Korona Kocich Gór i MP Strażaków 2016: Lista zgłoszeń

44km: 44km - dwa okrążenia

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Am 16-29 lat (mężczyźni, wiek: 16-29)
MICHAŁ BIGOŃ Tak PL OŚ RACING TEAM 101
ADAM BOCIAN Tak PL OŚ RACING TEAM 102
ADAM DUDZIAK Tak PL 28
WOJCIECH GĄSIEWICZ Tak PL 208
ANDRZEJ GIL Tak PL CICLISMO WROCŁAW 209
KAMIL GROMNICKI Tak PL ŻARY CYCLING TEAM 103
DOMINIK JANECZKO Tak PL OŚ RACING TEAM 105
PIOTR KLUSKA Tak PL SCT BIKE ON WAX 210
MATEUSZ KOWALCZYK PL OŚ RACING TEAM 211
KAMIL KRÓL Tak PL OŚ RACING TEAM 106
PIOTR KUBICA Tak PL 107
JAKUB LITWINOWICZ Tak PL OŚ RACING TEAM 108
ŁUKASZ ŁUNIEWSKI Tak PL 109
KRZYSZTOF MAJCHRZAK Tak PL OŚ RACING TEAM 110
DAMIAN MIELA Tak PL PM RIDER TEAM 111
MICHAŁ MILIAN Tak PL 212
MARIUSZ NIEDZIELSKI Tak PL PKK BARYCZANIE MILICZ 214
JAKUB PASEK Tak PL OŚ RACING TEAM 113
BARTŁOMIEJ PASEK Tak PL OŚ RACING TEAM 112
DAWID PAŚKO Tak PL KP PSP ZŁOTORYJA 11
MACIEJ PIETRZAK Tak PL SCT BIKE ON WAX 460
MICHAŁ ROGOSZ Tak PL KM PSP GLIWICE 12
PATRYK ŚNIEGULA Tak PL 213
GRZEGORZ ZUZEL Tak PL 215
MATEUSZ ŻAK Tak PL 462
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 25 (Opłaconych: 24)
M2 - Am 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
IGOR BANDROWICZ Tak PL 216
DOMINIK BUKOWSKI Tak PL 115
PAWEŁ BURY PL SZOSANAOKRAGLO.WORDPRESS.COM 217
JANUSZ CZAPNIK PL KM PSP KRAKÓW 13
KRZYSZTOF CZENDEJ Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 218
RADOSŁAW DUDAJEK PL 221
MACIEJ DUDAJEK PL HBA 220
MARIUSZ DUMITRESCU Tak PL 483
ROMAN DZIELICKI Tak PL 116
ROBERT GAWRON Tak PL 476
BARTŁOMIEJ GRZEGORCZYK Tak PL NIEZRZESZONY 117
BARTLOMIEJ HODYL Tak PL STC STARGARD 118
ŁUKASZ HUZARSKI Tak PL HUZARCOM.PL HBA SOBÓTKA 222
TOMASZ IMIELSKI Tak PL 223
BARTOSZ IWASZEK Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 224
MACIEJ IWKO Tak PL 27
JULIAN KAPŁON Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 174
MICHAŁ KLUSKA Tak PL 119
JAREK KRASIŃSKI PL KKS TRZEBNICA 225
PIOTR KRYSMAN Tak PL KM PSP POZNAŃ 29
DAMIAN KRZUS Tak PL 120
PIOTR KUCZKOWSKI Tak PL 26
JACEK KUDAŚ Tak PL SCT BIKE ON WAX 226
CEZARY ŁUSZCZEWSKI Tak PL 121
MARCIN MICKA Tak PL OŚ RACING TEAM 122
OLEKSII MIKHANCHUK Tak UA CICLISMO WROCLAW 227
MICHAL NIEMCZUK Tak PL 123
RAFAŁ OLBORSKI Tak PL 124
BOGUSŁAW PAWŁOWSKI PL HBA 228
MARCIN RAU Tak PL 229
BARTŁOMIEJ ROSIEK PL KM PSP KRAKÓW 14
MACIEJ RYBICKI Tak PL 50UPAT 230
SŁAWOMIR SIDORSKI Tak PL 125
GRZEGORZ SKIBA Tak PL 126
KONRAD SOBÓTKA Tak PL 480
TOMASZ SORBIAN Tak PL PM RIDER TEAM 231
PIOTR SZCZEPANIAK Tak PL 25
MARIUSZ SZKARADEK Tak PL 127
ADRIAN TRYCH Tak PL KM PSP SZCZECIN/ BDC BIKE TEAM 15
MARCIN TURKIEWICZ PL KKS TRZEBNICA 233
WOJCIECH WĘCŁAŚ Tak PL OŚ RACING TEAM 128
TOMASZ WOJTACHA Tak PL 234
MARCIN WRÓBEL PL IM-MOTION.PL TEAM 235
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 43 (Opłaconych: 34)
M3 - Am 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
SEBASTIAN BIRUTA Tak PL SAJ-POL GVT TEAM 129
SLAWOMIR BOGUSZ Tak PL SCT RIDERS 236
PIOTR CHMIELEWSKI Tak PL KW PSP SZCZECIN/KP PSP STARGARD/STC STARGARD 17
MACIEJ CHMIELEWSKI Tak PL STC STARGARD /KP PSP STARGARD 16
JAROSŁAW CHYRZYŃSKI Tak PL KM PSP WROCŁAW 18
KAZIMIERZ DUBIEL PL KM PSP KRAKÓW 19
ARTUR DUDZIAK PL BIKEFUN - LESZNO 237
JAROSŁAW FAFUŁA Tak PL TRIATHLON CLUBU 238
PIOTR GÓRNIAK Tak PL ESKA TEAM 130
PIOTR GRODZINSKI PL 239
KAROL IDZIK PL 240
ZBIGNIEW KACZMAREK Tak PL KKS TRZEBNICA 241
PAWEŁ KIMBORT Tak PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 131
MIROSŁAW KŁACZYŃSKI Tak PL 132
KRZYSZTOF KOMINEK Tak PL KP PSP ŻAGAŃ 20
BARTEK KONARSKI PL 242
TOMASZ KULCZYŃSKI Tak PL 133
PAWEŁ KURCZAK Tak PL 134
MAREK LIS PL 243
MARCIN ŁYSOŃ PL KKS TRZEBNICA 244
ROMAN MACIASZCZYK Tak PL 135
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 136
DARIUSZ MACIEJEWSKI Tak PL 469
PIOTR MAŁECKI Tak PL PKK BARYCZANIE MILICZ 245
ARTUR MAZUR Tak PL STC STARGARD /KP PSP STARGARD 21
MICHAŁ MIAZGA Tak PL MIAZZGA 246
MACIEJ NIEŚLAŃCZYK Tak PL GVT 137
ROBERT RASAŁA Tak PL 138
KRZYSZTOF SAMARDAK Tak PL 139
TOMASZ SKRZYPEK PL KKS TRZEBNICA 247
ROBERT SUSZCZYŃSKI Tak PL KW PSP GORZÓW WLKP. 22
PIOTR SZCZEPANIAK Tak PL 475
SEBASTIAN WOJTYSIAK Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 141
ROMAN WOŹNIAK PL GVT 248
JAROSŁAW ZYGMĄT Tak PL 249
MAREK ŻELAZNY Tak PL 472
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 36 (Opłaconych: 27)
M4 - Am 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
ANDRZEJ BRODZIAK Tak PL KKS TRZEBNICA 251
DARIUSZ CZARNIECKI Tak PL ŚRODA ŚLĄSKA 464
MAREK DOBROWOLSKI PL BIKE ATELIER TEAM 252
JACEK GABRYSZ Tak PL 142
ADAM GUBERNAT PL 253
ZENON JANIAK Tak PL SZERSZENIE TRZEBNICA 463
BOGUSŁAW JASION Tak PL 143
JACEK JĘDRZEJCZYK Tak PL SAJ-POL TEAM 144
TOMASZ KLUCZYŃSKI PL GVT 254
ANDRZEJ KOMINEK Tak PL 200
MAREK KOWALSKI Tak PL KG PSP 2
KRZYSZTOF KRUPA Tak PL GVT 255
LESZEK KRZYWICKI Tak PL ELMAR TEAM 145
WIESŁAW LASOTA Tak PL KKS TRZEBNICA 461
MAREK LECHOWSKI Tak PL ESKA TEAM 256
WIESŁAW LEŚNIAKIEWICZ Tak PL KG PSP 1
PIOTR MARCINIAK Tak PL 146
JACEK MIKULSKI Tak PL 257
MARIAN PRZYBYLSKI Tak PL 258
GERARD SKALSKI Tak PL 459
KRZYSZTOF ŚMIELAK Tak PL 455
ADAM URBAN Tak PL OSP TOPOLA MAŁA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 22 (Opłaconych: 19)
M5 - Am 60-69 lat (mężczyźni, wiek: 60-69)
CZESŁAW ANKUDOWICZ Tak PL STC STARGARD 147
JANUSZ BIENIEK Tak PL 456
ZBIGNIEW JUNAK Tak PL STC STARGARD 148
JAN KAPUŚCIK Tak PL 458
RYSZARD RAWSKI Tak PL RAWEX ENERGY SAVING 205
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 259
ZBIGNIEW SZCZĘSNY Tak PL 474
STANISŁAW SZOPA Tak PL SZERSZENIE TRZEBNICA 149
ZBIGNIEW WALCZAK PL 260
ANDRZEJ WEWIÓRSKI Tak PL 151
RYSZARD WRONA Tak PL 479
BOGUSŁAW ZIELIŃSKI Tak PL KKS TRZEBNICA 471
WIKTOR ŻAK Tak PL GVT 152
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 13 (Opłaconych: 12)
M6 - Am 70- lat (mężczyźni, wiek: 70-99)
JÓZEF MISIAK Tak PL RYCERZE ROLANDA 467
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 1 (Opłaconych: 1)
K1 - Ak 16-29 lat (kobiety, wiek: 16-29)
KATARZYNA KOCZWARA Tak PL OŚ RACING TEAM 153
OKSANA KRYSIUK Tak PL 261
KATARZYNA RZEPECKA Tak PL 262
ANNA SKOPICZ RADKIEWICZ Tak PL 154
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 4)
K2 - Ak 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
PATRYCJA BIERBASZ Tak PL OSTRE KOŁO 263
AGNIESZKA FEHERPATAKY Tak PL SCT BIKE ON WAX 264
MARTA KOCHANEK Tak PL SCT BIKE ON WAX 265
MAŁGORZATA MAŚKIEWICZ Tak PL OŚ RACING TEAM 155
MONIKA SZOTOWICZ Tak PL STC STARGARD 156
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 5)
K3 - Ak 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
AGNIESZKA BARTKOWIAK Tak PL 157
DOROTA CZECH Tak PL 466
JUSTYNA DROZDOWSKA Tak PL SCT BIKE ON WAX 473
MAGDA GORZKOWSKA Tak PL 207
IZABELA GRODZIŃSKA Tak PL 266
MAŁGORZATA HOWIS Tak PL STC STARGARD 158
JUSTYNA KORZENIEWSKA Tak PL KW PSP GORZÓW WLKP. 24
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 7 (Opłaconych: 7)
K4 - Ak 50- lat (kobiety, wiek: 50-99)
MAŁGORZATA PALUCH Tak PL 159
WIESŁAWA PROKOPCZYK Tak PL SZERSZENIE TRZEBNICA 267
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 2)

66km: 66km - trzy okrążenia

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Am 16-29 lat (mężczyźni, wiek: 16-29)
FILIP BAGIŃSKI Tak PL SCT BIKE ON WAX 160
KRZYSZTOF BARTKOWIAK Tak PL 161
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 163
MARCIN FIOŁKA PL FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 268
MIKOŁAJ JURKOWLANIEC PL IM-MOTION KROSS TEAM 269
MACIEJ KĘDZIORA PL ZGRUPKA TEAM 270
WOJCIECH KOKOSZKA Tak PL OŚ RACING TEAM 164
KAMIL KOSEK Tak PL ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 165
KRZYSZTOF KUBIK PL OTR INTERKOL 271
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ Tak PL 166
MICHAŁ RATAJCZAK Tak PL RSC BIKE RAWICZ 167
PAWEŁ SZCZEPKOWSKI Tak PL RAWEX ENERGY SAVING 168
KRYSTIAN SZYMCZAK PL ZGRUPKA TEAM 272
ARKADIUSZ TECŁAW Tak PL 273
ROBERT WILKOWIECKI Tak PL 465
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 169
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 16 (Opłaconych: 11)
M2 - Am 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
BARTOSZ BAL Tak PL ZGRUPKA TEAM 170
JAKUB CZWOJDA Tak PL FTI RACING TEAM 171
ADAM DOBOSZ Tak PL DEICHMANN KM PSP WROCŁAW 219
RYSZARD DOBOSZ PL CICLISMO WROCLAW 274
KAROL GROŃ Tak PL OSTRE KOŁO 172
ŁUKASZ HANTKIEWICZ Tak PL 275
MARIUSZ HOFMAN Tak PL 276
MARCIN JAGMIN Tak PL 173
MIROSŁAW KAJOCH Tak PL 277
WALDEMAR KAJOCH Tak PL 278
ADAM KOWALSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 279
MARCIN KRZYWONOS Tak PL OSTRE KOŁO 175
MARIUSZ KSIĘZKI Tak PL PROJECT VELO TEAM 176
JACEK LASOTA Tak PL KKS TRZEBNICA 457
ŁUKASZ MICHALSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 280
ADAM PADUCH Tak PL TEAM BIKE FINGER WAŁBRZYCH 177
WITOLD RZESZUTEK Tak PL 281
MAREK SKRZYPCZYŃSKI Tak PL 178
KACPER SOWIŃSKI Tak PL SOWA TEAM 282
PAWEŁ STASIAK Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 283
TOMASZ TURZAŃSKI Tak PL CICLISMO WROCLAW 284
MIROSŁAW URGACZ Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 285
WOJCIECH WARZYŃSKI PL 286
RAFAŁ WASIELEWSKI Tak PL 287
PIOTR WÓJCIK Tak PL 179
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 288
KLAUDIUSZ ZIĘBA Tak PL 289
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 27 (Opłaconych: 25)
M3 - Am 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
PIOTR ANTCZAK PL 290
ARTUR BUCKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 291
MICHAŁ BUKOWSKI Tak PL ONNINEN AND-NOVA TEAM 180
TADEUSZ BYCZKOWSKI Tak PL GVT 181
DANIEL DUŚKO Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 182
MACIEJ GIEŁZAK PL ŻORY 292
ANDRZEJ JANIK Tak PL ONNINEN AND-NOVA TEAM 183
ZBIGNIEW JARAWKA Tak PL 184
ROBERT KIERZEK Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 185
BOGDAN KITA Tak PL 478
WOJCIECH KOKOSIŃSKI Tak PL OTR INTERKOL 186
TOMASZ KOWALSKI Tak PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 293
GRZEGORZ KRĘŻEL Tak PL SCT BIKE ON WAX 187
JACEK ŁUCZKIEWICZ Tak PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 294
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 188
ROBERT MATUSZAK Tak PL RSC BIKE RAWICZ 189
ROBERT MENCFELDOWSKI Tak PL KROSS EURO-ROWER.PL 190
MARCIN MERK Tak PL 295
MARIUSZ PIASECKI Tak PL GATTA BIKE-RS 296
WOJTEK POTOCZAK Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 191
ALFRED PRZEMIENIECKI Tak PL OSTRE KOŁO 192
DARIUSZ SPYCHAŁA Tak PL DOMATOR 193
IRENEUSZ TARASZKIEWICZ Tak PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 194
MARCIN TRZASKA PL GVT 297
DARIUSZ URYGA Tak PL 140
WITOLD WALCZAK Tak PL ONNINEN AND-NOVA TEAM 195
PRZEMYSŁAW WEGNER Tak PL 196
ANDRZEJ ZACHACZ Tak PL STC STARGARD 197
ROBERT ZIĘBA Tak PL 198
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 29 (Opłaconych: 26)
M4 - Am 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
TOMASZ BOROWSKI Tak PL DOMATOR 298
MIROSŁAW FITAŁ Tak PL 199
SZYMON KOGUT PL 299
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL 201
JACEK MAZUR Tak PL 202
JAN PADUCH Tak PL TEAM BIKE FINGER WAŁBRZYCH 203
JERZY SIKORA Tak PL TRIATHLON CLUB WROCŁAW 450
ZBIGNIEW SOBOŃ Tak PL ESKA TEAM 451
STANISLAW SZCZESNY Tak PL 204
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 9 (Opłaconych: 8)
M5 - Am 60-69 lat (mężczyźni, wiek: 60-69)
JAN CZAPLINSKI Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 452
LECH FILIPIAK PL 453
ZYGMUNT KRAWCZYK Tak PL 454
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 3 (Opłaconych: 2)
M6 - Am 70- lat (mężczyźni, wiek: 70-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 0 (Opłaconych: 0)
K1 - Ak 16-29 lat (kobiety, wiek: 16-29)
MAGDALENA ZINKOWSKA Tak PL MORPOL RACING TEAM 206
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 1)
K2 - Ak 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 0 (Opłaconych: 0)
K3 - Ak 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 0 (Opłaconych: 0)
K4 - Ak 50- lat (kobiety, wiek: 50-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 243 (Opłaconych: 208)