Junior Bike CUP 3 - Puchar Skrzata po latach: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M3 - Juniorzy (mężczyźni, wiek: 15-18)
KACPER BRZECZEK PL 422
HUBERT DZIKOWICKI PL 483
MICHAŁ GŁOWACZ PL BORN2BIKE
DOMINIK HARĘŻLAK PL LOAM 432
ŁUKASZ HERZYK PL
ŁUKASZ HERZYK PL
SEBASTIAN JAKUBIEC Tak PL 567
SEBASTIAN MAZUR Tak PL BLACKOUT TEAM 469
GABRIEL MUSIELAK PL
KAMIL NOWAK Tak PL BIKEPARK KAZOORA 467
DOMINIK OLCHAWA PL LIFE TEAM
ALEKSANDER OLSZEWSKI PL 485
SEBASTIAN PODGÓRSKI PL GRAVITY REVOLT 421
FILIP RAWICKI PL 486
JAKUB STASZEK Tak PL BLACKOUT TEAM 487
MATEUSZ TARGOSZ Tak PL 411
KACPER TEODORCZYK PL
BYCZEK WŚCIEKŁY PL 489
MICHAŁ ZADĘCKI PL 426
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 19 (Opłaconych: 5)
K3 - Juniorki (kobiety, wiek: 15-99)
MAGDALENA DYDO-PYRCHLA PL ENDUROPRINCESKI 481
SYLWIA KATANA PL ENDUROPRINCESKI 475
MONIKA KIKOLSKA PL ENDUROMAMA 482
JOANNA SEMERAK PL ENDUROPRINCESKI
AGNIESZKA WIERZBICKA PL 417
JOANNA WYPIÓR PL WYPIÓRTON PROJECT 462
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 6 (Opłaconych: 0)
M2 - Skrzaty (mężczyźni, wiek: 9-14)
DAMIAN BIAŁEK Tak PL 451
FILIP CZERNIAK Tak PL 468
KACPER CZWARTOS PL 496
OSKAR DOROFTEI Tak PL SHRED FREERIDESPORT 409
FLORIAN DREWNIAK Tak PL 455
PIOTR DUDEK Tak PL 477
MICHAŁ DYDUCH Tak PL UKS ZAWOJAK ZAWOJA 418
MIKOŁAJ FABIRKIEWICZ Tak PL SHRED FREERIDESPORT 503
ANTONI FASZCZEWSKI Tak PL BIKEPARK KAZOORA 423
MATEUSZ GASIDŁO Tak PL SHRED FREERIDESPORT 551
KUBA GĄSIENICA PL
KUBA GĄSIENICA Tak PL 410
IGNACY GOLSKI Tak PL SHRED FREERIDESPORT 416
SZYMON IZYDORCZYK Tak PL 400
DAWID JAGOŚ PL 552
IGOR KABOCIK Tak PL 464
PIOTR KAMIŃSKI Tak PL 436
ANDRZEJ KARPIEL PL 463
JAKUB KLĘCZAR Tak PL 457
JAKUB KOLODZIEJ Tak PL 450
TOMASZ KONIECZNY Tak PL 413
KACPER KONIOR PL 440
IGOR KRYWULT Tak PL SHRED FREERIDESPORT 404
ARTUR KRYWULT Tak PL SHRED FREERIDESPORT 403
BARTOSZ KRZAK Tak PL 407
TYTUS LENART Tak PL 580
JAKUB LIPKA PL
KAJETAN MARTUSZEWSKI Tak PL 434
MAKSYMILIAN MARUSA Tak PL 429
GABRIEL MECHLIŃSKI Tak PL MOJAKORBA 466
JAKUB MROWIEC Tak PL 488
PIOTR NOWODWORSKI PL 428
JAKUB OGRODOWSKI Tak PL
JAN PAJĄK Tak PL SHRED FREERIDESPORT 532
KAROL PAMUŁA Tak PL 412
TYMOTEUSZ PANEK PL 453
JAKUB PIERONEK Tak PL 402
JERZY RENSZ Tak PL OMEN RACING TEAM 406
KRYSTIAN RYŻKA Tak PL 479
ADAM SKÓRCZYŃSKI Tak PL 445
IGOR SOBIERALSKI Tak PL KNURŚWINY 472
IGOR SZEWCZYK Tak PL 424
MIKOŁAJ ŚLIWKA PL 420
KUBA TABISZ Tak PL SYNDROME RACING - SHBIKES SZKOLENIA ROWEROWEROWE 447
BORYS TAJCHMAN PL 490
BARTOSZ TUROŃ PL 443
FILIP WIECZOREK Tak PL KLUB KOLARSKI GOBIKE RYBNIK 438
WOJTEK ZENNEGG Tak PL SHRED FREERIDESPORT 554
WOJTEK ZENNEGG PL SHRED FREERIDESPORT
KACPER ZONDEK PL SHRED FREERIDESPORT 435
MIKOŁAJ ZYCHOWICZ Tak PL 470
ŁUKASZ ZYCHOWICZ Tak PL 471
STANISLAW ŻAK Tak PL 419
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 53 (Opłaconych: 40)
K2 - Dziewczynki Skrzaty (kobiety, wiek: 9-14)
MARTYNA GASIDŁO Tak PL SHRED FREERIDESPORT 599
IGA GRABOWSKA Tak PL ENDUROPRINCESKI
HANNA GRABOWSKA Tak PL ENDUROPRINCESKI
POLA MOTOSZKO Tak PL SHRED FREERIDESPORT 414
EMILIA PIASECKA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 408
MARIA SEMERAK Tak PL ENDUROPRINCESKI 480
MARTA WYPIÓR Tak PL WYPIÓRTON PROJECT 452
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 7)
M1 - Super Skrzaty (mężczyźni, wiek: 5-8)
OLEG BRYLA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 574
MIKOŁAJ CZERNIAK Tak PL - 433
EMIL DOBISZ PL 465
WOJCIECH DRĄG PL 439
MIŁOSZ GILEWICZ Tak PL SHRED FREERIDESPORT 585
MACIEJ HERBAN Tak PL 458
JUREK JANIK Tak PL GOBIKE.PRO 461
MIKOŁAJ JUROSZEK Tak PL 441
SEBASTIAN KONIOR Tak PL SHRED FREERIDESPORT
DAWID KOPCZYŃSKI PL
ALEKSANDER KOZIEŁ Tak PL SHRED FREERIDESPORT 512
ALEKSANDER KOZIEŁ PL SHRED FREERIDESPORT
LEO MOTOSZKO Tak PL SHRED FREERIDESPORT 415
SZYMON NIEDZIELA Tak PL 459
FELIKS OLESIŃSKI Tak PL SHRED FREERIDESPORT 538
MICHAL PANEK SZLACHETKO Tak PL 553
WOJTEK PTAK PL
TYMON SOBIERALSKI Tak PL KNURŚWINY 473
DANIEL STĘŻAŁY Tak PL 561
WIKTOR WIERZBICKI Tak PL SHRED FREERIDESPORT 509
FILIP WYSTYRK Tak PL GOBIKE.PRO 474
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 21 (Opłaconych: 16)
K1 - Dziewczynki Super Skrzaty (kobiety, wiek: 5-8)
MAJA DENDYS-MALECKA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 401
WALENTYNA KOPEĆ Tak PL ENDUROPRINCESKI 550
MONIKA PIASECKA PL SHRED FREERIDESPORT
EWA SKÓRCZYŃSKA Tak PL 446
ZUZANNA WYPIÓR Tak PL WYPIÓRTON PROJECT 573
MAJA ŻUŁAWIŃSKA Tak PL BORN2BIKE 514
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 5)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 112 (Opłaconych: 73)