIKI Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 121
BEATA GROCH Tak PL 77
TERESA GRUDZIEŃ Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 122
URSZULA GWÓŹDŹ Tak PL 187
ANNA KAPICA PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM
NATALIA KOLASINSKA PL
JOANNA KORBA Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 131
WIESŁAWA KUBISZYN Tak PL 16
ELŻBIETA LISOWSKA Tak PL 197
BEATA ŁASTOWSKA PL
MARTA MANDZIUK PL TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA/NW WSCHÓD 263
ZOFIA MRÓZ Tak PL 31
KRYSTYNA OLSZAŃSKA Tak PL SEKCJA NORDIC WALKING KLUBU BIAŁA BIEGA 3
AGNIESZKA PIKUL Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 118
ANNA RYBA PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
IRENA RYKAŁA Tak PL 15
EWA SAWIC Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 124
AGNIESZKA SREBRNA Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 123
DOROTA STOKFISZ Tak PL 42
TERESA STRUZIK Tak PL 18
JADWIGA SZUFLITA PL 270
TERESA WAŻNA Tak PL 93
BARBARA WOLIŃSKA Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 130
BARBARA WÓJCIK Tak PL 45
ANETA WÓJCIK PL 269
JUSTYNA WRONKOWSKA Tak PL 10
KATARZYNA ZUCHOWSKA Tak PL 94
EWA ŻÓŁKIEWSKA Tak PL 44
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 43 (Opłaconych: 30)
M1 - Kategoria męska 1 (mężczyźni, wiek: 12-30)
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 0
M2 - Kategoria męska 2 (mężczyźni, wiek: 31-50)
MICHAŁ KĘPIŃSKI Tak PL 9
TOMASZ KOSTRUBIEC PL
MIROSŁAW LASKOWSKI Tak PL 251
MAREK MANDZIUK PL TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA/NW WSCHÓD 262
PRZEMYSŁAW OLEKSY PL
ANDRZEJ PAKUŁA Tak PL 91
ŁUKASZ SZADY PL
BERNARD ZAJĄC Tak PL 198
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 8 (Opłaconych: 4)
M3 - Kategoria męska 3 (mężczyźni, wiek: 51-80)
JÓZEF BIAŁY Tak PL 22
WIESŁAW BOBKO Tak PL 29
ANDRZEJ GWÓŹDŹ Tak PL WICHURA JAROSŁAW 188
ANDRZEJ HARTFIL Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 117
JERZY HILLER Tak PL LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 67
MARIAN KONOWAŁEK Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 129
TADEUSZ KUBISZYN PL
ADAM KULIK Tak PL 84
MARIUSZ MOTYKA Tak PL JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ 6
STANISŁAW MRÓZ Tak PL 30
WALDEMAR RADZIKOWSKI PL 252
EDMUND ROCZKOWSKI PL
WIESŁAW RUCHLICKI Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 132
JAN SOWIŃSKI Tak PL AGROS TEAM ZAMOŚĆ 25
RYSZARD STRUZIK Tak PL 19
TOMASZ ŚWIRSZCZ Tak PL 72
JAN WARDACH Tak PL AGROS ZAMOŚĆ 26
ROMAN WARĘCKI PL 256
HENRYK ZAPORA Tak PL AGROS TEAM ZAMOŚĆ 27
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 19 (Opłaconych: 15)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 76 (Opłaconych: 54)