Junior Bike CUP - 2 edycja Enduro Bielsko-Biała: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M3 - Junior (mężczyźni, wiek: 15-18)
SEBASTIAN JAKUBIEC Tak PL 567
KRZYSZTOF MROŻEK Tak PL BLACKOUT TEAM 533
JAKUB NAWOJSKI Tak PL BWOTR.PL 528
JAKUB SKRABA Tak PL 571
JAKUB STASZEK Tak PL BLACKOUT TEAM 587
CYPRIAN ŚWIDERSKI PL TREZADO 504
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 6 (Opłaconych: 5)
K3 - Juniorki (kobiety, wiek: 15-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 0
M2 - Skrzaty (mężczyźni, wiek: 9-14)
ALEKSANDER DAWIDOWSKI PL SHRED FREERIDESPORT
OSKAR DOROFTEI Tak PL SHRED FREERIDESPORT
MIKOŁAJ FABIRKIEWICZ Tak PL SHRED FREERIDESPORT 503
MATEUSZ GASIDŁO Tak PL SHRED FREERIDESPORT 551
OLIWIER GIBAS PL
IGNACY GOLSKI Tak PL SHRED FREERIDESPORT 570
PIOTR HANKUS Tak PL 540
DAWID JAGOŚ Tak PL 552
LEON JANIK Tak PL PALUCH SPORT 595
ANTONI KANICZEK Tak PL 518
FILIP KOZIOŁEK Tak PL 500
BARTEK KOZŁOWSKI Tak PL
KACPER KRAJEWSKI Tak PL 590
IGOR KRYWULT Tak PL SHRED FREERIDESPORT 577
TYTUS LENART Tak PL 580
KACPER MATUSZCZAK Tak PL 534
TYMON OKOLUS Tak PL 507
MATEUSZ OLCZYKOWSKI Tak PL SHRED FREERIDESPORT 546
JAN PAJĄK PL SHRED FREERIDESPORT 532
SEBASTIAN RYTWIŃSKI Tak PL SHRED FREERIDESPORT 582
MIKOŁAJ ŚLIWKA Tak PL 515
EMIL TRZASKA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 523
FRANEK TRZCIŃSKI Tak PL KROSS ENDURO TEAM 544
ADAM TRZCIONKA Tak PL 508
DAWID TULEWICZ Tak PL SHRED FREERIDESPORT 562
PIOTR WASILEWSKI Tak PL 586
BRUNO WESOŁOWSKI Tak PL SHRED FREERIDESPORT
STANISŁAW WOJCIECHOWSKI Tak PL 511
MATEUSZ WOŹNIAK PL BLACKOUT TEAM
KONRAD WRÓBEL Tak PL 526
WOJTEK ZENNEGG Tak PL SHRED FREERIDESPORT 554
KACPER ZONDEK Tak PL SHRED FREERIDESPORT 598
STANISLAW ŻAK Tak PL 521
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 33 (Opłaconych: 29)
K2 - Dziewczynki Skrzaty (kobiety, wiek: 9-14)
MARTYNA GASIDŁO Tak PL SHRED FREERIDESPORT 599
IGA GRABOWSKA Tak PL ENDUROPRINCESKI 547
HANNA GRABOWSKA Tak PL ENDUROPRINCESKI 548
MARIANNA KASPRZAK Tak PL ENDUROPRINCESKI
HELENA KASPRZAK Tak PL ENDUROPRINCESKI
LENA KLIŚ Tak PL ENDUROPRINCESKI 583
POLA MOTOSZKO Tak PL SHRED FREERIDESPORT 593
EMILIA PIASECKA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 588
MARIA SEMERAK Tak PL ENDUROPRINCESKI 524
MARIA SMOTER Tak PL 539
AGNIESZKA WRONA Tak PL TRU 575
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 11 (Opłaconych: 11)
M1 - Super Skrzaty (mężczyźni, wiek: 5-8)
OLEG BRYLA Tak PL GAPPAG TEAM 574
EMIL DOBISZ Tak PL 597
MIŁOSZ GILEWICZ Tak PL SHRED FREERIDESPORT 585
KAROL HAMERLAK Tak PL XEROPRINT FACTURY TEAM # 543
MACIEJ HERBAN Tak PL 563
JANEK KANIA Tak PL 545
TOMASZ KOŁODZIEJ Tak PL GOBIKE.PRO 557
SEBASTIAN KONIOR Tak PL SHRED FREERIDESPORT 559
DAWID KOPCZYŃSKI Tak PL 556
ALEKSANDER KOZIEŁ Tak PL SHRED FREERIDESPORT 512
STAŚ KRAJEWSKI Tak PL 591
WIKTOR LAWRENZ Tak PL 568
JAN LEPIESZKIEWICZ Tak PL 572
ŁUKASZ LESIAK Tak PL 542
DOMINIK MOIO Tak PL 569
LEO MOTOSZKO Tak PL SHRED FREERIDESPORT 594
SZYMON NIEDZIELA Tak PL 549
MICHAŁ NIESYT Tak PL 560
JÓZEF OLESIŃSKI Tak PL SHRED FREERIDESPORT 537
FELIKS OLESIŃSKI Tak PL SHRED FREERIDESPORT 538
ALEKSANDER PAŁKA Tak PL BIKEBOARD 578
MICHAL PANEK SZLACHETKO Tak PL 553
FRANCISZEK PIOTROWSKI Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 519
WOJTEK PTAK Tak PL 596
IGOR PUDA Tak PL 579
JAN SAWERA Tak PL ENDURO BESSSPINY 581
DANIEL STĘŻAŁY Tak PL SHRED FREERIDESPORT 561
JAŚ SZYLLER Tak PL
WIKTOR WIERZBICKI Tak PL SHRED FREERIDESPORT 509
MACIEJ WRONA Tak PL TRU 576
FILIP WYSTYRK Tak PL GOBIKE.PRO 501
ADAM ZATORSKI Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 32 (Opłaconych: 32)
K1 - Dziewczynki Super Skrzaty (kobiety, wiek: 5-8)
LENA BAJOR Tak PL 592
MAJA DENDYS-MALECKA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 566
WALENTYNA KOPEĆ Tak PL ENDUROPRINCESKI 550
HELENA NIKIEL Tak PL ENDUROPRINCESKI 525
FRANCISZKA OLESIŃSKA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 535
MONIKA PIASECKA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 589
JAGODA TWARDAK Tak PL ENDUROPRINCESKI 506
ZUZANNA WYPIÓR Tak PL 573
ZOFIA ŻAK Tak PL 520
MAJA ŻUŁAWIŃSKA Tak PL BORN2BIKE 514
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 10 (Opłaconych: 10)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 92 (Opłaconych: 87)