Korona Kocich Gór i MP Strażaków 2016: Lista zgłoszeń

44km: 44km - dwa okrążenia

Imię Nazwisko Numer startowy
50UPAT
MACIEJ RYBICKI 230
ATAKSPORT C67 RACING TEAM
BARTOSZ IWASZEK 224
JULIAN KAPŁON 174
BIKE ATELIER TEAM
MAREK DOBROWOLSKI 252
BIKEFUN - LESZNO
ARTUR DUDZIAK 237
CICLISMO WROCLAW
OLEKSII MIKHANCHUK 227
CICLISMO WROCŁAW
ANDRZEJ GIL 209
ELMAR TEAM
LESZEK KRZYWICKI 145
ESKA TEAM
PIOTR GÓRNIAK 130
MAREK LECHOWSKI 256
TOMASZ MACIAŚ 136
KAZIMIERZ ROJEK 259
GVT
KRZYSZTOF KRUPA 255
MACIEJ NIEŚLAŃCZYK 137
ROMAN WOŹNIAK 248
WIKTOR ŻAK 152
GVT
TOMASZ KLUCZYŃSKI 254
HBA
MACIEJ DUDAJEK 220
BOGUSŁAW PAWŁOWSKI 228
HUZARCOM.PL HBA SOBÓTKA
ŁUKASZ HUZARSKI 222
IM-MOTION.PL TEAM
MARCIN WRÓBEL 235
KG PSP
MAREK KOWALSKI 2
WIESŁAW LEŚNIAKIEWICZ 1
KKS TRZEBNICA
ANDRZEJ BRODZIAK 251
ZBIGNIEW KACZMAREK 241
JAREK KRASIŃSKI 225
WIESŁAW LASOTA 461
MARCIN ŁYSOŃ 244
TOMASZ SKRZYPEK 247
MARCIN TURKIEWICZ 233
BOGUSŁAW ZIELIŃSKI 471
KM PSP GLIWICE
MICHAŁ ROGOSZ 12
KM PSP KRAKÓW
JANUSZ CZAPNIK 13
KAZIMIERZ DUBIEL 19
BARTŁOMIEJ ROSIEK 14
KM PSP POZNAŃ
PIOTR KRYSMAN 29
KM PSP SZCZECIN/ BDC BIKE TEAM
ADRIAN TRYCH 15
KM PSP WROCŁAW
JAROSŁAW CHYRZYŃSKI 18
KP PSP ŻAGAŃ
KRZYSZTOF KOMINEK 20
KP PSP ZŁOTORYJA
DAWID PAŚKO 11
KW PSP GORZÓW WLKP.
JUSTYNA KORZENIEWSKA 24
ROBERT SUSZCZYŃSKI 22
KW PSP SZCZECIN/KP PSP STARGARD/STC STARGARD
PIOTR CHMIELEWSKI 17
MIAZZGA
MICHAŁ MIAZGA 246
NIEZRZESZONY
BARTŁOMIEJ GRZEGORCZYK 117
OŚ RACING TEAM
MICHAŁ BIGOŃ 101
ADAM BOCIAN 102
DOMINIK JANECZKO 105
KATARZYNA KOCZWARA 153
MATEUSZ KOWALCZYK 211
KAMIL KRÓL 106
JAKUB LITWINOWICZ 108
KRZYSZTOF MAJCHRZAK 110
MAŁGORZATA MAŚKIEWICZ 155
MARCIN MICKA 122
JAKUB PASEK 113
BARTŁOMIEJ PASEK 112
WOJCIECH WĘCŁAŚ 128
OSP TOPOLA MAŁA
ADAM URBAN 23
OSTRE KOŁO
PATRYCJA BIERBASZ 263
OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
SEBASTIAN WOJTYSIAK 141
PKK BARYCZANIE MILICZ
PIOTR MAŁECKI 245
MARIUSZ NIEDZIELSKI 214
PM RIDER TEAM
DAMIAN MIELA 111
TOMASZ SORBIAN 231
RAWEX ENERGY SAVING
RYSZARD RAWSKI 205
RYCERZE ROLANDA
JÓZEF MISIAK 467
RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA
KRZYSZTOF CZENDEJ 218
SAJ-POL GVT TEAM
SEBASTIAN BIRUTA 129
SAJ-POL TEAM
JACEK JĘDRZEJCZYK 144
SCT BIKE ON WAX
JUSTYNA DROZDOWSKA 473
AGNIESZKA FEHERPATAKY 264
PIOTR KLUSKA 210
MARTA KOCHANEK 265
JACEK KUDAŚ 226
MACIEJ PIETRZAK 460
SCT RIDERS
SLAWOMIR BOGUSZ 236
ŚRODA ŚLĄSKA
DARIUSZ CZARNIECKI 464
STC STARGARD
CZESŁAW ANKUDOWICZ 147
BARTLOMIEJ HODYL 118
MAŁGORZATA HOWIS 158
ZBIGNIEW JUNAK 148
MONIKA SZOTOWICZ 156
STC STARGARD /KP PSP STARGARD
MACIEJ CHMIELEWSKI 16
ARTUR MAZUR 21
SZERSZENIE TRZEBNICA
ZENON JANIAK 463
WIESŁAWA PROKOPCZYK 267
STANISŁAW SZOPA 149
SZOSANAOKRAGLO.WORDPRESS.COM
PAWEŁ BURY 217
TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA
PAWEŁ KIMBORT 131
TRIATHLON CLUBU
JAROSŁAW FAFUŁA 238
ŻARY CYCLING TEAM
KAMIL GROMNICKI 103

66km: 66km - trzy okrążenia

Imię Nazwisko Numer startowy
ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
KAMIL KOSEK 165
BIKE ATELIER TEAM
ALEKSANDER ZAJĄC 288
BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA
TOMASZ KOWALSKI 293
CICLISMO WROCLAW
TOMASZ TURZAŃSKI 284
CICLISMO WROCLAW
RYSZARD DOBOSZ 274
DEICHMANN KM PSP WROCŁAW
ADAM DOBOSZ 219
DOMATOR
TOMASZ BOROWSKI 298
DARIUSZ SPYCHAŁA 193
ESKA TEAM
ZBIGNIEW SOBOŃ 451
FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM
MARCIN FIOŁKA 268
FTI RACING TEAM
JAKUB CZWOJDA 171
GATTA BIKE-RS
DARIUSZ MALINOWSKI 188
MARIUSZ PIASECKI 296
GVT
TADEUSZ BYCZKOWSKI 181
MARCIN TRZASKA 297
HUZAR BIKE ACADEMY
WOJTEK POTOCZAK 191
IM-MOTION KROSS TEAM
MIKOŁAJ JURKOWLANIEC 269
KKS TRZEBNICA
JACEK LASOTA 457
KROSS EURO-ROWER.PL
ROBERT MENCFELDOWSKI 190
MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
MIROSŁAW URGACZ 285
MORPOL RACING TEAM
MAGDALENA ZINKOWSKA 206
ONNINEN AND-NOVA TEAM
MICHAŁ BUKOWSKI 180
ANDRZEJ JANIK 183
WITOLD WALCZAK 195
OŚ RACING TEAM
WOJCIECH KOKOSZKA 164
OSTRE KOŁO
KAROL GROŃ 172
MARCIN KRZYWONOS 175
ALFRED PRZEMIENIECKI 192
OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
ADAM KOWALSKI 279
ŁUKASZ MICHALSKI 280
PAWEŁ STASIAK 283
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI 169
OTR INTERKOL
WOJCIECH KOKOSIŃSKI 186
ZBIGNIEW KOWALCZYK 201
KRZYSZTOF KUBIK 271
OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
ROBERT KIERZEK 185
PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
DANIEL DUŚKO 182
PROJECT VELO TEAM
MARIUSZ KSIĘZKI 176
RAWEX ENERGY SAVING
PAWEŁ SZCZEPKOWSKI 168
ROGELLI TEAM
MACIEJ ETGENS 163
RSC BIKE RAWICZ
ROBERT MATUSZAK 189
MICHAŁ RATAJCZAK 167
RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM
JACEK ŁUCZKIEWICZ 294
RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA
JAN CZAPLINSKI 452
SCT BIKE ON WAX
FILIP BAGIŃSKI 160
GRZEGORZ KRĘŻEL 187
SOWA TEAM
KACPER SOWIŃSKI 282
STC STARGARD
ANDRZEJ ZACHACZ 197
TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA
IRENEUSZ TARASZKIEWICZ 194
TEAM BIKE FINGER WAŁBRZYCH
ADAM PADUCH 177
JAN PADUCH 203
TRIATHLON CLUB WROCŁAW
JERZY SIKORA 450
ZGRUPKA TEAM
BARTOSZ BAL 170
MACIEJ KĘDZIORA 270
KRYSTIAN SZYMCZAK 272
ŻORY
MACIEJ GIEŁZAK 292
ZVL KREIDLER SPORTIVA
ARTUR BUCKI 291


Ilość wszystkich zgłoszeń: 149