KUM - Karpacki UltraMaraton: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K2 - Kobiety do 29 lat (kobiety, wiek: 18-29)
ULA FILIPEK PL
KATARZYNA SZEWCZYK PL KS LIMANOWA FORREST
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 2 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 30 do 39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
AGATA MATEJCZUK PL KS ALASKA ŁÓDŹ/ SPARTEZ
ANNA WITKOWSKA Tak PL 530
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 2 (Opłaconych: 1)
K4 - Kobiety 40 do 49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
JOANNA GRABOWSKA PL
ALICJA KOZŁOWSKA PL
MAŁGORZATA RUTKOWSKA Tak PL 523
TERESA WŁODARCZYK Tak PL 531
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 4 (Opłaconych: 2)
K5 - Kobiety więcej niż 50 lat (kobiety, wiek: 50-99)
JOLANTA ZARĘBA PL RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 1 (Opłaconych: 0)
M2 - Meżczyźni do 29 lat (mężczyźni, wiek: 18-29)
PATRYK AID PL
ADAM ALKER PL BIEGAPAN.COM
MICHAŁ CZYŻ PL
MICHAŁ GŁUSZEK PL
SŁAWOMIR HADRO PL ZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAM
DAWID MARTINI PL LOBO-TECHNIK
MATEUSZ OGORZAŁEK PL REDLINETEAM
ADAM WALACIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 8 (Opłaconych: 0)
M3 - Meżczyźni 30 do 39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
MAREK BARTOSZ Tak PL 502
PIOTR BIERNAWSKI Tak PL ATTIQ FAKE RUNNERS 503
LESZEK DARMOCHWAŁ PL DZIKI BÓBR BŁOTA SIĘ NIE BOI
BOGUMIŁ FOLAND PL
GRZEGORZ GINTER Tak PL AZS COLLEGIUM MEDICUM UJ 505
ROBERT KACZMAREK PL
ADAM KOWALSKI PL ZŁOTE KLOCKI NA SZNURKU
PRZEMYSŁAW LACHOWICZ PL
PIOTR LIS Tak PL KM TRUCHCIK ŁUBIANKA/JW 1440 513
TOMASZ MOSKALIK PL TG SOKÓŁ / KW KRAKÓW
BŁAŻEJ MROZIŃSKI PL ZŁOTE KLOCKI NA SZNURKU
RADEK OKIENCZUK Tak PL KONGO SAFIRI 516
PIOTR PAZDEJ Tak PL CHIA CHARGE POLSKA 517
MARIUSZ PIEKIELNY Tak PL 518
WOJCIECH PTAK Tak PL \"REBELIA\" BROWAR DOMOWY ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 520
TOMASZ RZESZÓTKO PL
BARTOSZ SOKOŁOWSKI Tak PL 18 PUŁK ROZPOZNAWCZY 525
TOMASZ SOLECKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 526
DANIEL STROINSKI PL
MACIEJ SUŁAT Tak PL CHIA CHARGE POLSKA 527
MARCIN ŚWIERCZYŃSKI Tak PL 529
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 21 (Opłaconych: 12)
M4 - Meżczyźni 40 do 49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
JANUSZ ADAMSKI PL
WOJTEK BADURA Tak PL ZIELONA TRAFFFKA I BIAŁY PUUUCH 501
TADEUSZ BARSZCZEWSKI PL KLUB BIEGACZA MRĄGOWO
IGOR BONDARCZUK PL
PIOTR DURA Tak PL 504
JACEK HADAM Tak PL PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 506
MIECZYSŁAW JAŁOCHA Tak PL PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 508
PIOTR KNOP Tak PL OPOCZNO SPORT TEAM 511
TOMASZ KOŁDER PL
PIOTR KONDRAK Tak PL 18 PUŁK ROZPOZNAWCZY 512
MAREK KUC PL
PIOTR LEŚNOWOLSKI PL
GRZEGORZ MARGAS Tak PL MEERCATEAM 514
NORBERT PARADOWSKI PL
MAREK RATOWSKI Tak PL PODGÓRZ TORUŃ 521
ŚWIATOSŁAW ROJEWSKI Tak PL KONGO SAFIRI 522
RAFAŁ SALSKI PL
RAFAŁ SENDECKI Tak PL SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE 524
ARTUR SZYMAŃSKI PL LOTOS RUNNING TEAM
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 20 (Opłaconych: 10)
M5 - Meżczyźni więcej niż 50 lat (mężczyźni, wiek: 50-99)
WALDEMAR BINKOWSKI PL
MAREK HOJDA Tak PL 507
MIROSŁAW JAROCKI Tak PL 509
ANDRZEJ KLIMCZEWSKI Tak PL FOREVER YOUNG ŁÓDŹ 510
JAROSŁAW KOLASIŃSKI PL
RYSZARD MACHLOWSKI PL KKB DYSTANS KRAKÓW
MICHAŁ MADALIŃSKI PL
DARIUSZ NĘDZUSIAK Tak PL 515
JAROSŁAW OLEKSY PL KS LIMANOWA FORREST
MIROSŁAW PALMA PL
ZBIGNIEW PODKÓWKA Tak PL 519
PAWEŁ SZRETER Tak PL KORONA PABIANICE 528
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 12 (Opłaconych: 6)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 70 (Opłaconych: 31)