KUM - Półmaraton KUM'a: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K2 - Kobiety do 29 lat (kobiety, wiek: 18-29)
ELA GRISZCZENKO Tak PL KONGO SAFIRI 20
DOROTA KASZYCKA PL ZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAM
OLA LECHAŃSKA PL
AGATA PASTERNAK PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
KAROLINA RUDLICKA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 1)
K3 - Kobiety 30 do 39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
ANNA BIENIECKA PL
AGNIESZKA BYDOŃ Tak PL NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ 23
ANIA HALSKA PL
DOROTA HARĘŻLAK Tak PL 4 ŁAPY PSA ŁÓDŹ 4
ANNA LIZOŃ PL
ZUZANNA STOLARCZYK PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 6 (Opłaconych: 2)
K4 - Kobiety 40 do 49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
RAUSZANIJA GAWEŁKO Tak PL 14
ANNA KSIĘŻNIK PL
MAGDALENA RAKOWSKA PL DRUŻYNA TVN
KATARZYNA ŚLIWIŃSKA Tak PL KS ISKRA PRZY AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI 11
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 4 (Opłaconych: 2)
K5 - Kobiety więcej niż 50 lat (kobiety, wiek: 50-99)
KATARZYNA KANCLERZ-JANUSZEWSKA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 1 (Opłaconych: 0)
M2 - Meżczyźni do 29 lat (mężczyźni, wiek: 18-29)
MAREK CZUDEK Tak PL 26
MICHAŁ KLIMONT Tak PL 3
KRZYSZTOF PIECHOCIŃSKI PL TEAM PAPRY 20
DAMIAN PORC Tak PL
WOJCIECH USTIANOWSKI Tak PL JW1223/ROZBIEGANY KOSZALIN 21
ANDRZEJ WITAS PL LACHO TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 6 (Opłaconych: 4)
M3 - Meżczyźni 30 do 39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
ADAM ALKER Tak PL 22
MICHAŁ BIEDRZYCKI PL
LUKASZ BLONSKI PL
SZCZEPAN BRZESKI PL MOUNTAIN WOLVERUN
KRZYSZTOF BUDZYŃSKI Tak PL 24
BOGUMIŁ FOLAND PL
PAWEŁ FURMAN Tak PL PANEWNICKIE LISY 18
KRZYSZTOF HATLAS Tak PL 8
PIOTR KOCEŁAK Tak PL 9
SEBASTIAN KROSNY PL BIEGAMYZSERCEM.PL/STS BIEGATON
ANDRZEJ KRZANOWSKI Tak PL 27
WOJCIECH KULIK Tak PL 10
PRZEMEK NAWROCKI PL
SEBASTIAN NOWAK PL
MICHAŁ STRZĄDAŁA PL SRT
ŁUKASZ ZAWADZKI PL ENTER AIR RUNNERS CLUB
PAWEŁ ZIOŁO PL NIGHT RUNNERS
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 17 (Opłaconych: 7)
M4 - Meżczyźni 40 do 49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
BOGUSŁAW CHAMIELEC Tak PL A EMERYT BIEGA 25
RYSZARD DZIAMSKI PL FUNDACJA ISKIERKA - BIEGAM DLA MIRKI
KRZYSZTOF HARĘŻLAK Tak PL 4 ŁAPY PSA ŁÓDŹ 5
JACEK HUBNER PL
ROBERT KARWAT Tak PL RUNAWAYS 7
MICHAŁ KAWA PL VEGE RUNNERS
GRZEGORZ MIELCZAREK PL
KRZYSZTOF OSZCZĘDA PL
RAFAL PIETRZAK PL
MARCIN POGONOWSKI PL
MAREK RATOWSKI Tak PL PODGÓRZ TORUŃ 28
ANDRZEJ SKUTNIK PL
TOMASZ SMOŁUCH Tak PL SAINT-GOBAIN SQUAD 19
JAROSŁAW STANIROWSKI Tak PL 12
IRENEUSZ STANKIEWICZ Tak PL KLUB ARKA, START ŚCINAWA 2
MACIEJ STROMCZYNSKI Tak PL 13
ADAM WASIOŁKA Tak GB 16
MACIEJ WOLNY Tak PL PANEWNICKIE LISY 17
ADAM ZIMOŃ Tak PL 29
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 19 (Opłaconych: 11)
M5 - Meżczyźni więcej niż 50 lat (mężczyźni, wiek: 50-99)
ANDREAS BAUER Tak DE 1
MAREK CISZYŃSKI Tak PL START KATOWICE 6
JANUSZ GAWEŁKO Tak PL 15
TOMASZ JANUSZEWSKI PL
PIOTR LISZKA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 5 (Opłaconych: 3)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 63 (Opłaconych: 30)