Korona Kocich Gór 2014: Lista zgłoszeń

Dystans 46,8: Dystans 46,8 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M2 - Mężczyźni 18-29 (mężczyźni, wiek: 18-29)
ŁUKASZ BIENIEK Tak PL 500
PAWEŁ JĘDRZEJCZYK PL 350
ADAM KOŁODZIEJ PL PSP OSTRÓW WIELKOPOLSKI 51
KAMIL KRÓL PL 444
MATEUSZ KRUPA Tak PL KS ARKADIA - KMG 472
MICHAŁ KRZESIŃSKI PL SZERSZENIE TRZEBNICA 474
MARCIN KUPIEC PL OSP PRUSICE BIKE FAMILY TEAM
MATEUSZ LASOTA PL 339
ARTUR LAZAR PL 495
MACIEJ NAŁĘCZ Tak PL 487
PRZEMYSŁAW PAWLAK PL KM PSP POZNAŃ 48
MICHAŁ PAWLIKOWSKI PL OPOLSKIE CENTRUM ROWEROWE 454
MACIEJ RYBICKI PL PUENTA.SZKOLA.PL
ŁUKASZ SIDORSKI PL 325
TOMASZ SILBERT PL 459
JAKUB WOŁOCHOWICZ PL
TOMASZ ZEMBOLDT PL SZERSZENIE TRZEBNICA 329
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 17 (Opłaconych: 3)
M3 - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
PAWEŁ BURY PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 378
ADAM DOBOSZ PL 399
MARIUSZ DUMITRESCU PL 351
SYLWESTER DZIATŁOWICZ PL KP PSP ZĄBKOWICE ŚL.
SŁAWOMIR FORBERGER PL SZERSZENIE TRZEBNICA 483
PAWEŁ GLUZA PL KP PSP ZĄBKOWICE ŚL. 29
ALEKSANDER GOSTYŃSKI PL 494
MARIUSZ HOFMAN PL 357
ŁUKASZ HUZARSKI PL HUZARCOM.PL HUZARSKI TEAM 327
MACIEJ IWKO PL 53
SŁAWOMIR JAŚKIEWICZ PL VERGE TEAM PODGÓRZYN 401
MACIEJ KASPRZYK PL XTRABIKE.PL 434
PIOTR KIEŁBASA PL OSP SZYMISZÓW 41
PAWEŁ KLIŚ PL SZERSZENIE TRZEBNICA 330
MIROSŁAW KŁACZYŃSKI PL 387
RADEK KUCIAPIŃŚKI PL 498
ROBERT KWAŚNIK PL 409
WOJCIECH MURMYŁO PL 390
ŁUKASZ NAGLIK PL SZERSZENIE TRZEBNICA 471
ŁUKASZ OLACZEK PL 445
RAFAŁ OLBORSKI PL 383
KRZYSZTOF ORUBA PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 371
WŁODZIMIERZ PARTYKA PL
ŁUKASZ PAWŁOWSKI PL 375
MARCIN RAU PL SZERSZENIE TRZEBNICA 485
BARTOSZ SAMOL PL KM PSP POZNAŃ 49
TOMASZ SORBIAN PL WHISTLE TEAM KOŃSKIE 460
PIOTR SZCZEPANIAK PL KP PSP KAMIENNA GÓRA 42
PIOTR SZCZEPANIAK PL 431
GRZEGORZ TOMASZEWSKI Tak PL
ADRIAN TRYCH PL KM PSP SZCECIN/BDC JAMIS TEAM 54
KRZYSZTOF WAJEROWSKI PL 469
ŁUKASZ WARŻAŁA PL 377
MARCIN WRÓBEL PL IM-MOTION MAGAZYN ROWEROWY
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 34 (Opłaconych: 1)
M4 - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
JAROSŁAW BALAWAJDER PL 356
ANDRZEJ BRODZIAK PL KKS TRZEBNICA 344
ARTUR CIOCH PL 388
JÓZEF GALICA PL KW PSP KRAKÓW 5
DARIUSZ GOLIS PL KP PSP ZĄBKOWICE ŚL. 28
TOMASZ JANDA PL SZERSZENIE TRZEBNICA 475
MARIUSZ KOWALCZYK PL 443
MARCO PISONI IT 384
ANDRZEJ PRZEWOZNIK PL
BŁAŻEJ TRZCINOWICZ PL
TOMASZ TYMAŃSKI PL 348
DARIUSZ URYGA Tak PL 497
GODZISŁAW WIECZORKOWSKI PL 347
ARTUR WOJDA PL 428
TOMASZ WOŁODŹKO PL BGŻ ESKA TEAM 334
ROMAN WOŹNIAK PL GVT 367
ADRIAN WÓJCIK PL INSERT TEAM 421
MARIUSZ ZACHACZ PL IM-MOTION.PL TEAM
JAROSŁAW ZYGMĄT PL UKS MOTO JELCZ-LASKOWICE 362
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 19 (Opłaconych: 1)
M5 - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
MARIUSZ GUZIK PL KP PSP ZĄBKOWICE ŚL. 33
ZENON JANIAK PL SZERSZENIE TRZEBNICA 482
MIROSŁAW JANIAK PL 484
KRZYSZTOF KRUPA Tak PL GVT 499
KRZYSZTOF KRUSZYNA PL 364
LESZEK KRZYWICKI PL 55
WIESŁAW LASOTA PL KKS TRZEBNICA 336
MAREK LECHOWSKI Tak PL 491
MARIAN PRZYBYLSKI PL 480
ZBIGNIEW SZCZEPANIAK PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 368
STANISŁAW SZOPA PL SZERSZENIE TRZEBNICA 477
BOGUSŁAW SZUMIŁO PL SZERSZENIE TRZEBNICA 479
KRZYSZTOF ŚMIELAK PL 389
MIROSŁAW TREPKA PL AMATOR 372
ROMAN WĘGLARSKI PL KKS TRZEBNICA 346
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak PL 478
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 16 (Opłaconych: 3)
M6 - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-85)
JAN CZAPLIŃSKI PL RYCERZE ROLANDA 455
PIOTR DANAJ PL CCC 462
EDWARD KUCZMARZ PL HARFA HARISON FELD TIME 333
HENRYK MAZUR PL 354
CZESLAW MOTYL PL CCC 461
JAN NADOLNY PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 369
HOŁUBICKI TADEUSZ PL SZERSZENIE TRZEBNICA 468
ROMAN TOMASZEWSKI Tak PL
ZBIGNIEW WALCZAK PL OLEŚNICA 447
ZBIGNIEW WOŹNIAK PL 374
BOGUSŁAW ZIELIŃSKI PL KKS TRZEBNICA 343
HENRYK ZIĘBA PL KKS TRZEBNICA 341
WIKTOR ŻAK Tak PL GVT 488
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 13 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 18-29 (kobiety, wiek: 18-29)
KATARZYNA KOCZWARA PL 418
MAŁGORZATA MAŚKIEWICZ PL 419
CLAUDIA WEISS PL KS IRONMAN CS POLSKA 467
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
KATARZYNA NIJANDER PL GVT 406
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 1 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
ANITA JAŚKIEWICZ PL VERGE TEAM PODGÓRZYN 400
MAŁGORZATA PAWLACZEK PL WROCŁAWSKA GAZETA KOLARSKA 338
DOROTA TOMCZYK-TRZASKA PL
IWONA WOJDAA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 4 (Opłaconych: 0)
K5 - Kobiety 50-59 (kobiety, wiek: 50-85)
IRENA KOSIŃSKA PL KKS TRZEBNICA 342
BARBARA WĘGLARSKA PL KKS TRZEBNICA 345
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 2 (Opłaconych: 0)
M1 - Mężczyźni do 18 (mężczyźni, wiek: 12-17)
MATEUSZ TARASIUK PL 464
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 1 (Opłaconych: 0)

Dystans 70,2: Dystans 70,2 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M2 - Mężczyźni 18-29 (mężczyźni, wiek: 18-29)
KAROL ADAMOWSKI PL WHIRLPOOL CLUB WROCŁAW 413
MARCIN BARTOLEWSKI PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 386
MIŁOSZ BOROWSKI Tak PL KP PSP TRZEBNICA 23
JĘDRZEJ BOROWSKI PL KS ŚLĘŻA MAT SOBÓTKA 457
ADRIAN BRALEWSKI PL SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJ W WARSZAWIE 43
MICHAŁ BUCZEK PL 45
THOMAS DROST DE VERGE 394
MARCIN FIOŁKA PL 326
DAMIAN ADAM GAŁEK PL 453
MARCIN KASPRZYK Tak PL KP PSP BOCHNIA 21
PATRYK KISIEL PL 449
SZYMON KOSZYKOWSKI PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 46
ZBIGNIEW KOWALIK Tak PL KM PSP KRAKÓW 7
MARCIN KOZŁOWSKI PL 361
KAROL KRAWIEC Tak PL KM PSP KRAKÓW 8
KRZYSZTOF KUBIK PL 432
PIOTR KUCZKOWSKI Tak PL KP PSP TRZEBNICA 24
JAROSŁAW KUŚKA PL KM PSP RYBNIK 26
MICHAŁ LERCZAK PL
MICHAŁ MAŁECKI PL 352
RADOSŁAW MAŚKIEWICZ Tak PL KP PSP TRZEBNICA
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ PL WHIRLPOOL CLUB WROCŁAW 365
ŁUKASZ MICHALSKI PL 439
PAWEŁ MRÓZEK PL KM PSP BYTOM 44
DANIEL NAPIERAŁA PL 408
MICHAŁ NAWROCKI PL OSP OSTRÓW WIELKOPOLSKI 50
MACIEJ NOWAK PL AMATOR 414
SŁAWOMIR NOWAK PL LKK WULKAN LEGNICA 403
PAWEŁ PAC PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 324
KAMIL POCZTA PL 353
TOMASZ PRZYBYŁ PL 427
TOMASZ SALADRA PL OSP PRUSICE BIKE FAMILY TEAM 56
KAMIL SMOLIŃSKI PL VERGE 391
BARTŁOMIEJ SZATANEK PL KP PSP MYŚLIBÓRZ 38
PAWEŁ SZCZEPKOWSKI PL 366
PAWEŁ SZLĘK PL SZERSZENIE TRZEBNICA 481
KAMIL ŚLESICKI PL ŁÓDŹ
BARTOSZ ŚWIDERSKI Tak PL KM PSP KRAKÓW
SEBASTIAN ŚWIERCZYŃSKI PL 425
ARKADIUSZ TECŁAW PL GVT
WOJCIECH WALASZEK PL TSR ASHIMA WIERUSZÓW 423
GRZEGORZ ZUZEL PL WHIRLPOOL CLUB WROCŁAW 411
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 42 (Opłaconych: 7)
M3 - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
MATEUSZ BEDNARCZYK PL 397
PAWEŁ BIERUT PL RKS KROSS BYCZEŃ 415
ZBIGNIEW BRÓDKA PL PSP ŁOWICZ 3
ANDRZEJ CHMIELEWSKI PL OPOLSKIE CENTRUM ROWEROWE
ARKADIUSZ CIEŚLA Tak PL 496
JAKUB CZWOJDA PL FTI RACING TEAM
RYSZARD DOBOSZ PL GRYCH TEAM MTB
DANIEL DROZDA PL UKS MOTO JELCZ-LASKOWICE
KAZIMIERZ DULAS PL 410
ARTUR GACEK PL GVT 398
TOMASZ GUZENDA PL 451
TOMASZ IMIELSKI PL KW PSP WROCŁAW 27
BARTOSZ KASPRZYK PL XTRABIKE.PL 436
WOJCIECH KLUK PL 35
PRZEMYSŁAW KOMOROWSKI PL SZERSZENIE TRZEBNICA 470
PAWEŁ KUPIEC PL WULKAN LEGNICA 426
JACEK LASOTA PL KKS TRZEBNICA 335
MARCIN LATOSZEK PL 422
PIOTR LEWANDOWSKI PL KP PSP MYŚLIBÓRZ 39
KAROL LIGĘZA PL VERGE 392
SZYMON ŁAWECKI PL KG PSP 30
TOMASZ ŁUKAWSKI PL 359
BARTOSZ MASŁOWIEC PL
PAWEŁ MICHAŁOWSKI PL
ŁUKASZ MŁODYNIA PL BODYICOACH CYCLING TEAM 441
KRZYSZTOF NOCEŃ PL
KRZYSZTOF ORLIK PL MULTISTAL POZNAŃ 417
PRZEMYSŁAW PAPIEŻ PL STREFASPORTU.PL 379
KONRAD PAWLAK PL KALISZ 424
MACIEJ PÓŁROLNICZAK PL FTI RACING TEAM
KAROL PTASIK PL 34
PIOTR RAKIEWICZ PL GVT 466
MACIEJ RICHTER PL STREFASPORTU.PL 380
ROMAN SMOLEŃSKI PL BIKESTACJA.PL/KCNC 433
KACPER SOWIŃSKI PL ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
MARCIN SZENDERSKI PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 328
ANDRZEJ TOMCZYŃSKI PL 52
ŁUKASZ TREPKA PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 373
MARCIN TRZASKA PL GVT 429
MIROSŁAW URGACZ PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 385
DAMIAN WĘGLARZ PL
PAWEŁ ZIOBER Tak PL SGR SREBRNA GÓRA 489
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 42 (Opłaconych: 2)
M4 - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MARIUSZ ANDREJÓW PL 405
GRZEGORZ BEDNARCZYK PL 396
SEBASTIAN BIRUTA PL SAJ-POL TEAM 437
TOMASZ BOROWSKI PL BIKESTACJA.PL/KCNC 456
PIOTR CAŁY PL KP PSP ŁASK 31
ROBERT CHYLARECKI PL 407
JAROSŁAW CHYRZYŃSKI PL KM PSP WROCŁAW 40
KAZIMIERZ DUBIEL Tak PL KM PSP KRAKÓW 9
TOMASZ DYNEROWICZ PL 402
JAROSŁAW FAFUŁA PL 465
KRZYSZTOF FARTUSZYŃSKI PL 404
ZBIGNIEW FOJTAR PL INVESTICITY.PL
RYSZARD GACZOŁ PL KM PSP KRAKÓW 4
ANDRZEJ JANIK PL AND.NOVA 381
ADAM KOWALÓW PL M-GLKS KWISALUBAŃ 395
GRZEGORZ KRĘŻEL PL 360
ROBERT LAZIK PL CYKLOFAN OPOLE 412
JACEK ŁUCZKIEWICZ PL 355
MICHAEL MAGUR US VERGE 393
JACEK MAZUR PL 358
JACEK MIKULSKI PL 363
DARIUSZ OSTROWSKI PL
ROBERT PASTUSIŃSKI PL 446
PAWEŁ PESZ PL INSERT TEAM 420
JANUSZ POTERA PL KP PSP BRZESKO 22
ROBERT PRZYSTAWSKI PL KP PSP OŁAWA 47
ROBERT RASAŁA PL 440
JERZY SIKORA PL OLEŚNICA 376
TOMASZ SITAK PL 36
MARIUSZ STODOLNIK PL
ARTUR SZYMBORSKI PL HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK
MAREK WALENDZIUK PL KM PSP GORZÓW WIELKOPOLSKI
ROBERT ZIĘBA PL 450
ZBIGNIEW ŻACZEK PL 332
MAREK ŻELAZNY PL 435
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 35 (Opłaconych: 1)
M5 - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
WOJCIECH BARTOLEWSKI PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 382
WIESŁAW BIELACZYC PL 331
MIROSŁAW FITAŁ Tak PL 490
ANDRZEJ FRODYMA PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 448
JACEK JĘDRZEJCZYK PL 349
LESŁAW KOMISARUK PL 463
MAREK KOWALSKI PL KG PSP 2
WIESŁAW LEŚNIAKIEWICZ PL KG PSP 1
ZBIGNIEW STRZAŁKOWSKI PL 442
JACEK SZARY PL 416
STANISŁAW SZCZĘSNY PL 458
WALDEMAR TWARDZISZEWSKI PL VERGE TEAM PODGÓRZYN 452
PIOTR WÒJCIK PL 438
MAREK WYDMUCH PL 32
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 14 (Opłaconych: 1)
M6 - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-85)
TYTUS CZARTORYSKI PL SZERSZENIE TRZEBNICA 476
JAN KAPUŚCIK Tak PL 473
DARIUSZ KRAWCZYK PL 430
RYSZARD KRUSZELNICKI PL ŚWIDNICA KS SUŁEK 370
KRZYSZTOF ŁAŃCUCKI PL KKS TRZEBNICA 340
RYSZARD RAWSKI PL RAWEX ENERGY SAVING 486
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 6 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 18-29 (kobiety, wiek: 18-29)
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 0 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 0 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
JOANNA WOŁODŹKO PL BGŻ ESKA TEAM 337
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 0)
K5 - Kobiety 50-59 (kobiety, wiek: 50-85)
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 0 (Opłaconych: 0)
M1 - Mężczyźni do 18 (mężczyźni, wiek: 12-17)
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 0 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 250 (Opłaconych: 22)