Korona Kocich Gór i MP Strażaków 2015: Lista zgłoszeń

24km: Mini

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - M1 (mężczyźni, wiek: 16-30)
PAWEŁ FILIPCZAK Tak PL GVT
PAWEŁ JĘDRZEJCZYK PL
KAMIL KRÓL Tak PL OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE
CEZARY ŁUSZCZEWSKI Tak PL
BARTOSZ SKÓRSKI PL HIRIDERSDRUGS/GTO
MACIEJ STANOWICZ Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
WOJCIECH WARDZIAK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 7 (Opłaconych: 5)
M2 - M2 (mężczyźni, wiek: 31-40)
ADAM DOBOSZ Tak PL
PRZEMYSŁAW GÓRAK Tak PL BRT WROCŁAW
ŁUKASZ HUZARSKI PL HUZARCOM.PL HUZARSKI TEAM
IGOR KAŹMIERCZAK PL
RAFAŁ KUCZMARZ Tak PL
RADOSŁAW KUDŁA PL
PIOTR PAMUŁA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 7 (Opłaconych: 3)
M3 - M3 (mężczyźni, wiek: 41-50)
SLAWOMIR BOGUSZ PL
TOMASZ JANDA PL SZERSZENIE TRZEBNICA
MARIUSZ MODELSKI PL SCOTT
MARCO PISONI Tak IT
KRZYSZTOF SAMARDAK PL
SEBASTIAN WOJTYSIAK Tak PL MLUKS AS BIADKI
TOMASZ WOŁODŹKO Tak PL ESKA TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 7 (Opłaconych: 3)
M4 - M4 (mężczyźni, wiek: 51-59)
JACEK GABRYSZ Tak PL
LESZEK KOZIOŁ Tak PL ESKA TEAM
MAREK LECHOWSKI Tak PL ESKA TEAM
ZYGMUNT WORSA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 4 (Opłaconych: 3)
M5 - M5 (mężczyźni, wiek: 60-99)
MIROSŁAW MITURSKI Tak PL SZERSZENIE TRZEBNICA
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 1 (Opłaconych: 1)
K1 - K1 (kobiety, wiek: 16-30)
ANNA SZARAŃSKA PL ROCKRUN JAROCIN
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 0)
K2 - K2 (kobiety, wiek: 31-40)
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 0 (Opłaconych: 0)
K3 - K3 (kobiety, wiek: 41-50)
MARIOLA POSMYK Tak PL DIVERSEY TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 1 (Opłaconych: 1)
K4 - K4 (kobiety, wiek: 51-99)
MAŁGORZATA KOCIK PL SZERSZENIE TRZEBNICA
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 0)

73km: Maxi i Strażacy

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - M1 (mężczyźni, wiek: 16-30)
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ŁUKASZ BIENIEK Tak PL
DAMIAN BURTOWSKI PL
ADAM BYCKA PL KP PSP SŁUBICE
MICHAŁ CHRUŚCIEL Tak PL
PIOTR CIOŁEK Tak PL
KONRAD CZAJKOWSKI PL GVT
MARCIN FIOŁKA Tak PL
KAMIL HAŁADUS Tak PL
KAMIL KARASIŃSKI Tak PL
MARCIN KASPRZYK PL KP PSP BOCHNIA
OSKAR KAŹMIERCZAK PL ROCKRUN JAROCIN
SZYMON KOSZYKOWSKI Tak PL KP PSP OŁAWA
MATEUSZ KOWALCZYK PL OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE
ZBIGNIEW KOWALIK PL KM PSP KRAKÓW
GRZEGORZ KOWALSKI Tak PL
KAROL KRAWIEC PL KM PSP KRAKÓW
PIOTR KRYSMAN PL KM PSP POZNAŃ
KRZYSZTOF KUBIK Tak PL
MICHAŁ LEŚNIEWSKI PL BIKE ATELIER TEAM
PIOTR LIS Tak PL SPORTIMED ODŻYWKI OSTRÓW-KROTOSZYN
RAFAŁ MAJ Tak PL
DAMIAN MIELA Tak PL TWOMARK SPECIALIZED TEAM
PRZEMYSŁAW MOCEK PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM
PAWEŁ MRÓZEK PL KM PSP BYTOM
JAKUB OBORSKI PL LKK WULKAN LEGNICA
SZYMON OSTRYSZ PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM
DAWID PAŚKO Tak PL KP PSP ZŁOTORYJA
MAREK PIWOWARSKI Tak PL
MICHAŁ PUSTUŁA PL
MICHAŁ ROGOSZ Tak PL KM PSP GLIWICE
DAWID STRZELECKI Tak PL
PAWEŁ SZLĘK PL
TOMASZ SZRAJBER PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM
BARTOSZ ŚWIDERSKI PL KM PSP KRAKÓW
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 35 (Opłaconych: 17)
M2 - M2 (mężczyźni, wiek: 31-40)
BARTOSZ BAL Tak PL RESTIVE TEAM
MICHAŁ BASIŃSKI PL
RAFAŁ BAWOŁ Tak PL KP PSP ŚWIDNICA
MATEUSZ BEDNARCZYK PL
PAWEŁ BURY Tak PL DOMATOR
RYSZARD DOBOSZ Tak PL
RADOSŁAW DUDAJEK Tak PL
DANIEL DUŚKO PL
ŁUKASZ DZIEDZIŃSKI PL KP PSP TRZEBNICA
SŁAWOMIR FORBERGER PL SZERSZENIE TRZEBNICA
ARTUR GACEK Tak PL LKK WULKAN LEGNICA
WOJCIECH GRAL Tak PL
KRZYSZTOF GUZIK PL KP PSP ŚWIDNICA
MATEUSZ JAMROZIK PL
JERZY JARZĄBEK PL A.K.C. ŻELAZNA ŁYDA
MIROSŁAW KŁACZYŃSKI PL
MARIUSZ KORGA PL
TOMASZ KOSAKOWSKI Tak PL
SŁAWOMIR KOZŁOWSKI PL SA PSP POZNAŃ
PIOTR KURCZYK Tak PL
PIOTR KUSTOŃ Tak PL KM PSP POZNAŃ
ROBERT KWAŚNIK PL
MICHAŁ LEWALD PL
KRZYSZTOF MESSYASZ Tak PL
GRZEGORZ OLSZEWSKI PL KM PSP SZCZECIN / STC STARGARD
KRZYSZTOF ORLIK PL MULTISTAL POZNAŃ
ŁUKASZ RADWAŃSKI Tak PL
PIOTR RAKIEWICZ PL GVT
RAFAŁ SKOWROŃSKI Tak PL
JAKUB SOBIEŃ Tak PL KP PSP PRZEWORSK
PIOTR SZCZEPANIAK PL
MARCIN SZLACHTA Tak PL KP PSP PROSZOWICE
PIOTR SZPILA Tak PL MAXXIS WAS SPORT
SEBASTIAN ŚWISTEL PL
ANDRZEJ TOMCZYŃSKI Tak PL
ŁUKASZ TREPKA PL WULKAN LEGNICA
ADRIAN TRYCH Tak PL
MARCIN TURKIEWICZ PL KKS TRZEBNICA
MATEUSZ WASIELEWSKI PL RESTIVE TEAM
WOJCIECH WĘCŁAŚ Tak PL OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE
PAWEŁ WILIŃSKI Tak PL ZGRUPKA LUBOŃ
TOMASZ WOJTACHA PL
GRZEGORZ WORWA PL KP PSP ZAKOPANE
ALEKSANDER ZAJĄC PL BIKE ATELIER TEAM
ŁUKASZ ZAREMBA PL A.K.C. ŻELAZNA ŁYDA
KLAUDIUSZ ZIĘBA Tak PL
PAWEL ZIOBER PL DOMINSPORT
RYSZARD ŻUROWSKI PL DUDA-CARS RYBCZYŃSKI MTB TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 48 (Opłaconych: 21)
M3 - M3 (mężczyźni, wiek: 41-50)
MARIUSZ ANDREJÓW PL GVT
PIOTR ANTCZAK PL GVT
JAROSŁAW BALAWAJDER Tak PL
SEBASTIAN BIRUTA PL SAJ-POL GVT TEAM
PIOTR BORSZLAK Tak PL
MACIEJ CHMIELEWSKI PL KP PSP STARGARD SZCZECIŃSKI
ROBERT CHYLARECKI PL
JAROSŁAW CHYRZYŃSKI Tak PL KM PSP WROCŁAW
JAROSŁAW DRELUCH PL
KAZIMIERZ DUBIEL PL KM PSP KRAKÓW
PIOTR GÓRNIAK Tak PL ESKA TEAM
PIOTR GRODZINSKI PL
ZBIGNIEW KACZMAREK Tak PL
TOMASZ KLUCZYŃSKI Tak PL GVT
KRZYSZTOF KOMINEK PL
PRZEMYSŁAW KOPER PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
GRZEGORZ KRĘŻEL PL DOMATOR
JACEK ŁUCZKIEWICZ Tak PL RYCERZE ROLANDA
JACEK MAZUR PL
ARTUR MAZUR Tak PL
ROBERT MENCFELDOWSKI PL EURO-ROWER.PL LESZNO
MARIUSZ MODELSKI PL
DARIUSZ NOWIŃSKI PL
RADOSŁAW OPERACZ PL CYKLOFAN OPOLE
ROBERT PASTUSIŃSKI PL
LEONARDO POLI PL CICLISMO WROCŁAW
ARKADIUSZ POSMYK PL DIVERSEY TEAM
JANUSZ POTERA Tak PL KP PSP BRZESKO
ANDRZEJ PRZEWOZNIK PL INTERMOTOR DOLNY ŚLĄSK
ROBERT RASAŁA PL
BERNARD SABOK PL
JERZY SIKORA PL DOMATOR
ROBERT SZYDŁOWSKI PL
ARTUR SZYMBORSKI PL
DARIUSZ URYGA Tak PL
ROMAN WOŹNIAK Tak PL GVT
MAREK ŻELAZNY PL
MARCIN ŻUROWSKI PL
EMIL ŻYSZKOWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 39 (Opłaconych: 11)
M4 - M4 (mężczyźni, wiek: 51-59)
KAZIMIERZ ADAMCZYK PL KKS TRZEBNICA
MIROSŁAW FITAŁ PL
MARIUSZ GUZIK PL
JACEK JĘDRZEJCZYK Tak PL FLORIAN WROCŁAW KOMINIARZE TEAM
BRONISŁAW KOCIK PL SZERSZENIE TRZEBNICA
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 7 (Opłaconych: 3)
M5 - M5 (mężczyźni, wiek: 60-99)
JAN CZAPLINSKI PL
ROMAN SZYPUŁA PL CYKLOOPOLE
JAN ZIĘCIAK PL
WIKTOR ŻAK PL GVT
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 4 (Opłaconych: 0)
K1 - K1 (kobiety, wiek: 16-30)
CECYLIA CZARTORYSKA PL GVT
OKSANA KRYSIUK Tak PL GVT
KATARZYNA RZEPECKA Tak PL GVT
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 2)
K2 - K2 (kobiety, wiek: 31-40)
KATARZYNA NIJANDER PL GVT
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 1 (Opłaconych: 0)
K3 - K3 (kobiety, wiek: 41-50)
MAŁGORZATA PAWLACZEK PL WROCŁAWSKA GAZETA KOLARSKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 1 (Opłaconych: 0)
K4 - K4 (kobiety, wiek: 51-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 167 (Opłaconych: 70)