IV Orzeski Bieg Uliczny : Lista zgłoszeń

Bieg główny 10 km:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K2 - Kobiety 18-29 (kobiety, wiek: 18-29)
JOANNA CZAJA Tak
ANNA FRANECKA Tak
JUSTYNA GAŁUCH Tak
BARBARA KROWIAK Tak
MARIA OBECNA Tak Z
MARLENA TIEBLER Tak BBL MIKOŁÓW
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 6)
K3 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
ALEKSANDRA GOC Tak
JOANNA KACZOROWSKA
JOANNA MROZIK Tak 100% WITAMINY C
LUCYNA WAGNER Tak
AGNIESZKA WINKLER Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
ILONA FRANKE Tak KIA ETRANS-BIEGATON MIKOŁÓW
GRZEGORZ KAWALEC Tak
MAŁGORZATA RENCZ Tak
MARZENA ROZMUS Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 4 (Opłaconych: 4)
K5 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-75)
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 0 (Opłaconych: 0)
M2 - Mężczyźni 18-29 (mężczyźni, wiek: 18-29)
DOMINIK BARTAS Tak KIA ETRANS-BIEGATON MIKOŁÓW
KAMIL CZAPLA CHEMIKA RYBNIK
ROMAN CZERNER Tak
MATEUSZ GRZEGORZEK Tak
ADAM GRZYMISŁAWSKI Tak
MAREK HOŁDA Tak
RAFAŁ JITNER
RAFAŁ LEITNER
TOMASZ LOSKA
DAMIAN MROWIEC Tak RUCH NARODOWY
TOMASZ PETKIEWICZ Tak KIA ETRANS-BIEGATON MIKOŁÓW
MICHAŁ SZARY
RAFAŁ WRZESIŃSKI Tak KIA ETRANS-BIEGATON MIKOŁÓW
MAREK ZIMNIK Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 14 (Opłaconych: 9)
M3 - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
SZYMON AUGUSTYN
TOMASZ CZAJA Tak
STANISŁAW DUDZIK
KRZYSZTOF FOJT Tak APR69
TOMASZ GOLEK Tak
ADAM GRYMAN Tak
PIOTR JACHIMSKI Tak
AGATA KORUS Tak BBL MIKOŁÓW
SEBASTIAN KROSNY Tak BIEGAMYZSERCEM.PL/KIA ETRANS - BIEGATON MIKOŁÓW
PAWEŁ KUBICA
SEBASTIAN MENDECKI
ŁUKASZ NOGA Tak DARE2RUN.PL
MARCIN OLEKSIUK Tak
TOMASZ PANCHYRZ Tak
MARCIN POGONOWSKI Tak
MICHAŁ PRAGŁOWSKI Tak
JAROSŁAW PTASZEK Tak BHPTAKU TEAM
ŁUKASZ RIMPLER Tak
KRZYSZTOF SKOWRONEK Tak
TOMASZ SŁUPIK Tak SOŁECTWO - BEŁK
MICHAŁ STOKŁOSA Tak
TOMASZ SZAFRON Tak
MARCIN SZOJDA Tak KS DEGENERAT
MATEUSZ UCHEREK Tak
PAWEŁ WAGNER Tak
GRZEGORZ WINKLER Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 26 (Opłaconych: 22)
M4 - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
GRZEGORZ ADAMCZYK Tak KIA ETRANS-BIEGATON MIKOŁÓW
MIROSŁAW BARANOWSKI Tak NIESTOWARZYSZONY
ANDRZEJ DRAŻYK Tak
JACEK GAIM SOSNOWIEC
ARTUR GRYCHTOL Tak AMATOR
JACEK HODUR Tak KKB DYSTANS KRAKÓW
DARIUSZ ŁYSAK Tak
ADAM MALINA Tak NIESTOWARZYSZONY
MAREK MARUSZCZYK Tak
FABIAN MZYK Tak
LESZEK NOGAL Tak BBL MIKOŁÓW
ZBIGNIEW OKRÓJ Tak
TOMASZ PAPESZ OPEL ACTIVE TEAM
DARIUSZ RAWSKI
PIOTR RUCZKA
DOMINIK RYGAŁA JAS-KÓŁKA
KRZYSZTOF SALA
ANDRZEJ STRZELECKI Tak KIA ETRANS-BIEGATON MIKOŁÓW
DARIUSZ SZWEDA DAS SCHWEDA
ADAM WOŹNIAK Tak KIA ETRANS-BIEGATON MIKOŁÓW
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 20 (Opłaconych: 13)
M5 - Mężczyźni 50+ (mężczyźni, wiek: 50-75)
JAROSŁAW BOGACKI Tak
ZBIGNIEW FIJAŁKOWSKI Tak
MIROSŁAW FRANKE Tak KIA ETRANS-BIEGATON MIKOŁÓW
JANUSZ GAWEŁKO
JANUSZ GROŃSKI Tak
ARTUR ROCZKOWSKI Tak
DARIUSZ SMACZYNSKI
ANDRZEJ WRZESIŃSKI Tak KIA ETRANS-BIEGATON MIKOŁÓW
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 8 (Opłaconych: 6)

Bieg po zdrowie 5 km:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K2 - Kobiety 18-29 (kobiety, wiek: 18-29)
ALEKSANDRA DRAŻYK Tak
IWONA GOLEK Tak
JOANNA JURECZKO Tak BIEGAM BO LUBIĘ
ANGELIKA KRAWCZYK Tak
ANETA LEWANDOWSKA
MARTA MIKA Tak
SANDRA STALETOWICZ Tak SZAFA GRA
BARBARA SZYSZKA
ŻANETA ŚLIWONIK Tak
NATALIA WALA
KATARZYNA ŻOCZEK Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 11 (Opłaconych: 8)
K3 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
KARINA BĄK Tak
AGNIESZKA GOIK Tak
IWONA GÓRECKA Tak
ANNA MUNARI
SYLWIA WIŚNIEWSKA Tak
IWONA WOŹNIAK Tak SZAFA GRA
MAŁGORZATA ZWOLAN Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 7 (Opłaconych: 6)
K4 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
SYLWIA MARUSZCZYK Tak
BEATA MENDEL Tak
EWELINA SOKÓŁ-OLEŚ Tak AMATORKA
EWA ŚWIERZY
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 4 (Opłaconych: 3)
K5 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-75)
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 0 (Opłaconych: 0)
M2 - Mężczyźni 18-29 (mężczyźni, wiek: 18-29)
ŁUKASZ BATOG Tak
PRZEMYSŁAW MARKOWSKI Tak BIEGAM BO LUBIĘ
DARIUSZ MROZIK Tak
ALEKSANDER PNG SUSEŁ
TOMASZ POLACZEK Tak
DANIEL RÓŻNOWSKI
ARTUR SIWIEC
PIOTR SZAŁAŚNY
DANIEL TABACKI Tak
KACPER WĘGIEL
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 10 (Opłaconych: 5)
M3 - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
KRZYSZTOF BIELECKI
GRZEGORZ BUCHAŁA Tak
WOJCIECH NALEPA
KAROL WIŚNIEWSKI Tak
RAFAL WOŹNIAK Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 5 (Opłaconych: 3)
M4 - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
JAROSŁAW CICHOŃSKI
MAREK CZECH Tak
JACEK DRAGON Tak
ZBIGNIEW JABŁONKA Tak
KRZYSZTOF SKIBICKI Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 5 (Opłaconych: 4)
M5 - Mężczyźni 50+ (mężczyźni, wiek: 50-75)
PIOTR KORZUSZNIK Tak
TADEUSZ MICHNIEWICZ Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 2 (Opłaconych: 2)

Nordic walking 5 km:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K2 - Kobiety 18-29 (kobiety, wiek: 18-29)
KLAUDIA BIAŁAS Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 1 (Opłaconych: 1)
K3 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
MARZENA FICK Tak
ELŻBIETA LEWANDOWSKA Tak
URSZULA SPENDEL Tak
EWELINA STAWOWSKA Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
LUCYNA BARCHANOWSKA Tak
BOŻENA BIAŁAS Tak
JOANNA KURPAS Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 3 (Opłaconych: 3)
K5 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-75)
MARIA BAŃCZYK Tak
VIOLETTA GEMBALA Tak
GRAŻYNA PIPIRO Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 3 (Opłaconych: 3)
M2 - Mężczyźni 18-29 (mężczyźni, wiek: 18-29)
GRZEGORZ GRZENCZYK Tak
ŁUKASZ MAJER TOWARZYSTWO MIŁOŚNIKÓW RYDUŁTÓW
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 2 (Opłaconych: 1)
M3 - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
MICHAŁ DE SAS TOPOLNICKI Tak SBD ENERGETYK RYBNIK
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 1 (Opłaconych: 1)
M4 - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
JACEK WEGNER Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 1 (Opłaconych: 1)
M5 - Mężczyźni 50+ (mężczyźni, wiek: 50-75)
ZYGMUNT KURPET Tak
ZBIGNIEW MICIUŁA
LESZEK MIELCAREK SILESIA TEAM
GRZEGORZ PIPIRO Tak
JAN SERWOTKA Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 5 (Opłaconych: 3)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 147 (Opłaconych: 112)